>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

C 3

cris1980

Użytkownik
Moje propozycje na dzisiaj (oczywiście jeśli będzie możliwość grania TV przy meczyku na livesports ;-))

12:00 Kashima - Tokushima (na bramkę dla Kashimy) ✅
15:30 Śląsk - Podbeskidzie ⛔
18:00 Arsenal - Hull ✅
20:00 Dortmund - Bayern ⛔
20:30 Pogoń - Zawisza ✅
21:00 St. Etienne - Ajaccio ✅
21:00 Sochaux - Evian ✅

Pozdrawiam
 
S 72

siargiej

Użytkownik
w lidze lotewskiej rozne dziwne rzeczy sie dzieja. Ja gram na gola ogolnie. Jak bedzie pozno kurs3, wchodze mocniej na 2.75.
 
C 3

cris1980

Użytkownik
Też myślałem nad Daugavą ale gram tylko Kashimę
Niezła w meczu Kashimy zakładka na gola ogólnie X6 minuta ale jeszcze lepsza na samą Kashimę X3 jak gracie?
I piękna zakładka na Kashimę ????
Dalej? Czy w myśl zasady odpuszczamy?
 
ms15 87

ms15

Użytkownik
Ja gram na gola ogólnie. Zbyt wiele razy się przejechałem stawiając na gola zdecydowanego faworyta.
 
M 0

madamczyk03

Użytkownik
Wystarczy przeczytać każdą poprzednią stronę lub główny temat z założeniami Hanka i znajdziesz kilkakrotnie odpowiedź na twoje pytanie które nigdy chyba się nie skończy...
No to wystarczy udzielić odpowiedzi a nie mówić co mógłbym zrobić. Po drugie spytałem jak Wy gracie - zwykła prośba o poinformowanie nowego gracza przez doświadczonych takich jak Wy. Waszego sposobu na zakładke. Jeśli to taki problem to pardon!
 
ms15 87

ms15

Użytkownik
Kursy kuszą, ale statystyki raczej odradzają ;d Szczególnie ich ostatnie bezpośrednie spotkania: co prawda od wielu spotkań nie zanotowali 0-0 ale ostatnie 8 kolejnych spotkań to under 2,5 więc ze strzelaniem to oni nie szaleją. No i Burton przyjeżdża z zaliczką 1-0 więc zapewne ich głównym celem będzie nie stracic bramki. Ja odpuszczam, ale wiadomo jak to w tym sporcie bywa, przeanalizuj i sam podejmij decyzję.
 
owca26 171

owca26

Użytkownik
Ciekawie wygląda mecz w lidze tureckiej, który teraz trwa i jest 0:1 jakby ktoś chciał wejsc po przerwie,, statystyki w tym meczu pokazują że sporo się dzieje a h2h też dobrze wyglada
 
K 3

kksblaque666

Użytkownik
Ciekawie wygląda mecz w lidze tureckiej, który teraz trwa i jest 0:1 jakby ktoś chciał wejsc po przerwie,, statystyki w tym meczu pokazują że sporo się dzieje a h2h też dobrze wyglada
mało masz dzisiaj meczy do grania i okazji do zarobienia?
odpuść...3 razy się uda za czwartym nie i pozamiatane....
 
owca26 171

owca26

Użytkownik
To była tylkoluźna propozycja, poza tym nie rozumiem - &quot;pozamiatane&quot;, podzieliłem kapitał i nie gram całym na jeden mecz
 
Do góry Bottom