>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

D 33

darecki11111

Użytkownik
Tylko cholera jak to się wrzucało, ponoć na jakiś serwer mam wrzucić i podać linka.
Podpowiedzcie na jaki serwer najlepiej?
Dobra, chyba się udało.
Ale przegięcie!!! Żeby wrzucić adres pliku muszę mieć minimum 10 postów napisanych, taka informacja mi wyskakuje. Ale zgłaszałem do modelatora już dużo wcześniej że mi nie nalicza postów i nic, bez odpowiedzi. Także nie wiem jak mam to wstawić?????
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
Co do moich dzisiejszych typów takie mecze gram dwoma stawkowaniami x2 i każdy kolejny próg stawiam przy kursie 2,50 np.
1-2-4-8 itd.... tylko kusy w tego typu meczach są tak słabe, że praktycznie to jest gra bez zakładek, a jeśli bramka nie wpadnie do 40 minuty to nie będzie opcji złapać kursu 2,50 w x9 minucie
lub każdy kolejny próg x3 przy kursie 2,00 np.
1-3-9-27 itd... i w takim układzie jest szansa złapać zakładkę.
Czasem też łącze te dwa stawkowania i np. pierwszą część meczu gram x2, a później x3, ale w przypadkach tego typu meczy najlepiej wypracować swój sposób stawkowania.
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
W takich meczach to nie ma bata zeby bramki nie bylo ????
Barce , Real itd gra sie podobnie. Lapie sie kursy nawet 1.80 (San Marino).
I zakladki tez potrafia wpadac.
Tylko ze tu trzeba mocno agresywnie stawkowac.
I potrzebny duzy zapas kasiury ????
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Szwecja - Bułgaria i zagrać na Bułgarię przeważnie 1 gola strzelają a kurs będzie super ;)
Grac na gola Bulgarii to szalenstwo.
Promocje to buk zrobil na Portugali. Nie spodziewalem sie tak wysokich kursow na ich gola, ze jak zawsze gram tylko na 1 gola tym razem pogralem az na 3 ????
 
S 0

szffagier

Użytkownik
warto cos grac na kolejnego gola dzis? przysnelo mi sie i przegapilem wszystkie wazne mecze ???? teraz sa w HT . Bialorusi nie tykam ze wzgledu na historie (3 mecze 0-0 pod rzad stosunkowo niedawno)
Bosnia - Cypr?
 
1golxx 105

1golxx

Użytkownik
Czy to ważne chłopaki kogo to pomysł itp. Wydaje mi się że najważniejsze jest ze wszyscy razem skubiemy bukmachera . Nie mam racji ?
Dzisiaj kolejny raz oskubalem bukmacher i to z zakładką . Zapraszam tych co jeszcze nie odwiedzili mnie . Nazwa fanpage jest taka sama jak mój login czyli : 1golXX
 
Do góry Bottom