>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Gr A : Polska - Rosja [12.06.2012 godz. 20:45]

Status
Zamknięty.
G 7

garrincha

Użytkownik
Ja tylko powiem, że tak nudnej połowy jak druga połowa z Ruskimi to dawno nie widziałem, jak sparing jakiś... Patrzyłem na Rosjan i żadnej konstruktywnej akcji nie zrobili bodajże od 60min. Na chodzonego, na siłę to wszystko. Pawluczenko chyba ze 2 razy piłkę dotknął... Wniosek wyciągam taki, że im się nie chciało, nie zależało im. Prawie tak samo jak naszym, którzy chyba tylko dzięki dopingowi jeszcze coś próbowali, ale jak tu próbować z takim defensywnym składem. Remis zadowalał obie ekipy i to mi się nie podobało, że to było widać! Gdzie duch sportu, rywalizacji?...
Teraz jest optymistyczne patrzenie w przód, może z grupy nawet wyjdziemy przy odrobinie szczęścia. Ciekawe ile tego szczęścia jeszcze w baku nam zostało, może do finału zajedziemy co?
Co do &quot;farbowanych lisów&quot; to wczoraj Perquis i Polanski, a nawet Beonish(poza strzałami w trybuny) całkiem dobry mecz zagrali, szacun.

Nudna połowa bez jaj, działo sie dużo. A moze Rosjanie nic nie mogli zdziałać , bo my po prostu bardzo dobrze zagraliśmy i nie pozwoliliśmy im za duzo. Z tego względu że mieliśmy zagęszczony srodek pola, przez co nie mogli sobie hulać, jak chcieli i jak hulali z Rosickimi. Nie zastanawiałeś sie nad tym! Lewandowski jeden z najsłabszych zawodników z naszych, ale ze względu ze bardzo ostro go non stop kryli.
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Kilka słów ode mnie. Dzięki konkursowi na FB było mi dane wraz z levym42 oglądnąć to spotkanie na żywo ???? Stadion zrobił na mnie świetne wrażenie, nie było duszno;p Znajomy był na meczu otwarcia i stwierdził, że również nie było duchoty. Trafiła nam się fajna miejscówka, zdjęcie poniżej powie wam wszystko:

Tak, trafiliśmy na sektor Rosji ???? Chłopaki prowadzili fajny doping przez cały mecz i na mnie zrobili pozytywne wrażenie. Podczas hymnu Polski mieliśmy nad głowami flagę: This is Russia...
Mecz był na pewno emocjonujący. Moim zdaniem Rosja kompletnie nie zasłużyła na bramkę w pierwszej połowie. Polacy grali konsekwentnie w obronie, przyznaję że Arshavin robił niesamowity młyn i to on był najlepszym zawodnikiem meczu. Jednak zagraliśmy bardzo fajnie w defensywie i chwała naszym za to. Piszczek wyłączony z gry do przodu, bo trener Rosji postawił tam Arshavina przez którego przechodziła każda akcja.
Rosja pokazała grę spokojną, nie wybijali na pałę, każdą akcję starali się ładnie rozegrać. Nasi zagrali bardzo podobnie i z mojego punktu widzenia ten remis jest sprawiedliwy. Szkoda szansy Boenischa, Polanskiego, Kuba też na początku drugiej połowy mógł walić sam. Cieszę się, że nie oddaliśmy tego spotkania i po ciężkich 10 minutach drugiej połowy przejęliśmy inicjatywę. Rosja naprawdę nie była mocna, tylko jeden gościu robił wrażenie, reszta poprawna.
Teraz mecz z Czechami i jestem przekonany, że stosując taktykę z tego spotkania wygramy i awansujemy. Wspomnienie po tym meczu zostanie do końca życia i z tego miejsca chciałbym podziękować Adminom i Betssonowi za bilet ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Cieszę się, że Forum.bukmacherskie.com uszczęśliwia użytkowników ;)
Tylko chyba przyznasz rację, że z reprezentacją się gubi. Dokonuje złych wyborów, niektóre powołania totalnie z czapy.
Zgadzam się, grają w trakcie meczu bardzo nierówno.
Po strzeleniu na 1-1 zaczęli grać asekuracyjnie, zamiast iść za ciosem, bardziej ofensywnie to się cofnęli. Jeden błąd i wynik 2-1 dla Rosjan.
Brakowało mi pressingu, zwłaszcza na własnej połowie. Brakowało wyprzedzania. Za dużo miejsca mieli Rosjanie przy prowadzeniu i rozgrywaniu akcji ofensywnych. Za dużo miejsca miał zwłaszcza Arszawin - motor napędowy naszych wschodnich sąsiadów.
Oceny zawodników przez &quot;ekspertów&quot; dla mnie nie porozumienie. Portal typu onet.pl dla mnie największa porażka. Jak można oceniać Dudkę najsłabszym zawodnikiem. Podobnie Wasilewski oraz Obraniak.
Generalnie oprócz niewidocznego Murawskiego pozostałych graczy oceniam dobrze.
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Zgadzam się, grają w trakcie meczu bardzo nierówno.
Po strzeleniu na 1-1 zaczęli grać asekuracyjnie, zamiast iść za ciosem, bardziej ofensywnie to się cofnęli. Jeden błąd i wynik 2-1 dla Rosjan.
Brakowało mi pressingu, zwłaszcza na własnej połowie. Brakowało wyprzedzania. Za dużo miejsca mieli Rosjanie przy prowadzeniu i rozgrywaniu akcji ofensywnych. Za dużo miejsca miał zwłaszcza Arszawin - motor napędowy naszych wschodnich sąsiadów.
Oceny zawodników przez &quot;ekspertów&quot; dla mnie nie porozumienie. Portal typu onet.pl dla mnie największa porażka. Jak można oceniać Dudkę najsłabszym zawodnikiem. Podobnie Wasilewski oraz Obraniak.
Generalnie oprócz niewidocznego Murawskiego pozostałych graczy oceniam dobrze.
Grali asekuracyjnie pewnie na polecenie Smudy. Przecież remis w tym meczu był tak super wynikiem, tak nam wiele dawał, że można było zremisować. Znając Smudę nie zdziwiłbym się, gdyby myślał, że po remisie z Rosją remis z Czechami też da awans.
Tak jest - brakowało wyprzedzania, w kilku akcjach zamiast szybko rozegrać to mieliśmy po 3-4 piłkarzy obok siebie.
Ocen tych &#39;eskpertów&#39; nawet nie komentuję. Sam zobaczyłem na Onecie to aż mnie śmiech ogarnął co za babole podawali.
Może się powtórzę ale Ludo czy Murawski nie powinni grać po 45 minucie. Z Czechami też nie ma dla nich miejsca. Jednak jak będzie niestety chyba doskonale wiemy.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Grali asekuracyjnie pewnie na polecenie Smudy. Przecież remis w tym meczu był tak super wynikiem, tak nam wiele dawał, że można było zremisować. Znając Smudę nie zdziwiłbym się, gdyby myślał, że po remisie z Rosją remis z Czechami też da awans.
Wiadomo, że Smuda się przestraszył Rusów po strzelonej bramce 1-1 i myślał, że ta &quot;husaria&quot; rzuci się na nas. Tylko było widać na boisku, że Rosji czegoś brakuje i opadają z sił.
Jego teorie często są &quot;z dupy&quot; za przeproszeniem. Po meczu z Grecją tłumaczył się, że nie chciał robić zmian, bo mechanizm &quot; zespołu mógłby się rozwalić całkiem, grając w 10. Podawał przykład meczu Bayernu. Tylko, że teraz sam zepsuł ten mechanizm po bramce na 1-1. Od początku 2 połowie Polacy się rozkręcali. Strzelili bramkę na 1-1 i ktoś (Smuda) ten mechanizm zahamował...
O meczu Polska-Czechy podyskutujemy w innym temacie ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom