>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

kecaj14 14

kecaj14

Użytkownik
A dzięki postaram się przeczytać ????
Z drugiej strony wynik 0:0 może równie dobrze paść w super overovym spotkaniu przez to każdy zakład niesie za sobą spore ryzyko można je tylko minimalizować ale wykluczyć go w całości się nie da. Jak dla mnie 1 błąd na 10 meczy jest dobrym rezultatem zapewniającym jakiś zysk ????
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
No co by nie mówić Mallorca walczyła o utrzymanie, i wygrana Girony zepchnie ich do strefy spadkowej. Także w dużej mierze liczyłem na gola gospodarzy, przy lepszej sytuacji w tabeli drużyny przyjezdnej.
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Ech Panowie ale bez spinania sie ...
Czy ktos bierze pod uwage ze to tylko SPORT a jak wiadomo w sporcie moze sie wydarzyc wszystko. I Wiadomo ze nie ma to reguly.
I zawsze moze pasc wynik 0:0. Jak by kazdy byl taki pewny to by sami milionerzy byli a bukmacherka by padla.
Wiec po co ta cala zadyma ze dzisiaj kolega trafil 0:0 ?

Raz pod wozem raz na wozie.
I tyle na temat.

Jak dla mnie 1 błąd na 10 meczy jest dobrym rezultatem zapewniającym jakiś zysk ????
W 100% popieram.
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
Ja się tym nie przejmuję, że mi wpadło 0:0. Bardziej chyba reszta panów czuje się tym dotknięta. A jeden mecz przegrany musi się trafić, nawet Hank taki miał i każdy prędzej czy później utopi na takim meczu. Najlepsze w tym systemie, że na daną chwilę utopiłem pieniążki buka więc mnie to nie boli.
 
D 25

decline11

Użytkownik
Nie chcialem pisac ale nie wytrzymalem. Wlasnie dzieki takim ludziom jak muntar i arko 22 bet365 nie wycofa nigdy tych zakladow (10 minutówki) bo zawsze beda miec na takich gosciach zysk. Jak mozna zagrac underowy mecz tj majorka po to zeby go zmienic na inny underowy mecz (korona) gdzie w tym samym czasie lecialy inne mecze typu besiktas arsenal czy nawet cos z chorwackiej typu nk osijek ktory ze statystyk duzo lepiej wyglada niz np majorka. Teraz pewnie chlopaki graja paok saloniki.....powodzenia.

Faktycznie system Henka nie kazdy rozumie no ale moze to wymaga czasu i doswiadczenia

pozdrawiam i bez napinki prosze bo juz za dlugo w tym siedze (bukmacherka)

panowie jedna rada korzystajac z mojego przykladu napierw troche poczytajcie w tym caly temat ktorego system dotyczy a pozniej sie udzielajcie na forum

pozdrawiam i zycze duzych wygranych
Nie rozumiem co ma do tego walka o mistrzostwo Grecji. Ostatnia kolejka, mecz o wszystko praktycznie.
 
baqq 188

baqq

Użytkownik
Sochoux osatnio gra ladnie, pada zawsze kilka bramek, ma o co walczyc, dodatkowo kazdy ich mecz z Evianem konczyl sie bts-em wiec mysle ze wejdzie ladnie.
 
sts1906 3

sts1906

Użytkownik
St. Etienne - Ajacco
Jeżeli St Etienne wygra, a Lille przegra lub zremisuje to St Etienne bedzie grało w kwalifikacjach Ligi Mistrzów(dzieki lepszemu bilansowi bramek). Ajacco - &quot;czerwona latarnia&quot; ligi, pogodzeni już ze spadkiem. Myślę że gospodarze na zakończenie sezonu sprawią radość kibicą i do ostatniej minuty będą walczyli o wygranie meczu.
(mam nadzieję że głupot nie napisałem,ale ja tak to widzę,oczywiście gram normalnym systemem na gola którejkolwiek drużyny)
✅ 19.20 gol St.Etienne na zakładkę ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
A 0

arczibalt

Użytkownik
Nie rozumiem co ma do tego walka o mistrzostwo Grecji. Ostatnia kolejka, mecz o wszystko praktycznie.
No wlasnie....troche poczytasz troche pograsz i wtedy zrozumiesz....
zasada jest prosta nie ruszaj pewnych LIG.....
GRECJA ROSJA ARGENTYNA BELGIA (CZESTO DANIA) RUMUNIA I JESZCZE UWAZAJ NA SZWAJCARJE

mecz o stawke....?? co to jest? jezeli ktos wyłoży wiekszą kasę TO WTEDY NIE LICZY SIE KTO POWINIEN WYGRAC, TYLKO KTO ZAPLACI ZA WYNIK KTORY JEST DOBRY...... INTERPRETUJ JAK CHCESZ

pozdrawiam i czekam kto zaatakuje.

Mam nadzieje ze nikt........ ????
 
C 3

cris1980

Użytkownik
Ale niech wałki sobie będą byle nie bezbramkowe bo reszta kto wygra to w przypadku tego systemu mało kiedy nas interesuje ???? A jak płacą za remis to niech będzie remis bramkowy i wszyscy będą zadowoleni ????
 
owca26 171

owca26

Użytkownik
No wlasnie....troche poczytasz troche pograsz i wtedy zrozumiesz....
zasada jest prosta nie ruszaj pewnych LIG.....
GRECJA ROSJA ARGENTYNA BELGIA (CZESTO DANIA) RUMUNIA I JESZCZE UWAZAJ NA SZWAJCARJE

mecz o stawke....?? co to jest? jezeli ktos wyłoży wiekszą kasę TO WTEDY NIE LICZY SIE KTO POWINIEN WYGRAC, TYLKO KTO ZAPLACI ZA WYNIK KTORY JEST DOBRY...... INTERPRETUJ JAK CHCESZ

pozdrawiam i czekam kto zaatakuje.

Mam nadzieje ze nikt........ ????
patrząc na to w ten sposób to Włoska I,włoska 2, 2 hiszpańska, nasza liga, szwedzka, ligi z ameryki południowej a nawet w angielskiej (najlepszej lidze świata wg mnie) idzie wyłapać pewne &quot;dziwne prawidłowości&quot; - podsumowując wałki są wszędzie, tam gdzie są pieniądze, tam znajdą się ludzie, którzy chcą na tymzarobić nie koniecznie w duchu sportowym
 
kecaj14 14

kecaj14

Użytkownik
Myślałem że w tych czasach wałki się robi bardziej że tak powiem dyskretnie czyli ilość kartek,roznych itp ????
Bezsensu ogólnie to całe gadanie o wałkach bo idąc tym tropem to najlepiej nie grać na zakładach ale jednak są ludzie co zarabiają mimo tych &quot;ustawek&quot; ????
Sport jest nieprzewidywalny i czasem coś co wydaje się ustawką w rzeczywistości nią nie jest takie moje zdanie ???? Co do wyników 0:0 każdy z nas prędzej czy później niestety trafi na taki mecz więc luz
 
Do góry Bottom