>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Grubaśne Lokomotywy

wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Czas puszczać prawdopodobnie przedostatnia GRUBASNA LOKOMOTYWE z AO.

Sinner set 1.14
Medvedev 1.15
Nadal set 1.11
Barty set 1.08

Kurs 1.57 Totalbecik
Stawka 200j

Robie po raz kolejny odstępstwo od zasady nie grać WTA, chciałem jeszcze dorzucić set Igi, ale jak ja stara zacznie bombardować serwisem to się może mloda pozamiatać w 2 setach. Co jak co ale Barty powinna ugrać seta z Madison która wyskoczyła z forma na początek roku ale ogrywała rywalki które na hardzie znaczą tyle co Medvedev na clayu.
Barty ma wielka okazję wygrać szlema u siebie bo nie ma już nikogo kto by mógł realnie jej zagrozić.
Sinner set powinna być formalność, chociaż Stefanos to Stefanos. Po ich pojedynkach z 4 rundy byłem pewny czystego winu Sinner, ale jak się zacząłem głębiej zastanawiać i analizować to mi wyszło że Stefanos wcale nie musi tutaj poleć. Pamiętam Stefanosa z zeszlych lat na AO też z meczu na mecz grał lepiej a taka wygrana z Fritzem gdy miał go na widelcu amerykaniec może mu dać dodatkowego powera, tak jak w zeszłym roku gdy odrodził się z Nadalem.
Przed turniejem przewidywałem że Zverev odpadnie w najmniej oczekiwanym momencie i tak było. Liczyłem że ktoś wyrzuci Mietka ale liczyłem patrząc na drabinkę że nie będzie to wczesniej jak w półfinale chyba że Rublev by był w formie. Auger szanse ma niewielkie, już raz w tym roku dostal w czambo, jutro może być podobnie.
Na koniec Nadal seta weźmie. Liczę że mecz i cały turniej mam go w singlu przed turniejem pogranego po zacnym kursiwie.
Organizatorzy jednak coś pozmieniali w tym roku i oba półfinały będą jednego dnia. Wychodzi na to że Nadal zagra z beretem w piątek około 5 naszego czasu czyli podobnie jak dziś z Szapo. Co prawda ma być chłodniej ale istnieje ryzyko że Rafa znowu się zagotuje, Beret też dużo lepszy na podaniu od Szapo więc będzie turniej o przełamanie. Set Nadal to pewniak.

Ostatnia lokomotywa z AO będzie pewnie już finał, bo drugi męski półfinał prawdopodobnie odpuszcze ram będzie raczej Mietek z Sinner em a wtedy będę głęboko liczył na Sinnera.
W finale są opcje takie. Jeśli będzie Mietek z Beretem to gram all In na Mietka, jeśli Mietek z Nadalem to nie gram nic bo mam Nadala pogranego przed. Jeśli Sinner z Nadalem to se dorzucę parę setek na Nadala.
Na włoski finał dałbym chyba all in na Sinnera lub jakiś Over gemowy.

Jak będzie zobaczymy. Natomiast Żonka już mi tutaj wyszukała ze za to hajsiwo chętnie by się w lutym gdzieś wybrała, żebym ja zabrał gdzieś na walentynki. I wyszukała ze na Dominikanę można bez szczepienia i testów a z powrotem wystarczy jakiś bilet kupić do kraju że strefy UE i nie ma w Polsce kwarantanny bo traktują Cie jako tranzytowca. Także zobaczymy może żonkę w nagrodę za jej wyrozumiałość do moich INWESTYCJI zabiorę na Dominikanę :)

Jedziemy z GRUBASNA LOKOMOTYWA!
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
I oby weszlo, choc ja bym sie obawial Barty, moze polozyc tak jak nasia isia pisia teraz kladzie po tej wymeczoenj wygranej, a tak to ni widze zagrozenai, chyba ze Apollo wygra 3-0

A co bys powiedzial Djokovic powinien zrobic tak

1. kupic certyfikat szczepionkowy
2. nie ujawniac czy sie zaszczpil pokazac lewe papiery i wjezdzac do kazdego chorego kraju
3. wygrac australian open caly czas nadajac przeciw szczepieniu
4. po zakonczniu kariery wyrzygac sie na faszystowski rzad i otwarcie powiedzial ze kupil certyfikaty bo inaczej nie dalo sie z faszystami

I co by mu zrobili :p

Nie pomyslal chyba chlopak, ja bym tak zrobil

Nie mogli by nawet ujawnic czy sie 'zasczepil' czy mial wyjatek medyczny

Na faszystkowskich wwariatow zawsze znajdzie sie sposob a on dal sie zaorac w swietlem kamer takim nieudacznikom.

Ile go by certyfikat falszywy kosztowal, kazdy lekarz w Serbii by mu dal za darmo z pocalowaniem reki. A publice moze mowic ze sie nie zaszczepil, pseudorzad australijski nawet by nie mogl zdradzic na jakich zasadach wjechal bo by sie skompromitowal do reszty.

I tak powinien zrobic zeby wygrywac kolejne szlemy

Kto dzwon ido niego, ty czy ja?

Co jak co, ale sporo wiem o 'zachodnich 'demokracjach'' i wiem jak wsadzic parasol i go rozpiac w scisniety anglosaski tylek

I o ile pan Anatolij powiedzial zebym spadla na drzewo, kim jest UK, jakims ogonkiem ktorym merdaja Stany to juz pani Li z Miluo mnie nie zlekcewazyla

Chinscy specjalisci zainstwalowali mi nowe grzejniki dwa tgodnie temu, dziwnym trafem elektroniczne sie sepsuly, powiedzialem ze bedzie taniej i prosciej jesli po prostu zainstaluja cos w tych grzejikach. Pokazlaem im ten artykul


PRzetlumaczylismy to translatorm, po angielsku sprawdzilem czy rozumeija aluzje, pani Li mrugnela okiem, na miejscu w Chinach koordynuje akcje pan Shu

Z tym ze ja nie mam nic przeciwko, nowy grzejnik po prostu ulatwia nam wszystki sprawe, zrobilo sie znacnie ciplej w te zimne lutowe noce

Niestety nie moge rozwinac skrzydel w bukmacherce chwilowo, bo by podlapali jak sie kroi bukmacherow, wiec przemyslenia spisuje sobie tylko na kartce i zaslaniam okna przed dronami, a podaje same nietrafione typy w tym miesiacu

Chcialbym aby moja nowa udana wspolpraca ograniczyla sie tylko do sprzedawania wiedzy i informacji, ewentualnie jakies osobiste bonusy w postaci dwoch nastoletnich Chinek naraz....niewazne

Bukmacherka to hobby i nauka za cenna, tym sie z nimi nie podziele


A tak wyglada zycie w Miluo. Na dzien dobry ladniej niz w 2/3 UK

Moze tam sie wybierzesz? Obostrzenia tylko dla plebsu, cudzoziemcy nic nie musza i masz olbrzymi respekt na wejsciu, ze zdecydowales eie przyjechacw tak odlegly na pozor region
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +70
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Stefanos dziś był greckim Bogiem a Sinner chyba trochę się spalił. 3 sety i w każdym traci podanie na samym początku. Trudno. Jedziemy dalej bo żona już zabookowala Dominikanę a chce mieć jeszcze trochę na INWESTOWANIE wiec trzeba bankroll pomnożyć.

Barty 1.22
Medvedev +1,5 seta 1.20
Nadal +1,5 seta 1.28

1.87 gram bez podatku w Totalbecie
Stawka 100j

Boje się Barty bo już tyle razy w nieprawdopodobnych okolicznościach wtapiala w szlemie. Nadal będzie grał przy zamkniętym dachu bo ma lać w piątek więc będzie cisnął bereta swoimi świdrami forhendowymi. Wystarczy że będzie mu grał na backhand i luz.
Grecki bóg Stefanos drugi raz tak dobrze nie zagra. Med bierze
 
Ostatnia edycja:
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Barty 1.22✅
Medvedev +1,5 seta 1.20✅
Nadal +1,5 seta 1.28✅

1.87 gram bez podatku w Totalbecie
Stawka 100j✅✅

Poszło bez zbędnych emocji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +115
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Nadal 2,7 Totalbecik
Stawka 100j

Do zakladu przed turniejem dorzucam win rafy dziś będzie podwójny zarobek i lecimy z ŻONĄ na dominikane

Vamos RAFA!! Lej Mietka, daj mu lekcje tenisa
 
Otrzymane punkty reputacji: +104
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Szwecja - 0,5
Kurs 2 0 Totalbecik
Stawka 50j

Wydaje się że Szwecja złapała taka formę po dwóch świetnych wygranych w ostatnich meczach że nie wypuszcza tego, wspaniałą forma Palicki, wraca Wanne. Hiszpanie co prawda juz raz pokonali tutaj Szwedów, mają świetnego Canelasa i Gomeza ale wydaje się że tutaj obrona przede wszystkim odegra główna rolę. A Szwedzi zawsze słynęli z żelaznej obrony.
Jak dla mnie wezmą to w regulaminowym i to znakomity kurs jest.
 
Otrzymane punkty reputacji: +93
G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
Przydało by się abyś opłacił sobie pobyt w szpitalu psychiatrycznym. Najlepiej już na zawsze
 
Otrzymane punkty reputacji: +188
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Jest poniedzialek, jest ekstraklasa musi być w kolejce 0:0 a jak kurs lepszy na under 0,5 to lecimy tak

Under 0,5
Kurs 8,7 fortunka
Stawka 10j
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
W oczekiwaniu na Indian Wells i po wypoczynku na Dominikanie za grube siano z australian Open szukam niespodzianek.

Dziś na pierwszy plan wysuwa się spotkanie włoskiej ligi siatkówki Superligi.
Mocno osłabione Trentino zagra u siebie z Taranto. W ekipie gospodarzy zabraknie dwóch podstawowych środkowych Podrascanina i Lisiniaca. Dodatkowym faktem jest powrót Kazijskiego który nie grał w ostatnim meczu z powodów zdrowotnych.
W ich miejsce wejdą młodzi z ekipy B.
W tygodniu Trentino będzie walczyć o zycie w Lidze mistrzów ale nawet ich środowe zwycięstwo nie zapewni im awansu bez patrzenia na inne zespoły. Jednak szanse są duże gdyż zakładając że wygrają z Cannes we Francji wystarczy że Zaksa nie wygra z Lube. Ale tam opcji jeszcze jest kilka. Dziś to nie jest dla nich priorytetowy mecz więc może się zdarzyć przy dobrej dyspozycji dnia Taranto że po prostu nie będą gryźć parkietu by wygrać.

Taranto 10,0 Totalbecik
Stawka 10j
Taranto +2,5 2,5 Totalbecik
Stawka 50j

Powinno byc do przodu.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Dziś mam parę rozkminek przy piwku otoz
Świątek 2:0. 3,15
Empoli wygrana 4,7
Eupen wygrana 7,0
Watford wygrana 7,8
Resovia wygrana 3,5
Totalbecik
Na każdy z tych typów przeznaczam 10j

Minimum 2 z nich powinny być do przodu a wiele przemawia za powodzeniem całosci.
Świątek jest po prostu duzo lepsza od Kontaveit, Estonka leci od kilku spotkań na farcie bo gra z przecietniarami. Półka bierze mecz 2 0
Empoli już utarło nosa Juve w Turynie dziś będzie powtórka. Juve myśli tylko o Villarreal , raczej zdają sobie sprawę że ligi nie wygraja
Watford to samo co wyzej rozgromili utd u siebie, grają o utrzymanie, utd myśli o lidze mistrzów
Resovia kadrowo na podobnym poziomie co jsw, dodatkowo puchar, myślę że będzie wygrana. Jsw myśli już o lube
Eupen jedna z najgroźniejszych w belgisjkiej
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Witam Szanowne Grono po raz kolejny.
Indian Wells wchodzi w decydującą fazę. Walka o ćwierćfinał to świetne miejsce do zarobku w tym turnieju, a na czoło wysuwają się dwa znakomite typy z dużym prawdopodobieństwem powodzenia. Dziś nie będzie GRUBAŚNEJ LOKOMOTYWY, będą 3 osobne za grube siano ale z dużymi kursami. Wystarczy że jedna wpada i mamy dobry plus a jest wielce prawdopodobne że wejdą wszystkie. 2 typy z Indian Wells a jeden z Ligi mistrzów bo przy typie na Villarreal nie można przejść obojętnie. Prawdziwa drużyna!
Oprócz tego Opelka oraz Monfils. Co tu dużo pisać. Nadal już powinien odpaść z Korda. Gra słabo a Opelka go rozstrzela serwisem. Monfils podbudowany wygrana, mietkiem również pozbawi złudzeń mlokosa Alcaraza który jest przeceniony.

Wszytsko gramy za 50j na sztukę.

Villarreal 3.55
Opelka 4.2
Monfils 3.2

Jutro na Malediwy!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Pięknie tam siadło. Dziadziuś pewnie dumny ze mnie. Lecimy dalej z tematem. Przed wielkim finałem na który mam znakomity typ, prawdziwa GRUBASNA LOKOMOTYWE. Ale o tym później póki co widzę dwa ciekawe spotkania gdzie wynik wcale nie musi iść w wiaodma stronę
Otóż Notgingam i Boravista, oba typy zagram z remisem oraz jako single. Myślę że jest duża szansa powodzenia.

Notgingam Forrest lub remis 2.8 total
Stawka 50j

Boravista Porto 2.7 total
Stawka 50j


Mysle że tutaj bardzo duża szansa powodzenia. Liverpool osłabiony, nawet mocno dodatkowo nie wygrał na Forrestach od 12 spotkań.
Porto po pucharach i w końcu przyjdzie zadyszka i przegrana na wyjeździe a przynajmniej utrata punktów, myślę że to dziś.

Zapraszam do grania grubasnie
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Fritz set 1.57 total
100j

To jest pewniaczek dzisiejszy. Nadal zmęczony fest
 
Otrzymane punkty reputacji: +184
Do góry Bottom