>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gr A : Polska - Rosja [12.06.2012 godz. 20:45]

Status
Zamknięty.
N 5

noskov

Użytkownik
No i się zaczeło ... ludzie polacy zremisowali z Rosja 1-1 a my zamiast cieszyć się wkońcu z tego że jak przyjdzie co do czego i polacy są ciśnięci to potrafią się zachować w obronie. Pier....my jeszcze wiecej o tym co było źle jak można było popełniać takie karygodne błędy.
dla przykładu.
Po meczu Hiszpania - Wlochy jeden z zawodników włoskich powiedział że teraz zremisowali z Hiszpania a następne 2 mecze [Chorwacja , Irlandia] wygrają i awansują do nast. fazy turnieju. I tacy powinni być pilkarze , sztab szkoleniowy oraz kibice. Polacy nawet gdyby wygrali EURO to narzekaliby że ktoś dostał dziurę i przeciwnik go ośmieszył
PARANOJA !
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
I po raz kolejny niedosyt. Remis polskiej reprezentacji nic nie daje. I tak trzeba wygrać ostatni mecz z Czechami. Smuda jednak chyba nie szczególnie to rozumiał. Brawo, że w końcu zorientował się że może dokonywać zmian. Jednak jakie te zmiany zrobił to kompletna porażka. Dobrze grający Dudka zmieniony zamiast według mnie nic nie wnoszącego Murawskiego bądź Obraniaka. Chociaż Ludowik dobrze wykonywał stałe fragmenty gry ale co tam na ostatni zmieniony na Brożka, który mistrzem gry głową raczej nie jest. Rosjanie w końcówce meczu widać, że opadli z sił i normalny trener próbował by to wykorzystać ale nie Smuda niestety.
Niektórzy to negatywów u Smudy doszukują się już nawet w jego sposobie poruszania się po boisku. Kompleks jego macie czy co ?
Zmiany jak zmiany. Nie da się ukryć , że zmiennicy od podstawowej jedenastki są dużo słabsi , głównie jeśli chodzi o ofensywę. O ile w Pierwszym meczu brak zmian był trochę dziwny , o tyle dziś zmiany dość logiczne. Matuszczyk za Polańskiego ? Defensor za defensywnego więc ok , Mierzejewski za Dudkę ? ofensywny piłkarz za defensywnego. Murawski teoretycznie powinien być bardziej kreatywny w ataku , ma całkiem dobre uderzenie więc jego pozostawienie miało być aspektem ofensywnym więc padło na Dudkę , tym bardziej że Rosjanie opadli z sił , i 3 defensywny pomocnik już nie był tak potrzebny. Obraniak grał jako tako , ale wrzutki miał bardzo dobre , a przy grze głową Wasyla czy Perquisa całkiem dobrze to wyglądało , choćby ta okazja Boenischa z I połowy. Wszedł Brożek , zmiana głównie na czas bo co by nie było ale remis z Rosjanami to dobry wynik. Zły ? Poczytaj sobie 90% postów z tego tematu.
I teraz trochę ogółem. Szanse na awans bardzo duże. Czesi grają najnormalniej słabo. Dziś dwa błędy Greków wykorzystali i tyle , niewiadomo co z Rosickim , Ceh też babola wpuścił. W II połowie dziś zupełnie nie istnieli , a Polacy dziś jak i częściowo z Grecją pokazali się z dobrej strony. Nie musimy się na nikogo oglądać w kwestii awansu i to też się liczy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
geo 21

geo

Użytkownik
No i się zaczeło ... ludzie polacy zremisowali z Rosja 1-1 a my zamiast cieszyć się wkońcu z tego że jak przyjdzie co do czego i polacy są ciśnięci to potrafią się zachować w obronie. Pier....my jeszcze wiecej o tym co było źle jak można było popełniać takie karygodne błędy.

dla przykładu.
Po meczu Hiszpania - Wlochy jeden z zawodników włoskich powiedział że teraz zremisowali z Hiszpania a następne 2 mecze [Chorwacja , Irlandia] wygrają i awansują do nast. fazy turnieju. I tacy powinni być pilkarze , sztab szkoleniowy oraz kibice. Polacy nawet gdyby wygrali EURO to narzekaliby że ktoś dostał dziurę i przeciwnik go ośmieszył

PARANOJA !
Z taką Rosją, szczególnie z drugiej połowy powinniśmy wygrać. Chodzi o to, że Smudzie po raz kolejny zabrakło jaj. Końcowe 15 min Rosjanie już całkowicie oddali nam pole i zamiast to wykorzystać Smuda trzymał się założenia przed meczem, że remis bierze w ciemno.
 
betxp 230

betxp

Użytkownik
Remis był tutaj na wagę złota. Rosjanie mieli mało akcji, ba strzelili gola ze stałego fragmentu gry. Czesi dziś wygrali 2-1 z Grekami, ale tracąc bramkę w drugiej połowie, strasznie się cofneli. I tylko słaba ofensywa Greków dała im wygrać ten mecz. Czesi podobnie jak my lubią grać z kontry. To będzie bardzo ciekawy mecz moim zdaniem. Powinniśmy zagrać szybkimi skrzydłowymi. Czesi nie mają żadnej super mocnej formacji, ale mają Rosickiego którego trzeba wyłączyć z gry. Dużo biega do skrzydła ten naturalizowany Gebre Selassie, bardzo szybki zawodnik. Zneutralizowanie tych graczy odetnie zupełnie Czechów od ofensywy i sprawi że będziemy dominować na boisku. Mamy więcej atutów w ofensywie niż Grecy. Potrzebny jest szybki skrzydłowy. Obraniak lepszy byłby na środku pomocy jeśli już.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Dokładnie. Zawsze Smudę ceniłem jak trenował Wisłę czy Lech, że nie bał się europejskich potęg w pucharach.
Od 80 minuty Rosja opadła kompletnie z sił. Smuda powinien od razu wprowadzić zmiany w środku pola na świeżych graczy i przyśpieszyć piłkę. Jak zwykle nie wiem na co czekał...
Niedosyt jest mega ogromny.
 
R 23

rutra

Użytkownik
Ale się buki ucieszą, wszyscy na Rosje stawiali. Jeszcze nam UEFA sędziego Niemca dowaliła. Postawiłem na zwycięstwo, ale to nic Pepiczków ogramy, Ruscy z nimi 4:1 wygrali :p

Natomiast póki co dla mnie &quot;kurą znoszącą złote jaja&quot; jest zdarzenie między 75. minutą a końcem meczu nie padnie gol. Typuje tak po dwa zdarzenia codziennie i jak narazie tylko w meczu Rosja-Czechy na początku nie weszło, teraz idzie jak po maśle, będzie z tego zysk.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Bardzo dobry mecz w wykonaniu Polaków. Dawno tak poukładanej obrony w naszym wykonaniu nie widziałem .Bardzo dobrze taktycznie z tyłu, szkoda tylko tej bramki z wolnego bo z gry dość dobrze blokowaliśmy wszystko. Z przodu kilka przebłysków było ale trochę za mało wsparcia miał Lewandowski. Zabrakło też trochę skuteczności, bo mieliśmy o wiele lepsze sytuacje niż przeciwnicy. W drugiej połowie ładnie na nich usiedliśmy, piękny gol Błaszczykowskiego. Zabrakło mi tu w końcówce wejścia Grosickiego, bo Aniukow już ledwo po boisku biegał. Bardzo dobry mecz w wykonaniu Polańskiego i Dudki. Grając tak z Czechami mamy naprawdę bardzo duże szanse na awans i co najważniejsze, o czym wspomniał wcześniej Konrad - nie musimy się na nikogo patrzeć, bo wszystko zależy od nas.

Narzekają chyba Ci co wtopili stawiając na Ruskich ???? Rzeczywiście, szkoda że nie wygraliśmy bo mieliśmy okazję by strzelić jeszcze bramkę ale remis to też jest dobry wynik patrząc na mecz racjonalnie, a nie jako kibice. Przed meczem jednak zdecydowanym faworytem byli Rosjanie ale jak możemy nie raz w studiu usłyszeć &quot;boisko wszystko weryfikuje&quot; :grin:

Nie wiem czy to tylko moje wrażenie ale niemiecki sędzia strasznie stronniczo sędziował wszystkie sytuacje w środku boiska, kiedy przede wszystkim Lewandowski walczył.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
A 0

armani91

Użytkownik
Dzisiaj naprawdę wielkie brawa należą się dla obrony - nie pamiętam kiedy mogłem powiedzieć tyle dobrego o naszej defensywie. Generalnie uważam mecz za udany, Polacy grali zdecydowanie lepiej od &quot;Kacapów&quot; co napawa optymizmem na mecz z Czechami. Smuda musi coś poprawić w ofensywie bo Lewandowski nie ma żadnego wsparcia ze strony kolegów a szkoda...
Obstawiłem remis a w trakcie meczu, że Polska strzeli jako druga bramkę i mój typ się sprawdził więc jestem podwójnie zadowolony - z gry Polaków jak i mojego typu ;)
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Postaram się obiektywnie to oceniać.

Ja patrzę tylko na jedno. Jak można tak się bronić ? widać że jest Lewy w ataku i nie ma z kim grać. Musi czekać aż pobiegnie 3 przeciwko 6. Wyglądało to mizernie bo brakowało konstruktywnego gracza. Broniliśmy się w 7 na starcie.

Brakuje mi grania do przodu a bez tego z Czechami może być ciężko.

U nas gra wygląda tak : pierwsze 20min pełna para i naprawdę dobre widowisko, potem oddajemy pole i nie umiemy się bronić bo duża niefrasobliwością wykazują się nasi dotychczasowi przeciwnicy. Czekamy na gwizdek na przerwę.

kolejne 20min drugiej połowy znowu wchodzimy ostro i naprawdę gramy dobrze i w pewnym momencie ... dawaj od nowa nie wychodzimy z własnej połowy.

Powtarzam brakuje mi grania do przodu... w 3 meczu Kuba, Lewy, Piszczek już będą coraz wolniejsi, pamiętajmy o tym !!

Błędy trenera Smudy będą dla nas czymś oczywisty co widzi powiedzmy każdy kibic.

Szczerze powiedziawszy bo już temat zmian wszedł na tapetę to ja bym Dudki nie zdejmował tylko bardziej Murawskiego i wrzuciłbym Wolskiego. Czemu nie dać jemu zagrać skoro jest okrzyknięty talentem pierwszej wody ? Wielkich zawodników właśnie kształtują takie turnieje a nam będzie potrzeba nietuzinkowego spojrzenia na boisko.

Smuda za bardzo położył nacisk na obronę i boję się teraz o atak z Czechami, bo czuję że On nie ma pomysłu na to jak grać do przodu. 3xBVB i nic więcej...

Mierzejewski wszedł i nic nie zagrał oprócz tego pierwszego strzału.

Ogólnie ten mecz był do wygrania co mnie najbardziej zdziwiło, Rosjanie nie grali dobrze, mieli momenty przebłysków ale po 80min to trzeba było ich dobić ! Oni stali...

Będzie ciężko i przestrzegam przed hurraoptymizmem
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Na początku brawa dla chłopaków! Nie doceniłem ich. Pokazali charakter w końcu Rosja to bardzo dobra drużyna w tym turnieju.

Trzeba powiedzieć. Polska Reprezentacja ma jedną z największych szans na awans z grupy podczas piłkarskich finałów od nie pamiętam jak już dawna.. ponieważ mówię nie tylko o ME ale i również MŚ. Ostatni mecz nie będzie w końcu meczem o honor czy pietruszkę.
Czechy to zespół który gra piłkę obecnie na średnim poziomie z naciskiem na średni. Brakuje lidera oraz kompozytora gry. Rosicki może i jest liderem reprezentacji ale słabo widoczny a poza tym prawdopodobnie nie zagra w meczu z Polakami. Cech natomiast rozgrywa jak do tej pory chyba swój najgorszy turniej, ilość błędów tego bramkarza jak na jego poziom jest bardzo duża. Czesi wygrali farciarsko z Grecją. Śmiesznie to brzmi ponieważ prowadzili 2:0 z Grecją. Jednak kto widział mecz ten wie co Grecy odwalali w pierwszej połowie. Na początku meczu zachowywali się jakby błagali Czechów aby strzelili im gola. Fatalna gra Greków. W drugiej połowie zagrali swoją piłkę i Czesi mogą być wdzięczni że mecz nie trwał dłużej ponieważ remis wisiał w powietrzu. Czesi podobnie jak w meczu z Rosją rzucili się na początku meczu a później zupełnie przestali grać. Z Polską może być podobnie. Polacy jak tylko przejmą inicjatywę Czesi będą murować bramkę licząc na kontrę a przede wszystkim na remis w meczu.
Dla mnie największym pytaniem jest kto zagra w bramce Polski. Osobiście zostawiłbym P. Tytonia. Rozgrywa jak narazie świetny turniej i ciężko go winić za straconą bramkę, za to pamiętam jego dobrą interwencję podczas strzału z z pola karnego jednego z Rosjan oraz dobrą grę w polu. Szczęsny jak dla mnie może mieć problem w głowie po tym spowodowanym karnym. Jak dla mnie stroi pewnego siebie a w rzeczywistości strasznie się denerwuje. P. Tytoń w tej chwili wydaje się być lepszą alternatywą z punktu psychologicznego. Jest na pewno bardziej odblokowany niż Szczęsny szczególnie po obronionym karnym. Co do innych zmian nie wierze aby Smuda zrobił jakiekolwiek inne. Chyba na nic się zdarzą prośby zdecydowanej większości o puszczenie Grosickiego na boisko. Grosicki po raz drugi rozgrzewał się pod koniec meczu. Na boisko wyszedł tymczasem Matuszczyk. Trzeba przyznać że Smuda ma sentyment to obcokrajowców. Jedyną jego słuszną decyzją było zdjęcie Obraniaka który oprócz niezłej centry na początku meczu podczas któej Boenish mógł strzelić bramkę nic więcej nie pokazał. Anemiczny. Wszystko wskazuje że podczas meczu z Czechami zobacyzmy tą samą jedynastkę co dzisiaj z jednym znakiem zapytania w bramce. Osobiście widziałbym Grosickiego lub Wolskiego w pierwszym składzie ale pewnie się nie doczekamy. Nasza kadra od poczatku powinna zaczac atakowac stopniowo napedzac tempo gry. Czesi są do ogrania. Pytanie tylko czy nasi zagrają z nimi tak jak z Grecją podczas pierwszej połowy i tak jak z Rosją podczas drugiej połowy gdy przegrywali 1:0.

Jednej rzeczy jeszcze nie rozumiem. Dlaczego Polacy nie starali się od 70 minuty ryzykować i strzelić Rosjanom gola na 2:1 zwłaszcza że to zespół Polski po strzelonej bramce zaczął przeważać a Rosjanie momentami wyglądali na wykończonych i tworzących akcje od siły czekając na koniec meczu. Dlaczego Polacy nie atakowali? Co za różnica czy przegramy czy zremisujemy. I tak trzeba wygrać z Czechami. Nie rozumiem tego tym bardziej że w końcówce meczu piłka która była niedaleko pola karnego Rosjan zaczęła być wycofywana przez Polaków na obronę. Mam wrażenie że dla Smudy liczy się bardziej wynik z twarzą w meczu z Rosją niż punkty. No chyba że jest pewien wygranej z Czechami to przepraszam wycofam te słowa.
edit
@MJ BULL, @andrzej78
okej już rozumiem jeżeli chodzi o mój ostatni akapit. Brzmi przekonująco ;)
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
Jednej rzeczy jeszcze nie rozumiem. Dlaczego Polacy nie starali się od 70 minuty ryzykować i strzelić Rosjanom gola na 2:1 zwłaszcza że to zespół Polski po strzelonej bramce zaczął przeważać a Rosjanie momentami wyglądali na wykończonych i tworzących akcje od siły czekając na koniec meczu. Dlaczego Polacy nie atakowali? Co za różnica czy przegramy czy zremisujemy. I tak trzeba wygrać z Czechami. Nie rozumiem tego tym bardziej że w końcówce meczu piłka która była niedaleko pola karnego Rosjan zaczęła być wycofywana przez Polaków na obronę. Mam wrażenie że dla Smudy liczy się bardziej wynik z twarzą w meczu z Rosją niż punkty. No chyba że jest pewien wygranej z Czechami to przepraszam wycofam te słowa.
Znowu to samo. Fedek też pieprzy na antenie głupoty, że co za różnica czy remis czy porażka. Ano różnica jest taka, że w razie porażki Rosja by miała 6 pkt, pewny awans i ostatni mecz totalnie w dupie. Wtedy nawet gdybyśmy pokonali Czechów nie bylibyśmy pewni awansu. Wtedy mogłoby się zdarzyć:
Rosja 6pkt, Grecja 4pkt, Polska 4pkt. Czechy 3 pkt. Smuda mówił o tym wielokrotnie, że chce mieć wszystko w swoich rękach, a nie liczyć na inne rozstrzygnięcia.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Czego nie zaryzykowaliśmy w końcówce?
Po pierwsze primo: remis z takim mocnym przeciwnikiem, faworytem grupy, na pewno da pozytywnego kopa na następny mecz.
Po drugiem primo: wygrana ruskich dawała im awans z pierwszego miejsca. Załóżmy że odpuszczają ostatni mecz grekom... ;)
 
S 0

szerlocke

Użytkownik
Znowu to samo. Fedek też pieprzy na antenie głupoty, że co za różnica czy remis czy porażka. Ano różnica jest taka, że w razie porażki Rosja by miała 6 pkt, pewny awans i ostatni mecz totalnie w dupie. Wtedy nawet gdybyśmy pokonali Czechów nie bylibyśmy pewni awansu. Wtedy mogłoby się zdarzyć:
Rosja 6pkt, Grecja 4pkt, Polska 4pkt. Czechy 3 pkt.
Otóż bylibyśmy pewni awansu. Bo jakim cudem nasi mają zdobyć 2 punkty w meczu z Czechami?
Dzisiaj nie miało znaczenia, czy zremisujemy czy przegramy z Rosją. A dokładniej nie miało znaczenia, jeżeli chodzi o fakt, że aby wyjść z grupy musimy pokonać Czechów. Bo moim zdaniem ten remis ma spore znaczenie psychologiczne.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Zapewne każdy (ja również) po pierwszej połowie myślał: znowu mecz przegrany i ostatni będzie mecz &quot;o wszystko&quot; (chociaż tym razem mógłby to być nawet mecz o awans). Szczerze obawiałem się tego, że mimo wszystko Smuda będzie bał się postawić na ofensywę i skupi się na tym, aby nie przegrać tego meczu zbyt wysoko, co już się sprawdzało przez chwileczkę. Okazało się jednak, że w końcu skupił się na dobrych zmianach, pokazał, że jednak rzeczywiście jeśli się chce to można powalczyć nawet z &quot;teoretycznie&quot; silniejszymi. Fakt, pozostaje lekki niedosyt, w końcu mogliśmy nawet wygrać to spotkanie, ale równie dobrze mogliśmy przegrać. Nam pozostaje się cieszyć z korzystnego (w miarę) wyniku. Przecież Rosjanie byli uważani za faworytów, a my pokrzyżowaliśmy im delikatnie plany. Liczy się to, że walczyliśmy do końca i teraz wierzmy w końcowe zwycięstwo nad &quot;Pepikami&quot;, a wyjdziemy z grupy. Jeszcze nigdy nie byliśmy (jeśli mogę) &quot;tak blisko&quot; awansu z grupy. Pora to wykorzystać !
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Otóż bylibyśmy pewni awansu. Bo jakim cudem nasi mają zdobyć 2 punkty w meczu z Czechami?
Dzisiaj nie miało znaczenia, czy zremisujemy czy przegramy z Rosją. A dokładniej nie miało znaczenia, jeżeli chodzi o fakt, że aby wyjść z grupy musimy pokonać Czechów. Bo moim zdaniem ten remis ma spore znaczenie psychologiczne.
Przeczytaj cały post MJ_BULL&#39;a od początku, a zrozumiesz, że chodziło o przypuszczenia, że mielibyśmy z Ruskimi dziś przegrać, a z 1 punktu chyba 4 można już zrobić, nieprawdaż ;)

Co do meczu, wszystko rozstrzygnie się w sobotę i nie ma co się na tym rozwodzić, wszystko w naszych rękach, ogromna szansa na 1/4.
 
