>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Grubaśne Lokomotywy

wawo 15,1K

wawo

Użytkownik
Witam wszystkich, wypuscili mnie GUMINIOKI angielskie!!

Jak chwilę ochlone to napisze co i jak, przez nicj stracilem jeden dzien wimbledon oraz ćwierćfinał euro 😕

Na szybko puszczam GRUBASNA LOKOMOTYWE Portugalia nie wygra do 0
1.15
Stawka jak zawsze grubasna

Dziekune ŻONIE ze was poimformawala ze mnie zawineli.

Ale mowie wam to sa zwykle GUMINIOKI
 
Otrzymane punkty reputacji: +418
wawo 15,1K

wawo

Użytkownik
Wczorajsza LOKOMOTYWA latwo dojechala do celu.

Na dzis prosto i krotko oraz delikatna stawka jak na moje standardy 20k

Djokovic
Fritz +1,5
Holandia lub remis
Szwajcaria nie wygra do 0
Kurs ogolny 1.6

Jedziemy z tym GRUBASNA LOKOMOTYWA

Wracajac krotko do tematu zatrzymania. Otoz okazało sie ze Grek ktorego poznalem i ktory mowil ze zna system Grubasnych Lokomotyw bo odwiedzal wielokrotnie Debreczyn i poznal kumpli mojego dziadka z Wegier. Okazało sie ze w czwartek naciagnal kilka osob na obstawianie, tamte osoby zglosily to na policję, namierzyli na kamerach greka a ze lazil caly dzien ze mna to policja stwierdziła ze jestem jego wspólnikiem. Na szczescie moje zeznania zgadzaly sie z zeznaniami greka i osob naciągniętych przez niego, wiec zostalem wypuszczony. Czas na drugi tydzien na wimbledon, powiekszac bankroll bo zona chce na 2 tygodnie na jakies super ekstra wakacje PREMIUM.
Ja jej chciałem zaproponowac wakacje na Wegrzech to mnie obsmiala. Ze tam to moze maksymalnie na weekend pojechac popijac Torleya i zjesc troche salami.
Dziwna jakas.
 
Otrzymane punkty reputacji: +415
wawo 15,1K

wawo

Użytkownik
GRUBAŚNA LOKOMOTYWA z Wimbledon!

Alcaraz win
Sinner win
Medvedeev set
Djoko set
Minaur set

Gram grubasnie jak zawsze. Wczoraj bylo delikatnie 20k ale obawialem sie Szwajcarii, dzis GRUBASNA jest pewna jak harlem szejk w Sharm el Sheik, dlatego podwajam stawke na 40k.

Zaczynamy drugi tydzien w Wimbledon a w przyszly poniedzialek zasluzone wakacje z ŻONA. Ona wybiera miejsce, niech ma za szanowanie mojej ciezkiej pracy nad analizowaniem na zywo spotkan. Jedziemy!!!!!!
 
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
GRUBAŚNA LOKOMOTYWA z Wimbledon!

Alcaraz win
Sinner win
Medvedeev set
Djoko set
Minaur set

Gram grubasnie jak zawsze. Wczoraj bylo delikatnie 20k ale obawialem sie Szwajcarii, dzis GRUBASNA jest pewna jak harlem szejk w Sharm el Sheik, dlatego podwajam stawke na 40k.

Zaczynamy drugi tydzien w Wimbledon a w przyszly poniedzialek zasluzone wakacje z ŻONA. Ona wybiera miejsce, niech ma za szanowanie mojej ciezkiej pracy nad analizowaniem na zywo spotkan. Jedziemy!!!!!!
Tutaj ako wychodzi 1,15 minus podatek a potem jeszcze i tak nie wejdzie? 😅
 
wawo 15,1K

wawo

Użytkownik
Wrzucam jedna czesc LOKOMOTYWY ktora mi betclic jeszcze przyjal. Nie chce mi sie robic 20 screenow. Szkoda krecza Dimiego bo byloby duzo wiecej. Ale i tak pokazny plus.
Jutro kolejna GRUBAŚNA!!!
 

Załączniki

Otrzymane punkty reputacji: +1268
berserk 348,1K

berserk

Użytkownik
W tym dziale nie jest wymagane podawanie stawek, jeżeli jednak chcesz to robić to stawkę typu/kuponu podajemy tylko w stałych jednostkach w skali 1j-100j. Nie podajemy stawek kwotowo w jakiejkolwiek walucie
 
wawo 15,1K

wawo

Użytkownik
Zeby uciszyc spekulacje i dissy w moim kierunku wrzucam CZĘŚĆ wyżej wymienionej GRUBAŚNEJ LOKOMOTYWY.
Betclic tyle przyjal, reszta w innych bukach zeby LOKOMOTYWA byla GRUBAŚNA.
Dzis po incydencie na Wimbledon podjalem decyzje ze jesli. DJOKO nie awansuje do finalu to obejrzę go w telewizji. Atmosfera i sytuacje które mają miejsce na stadionach to jest dramat.
 

Załączniki

Otrzymane punkty reputacji: +418
wawo 15,1K

wawo

Użytkownik
Z uwagicna ostatnie wydarzenia na forum, czat czy pw dzis bedzie ostatnia GRUBAŚNA LOKOMOTYWA.

Alcaraz set
Djoko mecz
Anglia nie wygra do 0
1.36
Stawka: 50j

Casablanca - hajs na czysto (j=k)

Jesli sie cos zdarzy i Djoko nie znajdzie sie w finale wtedy odpuszczam final na trybunach tego dramatycznie slabego pod wzgledem atmosfert turnieju i obejrzę final w tv szykujac sie do urlopu z Zona, nie wiem gdzie lecimy to tajemnica zony. Chcialem ja zabrac na Wegry zwiedzić cala Puszte i odpoczac na termach alr nie chciala wiec to ona szykuje niespodziankę. A moze sama wybrala Węgry? Beda jaja jak PRZEJAJA!
 
Otrzymane punkty reputacji: +418
wawo 15,1K

wawo

Użytkownik
Mialem juz nie puszczac tutaj GRUBASNYCH LOKOMOTYW z uwagi na ostatnie wydarzenia na forum ale puszcze jeszcze jedna. W grze jest oczywiscie jeszcze wczorajsza by anglia nie wygrala do 0, a oprocz tego laduje GRUBASNIE bo to. VALUE BET na set DJOKO jutro w finale Wimbledon
Kurs na set 1.3 oczywiście bez podatku to jest obowiązek do zagrania wedlug wytycznych mojego Dziadka z Wegier. Wlasnie na takich betach sie najwiecej wyciaga. Jak to dziadek mawial pewne jak ROSÓŁ W NIEDZIELĘ albo Langosz w urodziny Babci!!!

Gramy to GRUBAŚNIE na czesc ŚP DZIADKA Z WEGIER!!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +703
wawo 15,1K

wawo

Użytkownik
Witam po urlopie, zgodnie z prosbami wracam do GRUBASNYCH LOKOMOTYW
Nadaje prosto z Paryza, bede na różnych arenach na zywo analizowal spotkanka i pilnowal GRUBASNYCH LOKOMOTYW.

Na dzis na szybko i ostrozbie po 1 ezien moze przyniesc spore sensacje.

Wlochy set(siatkowka)
Polska win (siatkówka)
Usa set (siatkowka)
Argentyna lub remis (piłka nożna)
Niemcy win (koszykowka)
Jutro
Wlochy win (siatkowka kobiet)
Francja set (siatkowka)

Kurs 1.28
Stawka 50j

Później wrzuce screena zeby ni3 bylo plavzu
 
Otrzymane punkty reputacji: +423
wawo 15,1K

wawo

Użytkownik
GRUBASNA LOKOMOTYWA
over 19,5 Alcaraz Auger
Szwecja win reczna

Stawka 100j

GRUBAŚNIE. To pewne jak ROSÓŁ w niedzielę!

Edit Psychosocial: a gdzie jakieś kursy?
 
Ostatnio zmieniony przez Psychosocial:
wawo 15,1K

wawo

Użytkownik
Nie wiem kto mnie wzywa do tablicy bo umknal mi nick jak scrollowalem czat przechadzajac sie ulicami Paryza czekajac na USA polska w siatkowke ale tak to prawda na 100 a nie na 90, jestem w Paryzu na olimpiadzie a za 3 tygodnie bede na US Open w nowym yorku. Dla wiekszosci to niewyobrazalne bo odbijajac karte na magazynie ciezko tak zyc. Kiedys tez nie moglem sobie na to pozwolic, pracowałem w kilku miejscach w Rumunii a pozniej w Bulgarii gdy musiałem uciekac do Polski przed ojcem Caruzo. W Varnie w Bulgarii poznalem moja ŻONE Martyne ktora spedzala wakacje nad morzem czarnym. Poczatkowo nie podobało jej sie ze duzo kasy inwestuje w bukmacherke, prosila bym ogrqniczyl, chodzilem do psychologa oraz sama blokowala mi dostęp do konta bankowego ale jak zobaczyla ze i tak mam sposoby na gre, pozyczajac na chwilę kase od kogos i wygrywajac duze sumy na GRUBASNYCH LOKOMOTYWACH to zaprzestala nekania mnie o to, teraz jej sie to nawet bardzo podoba gdy zaczalem ja zabierać na turnieje i mecze. Ona rozwija sie zawodowo w wiekszosci moze zdalnie a ja analizuje na zywo spotkania by moje lomomotywy mogly dojechac do celu. Wszystko dzieki mojemu Dziadkowi z Węgier!
 
Otrzymane punkty reputacji: +525
Psychosocial 1,1M

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Chyba każdy grający facet ma to z żoną. Albo gra tak żeby nie widziała albo może legalnie gdy oddaje jej haracz czyli ok. 80-90% wygranych z zastrzeżeniem w razie braku wygranych może liczyć się z dużymi konsekwencjami 🤣🤣🤣.
 
wawo 15,1K

wawo

Użytkownik
Wczoraj PRZEPIĘKNY dzien w Paryżu. MECZYCHO Polska Usa bedzie juz LEGENDARNE.
Pamietam jak ogladalem polfinal Polska Usa w 2018 w tv, emocje byly PETARDA!
Marzylem zeby przeżyć cos takiego na zywo i wczoraj sie spelnilo! Stawialem LOKOMOTYWE na USA ale pal licho kase. Emocje i zwyciestwo Polski sa ważniejsze.
Dodatkowo przed meczem zbilem pione z Kubiakiem a po meczu czekajac na drugi polfinal udalo sie pogadac. Z nim to sa jaja jak PRZEJAJA. Dobry z niego jajcarz i wielki siatkarz.
Udalo juz sie nabyc bilety na sobotnie MECZYCHO, oczywiscie nie liczac sie z kosztami doskonałe miejsca tak jak wczoraj. Mojej żonie tez sie bardzo podobalo a dla Fornala to pewnie by mnie zostawila, dobrze ze gosc ma kobite.
Dzis na relaksie w Paryzu. Wieczorem wybieram sie na Serbia Usa kibicowac oczywiscie Serbii w koszykowke. W Paryzu zostaje do poniedzialku i wracam na trochę do Polski.
Pod koniec sierpnia lece na Us Open i znowu beda GRUBAŚNE LOKOMOTYWY!
 
Otrzymane punkty reputacji: +242
Do góry Bottom