>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grubaśne Lokomotywy

Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Ale maruderzy. 🤣 Czasami mam wrażenie, że jesteście kompletnie bez poczucia humoru. Proponuję więcej dystansu do życia, panowie. Uśmiech ponad wszystko, wierzcie, najlepsze lekarstwo.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Wczoraj Lokomotywa wykolejona ale dzięki mojej wścieklej żonie która ma już dość moich INWESTYCJI puściłem kontrę na perugie po 4 secie. Także wyszło jeszcze na plus.

Dziś lecimy dalej, pewnie piłka nożna. A od jutra Roland Garros, tam to mam same GRUBAŚNE LOKOMOTYWY

ELO GRUPA!
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Wróciłem prawie rok temu do Polski. Poznałem fajna kobitkę i wzięliśmy ślub. Także teraz jest polska kobieta ktora pilnuje bym nie przesadzał z inwestowaniem pieniędzy!
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Dziś gram na spokojnie przed Roland Garros
Inter lub remis 1.18
Aug Dortmund Over 1,5 1,22
Elche sociedad Over 0,5 1,11

Totalbet
Stawka 10 000

Zapoznaj się z regulaminem działu odnośnie stawkowania, edytuj wpis i stosuj się do wytycznych, które zostały wprowadzone między innymi dzięki takim tematom jak twój, od kolejnego postu niezgodnego z regulaminem będą wyciągane konsekwencje //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Tak jak przewidywałem GRUBAŚNA LOKOMOTYWA wjechała bardzo łatwo na swoją docelowa stacje.
Na noc proponuję ostatni bet przed Rolandem czyli porażkę sromotna Błachowicza. Kompletnie w typka nie wierzę. Ze stawka nie szaleje wg regulaminu czyli 5/10j. Gdzie 1j to 1k. Wiadomka.

Reyes
1.4
Totalbet
5/10
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Dziś miałem niesamowity sen. Aż przypomniały mi się czasy SP Dziadka z Węgier! Ah to były piękne czasy ogrywania buka. Dziś korzystam z jego wiedzy która mi przekazał a dodatkowo sen który sprawia że wiem że w przynajmniej jednym z tych 5 spotkań będzie wynik który postawie.

Davidovich Fokina 6,3 Pin
5/10
Chelsea South under1,5 5,25 Pin
5/10
Real Cadiz under 1,5 4,9 Uni
5/10
Crotone Juventus 1 7,99 Pin
5/10
Arminia Bayern 1 19 Maraton
5/10
Arminia Bayern X 9,2 Maraton
5/10

Grubasne przynajmniej jedną wjedzie a sądzę że 3 lekko
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Wczoraj przepięknie under Cadiz siadł! Znowu zarobione hajsiwo! Czekam teraz na kolejny sen i poleca GRUBAŚNE LOKOMOTYWY! LM za pasem, pewnie Ferencvaros coś pogra dla Dziadka Z Węgier!
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Ahhh ależ szkoda że w tym roku nie będę mógł zagościć w Melbourne Parku. Niestety przez dziwne covidianskie decyzję i segregację nie wpuszczają niebioracych udziału w eksperymencie. Ale o tym rozprawiał nie będę, każdy ma swój rozum i Co co logiczne myślą wiedz co robić.

Już za tydzień zaczynamy najlepszy turniej tenisowy roku. AUSTRALIAN OPEN.
Niestety bez Króla Fedexa, bez Thiema i bez kilku klasowych tenisistów bez którym będzie trochę smutno Wawrinka Raonic czy Nishikori.
Będzie za to Djoker i Rafa.
Liczę na rewanż z US Open na Mietku.
Kto może jeszcze liczyć się w turnieju, oczywiście słaby psychicznie Zverev.
Tsitsipas może. Hurkacz jak zwykle odpadnie szybciutko, tak przewiduję.
Czarnym koniem turnieju zapewne będą testy które niejednego gracza pozbawia szans na dalszą grę.
Jak będzie przekonamy się w ciągu najbliższych 3 tygodni.
Liczę na wspaniałe i dlugie męczycha.

Ode mnie zapewne poleca GRUBASNE LOKOMOTYWY. ZAPRASZAM
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Zaczynamy AUSTRALIAN OPEN z GRUBASNYMI LOKOMOTYWAMI.

Niestety bez Djokera, kazali mu wracać. Może bali się ze znowu z ręką w kieszeni wszystkich ogra. Pewnie by tak było.
Na I rundę gramy mini tasiemkę z największymi pewniakami na podwojenie kapitału. Z racji tego że nie mogłem w tym roku lecieć do Australii na AO, miałem na ten cel przeznaczone 20 000 (100j). I tyle też przeznaczam na ten wspaniały turniej. Są to wolne środki z racji braku wyjazdu, więc można inwestować żeby nie tracily na inflacji.