other 60

other

Użytkownik
Polecam zdecydowanej większości wypowiadających się o tym meczu grzdylnąć 0,5l czystego piwa ????
Polska zagrała na maksimum umiejętności. Ściany pomagają i to niewątpliwie, choć &quot;doping&quot; wątpliwy.
Nie wygramy z Czechami. Argumenty później, bo na razie mi chłopaki i (dziewczyny) śpiewają pod oknem, że Polska mistrzem Euro zostanie ????
Nie mam ani śrutu do wiatrówki, ani chęci żeby ich zwalczyć ????
 
zibicool 99

zibicool

Użytkownik
Polecam zdecydowanej większości wypowiadających się o tym meczu grzdylnąć 0,5l czystego piwa ????
Polska zagrała na maksimum umiejętności. Ściany pomagają i to niewątpliwie, choć &quot;doping&quot; wątpliwy.
Nie wygramy z Czechami. Argumenty później, bo na razie mi chłopaki i (dziewczyny) śpiewają pod oknem, że Polska mistrzem Euro zostanie ????
Nie mam ani śrutu do wiatrówki, ani chęci żeby ich zwalczyć ????
Po pierwsze: co znaczy 0,5l czystego piwa?
Po drugie: co znaczy &quot;doping&quot; wątpliwy ?
Po trzecie: co znaczy &quot;Nie wygramy z Czechami. Argumenty później&quot; ?
Po czwarte: jak nie masz śrutu, to weź młotek, tylko dobrze wyceluj w swoje czoło...
Rany, takich kibiców nam najmniej trzeba...
 
duda 380

duda

Użytkownik
Polecam zdecydowanej większości wypowiadających się o tym meczu grzdylnąć 0,5l czystego piwa ????
Polska zagrała na maksimum umiejętności. Ściany pomagają i to niewątpliwie, choć &quot;doping&quot; wątpliwy.
Nie wygramy z Czechami. Argumenty później, bo na razie mi chłopaki i (dziewczyny) śpiewają pod oknem, że Polska mistrzem Euro zostanie ????
Nie mam ani śrutu do wiatrówki, ani chęci żeby ich zwalczyć ????
Masło maślane. Nie siadaj pijany do komputera.
Bardzo dobry mecz w wykonaniu naszych chłopaków. Co prawda pozostał lekki niedosyt, bo mogliśmy wygrać, ale remis z faworytem grupy, który pokonał Czechów 4:1 to świetny wynik. Teraz wszystko naszych rękach, głowach i nogach, nie musimy oglądać się na innych i liczyć na korzystny wynik pierwszego meczu, o to Smudzie chodziło.
Jeszcze raz wielkie brawa dla naszej reprezentacji ????
 
przemeksic 18

przemeksic

Użytkownik
Jeszcze kilka dni temu jak mówiłem, że padnie remis w tym spotkaniu, znajomi mnie wyśmiali. Dziś jestem z tego tak bardzo dumni, że Polacy mimo wszystko mogli pokazać. Będąc na straconej pozycji, w napiętej sytuacji potrafili jeszcze ugrać remis. O to chodziło. Teraz trzeba tylko wygrać z Czechami, a będzie cacy. Zgodzę się z poprzednikiem, że od 80 minuty panował chaos u Rosjan, ale jak to u Smudy - bez zmian.
Jednak mimo wszystko, łezka w oku się kręci i jest powód do dumy narodowej. ????
 
O 0

oczek

Użytkownik
no to teraz pojdzie masowka na naszych tak jakbysmy grali z san marino. hurraoptymistom radze lapac kursy bo beda spadac. mam przeczucie, ze w sobote zgodnie z tradycja padnie znowu remis. czesi beda murowac bramke i liczyc na kontry dokladnie tak jak grecy, a my bedziemy musieli grac atak pozycyjny czego podobno nie lubimy. z rosja byl dobry mecz w wykonaniu naszych, ale to nie oznacza ze w sobote musi byc tak samo, a z regularnoscia naszych jest jak z sinusoida. ile to razy nie dawalismy rady teoretycznie slabszym rywalom, a spinka byla na silniejszych. stawiam na to, ze przy takiej grze naszym z biegiem czasu zacznie brakowac sil i czesi wymecza remis.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom