>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

banan23 150

banan23

Użytkownik
Hank, do tej pory grałem czekając na kurs ponad 3.00, myślisz, że grając na kurs równo 3.00 lepiej mi się to opłaci z racji zakładek?
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
tutaj kwestia co sie oplaci nie ma żadnego przełożenia.
Mi by sie najbardziej opłaciła lokata na 25%, ale moje chęci raczej nie wystarcza.
Mecze są rożne, kursy są różne, przebiegi spotkania są rózne a wiekszosc gra sztywną metodą do wszystkiego. Na dodatek widać że większość również nie przeczytała mojego tematu w całości.
Ja oczywiście życzę wszystkim powodzenia, ale prawda taka że głównie to się mylicie nawzajem i tracicie całe value jakie ma ten system.
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
Gram minutówki w meczu Concordia Chijana. Tylko do 1 połowy.
Zapłacone z zakładką ???? Próbuję teraz do połowy w meczu Domżale - Olimpia Ljubjana
Domżale pograne do 50 i 60 minuty. Potem spuszczam w kibel ten mecz.
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
Hehe poprzedni koment nie w tym okienku. Co do Domżale 1 połowa ospale i pograłem na razie maks do 60 minuty i mam dylemat nad dalszą grą tego meczu.
 
baleronik 47

baleronik

Użytkownik
Niesamowity mecz Arsenal-Hull 10 minut i 2 bramki. Dla lubiących ryzyko proponuję postawić na bramkę dla Arsenalu. Ja kończę i tak mam dzień na ✅ Powodzenia
 
owca26 171

owca26

Użytkownik
Hehe poprzedni koment nie w tym okienku. Co do Domżale 1 połowa ospale i pograłem na razie maks do 60 minuty i mam dylemat nad dalszą grą tego meczu.
powiedz mi prosze czym Ty się kierowałeś przy wyborze tego meczu ??
 
P 22

pgrom

Użytkownik
Panowie Arsenal - Hull na 3 bramkach się nie skończy to pewne, odstępstwo od systemu ale aż żal nie zagrać jak już 3 weszły ????
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
Co za zasrane domżale, jak nie pograłem dalej to strzelili. Co za pajace. Jak bym pograł to pewnie by dalej był remis 0-0. Takie moje szczęście.
 
baqq 188

baqq

Użytkownik
Co za zasrane domżale, jak nie pograłem dalej to strzelili. Co za pajace. Jak bym pograł to pewnie by dalej był remis 0-0. Takie moje szczęście.
Ja juz dostalem nauczke zeby wybierac takie mecze ktore wiem ze bede gral do konca nie zaleznie od sytuacji na boisku. Przed rozpoczeciem stawiania licze sie z przegrana odpowiedniej ilosci kapitalu.
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
Co to za po srana metoda gry do połowy !!! nic dziwnego że później spuszczasz kasę do kibla :)
W danych meczach oczekuję gola maks do 60 minuty bazując na własnej wiedzy. Jeżeli tak się nie dzieje to prawdopodobieństwo, że mecz skończy się podobnie jak we Wrocławiu dzisiaj jest spore.
 
Do góry Bottom