>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

D 33

darecki11111

Użytkownik
Jestem ciekawy jakiego stawkowania używacie do meczu Polska -Armenia.
Bo ja mam duży ból głowy, zwłaszcza gol przed 50minutą stawka 2.10 chętnie bym zrezygnował z tego meczu ale teraz szkoda kasy, a mam nadzieję że gol padnie ????
Mamy to ????
1-0
 
D 33

darecki11111

Użytkownik
Piszesz temat umiera, zobacz że i na Bet365 powoli temat umiera, bardzo dużo dziś (niedziela) nie ma minutówek
No właśnie jestem bardzo zdziwiony tym faktem, chyba za dużo ludzi wygrywa tym systemem ;)
A co do programiku to proszę bardzo:
megawrzuta.pl/download/928a2fa608f12f08ca08fc95d16e99eb
Na początku dopisz https:// a na końcu dopisz .html
Muszę napisać parę postów na głównym żeby wrzucać pełne linki, bo tutaj nie nalicza postów ;)
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Piszesz temat umiera, zobacz że i na Bet365 powoli temat umiera, bardzo dużo dziś (niedziela) nie ma minutówek
Na forum i moze temat umiera ale chyba to u Ciebie na bet... nie ma duzo minutowek ???? Zdarza sie ze nie daja minutek na kazdy mecz nawet w tych topowych ligach.
No właśnie jestem bardzo zdziwiony tym faktem, chyba za dużo ludzi wygrywa tym systemem ;)
Wcale duzo ludzi nie musi wygrywac bo na pierwwszy rzut oka ten system sie wydaje prosty bo przeciez wystarczy nie trafic wyniku 0:0. Niestety nie wystarczy tylko dobrze mecze dobierac, ale jest tez duzo innych czynnikow ktore wplywaja na bycie na PLUS.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jamarkus 196

jamarkus

Użytkownik
Na forum i moze temat umiera ale chyba to u Ciebie na bet... nie ma duzo minutowek ???? Zdarza sie ze nie daja minutek na kazdy mecz nawet w tych topowych ligach.

Wcale duzo ludzi nie musi wygrywac bo na pierwwszy rzut oka ten system sie wydaje prosty bo przeciez wystarczy nie trafic wyniku 0:0. Niestety nie wystarczy tylko dobrze mecze dobierac, ale jest tez duzo innych czynnikow ktore wplywaja na bycie na PLUS.
Jeden mecz w kolejce ligi Włoskiej, troche słabo, we wszystkich ligach dzisiejsza oferta na minutówki była ograniczona, może nie bardzo, ale widoczna zresztą o bet napisałem z ironią a po za tym zauważyłem żeś strasznie marudny, może idź na te swoje forum marudzić bo tylko irytujesz ludzi
 
Do góry Bottom