>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Grubaśne Lokomotywy

rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Moze lepiej sie znasz szefie na tenisie, a nawet napewno, ale zdaje sie Cicipas wielokrotnie juz zaliczal wyloty w 1 rundzie ze Szlemow

PS pisze tylko po to obym sie zmylil i go zmobilizowal a kupon oczywiscie wszedl, najlpepiej niech ogra wszystkich nielubianych po kolei, Murraya, Nadala, Kyrgiosa i innych szczepionkarzy

Niech ich eliminuje lepiej niz szczepionka na Covid 19 mlodych sportowcow!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +21
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Tak jak pisałem Ymer bez podjazdu do Stefanosa. Mamy wielki GRUBAŚNY PLUS!
Za niedługo kolejna LOKOMOTYWA.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Tak na szybko GRUBASNA LOKOMOTYWA z jedną stacja

Polska +0,5 1.75
Totalbecik
Stawka 50j

Co tu dużo pisać agresywni covidianie dziś atakują, tym razem grupę niemiecka. Jak się to skończy wiadomo. Dowolani na szybko z kraju kilku grajków doświadczonych ale umówmy się prosto z samolotu to oni mogą co najwyzej za asystentów robić.
Polska po testach wszyscy grają, Gębala nie wiadomo póki co.
Czystego winu nie daje bo taki kurs mnie w pełni satysfakcjonuje a w razie remisu też mi wejdzie. Kursy lecą na łeb od niedzieli także polecam grać bo zostają już ości.
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Tu niestety dales sie poniesc emocjom.

Jak wygrywaja z silniejszymi, caly narod sie rzuca, och, ach, jak przegraja z jakims Senegalem a powinni wygrac, to pieski na wyscigi do zagryzienia. A wczesnie jpod niebiosa wychwalali

Na mecze Polakow, kadry siatkarzy, pilkarzy ,recznych, ale iindywidualnych zawodnikow jest dosc prosty wzor.

Wieszaja psy - zagraj.
Mecz o nic, stracili wszelkie szanse na wyjscie z grupy - postaw na nich.
Czekamy na wygrana, to formalnisc, patrzymy co dalej - w dupe.

Hustawki nastrojow niezle sa

A na mecz z Bialorusia chyba byl kurs 2,35. Nie gralem , cos tam patrzylem na kursy
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Z polską było minęło, nie pierwsza i nie ostatnia porazka.

Mamy nadal 161j i właśnie wjeżdża na stację początkowa GRUBASNA LOKOMOTYWA z Ao. Tym razem bez kombinowania, ma być pewniacka, taka która bez przeszkód dotrze do celu. 10 wagonów. Mam nadzieję że mój Dziadek z Węgier, z Debreczyna, patrzy na mnie z góry i trzyma kciuki. GRUBAŚNE LOKOMOTYWY wynyslil razem ze swoimi dwoma kolegami z którymi przesiadywali w barze popijać palinkę i piwo Borsodi czy Kőbányai Sör. Na paczatek grali tak jak wielu taśmy z niepewnymi meczami ale w końcu stwierdzili ze to nie ma sensu. Trzeba grać wyselekcjonowane pewniaczki i to grubo. Grali za Forinty więc u nich grubo to było naprawdę GRUBAŚNIE. I tak właśnie powstawały pierwsze GRUBAŚNE LOKOMOTYWY. Z czasem wszyscy z Debreczyna i spod Debreczyna z Derecske Beretujfallu czy innych miejscówek grali tylko GRUBAŚNE LOKOMOTYWY.

Przechodząc do dzisiejszej lokomotywy podaje wyselekcjonowane typy

Rublev 1.08
Schwartzman set 1.04
Tsitsipas 1.07
Auger set 1.05
De minaur set 1.04
De Zandchulp set 1.05
Sinner 1.09
Monfils 1.13
Nadal 1.23
Karatsev set 1.04

Kurs 2.17 Totalbecik
Stawka 161j all in

Co tu dużo pisać, wyselekcjonowałem najpewniejsze typki z dwóch nocek z AO
Myślałem czy by nie dość Mietka ale liczę że odpadnie szybko a jest ku temu okazja. Kyrgios ma papiery by u siebie pobić Danielka.
Co GRUBASNEJ LOKOMOTYWY to nie widzę tutaj ryzyka w żadnym wagonie. Ktoś może powiedzieć że Hurkacz też dziś nie był ryzykiem a ja uważam że był i to sporym, dlatego też nie gram nic w kierunku Dimitrova Evansa Cilics czy Zvereva. Śmierdzące mecze.
Rublev Sinner Tsitsipas Monfils nie ma szans żeby odpadli, przecież wystarczy spojrzeć z kim oni grają.
Reszta ma ugrać po secie. Nadal to formalność, nie wiem skąd taki kurs. Dałbym maks 1.08
Poczatkowo myślałem o zeby do Nadala dołożyć Karasia Szwarcmana i De minaura. Zagrać w Totalbeciku to bez podstku z racji współczynnika kursowego ale z drugiej strony Karas robił masę błędów, Szwarc jakąś lekka kontuzja w 1 meczu, de. Minaur niepewny po zeszłym sezonie a majchrzak zlał strasznie seppiego.
Także jedziemy tak, myślę że chipsy piwko będą potrzebne na piątek bo pewnie kończył LOKOMOTYWE będzie Nadal z Kaczka.

Aaa i do osób ktore się śmieją z cyganów, historii z Caruzo i jej ojcem, mojej byłej dziewczyny z Bułgarii, świętej pamięci Dziadka z Węgier. Musicie mieć nunde życie po prostu przdz telewizorkiem na kanapie w dresach. Cała historia tego tematu zdarzyła się naprawdę i dzieje się Nadal. Zresztą wystarczy obejrzeć wideo wywiad z Dziadkiem przed śmiercią.
Obecnie jakiś czas temu wróciłem do Polski, ożeniłem się i jest lux. Ale o tym przy innej okazji.

Zapraszam do grania ze mną. Jedziemy to na grubo z tą GRUBASNA LOKOMOTYWA.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Dobrze ze poszła kontra po 1 secie na 3 0 o co Nela bo się spodziewałem że karakana padnie umysłowo. Jedziemy dalej zatem
 
G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
Nie będzie żadnego kuponu bo ten mitoman nic nie obstawia. Proponuję go zbanować i zakończyć ten spektakl dla ubogich umysłowo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +151
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Niewiem co tu się dzieje ,ale nie ładnie
Gruba LOKOMOTYWA to tak jak w bajce stoi na stacni gruba lokomotywa i pot z niej spływa
A Wawo robi troszkę co innego
dajcie mu spokój niech sobie pisze co chce zawsze można sobie humor poprawić jak z Cyganami żył było fajnie
Teraz brak opowieści więc jestem zasmucony bo kto mi poprawi humor jak Lokomotywa
Pozdrawiam
 
G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
Jak chcesz się pośmiać to kabaret sobie włącz. Ten mitoman powinien już dawno wylecieć z tego forum a sam wylądować w Tworkach
 
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Jak chcesz się pośmiać to kabaret sobie włącz. Ten mitoman powinien już dawno wylecieć z tego forum a sam wylądować w Tworkach
Przecież tego pacjenta nie było tutaj długo to gdzie był w tym czasie jak nie we Tworkach?? Podleczyli,podreperowali i wypuścili bo pacjent nie jest grożny dla otoczenia!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +144
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Nie ma co Panowie, możecie sobie tutaj wyzywać mnie od nie normalnych i wysyłać do toszka i innych uzdrowisk z wyspy tajemnic, moje LOKOMOTYWY jada dalej.
Typow od SP Dziadka już nie będzie. Wtedy były bo znalazłem jego zeszyt z analizami większych imprez do przodu. Teraz typuje sam z wiedzą i doświadczeniem.

Karakan z Argentyny wykoleil Lokomotywę mimo że miał 3 piłki setowe przy swoim podaniu. Później w Tb 1 seta też miał przewagę mini breaka ale niestety publika go stlamsila a później już poszło z górki dla Cloneya. Tak też przewidywałem i na live poszła konterka na 3 0 także jakieś tam straty odrobione.
Później Kyrgios jako singiel ale już pod lepsze oglądanie meczu z rana do piwka.

W trakcie meczu robiłem oczywiście analizy na kolejna GRUBASNA LOKOMOTYWE. Żonka miała ze mnie radochę. W domu nazywa mnie INWESTOREM. W sumie nim jestem inwestuje fundusze by posyłać kolejne większe. Zła nie była że sporo kasy przez karakana poszło bo wie że odrobię z nawiązką a poza tym mamy osobny budżet więc każdy pilnuje swojego bankrollu.

Uwaga podaje kolejna GRUBASNA LOKOMOTYWE

Norwegia lub remis 1.12
Monfils 1.09
Nadal 1.2
Karatsev set 1.04
De Minaur 1.08
Medvedev 1.05
Rublev set 1.06
Sinner 1.11
Tsitsipas 1.11

Kurs 2.26 totalbecik
Stawka: 50j

Tutaj nie ma co się rozpisywać jedziemy tak jak wczoraj licząc że nikt się nie wyłoży. 3 runda szlema to już nie są jaja. Kazdy z wymienionych dobrze zaprezentował się w dwóch pierwszych spotkaniach więc nie powinno być żadnego szoku. Co do Norwegii to wiadomo Polska nie ma szans nawet na remis. Pewnie i handi - 5 wejdzie. Ja gram bezpiecznie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Jesli myslisz ze gorzej niz argentynski koszerny byc nie moze patrz tutaj

1642708310553.png

Plyneli trzydziestoma i tylko zrywowi w czwartej kwarcie i tym ze tamci wypuscili rezerwowych przegrali tylko 22ma.

Liczylem ze troche Ci odciagne hejterow ale si u mnie nie wpisuja cos

Tym niemniej zalatwilismy z Marianem Banasiem troche kasy na transfery w Coventry, zawyzajac kwote zaplacona za Pegasusa, z zaskorniakow kupilsmy juz Jakea Bidwella ze Swansea a w sobote gramy z QPR. Bedzie ekstra zmotywowany przeciwko swojemu bylemu klubowi i mysle ze znam juz wynik sobotniego meczu.

I napewno to nie bezie ustawiona wygrana QPR jak bylo z WBA.

Ja wybieram strategie przeczekania, wyspie sie, moze z nocy cos wyhacze ale sobotni typ to bedzie na pohybel hejterom. Mucha nie siada, Coventry zarobimy

Bidwell to znakomity transfer a beda kolejne, zaoszczedzilismy troche na Pegazusie, kupujac do spolki z MI5
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Norwegia lub remis 1.12 ✅
Monfils 1.09✅
Nadal 1.2✅
Karatsev set 1.04✅
De Minaur 1.08✅
Medvedev 1.05✅
Rublev set 1.06✅
Sinner 1.11✅
Tsitsipas 1.11✅

Kurs 2.26 totalbecik
Stawka: 50j✅✅✅✅✅

Póki co idzie latwiutko, w nocy decydujące męczycha. Żonka już mi zapowiedziala ze mam spać na kanapie i oglądać w salonie bo ona chce się wyspać a nie wysłuchiwać moje komentarze i wyklinanie pod nosem jak np dziś w przypadku gry profesora karasia.
Czy w nocy może gdzieś problem? Wiadomo że może. Realnie jednak patrząc pre match to Sinner Minaur tsitsi i med powinni mecze wziąć z ręką w kieszeni, jeśli gdzieś mógłbym doszukiwać się problemów to może Benoit Paire się obudził i sprawi problemy Stefanowi.
Andujar clayowiec na rod laver w sesji wieczornej przeciwko kangurowi szanse marne nawet na seta. Sinner w dużym gazie, nie wiem czy samuraj jest w stanie się postawic, może gdzieś tam seta urwie ale to przy jakiejś niedyspozycji Włocha.
Med powinien pozamiatać w maks 2 godziny Holendra, rusek pewnie myślami dwie rundy dalej przy meczu z rublovem. Jak będzie przekonamy się rano. Kasa na konterke w razie czego oczywiscie jest.

Jedziemy z GRUBASNA LOKOMOTYWA
 
Ostatnia edycja:
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Czas na kolejną GRUBASNA LOKOMOTYWE.
Żonka wielce zadowolona z moich ostatnich INWESTYCJI. Zatem dlaczego miałbym nie inwestować dalej by rozmnażać bankroll.
Podaje typy do LOMOMOTYWY:

Sinner +1,5 1.22
Nadal 1.37
Medvedev 1.04
Tsitsipas set 1.1
Beretinni set 1.12

Kurs 2.14 Totalbecik
Stawka 100j

Nie ruszam pojedynku Cilica z Augerem bo moze to pójsc w obie strony. Jeśli miałbym coś tam gra to bardziej imponuje mi pewność Cilica ale znowu widziałem jak potrafił zaprzepaścić seta na moje szczęście z rublevem.

Sinner pewnie i wygra ale gram dla bezpieczeństwa 2 sety, med to formalność, Tsitsipas uważam po tym co zaprezentował że jest do wzięcia przez Fritza ale seta ugra, Beret powinien seta też spokojnie ugrać z Monfem o ile nie cały mecz, tam 5 setów możliwe. Na koniec Rafa, typuje go od początku do zwycięstwa turnieju więc dlaczego miałbym nie brać prezentu od buka w postaci takiego kursu. Szapo ładnie dziś trzymal podanie ale na przeciwko miał czajnik, zverev zawsze gdy mu z lepszymi nie idzie to się gotuje, łamie rakiety, serwis nie siedzi, w wymianach lipa. Szapo pokazał w tym turnieju że potrafi grać jak pachołek Rafa jest bezwgledny jeńców nie bierze jak dla mnie maks 3 1.

Zapaszam do pobierania GRUBAŚNEJ LOKOMOTYWY.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Sinner +1,5 1.22 ✅
Nadal 1.37✅
Medvedev 1.04✅
Tsitsipas set 1.1✅
Beretinni set 1.12✅

Kurs 2.14 Totalbecik
Stawka 100j✅

Ale to było proste! Jeszcze dziś dopalimy kolejna LOKOMOTYWE na AO. Póki co mega udane Australian!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +103
Do góry Bottom