>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

D 33

darecki11111

Użytkownik
Jestem ciekawy jakiego stawkowania używacie do meczu Polska -Armenia.
Bo ja mam duży ból głowy, zwłaszcza gol przed 50minutą stawka 2.10 chętnie bym zrezygnował z tego meczu ale teraz szkoda kasy, a mam nadzieję że gol padnie ????
Mamy to ????
1-0
 
D 33

darecki11111

Użytkownik
Piszesz temat umiera, zobacz że i na Bet365 powoli temat umiera, bardzo dużo dziś (niedziela) nie ma minutówek
No właśnie jestem bardzo zdziwiony tym faktem, chyba za dużo ludzi wygrywa tym systemem ;)
A co do programiku to proszę bardzo:
megawrzuta.pl/download/928a2fa608f12f08ca08fc95d16e99eb
Na początku dopisz https:// a na końcu dopisz .html
Muszę napisać parę postów na głównym żeby wrzucać pełne linki, bo tutaj nie nalicza postów ;)
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Piszesz temat umiera, zobacz że i na Bet365 powoli temat umiera, bardzo dużo dziś (niedziela) nie ma minutówek
Na forum i moze temat umiera ale chyba to u Ciebie na bet... nie ma duzo minutowek ???? Zdarza sie ze nie daja minutek na kazdy mecz nawet w tych topowych ligach.
No właśnie jestem bardzo zdziwiony tym faktem, chyba za dużo ludzi wygrywa tym systemem ;)
Wcale duzo ludzi nie musi wygrywac bo na pierwwszy rzut oka ten system sie wydaje prosty bo przeciez wystarczy nie trafic wyniku 0:0. Niestety nie wystarczy tylko dobrze mecze dobierac, ale jest tez duzo innych czynnikow ktore wplywaja na bycie na PLUS.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jamarkus 196

jamarkus

Użytkownik
Na forum i moze temat umiera ale chyba to u Ciebie na bet... nie ma duzo minutowek ???? Zdarza sie ze nie daja minutek na kazdy mecz nawet w tych topowych ligach.

Wcale duzo ludzi nie musi wygrywac bo na pierwwszy rzut oka ten system sie wydaje prosty bo przeciez wystarczy nie trafic wyniku 0:0. Niestety nie wystarczy tylko dobrze mecze dobierac, ale jest tez duzo innych czynnikow ktore wplywaja na bycie na PLUS.
Jeden mecz w kolejce ligi Włoskiej, troche słabo, we wszystkich ligach dzisiejsza oferta na minutówki była ograniczona, może nie bardzo, ale widoczna zresztą o bet napisałem z ironią a po za tym zauważyłem żeś strasznie marudny, może idź na te swoje forum marudzić bo tylko irytujesz ludzi
 
Do góry Bottom