>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Gol do XX minuty- progresja

voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Co do 90 min uwzględniłem bo jest wtedy dostępne zdarzenie &quot;gol miedzy 80-90 &quot;.
Nie chcę tu operować setkami zł. Chcę powoli ale do przodu.
Już powoli zaczynam kminić o co biega i typy wchodzą ????
Jeszcze muszę posiedzieć nad tym stawkowaniem no i cały czas dręczy mnie temat obstawiania drugiej połowy oraz drugiej bramki bo widzę w tym potencjał.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Wiesz, no właśnie o to chodzi, że jeśli uznałeś, że obstawianie w 2 połowie wyłącznie ma sens, to przy doborze odpowiednich spotkań na pewno wyjdziesz na plus, musisz to samemu przetestować.
Na paru pierwszych stronach tego tematu Hank naprawdę udzielał wyczerpujących odpowiedzi na najważniejsze pytania.
Co do operowania setkami złotych - ten system wymaga niestety dość dużych nakładów finansowych, ale może też zaoferować odpowiednio duże wygrane, jeśli ma się nosa i fuksa.
Przy obstawianiu gola między 80-90 zwykle kursy nie dochodzą już do 3,00.
Stawkowanie to kwestia indywidualna. Możesz zacząć po prostu zmodyfikowaćto co Hank zrobił, a potem wprowadzać modyfikacje dla swoich potrzeb - ja tak to właśnie robiłem.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Po obserwacjach wychwyciłem, że przy 75min jeżeli ktoś chce zaryzykować i się odkuć może postawić na zdarzenie over0.5 po kursie blisko 2.50.
Mamy wtedy zapas 15 min + doliczony czas.
To naprawdę dużo czasu, a wszyscy wiemy jak bramki lubią wpadać w ostatnich minutach meczu czy też w doliczonym czasie.
 
adik104 69

adik104

Użytkownik
Jednego nie zrozumiem- po co chcecie zmieniac cos, co grajac wg w/w wytycznych i tak przynosi zyski...
edit faktycznie, chyba jestes zbyt leniwy, zeby cokolwiek pograc, bo twoje &quot;minimalizowanie&quot; strat, zostalo juz obszernie objasnione. Haha, pewnie udoskonalaj dalej, nie majac pojecia o czym ludzie pisali juz wczesniej, gl hf
 
C 92

cebulka

Użytkownik
Jednego nie zrozumiem- po co chcecie zmieniac cos, co grajac wg w/w wytycznych i tak przynosi zyski...
Ten system jest już w necie od kilku ładnych lat co nie znaczy, że nie można go sobie zmodyfikować pod własne potrzeby. Jeżeli wybieram sobie overowe spotkanie włączam mecz i faktycznie zapowiada się że będzie przynajmniej ov 1,5 to bardziej opłaci mi się zagrać na kolejnego gola niż na ov1,5 po kursie ~1,3. Mało tego w razie mega pecha i kilku niewykorzystanych sytuacjach i przy strzelonej tylko jednej bramce zawsze trafionym betem odrobię część strat. Nie wspominając już o trafieniu dwóch progów jednocześnie, bo często kurs 3 łapie np w 55-57min i obstawiam że do 70 min padnie następny gol gdzie mam wcześniej postawiony zakład do 60 min:grin:
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Po obserwacjach wychwyciłem, że przy 75min jeżeli ktoś chce zaryzykować i się odkuć może postawić na zdarzenie over0.5 po kursie blisko 2.50.

Mamy wtedy zapas 15 min + doliczony czas.
To naprawdę dużo czasu, a wszyscy wiemy jak bramki lubią wpadać w ostatnich minutach meczu czy też w doliczonym czasie.
Jak zaobserwowałeś, że w jednym meczu tak się stało i wyciągnąłeś wnioski to gratulacje, ale powiem Ci, że nie zawsze jest tak samo ????



Próbował ktoś grać w ten sposób systemem labouchere ?
a wiesz w ogóle na czym polega system labouchere, czy przeczytałeś poniżej temat &#39;system labouchere&#39;?
W czym miałoby to pomóc, graniu na gola przed daną minutą?



Mało tego w razie mega pecha i kilku niewykorzystanych sytuacjach i przy strzelonej tylko jednej bramce zawsze trafionym betem odrobię część strat. Nie wspominając już o trafieniu dwóch progów jednocześnie, bo często kurs 3 łapie np w 55-57min i obstawiam że do 70 min padnie następny gol gdzie mam wcześniej postawiony zakład do 60 min:grin:
Chyba trochę nie rozumiem, bo najpierw piszesz o pechu i przegrywaniu, a potem nagle o odrobieniu strat i trafieniu dwóch progów, czyli o głównym założeniu tego systemu.
 
C 92

cebulka

Użytkownik
Chodziło mi o to, że mając 2 możliwości postawienia zakładu na ov 1,5 wole to rozbić na dwa zakłady (przedział czasowy gola, czy gol do 20, 30.. min) niż zagrać to jako zwykły over 1,5, bo w przypadku trafienia 1 gola mam zwróconą część stawki.

a wiesz w ogóle na czym polega system labouchere, czy przeczytałeś poniżej temat &#39;system labouchere&#39;?
W czym miałoby to pomóc, graniu na gola przed daną minutą?
Tak się składa, że wiem na czym polega:razz: i tak go sobie przerobiłem, że mi się spisuje dla kursu 3,0+:cool:
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Spłodziłem sobie stawkowanie na stały zysk ~0,30j i kurs 3.00 kalkulatoerem woof&#39;a.

o taki:



ale gdybym trafił na 0:0 to mam 10,20j w plecy więc po 34 spotkaniach bym dopiero odrobił straty...
Coś tu jest nie tak....
@voic3d, pomyśl więc o linii kontrującej - na CS 0:0 , bo to tylko kwestia czasu...

.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Austria Wiedeń grana od 20 min, 2 progi zagrane, zaabsorbowany Bayernem i przespałem moment. Gol padł w 31 min i pozamiatane.

suma stawek
8
wygrana
0
Czysty zysk -8j⛔⛔⛔


Liverpool grałem od 4 gola do 40 min. zadzwonił telefon i... gol w 41:;/:

suma stawek
3
wygrana
0
Czysty zysk -3j⛔⛔⛔
To jest właśnie największe niebezpieczeństwo tego sposobu.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
@voic3d, pomyśl więc o linii kontrującej - na CS 0:0 , bo to tylko kwestia czasu...

.
wtedy to się zupełnie nie opłaca ;) no chyba że ktoś woli ewentualnie dużo mniej kasy stracić, ale też i ewentualnie bardzo mało zyskać.




To jest właśnie największe niebezpieczeństwo tego sposobu.
Największe niebezpieczeństwo to jak Ci odetną internet na chwilę, jak kiedyś mi ????
zresztą każdy system gry live jest niebezpieczny ;)
 
A 1

artuur

Użytkownik
Mam pytanie do Hanka, wiem że takie pytania pojawiały się w temacie ale było to jakiś czas temu, i mogło się coś zmienić. Czy pojawiły Ci się jakieś limity na koncie, bo w sumie grę tym systemem rozpocząłeś w marcu więc trochę czasu minęło już?
 
C 92

cebulka

Użytkownik
Mam pytanie do Hanka, wiem że takie pytania pojawiały się w temacie ale było to jakiś czas temu, i mogło się coś zmienić. Czy pojawiły Ci się jakieś limity na koncie, bo w sumie grę tym systemem rozpocząłeś w marcu więc trochę czasu minęło już?
Ja od tego sezonu planuje tak grać jak ruszą najlepsze ligi i będzie w czym wybierać. Myślałem nad takim mykiem, żeby robić &quot;surebeta&quot; co jakiś czas jak na koncie uzbiera mi się trochę zysku. Wiadomo najlepszą ofertę ma w tym przypadku bet365 dlatego chce postawić w dwóch różnych bukach to samo zdarzenie w jednym np ov w drugim un 2,5 tak żeby zminusować sobie konto w bet 365. Wypłacić zysk z tego drugiego buka (gdzie nie nakładają limitów) lub giełdy zakładów i ponownie wpłacić to do bet365. W teori wszystko brzmi pięknie a w praktyce się okaże za parę miesięcy :cool:
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Ja od tego sezonu planuje tak grać jak ruszą najlepsze ligi i będzie w czym wybierać. Myślałem nad takim mykiem, żeby robić &quot;surebeta&quot; co jakiś czas jak na koncie uzbiera mi się trochę zysku. Wiadomo najlepszą ofertę ma w tym przypadku bet365 dlatego chce postawić w dwóch różnych bukach to samo zdarzenie w jednym np ov w drugim un 2,5 tak żeby zminusować sobie konto w bet 365. Wypłacić zysk z tego drugiego buka (gdzie nie nakładają limitów) lub giełdy zakładów i ponownie wpłacić to do bet365. W teori wszystko brzmi pięknie a w praktyce się okaże za parę miesięcy :cool:
Jest to bardzo dobry pomysł, aczkolwiek najpierw musisz się trochę nagimnastykować z takim surebetem ;)


Co do limitów - na live jest trudniej dostać niż na zakładach przedmeczowych, ponadto jeśli gramy popularne ligi (a inne ciężko grać przy tym systemie) to też o limit wcale nie tak łatwo.

Co do Hanka, to o ile mi wiadomo, to nie ma on żadnego limitu, aczkolwiek mogę się mylić
 
C 92

cebulka

Użytkownik
Nie musi to być surebet, który da mi 5% zysku. Wystarczy, że zniweluje marże bukmachera i wyjde na 0, a w necie nie brakuje stron z darmowymi surebetami.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
cebulka mniej więcej tak to właśnie wygląda ;)
Sporo surebetuje więc część zysku wypłacam w innych bukach. Paradoksalnie mimo że zysk największy na bet365 to jedyny buk gdzie nie mam żadnych limitów. W pozostałych są limity ale umożliwiające granie, tylko na betfairze zmusili mnie do spasowania.
Myślę że spory wpływ ma to że moje konto ma już parę lat i do kwietnia to bilans był delikatnie na minus, teraz mimo że gruby + to limitów jak dotąd nie widać i oby tak zostało ????
Moim zdaniem bezsprzecznie najlepszy bukmacher
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Sorry za dużo tych bukmacherów xD
Chodziło mi o betsafe. Limity sa tak niskie że nie da sie grac.
Betfair w sumie też nie rozpieszcza ale da się żyć.
 
Do góry Bottom