>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

muntar 506

muntar

Użytkownik
Valarenga siadło razem z zakładką. Edit, jednak patrzę w kupony i jednak nie brałem zakładki na ten mecz ;/
 
A 18

arko22

Użytkownik
Jak pomysle ile trzeba odrobic to az mam dreszcze. Mimo wszystko dzieki za dobre typy siargiej i inni
Ja od siebie dzis to jak bedzie mozliwosc grania
Norwegia Tippeligaen 2014
19:00 Rosenborg - Stabaek
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
Norwegię warto całą grać

kurcze blade wszystko o jednej godzinie się zaczęło nie dałem rady wszystkiego na raz zagrałem dwa mecze + jeden dodałem od 20 min a reszta &quot;goli przepadła&quot; :-(
 
W 0

wookithenewguy

Użytkownik
Tak z ciekawości - moglibyście podać swoje wyniki? Ile czasu typujecie tym systemem, śrenią ilość meczy na dzień i ile przycieliście/straciliście na tym systemie?
 
M 0

madamczyk03

Użytkownik
Siemanko wszystkim. Od 3 dni śledzę ten temat. Dziś zagrałem na &quot;sucho&quot; tym systemem i na plus lecz mam do Was jedno pytanie odnośnie zakladki. W jaki sposób ja robicie jest to uzależnione od czasu np jak jest powyzej X5 to typujecie już następne czy też od kursu np powyzej 3.00?
 
baqq 188

baqq

Użytkownik
Siemanko wszystkim. Od 3 dni śledzę ten temat. Dziś zagrałem na &quot;sucho&quot; tym systemem i na plus lecz mam do Was jedno pytanie odnośnie zakladki. W jaki sposób ja robicie jest to uzależnione od czasu np jak jest powyzej X5 to typujecie już następne czy też od kursu np powyzej 3.00?
Wystarczy przeczytać każdą poprzednią stronę lub główny temat z założeniami Hanka i znajdziesz kilkakrotnie odpowiedź na twoje pytanie które nigdy chyba się nie skończy...
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Ja radzę dziś zagrać o 12:00 mecz Kashimy Antlers.
Dlaczego?
Otóż ta drużyna notuje, ciągnącą się od zeszłego sezonu, rekordową serię 30 meczów bez remisu (a więc też bez 0:0).
Teraz jest w Japonii ostania kolejka przed przerwą na Mistrzostwa Świata, a Kashima gra z ostatnią drużyną w tabeli. Seria będzie kontynuowana.
Szansa na over 0,5: 5/5
 
S 72

siargiej

Użytkownik
Ktos tu pisal, ze bez zakladek lapie sie ledwo 1.03/mecz. Tak sie sklada, ze rano zagralem Shimizu i Urawe. Oba weszly bez zakladek.
Wklad calkowity: 614.73
Wygrana: 143.28

Wychodzi ok: kursik 1.23, czyli tyle co na 4 meczach granych standardowo over 0.5, a gdy dochodza zakladki mamy kosmiczna wygrana.
P.s: wlasnie rozpisuje gre na kurs 2. Zobaczymy co z tego wyjdzie
 
A 226

adiqq

Użytkownik
Ja radzę dziś zagrać o 12:00 mecz Kashimy Antlers.
Dlaczego?
Otóż ta drużyna notuje, ciągnącą się od zeszłego sezonu, rekordową serię 30 meczów bez remisu (a więc też bez 0:0).
Teraz jest w Japonii ostania kolejka przed przerwą na Mistrzostwa Świata, a Kashima gra z ostatnią drużyną w tabeli. Seria będzie kontynuowana.
Szansa na over 0,5: 5/5
ja do twojej wypowiedzi dodałbym jeszcze coś....
obserwuję ligę japońską od dłuższego czasy i Tokushima to drużyna która może zaskoczyć. tak jak w pucharze ligi z Urawą(aktualny wicelider) miesiąc temu,kiedy do 90 minuty wygrywali na wyjezdzie 2:3 (kurs @16) - finalnie przgrali 4:3
Dzisiaj sytuacja może się powtórzyć (tzn żę będzie niespodzianka!), tyle że osobiście liczę na U 3,0 i wygraną gości (kurs na gości w okolicy 15, a Kashima 3 porażki z rzędu).
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
moze zagrac na gola tokushimy?
Patrząc na staty, może się udać, ale wg. mnie zbyt ryzykowne, aby grać tym systemem. A chodzi o to, żeby grać pewne mecze, co nie?
Lepiej wyższa stawka na cały mecz, niż grać gola jednej drużyny, w tym wypadku.
 
S 72

siargiej

Użytkownik
tylko, ze gol tokushimy bedzie kosmiczny kurs. Mysle, ze tak ok 7 do 10min i 3.5 do 20min. Ja sprobuje ogolnie na bramke i delikatnie za pol stawki na gola toku.
 
Do góry Bottom