>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Gol do XX minuty- progresja

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Ja to zrozumiałem jako, że przede wszystkim tym nie wolno się kierować.
Specjalnie dla Ciebie ???? w trybie edycji tamtego wpisu tak go przeredagowałem, abyś nawet Ty nie miał problemu ze zrozumieniem tej &quot;oczywistej oczywistości&quot; od początku w nim zawartej....
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
samuel 234

samuel

Użytkownik
Moim skromnym zdaniem traficie wreszcie na serię kilku spotkań bez bramek i się zakończy piękna przygoda z cudownym systemem.
 
baqq 188

baqq

Użytkownik
Trafic 3x 0:0 po ,,selekji i analizie&quot; bezcenne ???? Ktos musialby miec niezlego farta ???? I moim zdaniem seria powyzej 3 trafionych 0:0 jest baardzo ciezka jednak to jest sport i wszystko mozliwe. Jednak over 0,5 w pilce jest dla mnie duzo pewniejszym typem niz nawet przelamanie u kobitek w tenisie ????
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
Moim skromnym zdaniem , to przy doborze meczów NIGDY nie wolno kierować się tylko ogólnymi statystykami ligi bo to przecież spłaszcza obraz - a przede wszystkim należy zainteresować się głównie historią H2H i dorobkiem strzeleckim konkretnie analizowanych zespołów ( w podziale na ich dorobek home/away) .
.
A jakby połączyć jedno z drugim ? to czy nie wyszłaby 98% skuteczność? :)
 
C 3

cris1980

Użytkownik
Panowie jedno pytanie, bo jeszcze nie spotkałem się z taką sytuacją w tym systemie więc nie wiem. Jak się zachowują kursy na gola w przypadku jeśli zawodnik z jednej z drużyn dostaje czerwoną kartkę? Spadają kursy czy nie ma to znaczenia dla buka?
 
kecaj14 14

kecaj14

Użytkownik
Jak grałem i pojawiała się czerwień to czasem wzrastał nawet kurs a czasem bez zmian zależy też od tego czy faworyt dostaje kartkę czy ta słabsza drużyna ????
 
K 3

kksblaque666

Użytkownik
Hank, a zastanawiałeś się czy nie grać progresją na podwajanie stawek i wtedy obstawiać przy kursie 2.0. Patrzyłem na mecze i np w 18minucie już można obstawiać przy tym kursie bramkę do 40 minuty. Mając wczesniej obstawione do 20 i do 30, można się załapać na 2 zakładki, na których się tak zarabia. Próbowałeś robić testy w ten sposób?
 
W 0

wit

Użytkownik
Hank, a zastanawiałeś się czy nie grać progresją na podwajanie stawek i wtedy obstawiać przy kursie 2.0. Patrzyłem na mecze i np w 18minucie już można obstawiać przy tym kursie bramkę do 40 minuty. Mając wczesniej obstawione do 20 i do 30, można się załapać na 2 zakładki, na których się tak zarabia. Próbowałeś robić testy w ten sposób?
Grając podwojeniem stawki zaczynając od powiedzmy 2j do 80 min wkładamy 510j!!W przypadku 0:0 strata jest za duża.Kolejna sprawa co jeśli bramka padnie w 71 min, wtedy jesteś na ⛔
 
K 3

kksblaque666

Użytkownik
Grając podwojeniem stawki zaczynając od powiedzmy 2j do 80 min wkładamy 510j!!W przypadku 0:0 strata jest za duża.Kolejna sprawa co jeśli bramka padnie w 71 min, wtedy jesteś na ⛔
możesz zacząć od 1j. i grasz do 80 minuty. Wtedy straty dużo mniejsze.
 
W 0

wit

Użytkownik
Nieważna jest początkowa stawka może być nawet 0,5j, 2j podałem przykładowo.Przy podwajaniu stawki w przypadku wtopy stracisz więcej kasy niż przy stawkowaniu, które na pierwszej stronie podał Hank
 
K 3

kksblaque666

Użytkownik
ale zakładamy że trafienie meczy z wynikiem 0-0 minimalizujemy. Ok Ty mi nie pomożesz, chodzi o to że trzeba zrobić wyliczenia czy taki system byłby opłacalny, bo skoro na zakładkach głownie zarabiamy, to tutaj jest szansa trafienia dwóch zakładek z prawie takim samych prawdopodobieństwem jak trafienie jednej zakładki w w/w systemie
 
Do góry Bottom