Najpierw suche typy a krótka analiza będzie dodana.
Monfils 1.05
Hurkacz 1.15
Busta 1.07
Nadal 1.07
Karatsev+1,5 1.12
Barty 1.05
Zverev 1.02
Halep 1.05
Sinner 1. 05
Bautista Agut 1.08
Rublev 1.04
Tsitsipas 1.17

Kurs 2.4 Totalbecik
Stawka 100j

Tutaj nawet większej nerwówki na żadnej stacji nie powinno być. Jeśli w ogóle gdzies miała by się pojawić to jak zwykle w I rundzie może Hurkacz męczyć.
Analizy pojawia się jak je napisze

Zapoznaj się z regulaminem działu, takie stawki są już tu zabronione od kilku lat, edytuj post i w przyszłości stosuj się do wymagań działu, bo post wyląduje w koszu, stawka w jednostkach 1j-100j, bukmacher, z jakiego jest kurs //Waldi1979
 
Ostatnia edycja:
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Co Ty możesz o mnie wiedzieć. Widziałeś chociaż wideo wywiad z Dziadkiem z Węgier?
 
Otrzymane punkty reputacji: +67
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
To ja tez mam nadzieje skorzystam. Witam i ciesze sie na powrot, ktory zbiega sie z moim. Jestem mozno do tylu (z wiedza) w tenisie wiec nadrobie zaleglosci. Apropo ktos polecal Alcaraza i juz piekne 3-0 a mialem obawy

Pierwsza stacja wlasnie i zaliczona, Monfils 3-0 i zaraz ogladamy Hurczaka kurczaka. Moim zdaniem Tsitsipas to mocno ryzykowny typ, moze przegrac, albo skreczowac, nie wiem jakie sa tam zasady kreczow

Zverew moze tez kaleczyc, ale raczej wygra 3-2
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Monfils 1.05 ✅
Hurkacz 1.15 ✅
Busta 1.07 ✅
Nadal 1.07 ✅
Karatsev+1,5 1.12 ✅
Barty 1.05 ✅
Zverev 1.02 ✅
Halep 1.05
Sinner 1. 05
Bautista Agut 1.08
Rublev 1.04
Tsitsipas 1.17

Kurs 2.4 Totalbecik
Stawka 100j

Dziś obyło się bez żadnej nerwówki wszyscy uczestnicy wsiedli do LOKOMOTYWY i dojechali do swojej stacji. Jutro jedziemy dalej. Jeśli kogoś mogę się obawiać to tylko WTA i Halep. Sądzę że w pozostałych moich meczach będzie po 3 0. Nie wierze w to żeby któryś z Panow odpadł. Nie mają wymagających przeciwników z jakimis sukcesami na koncie. Jedziemy Grubaśnie!
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Monfils 1.05 ✅
Hurkacz 1.15 ✅
Busta 1.07 ✅
Nadal 1.07 ✅
Karatsev+1,5 1.12 ✅
Barty 1.05 ✅
Zverev 1.02 ✅
Halep 1.05 ✅
Sinner 1. 05✅
Bautista Agut 1.08✅
Rublev 1.04✅
Tsitsipas 1.17 ✅

Kurs 2.4 Totalbecik
Stawka 100j ✅

Tak jak myślałem został Tsitsipas czyli mój największy pewniak 2 rundy męskiej części AO.
Eksperci zastanawiają się czy Grek już doszedł po zabiegu łokcia, zagrał 1 i trochę meczu w Atp cup. Przegrał z karakanem ale po zaciętym meczu, później rozpoczął mecz z Bazylem gdzie Bazyl nie istniał więc spakował mandzur i uciekł.
Farbowany Szwed wygrał z Bonzim i Kwonem i dostał w czamburyno od Kokiego który jak wczoraj widzieliśmy tak się wypompował w Adelajdzie że na Ao nie dojechał.
Sprawa numer jeden, grek nie pojawił by się na AO jeśli nie byłby w 100 pewny swojego zdrowia i formy. To juz nie jest gracz który przyjedzie po wpisowe.
Jeśli się mylę i jest bez zdrowia to nie będzie ryzykował całego meczu i po prostu rypnie krecza jeśli nie będzie szło.
Farbowany Szwedo dostał w czambo w zeszłym roku w 3 rundzie od Tsitsi, nawet nie wiedział kiedy się mecz zaczął a już się kończyl.
Pisalem już w temacie Atp że Tsitsipas to mój kandydat do finału z tej połówki drabinki także o 10 30 siadamy w fotelu zapinany pasy i lecimy GRUBASNA LOKOMOTYWA do celu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom