>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gr A : Polska - Rosja [12.06.2012 godz. 20:45]

Status
Zamknięty.
mag84 1,7K

mag84

Użytkownik
To i ja się trochę wypowie !
1. nigdy nasz drużyna niczego nie osiągnie, przy poziomie naszego optymizmu. Jeśli każdy z nas grałby w kadrze i czytałby z każdej strony www i z gazet informacje, że &quot;i tak przegramy, że nie mamy szans&quot; to poziom morali na pewno nie byłby zbyt wysoki. Skoro inni w naszych nie wierzą, to i oni nie wierzą w siebie !! \
2. dziś w radiowej 3-ce dziennikarka z niemiec (korespondentka) na pytanie, jakie były reakcje po meczu Niemców z Portugalią powiedziała: &quot;normalne, zrobili to co mieli zrobić&quot;. I nie chodzi tu o poziom ich gry (my jesteśmy poza ich zasięgiem, choć w towarzyskim spotkaniu pokazaliśmy charakter do 93 min), ale o to, że nikt w Niemczech nie powie że mają do kitu drużynę, choćby byli gorsi od Polaków.
3. Tak jak ktoś napisał parę postów wyżej - lepiej siedzieć, piwko pić, drzeć się w niebogłosy jak nasi będą w ataku, niż postawić na rusków i wygrać te parę groszy !!
4. Może pojawić się tutaj tysiąc argumentów na Rusków - jeden po drugim, ja je tylko przeczytam, ale jak zasiądę po 20 przed TV to sercem będę za naszymi piłkarzami, w których pomimo waszych wpisów bardzo mocno wierzę.
5. Nie wiem czy ktoś już pisał o tym wcześniej, ale moim zdaniem Ruscy wcale nie muszą się rzucić do frontalnego ataku !! Ich satysfakcjonuje nawet remis (choć myślę że Lewy-Kuba-Piszczek staną dzisiaj na wysokości zadania i rozmontują trochę obronę naszych &quot;ukochanych&quot; sąsiadów), ale pamiętajcie że przed nimi jeszcze spotkanie z teoretycznie słabszą Grecją i to na ten mecz mogą się sprężyć. Choć nie wolno zapominać, że przy remisie o godzinie 18.00 ruskom starczy remis tylko z Grekami żeby wyjść z Grupy, a nam wystarcz dzisiaj wygrana ???? Oczywiście to tylko spekulacje, ale mecze pokazują że turniej jest wyrównany i zdarzają się niespodzianki: wczoraj Ukraina, Holendrzy, Francuzi (którzy mieli zjeść Anglików), Hiszpanie (którzy nie grali dla mnie mega futbolu), Niemcy którzy męczyli się z Portugalią (a ta ostatnia nie gra finezyjnego futbolu).
6. Grajcie co chcecie, choć wolałbym aby dzisiaj wszyscy napisali, że Polska ten mecz wygra. Bo ja wolę to zwycięstwo obejrzeć - kibicować i cieszyć się ze strzelonych przez nas goli, niż bogacić się na wygranej Ruskich !!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Fortuna proponuje nam robienie tasiemcow na mecz co mnie bardzo zaskoczylo. Mozemy stworzyc kupon na 10 zdarzen z 1 meczu a wiec dla przykladu.
Polska wiecej fauli 1,50
Rosja wieksze posiadanie 1,70
ponizej 5,5 spalonych 1,45
powyzej 33,5 fauli 1,96
ponizej 10,5 roznych 1,70

powyzej 3,5 kartek 1,54
Polska wiecej kartek 2,25
ponizej 10,5 strzalow celnych
1,80
ako w granicach 28 ale za to jaka zabawa ;)
Ogromny ✅ dla ziemniaka Fortuny !
Osobicie juz powazniej zagralem :

under 4,5 spalonych 20,5
Rosja wiecej spalonych 1,75
Ruscy na spalonych rzadko lapani a Polska z Czechami ani razu. Styl obu druzyn nie przynosi raczej ofsajdow chociaz Radzieccy dlugimi pilkami moga troche ich nazbierac.
Ponizej 10,5 roznych
Raczej nie widze w tym meczu duzej ilosci rogów i ostrzelilwania ktorejs z bramek.
Polska wiecej kartek, fauli i over kartkowy
Polacy sa napompowani na ten mecz i wiadomo jak to sie konczy. Jesli z Grekami mieli 22 fauli a broniacy sie Hellasi tylko 16 to o czyms to swiadczy. Z Ruskimi roznica bedzie jeszcze wieksza !!
Ponizej 5,5 zmian
Franc wie ze powolal slabych rezerwowych i nie ma co ich wpuszczac na murawe. Advocat z Czechami tez tylko 2 zmiany wiec nie sadze ze wykorzystaja wszystkie w dzisiejszym meczu.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
2. dziś w radiowej 3-ce dziennikarka z niemiec (korespondentka) na pytanie, jakie były reakcje po meczu Niemców z Portugalią powiedziała: &quot;normalne, zrobili to co mieli zrobić&quot;. I nie chodzi tu o poziom ich gry (my jesteśmy poza ich zasięgiem, choć w towarzyskim spotkaniu pokazaliśmy charakter do 93 min), ale o to, że nikt w Niemczech nie powie że mają do kitu drużynę, choćby byli gorsi od Polaków.
Bo w Niemczech miano ważniejszej drużyny ma Bayern Monachium, to Bayern uosabia reprezentacje, to Bayern skupia największa uwagą i to o nim mówi się w podobnym tonie jak o naszych Biało-czerwonych. Wiec porównanie nietrafione, już pomijając to że dlaczego niby mają narzekać, jako jedni z faworów maja 3 punkty.
 
mag84 1,7K

mag84

Użytkownik
Bo w Niemczech miano ważniejszej drużyny ma Bayern Monachium, to Bayern uosabia reprezentacje, to Bayern skupia największa uwagą i to o nim mówi się w podobnym tonie jak o naszych Biało-czerwonych. Wiec porównanie nietrafione, już pomijając to że dlaczego niby mają narzekać, jako jedni z faworów maja 3 punkty.

Porównanie jest trafen z prostego powodu - u nas 80% społeczeństwa niestety ale nie wierzy w nasze możliwości. Jest tylko narzekanie, że nam się nie uda, że drużyna do kitu, trener nie taki, wszystko jest &quot;be&quot;. Jakoś nie kojarzę aby inne reprezentacje miały takie samo &quot;wsparcie&quot; jak my!!
 
C 334

copper

Użytkownik
Piłkę nożna obstawiam sporadycznie bo to loteryjna dyscyplina ale na ten mecz się skuszę. Poczytałem troszke Waszych opinii i uważam że nie ma co tutaj się rozwodzić i zagrać Rosje x2. Nie ma co byc zachłannym, kurs że Rosja nie przegra 1,40 warty gry. Ryzyko że nie wejdzie znikome a przy okazji można tez kibicować naszym bo wygrać nie wygrają a może jakiś kolejny cud nad Wisłą się zdarzy i zremisują. Moim zdaniem to najlepsza i najpewniejsza opcja na ten mecz.
Gdyby nasi piłkarze byli siatkarzami albo piłkarzami ręcznymi to przy takiej oprawie i atmosferze roznieśliby Ruskich w pył ale niestety biegaczo-kopacze z nad Wisły nie urodzili się po to by wygrywać i nie mają mentalności zwycięzców. Mam wielką nadzieję,że po meczu będę to odszczekiwał ???? Oby Lewandowskiego jak niegdyś Gerarda Cieślika kibice znosili na rękach po wygranej na Sląskim z ZSRR. Pytałem dziś w centrum Warszawy ruskich kiboli kto wygra....pewni są wygranej... Ja po cichu licze na remis, wpełni by mnie satysfakcjonował.
Mi spodobał się typ Soltysiao Polska więcej fauli niż Rosja. Kurs 1,50 fortuna
W pierwszym meczu Polacy aż 22 fauli zaś Rosja tylko 13. Dziś nasi naładowani będą nadrabiać braki techniczne i szybkościowe faulami. Wygląda na to że Czesi są mocniejsi od Greków więc i Polaków cienko widzę z Rosją. Zdecydowałem się więc na duble:
Rosja x2 kurs 1,34 fortuna
Polska więcej fauli kurs 1,50 fortuna
ako 2,01 stawka 500zł (stawka umiarkowana bo to piłka nożna i wszystko może się zdarzyć).
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 71

kogut

Użytkownik
To może i ja przyłączę się do dyskusji.
Spójrzmy na ten mecz najpierw pod kątem czysto piłkarskim, nie kierując się ani emocjami, ani kursami. Nie będę się rozpisywał na temat poszczególnych piłkarzy, bo wszyscy są mniej więcej zorientowani.
Boenisch nie rozegrał w sezonie klubowym ani jednego pełnego meczu. Z Grekami nie widziałem go w ani jednej ofensywnej sytuacji, błędy w kryciu i trzymaniu linii spalonego, a pod koniec meczu ogromne problemy fizyczne. Z Ruskimi będzie grał przeciw któremuś z dwójki Dzagoev, Arshavin. Nie wróżę mu dobrze. Perquis ostatnio złamana ręka i przerwa w grze. Dochodził do formy meczami w kadrze. Duża nerwowość w pierwszym meczu, wybijanie piłki w prostych sytuacjach, ogromne problemy przy jej wybrowadzaniu. Wasyl nominalnie prawy obrońca. Pomoc nastawiona głównie na odbiór, choć i z tym problemy, o tworzeniu akcji ofensywnych można zapomnieć.
Dodatkowo Smuda po jednym meczu postanowił zmienić ustawienie. W miejsce Rybusa zobaczymy Dudkę. Przejdziemy do systemu 4-3-2-1 czyli tzw. choinki. Zagraliśmy w tym ustawieniu raptem dwa mecze, w tym jeden przegrany z Hiszpanią 6-0. O ile zagęszczenie środka pola może przynieść jakiś efekt o tyle dziwi obecność Obraniaka. Obraniak nie nadaję się do gry z kontrataku, a tak przecież zamierzamy zagrać.
Powiem tak. Jeżeli my nie potrafimy wygrać w meczu otwarcia, przy pełnych trybunach, prowadząc do przerwy 1-0 z grającymi w dziesiątkę Grekami to z kim my chcemy wygrać? Rosjanie może nie są jakimiś mistrzami świata ale są naprawdę dobrzy. Widziałem ich w kilku meczach. Są zagrani (większość graczy Zenita), dobrzy technicznie, mają szeroki skład, dobrego trenera i dodatkowo uwierzyli w siebie po pierwszym meczu z Czechami.
Jeżeli stracimy pierwsi bramkę to nie ma opcji żebyśmy wygrali. Zmuszeni będziemy do ataku pozycyjnego z takimi kreatorami gry jak Dudka czy Polański i Obraniakiem na skrzydle. To się nie może udać. Natomiast jeżeli my pierwsi strzelimy to Ruscy to spokojnie mogą odrobić, bo dobrze kreują grę, a my nie mamy żadnych schematów gry obronnej.
Rosjanie w przypadku wygranej zapewniają sobie awans i zwiększają swoje szansę na pierwsze miejsce w grupie, a nie ma ku temu lepszej okazji niż mecz z Polską w święto narodowe Rosji.
Reasumując typ na Rosja DNB po 1.80 wydaję mi się opcją idealną. Zagrałbym na czysty win Rusków ale nie zapominajmy kogo mamy na ławce. Franz to urodzony szczęściarz. Widzew 3:2 Legia (w 88&#39; 0:2), awans do LM z Widzewem, gol Murawskiego w 120&#39; w meczu z Austrią Wiedeń czy choćby niedawny obroniony karny Tytonia.
Dorzucam do tego jeszcze over kartkowy. Oba zespoły niezwykle naładowane + u nas Wasyl i Polański grający na pograniczu + nasza gra z kontry i ew. faule Ruskich. Prześledziłem Starka i lubi on dawać kartki. Linia 4 kartek AH spokojnie do pokrycia.

Polska - Rosja | Rosja DNB [1.80] Bet365 ZWROT
Polska - Rosja | over 4.0 kartek AH [2.10] Pinnacle ZWROT
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Wiele osób upatruje dziś zwycięstwa Rosjan, być może słusznie ponieważ pod względem sportowym przewyższają nieco naszą reprezentacje udowadniając to chociażby po I meczu z Czechami. Ja osobiście przytrzymam się zdala od typowania tutaj zwycięzcy i wybiorę równie mocno prawdopodobną opcję jaką jest over. Rosja pokazała ,że siła w ofensywie drzemie u nich spora, a z drugiej strony niesądze, by Polacy nie potrafili nic strzelić w tym meczu patrząc na wagę tego spotkania. Jestem dobrej myśli

Polska - Rosja over 2,5 @ 2,24 Pinnacle
 
psotnick 846,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Football, Euro 2012, Group A, 12/06/2012, 20:45
Polska v Rosja (Suma kartek (azjany))

Typ: Powyżej 4.0 @ 1.900 | Bet365 ZWROT 4
[udało mi się jeszcze złapać po takim kursie, ale zanim napisałem analizę, to spadło już do obecnego 1.675]

Nie ma wątpliwości, że będzie to bardzo nerwowy mecz, z wieloma podtekstami. Towarzyszyć mu będzie duża presja wyniku, zwłaszcza dla Polaków (choć dużo będzie zależało też od wyniku meczu Grecja - Czechy). Nic tu nie przyjdzie łatwo, wszystko trzeba będzie wyszarpać. Myślę, że o wiele łatwiej jest przewidzieć przebieg tego meczu, jego intensywność, niż jego wynik. Dlatego moim wyborem jest over kartkowy. Obie drużyny opierają swój atak na szybkich skrzydłowych Arszawin i Dżagojew, czy Błaszczykowski i Rybus (podobno tu ma być jakaś zmiana). Zestaw szybkie skrzydła przeciwko wyjątkowo wolnym bocznym obrońcom (Żirkow i Ignaszewicz u Rosjan, czy nasz Boenisch) będzie prokurować dużo fauli obrońców nienadążających i faulujących od tyłu, co automatycznie jest karane „żółtkiem”. jeśli nie będą to jakieś brutalne ataki, to po którymś tam z kolei „normalnym” faulu i tak faulujący musi zobaczyć kartkę. Tym bardziej, że mający prowadzić to spotkanie sędzia Wolfgang Stark nie stroni od ich pokazywania. W ostatnich 9 meczach w 6 pokazał co najmniej 4 kartki, w tym 3 czerwone (6, 7, 4, 1, 4 ,1, 0, 5, 9), przy czym trzeba zaznaczyć, że te 3 mecze underowe to spotkania z końcówki sezonu Bundesligi i 2. Bundesligi między zespołami, które już o nic nie walczyły ( [URL='http://pl.soccerway.com/referees/wolfgang-stark/44626/']http://pl.soccerway.com/referees/wolfgang-stark/44626/ [/URL] ). Kolejna sprawa to środkowi obrońcy i defensywni pomocnicy. Przy tak intensywnym meczu trudno wyobrazić sobie, żeby któryś z takich zawodników jak Wasilewski, Perquis, Polanski, Murawski, czy Berezucki, Aniukow czy Żyrianow nie złapało jakiejś kartki na tak wysokiej klasy atakujących jak Kerżakow, Arszawin i Pawliuczenko, czy nasz Lewandowski. A przy szybko złapanej kartce każde następne ostre starcie grozi drugą i w konsekwencji czerwoną, co bardzo by przybliżyło do spełnienia typu. Potwierdza to wyimek z regulaminu buka.
Żółta kartka jest liczona jako 1, czerwona kartka jest liczona jako 2. Druga żółta kartka nie jest brana pod uwagę do rozliczenia zakładów (maksymalna ilość &#39;punktów kartkowych&#39; na zawodnika wynosi 3).
 
M 0

malyemek

Użytkownik
under 4,5 spalonych 20,5
Rosja wiecej spalonych 1,75
Mam takie pytanie czy na bet365 mozna obstawiac spalone? Bo nigdzie nie moge tego znaleźć a checią bym to obstawił.

Zeby nie było spamu to ja mam zamiar obstawić dzisiaj Rosję. Chociaż roozum podpowiada ze ten mecz wygra badz zremisuje Polska ale jednak Ruscy to Ruscy z nimi niczego nie mozna byc pewnym..
Trzymajcie kciuki za Polaków przy piwku! NASI MUSZĄ BYĆ GÓRA! ????
 
other 60

other

Użytkownik
Polska vs Rosja
Rosja H(-1) 4,65⛔ Tobet
Nie ma co powielać i tak na nic zdających się analiz. Gry drużyny Dyzmy nie da się przeanalizować i w jakikolwiek logiczny sposób zinterpretować. Do rzeczy.
Rosja jest o co najmniej 3 klasy lepsza od Polski. Benisz, Perkis, Wasyl, Rybus, to zdecydowane pomyłki pierwszego meczu. Nie pokazali nic, źle, obrońcy (pierwsza trójka) nie musi niczego efektownego robić, oni mają grać efektywnie, jak było każdy widział. Gol i karny.
Nie chce mi się pastwić nad naszą żałosną kadrą. Oglądałem mundial 2002,2006, i Euro 2008 (rzecz jasna z udziałem polskiej ekipy). Nic się nie zmieniło. Jest to samo. Poziom tragiczny.
Dyzma oczywiście znowu może zabłysnąć genialną taktyczną zmianą (Tytoń---&gt;Szczęsny), jednakże przy wyniku 0-3,0-4 nie będzie to miało znaczenia.
Dziś żegnamy naszą kadrę z Euro na 90%. Rosja przegrała przez cały 2011 rok jeden mecz towarzyski z Iranem. O stawkę żadnego, nie przegrają tym bardziej z Polską kadrą Związku Piłki Nożnej.
Ps. Cuda się zdarzają, oczywiście, dlatego też jak nie przegramy(co i tak nam nic nie da w perspektywie awansu) to odszczekam jak w 2005r Mati Borek po finale LM. Dziękuję.
E: Hał hał ???? Biało-czerwone to barwy niezwyciężone! Polecam pobyt w stołecznej strefie kibica, niezłe gazowanie na wejściu;) Tusk, Tusk, Donald Tusk!
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik

Postawiłem swoją całą,ciężko wypracowaną (przy jednym z odcinków autostrady) wypłatę na pewną i wysoka wygrana naszej drużyny.
Nasz nieomylny,nasze Słońce Peru,Nasz Ukochany Pan Premier nie może się mylić.
Donald Tusk nigdy się nie mysli.
Kto nie wierzy,ten wywrotowiec,bezideowiec i z PiSu
Zwracam się teraz do kiboli: tak się kibicuje:
http://www.youtube.com/watch?v=3cju4d5Nd4c
Betsafe
Popularne zakłady
Wtorek, 12th Czerwiec
18:00 Polska - Rosja | Euro 2012 - Group A | Euro 2012 | Piłka Nożna
Dokłady wynik: 4-0 100.00
Do boju Polsko!
By żyło się lepiej!
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
No cóż oprócz tego że gramy u siebie nie widać innych zalet naszego zespołu
Bramkarz wielka niewiadoma nie grał nic porządnego a przy takiej sile ofensywnej Rosji i naszej amatorskiej obronie może wyciągnąć dzisiaj kilka piłek . Do tego geniusz Dyzma &quot; wzmacnia &quot; środek pola Dudką nie wiadomo po co . Dzagoev , Arshavin do tego Kershakov który jak poprawi skuteczność może być źle Rosja dziś tak na 99 % zapewni sobie awans z grupy a my będziemy liczyć na dobry rezultat w meczu wcześniejszym ( przy wysokiej wygranej Grecji jest pozamiatane )
Wszystko w sile ofensywnej zależy od Kuby i Lewego jeżeli ich wyeleminują to mamy pograne . Nasi def pomocnicy oprócz Murawskiego nie mają nic kompletnie do zaoferowania w przodzie więc będziemy atakować raptem 3-4 zawodnikami w spotkaniu . Boki obrony zapewne nie będą się wychylać dalej niż za swoją połową bo grozi to kontrami .
Rosja 2,35 7/10
Rosja DNB 1,65 9/10 ( dla optymistów Polski )
Celne strzały w spotkaniu 11,5 over 1,55
 
T 9

theart

Użytkownik
Kibicujmy naszym południowym sąsiadom.
Dlaczego chcę wygranej Czech w meczu Grecja - Czechy?
Przypuśćmy że jest tak przez wszystkich wyczekiwany remis. Co się dzieje?
1. Rosja 6pkt
2. Grecja 2pkt
3. Polska 1pkt
4. Czechy 1pkt
I co potem? Ruscy trzeci mecz grają o nic, wystawiają rezerwy i Grecy wygrywają. My ofcoz pokonujemy Czechy.
1. Rosja 6pkt
2. Grecja 5pkt
3. Polska 4pkt
4. Czechy 1pkt
Dlatego nie chcę remisu, przy tych samych założeniach a wygranej Czech tabela może wyglądać inaczej
1. Rosja 6pkt
2. Polska 4pkt
3. Grecja 4pkt
4. Czechy 3pkt
Znowu trzeba będzie liczyć na bramki ale cóż to już standard.
A może jednak zmiażdżymy ruskich - pamiętam jak byłem na meczu w Chorzowie Polska Rosja i wygraliśmy 3:1, co to była za noc.
Trzymajmy kciuki za Czechy.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
VS.

PolskaRosja

Mecz z Grecją zaczęliśmy z wysokiego „C” i tylko brakiem skuteczności pod bramką możemy wytłumaczyć, że do połowy było jedynie 1-0. W drugiej zabrakło doświadczenia i boiskowego cwaniactwa. Błąd Szczęsnego i 1-1. Potem coraz bardziej nerwowo, co skończyło się nieudaną pułapka ofsajdową i Szczęsny musiał się poświecić, by zachować jakiekolwiek szansę na to, by gola nie stracić. Na szczęście Tytoń uratował nasz zespół. W porównaniu z tym meczem mają być dwie zmiany –w bramce oraz podobno Mierzejewski za Obraniaka.
Rosjanie po dobrej grze pokonali Czechów. Moim zdaniem jednak tak wysoki wynik spowodowany jest bardzo nierozważną grą Czechów w obronie w pierwszej połowie. W drugiej już nie mieli po co się bronić. Rosjanie nie mieli problemów rzucać piłki miedzy obrońców Czeskich, którzy stali bardzo szeroko i dość daleko od siebie.
Mocne punkty Sbornej to przede wszystkim gra ofensywna. W obronie już jednak tak mocni nie są, szczególnie stoperzy są mało zwrotni, Aniukow i Zhirkow w obronie nie są już jednak pewni jak jeszcze kilka lat temu.
Większość stawia na Rosjan , ja pójdę w drugą stronę i zagram na Polskę DNB. To będzie całkowicie inne spotkanie niż to z Grekami. Tutaj Rosjanie będą prowadzić grę, my możemy skupić się na pojedynczych wypadach do przodu i kontrach, co od lat jest główną bronią naszej reprezentacji. Arshavin i Dzagoev bardzo rzadko pomagali swoim bocznym obrońcom, co pozwoli nam w atakach skrzydłami na grę jeden na jednego. Polacy w obronie zagrają bliżej bramki niż Czesi i bez takich dziur. Nie wydaje mi się, że będzie to prosty mecz dla naszych rywali jak wielu tu zapowiadało. Sędziować będzie Stark, który w spotkaniach międzynarodowych często sięga po kartki, tu natomiast mecz zapowiada się dość ostry.

Moje typy:
Polska DNB 2,14 ▶ zwrot Betsson
over 4 żółte kartki 1,65 ▶ zwrot Betsson


A z bramek Polaków bedę cieszył się tak: :grin:
http://www.youtube.com/watch?v=P8k8vyn2g5Q
 
B 30

betclic_expert

Użytkownik
Przypuszczalne składy

Polska: Przemysław Tytoń - Łukasz Piszczek, Marcin Wasilewski, Damien Perquis, Sebastian Boenisch (Jakub Wawrzyniak) - Jakub Błaszczykowski, Eugen Polanski, Rafał Murawski, Dariusz Dudka, Ludovic Obraniak - Robert Lewandowski.

Rosja: Wiaczesław Małafiejew - Aleksandr Aniukow, Siergiej Ignaszewicz, Aleksiej Bierezucki, Jurij Żyrkow - Roman Szyrokow, Igor Denisow, Konstantin Zyrianow - Ałan Dżagojew, Andriej Arszawin, Aleksandr Kierżakow.

Sędzia: Wolfgang Stark (Niemcy).

Bilans meczów Polska - Rosja (d. ZSRR): 17 meczów - 4 zwycięstwa Polski, 4 remisy, 9 porażek. Bramki: 14-30.
Miejsce w rankingu FIFA: Polska - 62., Rosja - 13.
Nie ma jeszcze oficjalnych składów. Tajemnicą nie jest, że Polska ma zamiar grać defensywnie i z kontry. Przypuszczalny skład jaki zamieścił pewny portal może się sprawdzić.
Dałbym jednak szansę Wawrzyniakowi. Boenisch z Grecją zagrał słabe zawody, zawodnik nie jest przygotowany dobrze do Euro. Jakub grał całą rundę, dobrze się spisywał i dałbym mu szansę.
Alternatywy dla Perquis nie mamy, więc trzymam kciuki, aby mu wyszedł mecz życia. Z Grecją w defensywie zagrał słabo, a ofensywie nieskutecznie.
Liczę na Piszczka, który przy kontrach może dużo przewagi zrobić.
Murawski poprzedni mecz słabo. De facto od kilku spotkań gra przeciętnie i nie wiem dlaczego, trener chce na niego stawiać.

Stawiam na Polskę, dlatego że każdy mecz jest inny. Gramy u siebie. Piłkarze wiedzą, że zawalili na całej linii mecz z Grecją i teraz będą chcieli się zrehabilitować.
Warto zagrać za niewielką kwotę na Polskę. 3.10 w Betclic + mega atrakcję przed TV lub na stadionie.

Wygramy? Wygramy! ;) 3-1
 
keyst 149

keyst

Użytkownik
Moim zdaniem max co Polska może ugrac z Rosjanami to remis na więcej nie ma co liczyć... wystarczy sobie przypomnieć z jakiego powodu Szczęsny dostał czerwoną kartkę a no bo dlatego że nasz obrona troszkę zaspała i ci ultra defensywni Grecy &quot;jednym&quot; podaniem rozłożyli na łopatki naszą defensywę, tylko co będzie teraz kiedy zagram o wiele lepszą w ofensywie drużyna Rosji. Strach myśleć o pojedynkach Dżagojew vs. Boenisch, każdy wie jakie problemy ma Boenisch i Rosjanie tez to wiedzą i to wykorzystają 3/4 akcji ofensywnych będzie zapewne szło stroną Boenisch... jedyne co może nas uratować to trio z Borussi, obrona Rosjan nie wydaje mi się zbyt silna, + oczywiście doping i gra u siebie.

Obie drużyny strzelą @ 1.93 Tobet
 
O 27

odrzanski

Użytkownik


Postawiłem swoją całą,ciężko wypracowaną (przy jednym z odcinków autostrady) wypłatę na pewną i wysoka wygrana naszej drużyny.

Nasz nieomylny,nasze Słońce Peru,Nasz Ukochany Pan Premier nie może się mylić.
Donald Tusk nigdy się nie mysli.

Kto nie wierzy,ten wywrotowiec,bezideowiec i z PiSu
Zwracam się teraz do kiboli: tak się kibicuje:
http://www.youtube.com/watch?v=3cju4d5Nd4c

Betsafe
Popularne zakłady
Wtorek, 12th Czerwiec
18:00 Polska - Rosja | Euro 2012 - Group A | Euro 2012 | Piłka Nożna

Dokłady wynik: 4-0 100.00

Do boju Polsko!
By żyło się lepiej!

No to jest akurat prawda w 100% i nie musisz nas o tym przekonywac bo wiemy o tym już od kilku ładnych lat ;)


Co do meczu to uważam, że remis będzie dla nas sukcesem, myślę, że taki wynik jest w miarę realny, chociaz bardziej realna jest niestety wygrana Rosji. Gdybym miał coś obstawiać to bym postawił na Rosję, ale nie mam w nawyku stawiać na kacapów, więc odpuszczam, chociaz rozum podpowiada, że możemy dzisiaj dostać baty.
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Jak bym chciał, żeby Polska wygrała, to nawet sobie nie wyobrażacie. Przez nami bardzo ważny mecz z Rosją, która pewnie wyjdzie z grupy A z pierwszego miejsca. Sam nie wiem co myśleć o meczu i o typach 1X2, zagrałem 2 DNB, ale nie będę płakał jeśli nie wejdzie. Wręcz przeciwnie. Serce mówi Polska, rozum mówi Rosja.
Znalazłem moim zdaniem fajny zakład na kartki, a mianowicie Polska +1. Niewątpliwie to nasza reprezentacja będzie zepchnięta do defensywy i biorąc pod uwagę dobrych technicznie i dynamicznych piłkarzy Sbornej, to właśnie Polska będzie zmuszona do powstrzymywania rywali poprzez faule. W pierwszym składzie ekipy Franza mają wyjść Dudka, Polański i Murawski. Cała trójka często łapie kartki, szczególnie Dudka. W obronie Wasilewski, który nogi też raczej nie odstawia. Ponadto Boenisch i Piszczek na bokach obrony. Piszczek raczej kartek nie łapie, bo potrafi się dobrze ustawić, jest szybki i dobrze czyta grę, ale już Boenisch to jego przeciwieństwo, więc o kartkę raczej nie będzie mu ciężko. Perquis sporo pracuje łokciami i jeśli zagra Pavluchenko to będzie zmuszony jakoś go powstrzymać. Obraniak i Błaszczykowski kartkę mogą złapać chyba tylko za jakiś bezsensowny faul, ewentualnie za przewinienie taktyczne. Za to z Lewandowskim jest podobnie jak z Pavluchenką. W pojedynkach powietrznych najczęściej to obie strony walczą i pracują łokciami, więc o kartkę Roberta też nie powinno być jakoś bardzo ciężko. Polska będzie nastawiona na defensywę i grę z kontry. Co za tym idzie, również gracze Rosji mogą łapać kartki. Jednak jak dla mnie są na tyle doświadczeni, że podobnie jak Piszczek potrafią się ustawić i niekoniecznie muszą łapać kartki. Myślę, że to dobry zakład, poza tym bukmacher płaci też nieźle, biorąc pod uwagę style gry obu ekip.
Polska - Rosja / [handicap kartkowy: Polska +1] - 1,66 ✅ 2:2
 
f-by-ferragamo 41

f-by-ferragamo

Użytkownik
szybko. bo zaraz mecz, Polska nie wygra, Rosja za mocna - choć wkrada się chimeryczność - z nas niby zeszło powietrze inauguracji, nie gramy w roli faworyta co nam sprzyja, ale, ale w kadrze panuje zbyt duży rozrzut umiejętności, w dodatku dudka, polansky, murawski - przypuszczam, że oni grają, bo opieram się na wiadomościach z radia- , żaden z nich wiele nie wskóra w ofensywie, trzeba liczyć na trio z bvb, a to za mało na taką ekipię jak Rosja. Idealnie się złożyło, że Czesi wygrali, idealny rywal dla nas na ostatnią kolejkę i 3 oczka, dzisiaj racjonalnie wychodzi Rosja, przeczucie od rana Piszczek albo Lewy i 1-0 dla Polski, nie postawiłem, ale grubo Polska w ostatnim meczu jeśli dzisiaj przegramy. dziwny post, ale na bani, pozdro
 
geo 21

geo

Użytkownik
I po raz kolejny niedosyt. Remis polskiej reprezentacji nic nie daje. I tak trzeba wygrać ostatni mecz z Czechami. Smuda jednak chyba nie szczególnie to rozumiał. Brawo, że w końcu zorientował się że może dokonywać zmian. Jednak jakie te zmiany zrobił to kompletna porażka. Dobrze grający Dudka zmieniony zamiast według mnie nic nie wnoszącego Murawskiego bądź Obraniaka. Chociaż Ludowik dobrze wykonywał stałe fragmenty gry ale co tam na ostatni zmieniony na Brożka, który mistrzem gry głową raczej nie jest. Rosjanie w końcówce meczu widać, że opadli z sił i normalny trener próbował by to wykorzystać ale nie Smuda niestety.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom