>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

owca26 171

owca26

Użytkownik
Myślałem że w tych czasach wałki się robi bardziej że tak powiem dyskretnie czyli ilość kartek,roznych itp ????
Bezsensu ogólnie to całe gadanie o wałkach bo idąc tym tropem to najlepiej nie grać na zakładach ale jednak są ludzie co zarabiają mimo tych &quot;ustawek&quot; ????
Sport jest nieprzewidywalny i czasem coś co wydaje się ustawką w rzeczywistości nią nie jest takie moje zdanie ???? Co do wyników 0:0 każdy z nas prędzej czy później niestety trafi na taki mecz więc luz

przecież to mit ????
 
sts1906 3

sts1906

Użytkownik
siargiej grasz te reims?? dlaczego??
kecaj a Ty??

Może lorient-lille?? jest właśnie 1-1 od drugiej połowy można Lille--muszą wygrać,aby nie dać się wyprzedzić St Etienne, a jak zobaczą wynik w przerwie to przycisną??
 
kecaj14 14

kecaj14

Użytkownik
Osobiście nie znam. Na forum są wątki gdzie ludzie ładnie zarabiają ale ciekawe czy na dłuższą metę czy tylko chwilowo... Dobra nie róbmy tu jakiś wywodów w dziale z typami ????
Skoro tak twierdzisz to grasz świadomie żeby tracić kasę czy jesteś osoba która na tym zarabia?
 
W 0

warchol007

Użytkownik
Gol dla Borussi a sędzia ślepy nie widzi ze pilka wybita za linii bramkowej po 70 minucie odpuszczam bo zanosi sie na dogrywke chyba i 0-0
 
kecaj14 14

kecaj14

Użytkownik
Ja aktualnie gram Marsylię i czekam czy pojawi się oferta na toronto. Decline11 kilka razy wałkował że takich meczy jak dzisiejszy borussi się nie gra a Wy dalej swoje ja chociaż po 2 wtopach się nauczyłem...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
owca26 171

owca26

Użytkownik
Osobiście nie znam. Na forum są wątki gdzie ludzie ładnie zarabiają ale ciekawe czy na dłuższą metę czy tylko chwilowo... Dobra nie róbmy tu jakiś wywodów w dziale z typami ????
Skoro tak twierdzisz to grasz świadomie żeby tracić kasę czy jesteś osoba która na tym zarabia?
kolego, praktcznie każdy tutaj jest poprostu uzależniony od grania i praktycznie każdy znajduje mase wytłumaczeń na to żeby grać dalej ???? &quot;odkuje się, to tylko chwilowe, musi się dać zarabiać, przecież ludzie zarabiają, widziałem na forum&quot; itd itp a założe się że gdyby każdy uczciwie miał tutaj napisać co grają w tym temacie i &quot;bawią się w to już kilka dobrych lat&quot; jest pewnie ostro w pizde do tyłu. A może się myle... przychodzą tygodnie, a nawet miesiące gdzie możesz być super do przodu ale w rozrachunku kilkuletnim wątpie żeby się ktoś znalazł kto z ręką na sercu powie - tak za kase wygraną od bukmacherów kupiłem sobie samochód albo wybudowałem dom albo pojechała w podróż dookoła świata
 
P 22

pgrom

Użytkownik
Gol dla Borussi a sędzia ślepy nie widzi ślepy ze pilka wybita za linii bramkowej po 70 minucie odpuszczam bo zanosi sie na dogrywke chyba i 0-0
A tyle się pisało żeby nie grać meczy pucharowych i play-off;)
 
P 22

pgrom

Użytkownik
kolego, praktcznie każdy tutaj jest poprostu uzależniony od grania i praktycznie każdy znajduje mase wytłumaczeń na to żeby grać dalej ???? &quot;odkuje się, to tylko chwilowe, musi się dać zarabiać, przecież ludzie zarabiają, widziałem na forum&quot; itd itp a założe się że gdyby każdy uczciwie miał tutaj napisać co grają w tym temacie i &quot;bawią się w to już kilka dobrych lat&quot; jest pewnie ostro w pizde do tyłu. A może się myle... przychodzą tygodnie, a nawet miesiące gdzie możesz być super do przodu ale w rozrachunku kilkuletnim wątpie żeby się ktoś znalazł kto z ręką na sercu powie - tak za kase wygraną od bukmacherów kupiłem sobie samochód albo wybudowałem dom albo pojechała w podróż dookoła świata
Dać Ci wódki, dobrze prawisz, jakbym widział siebie ???? i pewnie większość na forum też;)
 
S 72

siargiej

Użytkownik
przejrzalem statystyki i od 2polowy gram na gola w meczu lorient - lille. Tak wiem 3 gol, blablabla. Obie ekipy graja ofensywnie, duzo sytuacji, strzalow.
P.s zdecydowanie mula w bastii. Co do reims, narazie pare prob bylo, z jedna fajna sytuacja, kilka z dystansu. Do rozwazenia
 
P 22

pgrom

Użytkownik
Wiecie co chłopaki wam powiem? Potrzebny nam jest trzecie temat, jeden głowny Hanka już jest uspokoił się, drugi miał być z TYPAMI a jest pierd....nie o Szopenie, może czas założyć trzeci temat gdzie każdy będzie mógł pokomentować wrzucane typy, poużalać się, pochwalić ile to zgarnął czy stracił. HELP Hank!!!
 
kecaj14 14

kecaj14

Użytkownik
kolego, praktcznie każdy tutaj jest poprostu uzależniony od grania i praktycznie każdy znajduje mase wytłumaczeń na to żeby grać dalej ???? &quot;odkuje się, to tylko chwilowe, musi się dać zarabiać, przecież ludzie zarabiają, widziałem na forum&quot; itd itp a założe się że gdyby każdy uczciwie miał tutaj napisać co grają w tym temacie i &quot;bawią się w to już kilka dobrych lat&quot; jest pewnie ostro w pizde do tyłu. A może się myle... przychodzą tygodnie, a nawet miesiące gdzie możesz być super do przodu ale w rozrachunku kilkuletnim wątpie żeby się ktoś znalazł kto z ręką na sercu powie - tak za kase wygraną od bukmacherów kupiłem sobie samochód albo wybudowałem dom albo pojechała w podróż dookoła świata
Masz rację z tym ale to nie wyklucza że jednak istnieją ludzie co na tym zarabiają. Jedni tracą na papierosy inni na wóde a jeszcze inni na zakłady coś trzeba w tym życiu robić ????
 
W 0

warchol007

Użytkownik
A tyle się pisało żeby nie grać meczy pucharowych i play-off;)
no w sumie racja sam nie wiem czemu to zagrałem chyba h2h tak zadziałało bo zawsze w ich meczach praktycznie padało duzo bramek no ale odpuściłem po 70 minucie i naszczescie i tak poki co dzień na plus ;)
 
A 226

adiqq

Użytkownik
kolego, praktcznie każdy tutaj jest poprostu uzależniony od grania i praktycznie każdy znajduje mase wytłumaczeń na to żeby grać dalej ???? &quot;odkuje się, to tylko chwilowe, musi się dać zarabiać, przecież ludzie zarabiają, widziałem na forum&quot; itd itp a założe się że gdyby każdy uczciwie miał tutaj napisać co grają w tym temacie i &quot;bawią się w to już kilka dobrych lat&quot; jest pewnie ostro w pizde do tyłu. A może się myle... przychodzą tygodnie, a nawet miesiące gdzie możesz być super do przodu ale w rozrachunku kilkuletnim wątpie żeby się ktoś znalazł kto z ręką na sercu powie - tak za kase wygraną od bukmacherów kupiłem sobie samochód albo wybudowałem dom albo pojechała w podróż dookoła świata
no te 2% to może i zarabia :cool:
EDIT-może faktycznie przydałby się wątek do komentowania ;)
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
To jest temat bieżacy, służy właśnie do komentowania i podawania typów.
Moj drugi temat służy do umieszczania uwag, które będą zawsze aktualne. Tutaj to 2 strony wstecz nie ma co czytac bo albo pierdoly albo typy meczów które już sie odbyly.

Jest ok ;)
 
Do góry Bottom