>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Jednak grajacy dzisiaj maja ✅✅✅
Odcinek z placzem zostanie wyemitowany w pozniejszym terminie.
Za nie dogodnosci przepraszamy ????
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Espanyol - Valencia ✅
West Ham - Everton ✅ 15 sekund do zakładki zabrakło ????

Na dzisiaj koniec i tak pojechałem po bandzie, bo te mecze były lekko mówiąc nie za dobre do grania :cool:
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Tak na marginesie cieszy mnie porażka Valencii. Pokarało ich za te granie na remis już od samego początku.
Ciekaw jestem jak według Ciebie mieli grać, jeśli stracili na początku spotkania jedną ze swoich ostoji w defensywie... nie komentuj jak meczu nie oglądałeś albo oglądałeś z zamkniętymi oczami. Nie jestem wielkim fanem Walencji, ale bądźmy obiektywni jak piszemy jakieś opinie.


PSG odpuszczam.
Szkoda, bo mogłaś wyjść na swoje, ale znam ten ból, bo też kiedyś odpuszczałem i tak sięto kończyło niejednokrotnie :razz:

@edit
do pana underowca -&gt; polecam dziś granie meczu PAOKu
 
marcim222 65

marcim222

Użytkownik
Ja na dzisiaj miałem wypatrzony mecz Ergotelis - Panionios z bardzo kuszącymi kursami ale widzę, że został przełożony. Jako rezerwowy Xanthi - Veria ale jeszcze mocno się zastanawiam czy go grać.
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Ciekaw jestem jak według Ciebie mieli grać, jeśli stracili na początku spotkania jedną ze swoich ostoji w defensywie... nie komentuj jak meczu nie oglądałeś albo oglądałeś z zamkniętymi oczami. Nie jestem wielkim fanem Walencji, ale bądźmy obiektywni jak piszemy jakieś opinie.






Szkoda, bo mogłaś wyjść na swoje, ale znam ten ból, bo też kiedyś odpuszczałem i tak sięto kończyło niejednokrotnie :razz:



@edit
do pana underowca -&gt; polecam dziś granie meczu PAOKu
Akurat oglądałem ten mecz. Valencia od początku zaczęła gre na remis. Po czerwonej kartce cofnęli się jeszcze bardziej. W tym przypadku akurat rozumiem, że w osłabieniu jest trudniej. Ale nie zmienia to faktu, że mogli i powinni dać z siebie więcej. Na potwierdzenie, że grali na remis są statystyki. Dwa strzały i dwa rzuty rożne. Moim zdaniem to dużo mówi. Ja mam alergie na drużyny, które od początku chcą bronić wyniku. Dużo razy w ten sposób swoją przygodę z pucharami kończyły polskie drużyny.

Ale nie spierajmy się o takie pierdoloty, bo to mało istotne. Pozdrawiam.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Akurat oglądałem ten mecz. Valencia od początku zaczęła gre na remis. Po czerwonej kartce cofnęli się jeszcze bardziej. W tym przypadku akurat rozumiem, że w osłabieniu jest trudniej. Ale nie zmienia to faktu, że mogli i powinni dać z siebie więcej. Na potwierdzenie, że grali na remis są statystyki. Dwa strzały i dwa rzuty rożne. Moim zdaniem to dużo mówi. Ja mam alergie na drużyny, które od początku chcą bronić wyniku. Dużo razy w ten sposób swoją przygodę z pucharami kończyły polskie drużyny.

Ale nie spierajmy się o takie pierdoloty, bo to mało istotne. Pozdrawiam.
Nie no nie chcę się spierać, może wyszli na remis od początku, ciężko to ocenić, bo jednak w 14&#39; już było ???? i to w obronie, więc za bardzo nie mieli wyjścia... no ale odpadli, więc nie ma co drążyć ????






Ja na dzisiaj miałem wypatrzony mecz Ergotelis - Panionios z bardzo kuszącymi kursami ale widzę, że został przełożony. Jako rezerwowy Xanthi - Veria ale jeszcze mocno się zastanawiam czy go grać.
Nie boisz się trochę tego Xanthi? Oni niby bilans do gry mają ciekawy, ale trochę martwi np. bezbramkowy remis z takimi ogórami jak Panthrakikos, bo co jak co ale skoro są dość overowi to im powinni wbić bramkę.
 
marcim222 65

marcim222

Użytkownik
Nie boisz się trochę tego Xanthi? Oni niby bilans do gry mają ciekawy, ale trochę martwi np. bezbramkowy remis z takimi ogórami jak Panthrakikos, bo co jak co ale skoro są dość overowi to im powinni wbić bramkę.
Właśnie trochę się boję bo nie do końca mnie to spotkanie przekonuje dlatego napisałem, że się mocno zastanawiam. Co do tego 0:0 to mecz meczowi nierówny, być może ofensywa miała słabszy dzień albo defensywa &quot;ogórków&quot; zagrała nadzwyczajnie dobrze. Poczekam na kursy ale chyba jednak odpuszczę, nie ma co grać na siłę.
 
jako47 130

jako47

Użytkownik
Ajax Cape Town (Rsa)- Wolfsburg (Ger) 18:00✅ 4&#39;
klasycznie do 3 poziomow ;) pozniej ide ogladac parme ;)
dobra nawet nie zdazylem z zakladka spadam na mecz
 
Do góry Bottom