>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX minuty- progresja

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Ja to zrozumiałem jako, że przede wszystkim tym nie wolno się kierować.
Specjalnie dla Ciebie ???? w trybie edycji tamtego wpisu tak go przeredagowałem, abyś nawet Ty nie miał problemu ze zrozumieniem tej &quot;oczywistej oczywistości&quot; od początku w nim zawartej....
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
samuel 234

samuel

Użytkownik
Moim skromnym zdaniem traficie wreszcie na serię kilku spotkań bez bramek i się zakończy piękna przygoda z cudownym systemem.
 
baqq 188

baqq

Użytkownik
Trafic 3x 0:0 po ,,selekji i analizie&quot; bezcenne ???? Ktos musialby miec niezlego farta ???? I moim zdaniem seria powyzej 3 trafionych 0:0 jest baardzo ciezka jednak to jest sport i wszystko mozliwe. Jednak over 0,5 w pilce jest dla mnie duzo pewniejszym typem niz nawet przelamanie u kobitek w tenisie ????
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
Moim skromnym zdaniem , to przy doborze meczów NIGDY nie wolno kierować się tylko ogólnymi statystykami ligi bo to przecież spłaszcza obraz - a przede wszystkim należy zainteresować się głównie historią H2H i dorobkiem strzeleckim konkretnie analizowanych zespołów ( w podziale na ich dorobek home/away) .
.
A jakby połączyć jedno z drugim ? to czy nie wyszłaby 98% skuteczność? :)
 
C 3

cris1980

Użytkownik
Panowie jedno pytanie, bo jeszcze nie spotkałem się z taką sytuacją w tym systemie więc nie wiem. Jak się zachowują kursy na gola w przypadku jeśli zawodnik z jednej z drużyn dostaje czerwoną kartkę? Spadają kursy czy nie ma to znaczenia dla buka?
 
kecaj14 14

kecaj14

Użytkownik
Jak grałem i pojawiała się czerwień to czasem wzrastał nawet kurs a czasem bez zmian zależy też od tego czy faworyt dostaje kartkę czy ta słabsza drużyna ????
 
K 3

kksblaque666

Użytkownik
Hank, a zastanawiałeś się czy nie grać progresją na podwajanie stawek i wtedy obstawiać przy kursie 2.0. Patrzyłem na mecze i np w 18minucie już można obstawiać przy tym kursie bramkę do 40 minuty. Mając wczesniej obstawione do 20 i do 30, można się załapać na 2 zakładki, na których się tak zarabia. Próbowałeś robić testy w ten sposób?
 
W 0

wit

Użytkownik
Hank, a zastanawiałeś się czy nie grać progresją na podwajanie stawek i wtedy obstawiać przy kursie 2.0. Patrzyłem na mecze i np w 18minucie już można obstawiać przy tym kursie bramkę do 40 minuty. Mając wczesniej obstawione do 20 i do 30, można się załapać na 2 zakładki, na których się tak zarabia. Próbowałeś robić testy w ten sposób?
Grając podwojeniem stawki zaczynając od powiedzmy 2j do 80 min wkładamy 510j!!W przypadku 0:0 strata jest za duża.Kolejna sprawa co jeśli bramka padnie w 71 min, wtedy jesteś na ⛔
 
K 3

kksblaque666

Użytkownik
Grając podwojeniem stawki zaczynając od powiedzmy 2j do 80 min wkładamy 510j!!W przypadku 0:0 strata jest za duża.Kolejna sprawa co jeśli bramka padnie w 71 min, wtedy jesteś na ⛔
możesz zacząć od 1j. i grasz do 80 minuty. Wtedy straty dużo mniejsze.
 
W 0

wit

Użytkownik
Nieważna jest początkowa stawka może być nawet 0,5j, 2j podałem przykładowo.Przy podwajaniu stawki w przypadku wtopy stracisz więcej kasy niż przy stawkowaniu, które na pierwszej stronie podał Hank
 
K 3

kksblaque666

Użytkownik
ale zakładamy że trafienie meczy z wynikiem 0-0 minimalizujemy. Ok Ty mi nie pomożesz, chodzi o to że trzeba zrobić wyliczenia czy taki system byłby opłacalny, bo skoro na zakładkach głownie zarabiamy, to tutaj jest szansa trafienia dwóch zakładek z prawie takim samych prawdopodobieństwem jak trafienie jednej zakładki w w/w systemie
 
Do góry Bottom