>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

C 3

cris1980

Użytkownik
Moje propozycje na dzisiaj (oczywiście jeśli będzie możliwość grania TV przy meczyku na livesports ;-))

12:00 Kashima - Tokushima (na bramkę dla Kashimy) ✅
15:30 Śląsk - Podbeskidzie ⛔
18:00 Arsenal - Hull ✅
20:00 Dortmund - Bayern ⛔
20:30 Pogoń - Zawisza ✅
21:00 St. Etienne - Ajaccio ✅
21:00 Sochaux - Evian ✅

Pozdrawiam
 
S 72

siargiej

Użytkownik
w lidze lotewskiej rozne dziwne rzeczy sie dzieja. Ja gram na gola ogolnie. Jak bedzie pozno kurs3, wchodze mocniej na 2.75.
 
C 3

cris1980

Użytkownik
Też myślałem nad Daugavą ale gram tylko Kashimę
Niezła w meczu Kashimy zakładka na gola ogólnie X6 minuta ale jeszcze lepsza na samą Kashimę X3 jak gracie?
I piękna zakładka na Kashimę ????
Dalej? Czy w myśl zasady odpuszczamy?
 
ms15 87

ms15

Użytkownik
Ja gram na gola ogólnie. Zbyt wiele razy się przejechałem stawiając na gola zdecydowanego faworyta.
 
M 0

madamczyk03

Użytkownik
Wystarczy przeczytać każdą poprzednią stronę lub główny temat z założeniami Hanka i znajdziesz kilkakrotnie odpowiedź na twoje pytanie które nigdy chyba się nie skończy...
No to wystarczy udzielić odpowiedzi a nie mówić co mógłbym zrobić. Po drugie spytałem jak Wy gracie - zwykła prośba o poinformowanie nowego gracza przez doświadczonych takich jak Wy. Waszego sposobu na zakładke. Jeśli to taki problem to pardon!
 
ms15 87

ms15

Użytkownik
Kursy kuszą, ale statystyki raczej odradzają ;d Szczególnie ich ostatnie bezpośrednie spotkania: co prawda od wielu spotkań nie zanotowali 0-0 ale ostatnie 8 kolejnych spotkań to under 2,5 więc ze strzelaniem to oni nie szaleją. No i Burton przyjeżdża z zaliczką 1-0 więc zapewne ich głównym celem będzie nie stracic bramki. Ja odpuszczam, ale wiadomo jak to w tym sporcie bywa, przeanalizuj i sam podejmij decyzję.
 
owca26 171

owca26

Użytkownik
Ciekawie wygląda mecz w lidze tureckiej, który teraz trwa i jest 0:1 jakby ktoś chciał wejsc po przerwie,, statystyki w tym meczu pokazują że sporo się dzieje a h2h też dobrze wyglada
 
K 3

kksblaque666

Użytkownik
Ciekawie wygląda mecz w lidze tureckiej, który teraz trwa i jest 0:1 jakby ktoś chciał wejsc po przerwie,, statystyki w tym meczu pokazują że sporo się dzieje a h2h też dobrze wyglada
mało masz dzisiaj meczy do grania i okazji do zarobienia?
odpuść...3 razy się uda za czwartym nie i pozamiatane....
 
owca26 171

owca26

Użytkownik
To była tylkoluźna propozycja, poza tym nie rozumiem - &quot;pozamiatane&quot;, podzieliłem kapitał i nie gram całym na jeden mecz
 
Do góry Bottom