>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX minuty- progresja

C 3

cris1980

Użytkownik
Chodzi CI o coś takiego? Dla 1 j?

Minuta Stawka Kurs Wygrana Koszt Zysk
przed 10 1 2 2 1 1
przed 20 2 2 4 3 1
przed 30 4 2 8 7 1
przed 40 8 2 16 15 1
przed 50 16 2 32 31 1
przed 60 32 2 64 63 1
przed 70 64 2 128 127 1
przed 80 128 2 256 255 1

Jeśli tak to sam widzisz czy się opłaca ryzykować nawet jakby miały wejść 2 zakładki. I nawet jeśli chyba nigdy albo BARDZO rzadko do 10 minuty jest Kurs 2. A jeśli nie to mnie popraw.

Pozdrawiam
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
Warto tykać mecz Sociedad - Villarreal?? Sociedad w przypadku wygranej i porażki bądź remisu Sevilli awansuje na lokatę, która zapewnia bezpośredni udział w fazie grupowej ligi europejskiej. W starciach bezpośrednich obu ekip padł tylko 1 remis 0:0 na 23 spotkania. Obie ekipy mają już zapewniony udział w kwalach do ligi europejskiej. Co myślicie??
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Niezły kabaret się uskutecznia w temacie typów do tej progresji :grin:

Swoją drogą, to jestem trochę zdumiony popularnościątego systemu wśród forumowiczów. Jest wiele innych tematów, z równie dobrymi, a może nawet i lepszymi metodami gry - np. temat RyanWolf dot. rynku Next Goal na betfair. Dziwi mnie popularność tego wątku, przy niszowym zainteresowaniu innymi...
 
baqq 188

baqq

Użytkownik
Każdy patrzy ze bilans wynosi +5000 zł a nie +50j.(mimo ze 1j wynosi np. 100 złotych) to Polak zawsze będzie bacznie obserwował tu gdzie teoretycznie jest więcej a praktycznie nie zawsze ???? Taki już nasz urok ^^
 
sw4 13

sw4

Użytkownik
Dałem się porwać temu systemowi. Oczywiście najpierw gra na sucho, pięknie wszystko wchodzi. Na wiele spotkań tylko jeden raz bezbramkowy remis, ale + był.
Przyszedł czas gry na poważnie. Jeden wieczór i strata 70% początkowego kapitału.
Skonto Riga - Jelgava wczorajszy mecz
Helsingborg - Atvidabergs też wczoraj.
System jest całkiem dobry, ale trzeba mieć dość dużo pieniędzy na początek, żeby mieć z czego odrabiać straty w razie takiego niepowodzenia jak w moim przypadku.
Zimna głowa przede wszystkim, jak widać, że nic już z tego nie będzie to oddać i nie brnąć dalej, a zminimalizować stratę.
Uważajcie, na własne błędy. System dobry, ale pieniądze na start trzeba większe niż miałem ja.
I
 
D 7

drwiktor

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie tego systemu i obstawiania w bet365. Czy grając tak dużą liczbę zakładów w miesiącu i przy teoretycznie stałym zysku nie dostajecie limitów/blokad na konto? Słyszałem opinie ze bet 365 limituje praktycznie z miejsca za podobne działania a z waszych postów wynika ze gracie od kilku miesięcy i wielu z was jest na +. Jak to wygląda w praktyce?
 
baqq 188

baqq

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie tego systemu i obstawiania w bet365. Czy grając tak dużą liczbę zakładów w miesiącu i przy teoretycznie stałym zysku nie dostajecie limitów/blokad na konto? Słyszałem opinie ze bet 365 limituje praktycznie z miejsca za podobne działania a z waszych postów wynika ze gracie od kilku miesięcy i wielu z was jest na +. Jak to wygląda w praktyce?
Dokladnie jest tak jak mowi kolega wyzej. Nie nastawiaj sie ze wszystko bedzie Ci wchodzilo bo zawsze zdazy sie jakies 0:0. Wazne jest zebys nie rozkladal calego budzetu na 1 mecz.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Kilka pytań do tematu.

1) Skąd wiadomo przed meczem czy dany mecz będzie miał ofertę czasu gola?
2) W którym momencie stawiać kolejny próg? (jak poprzedni zniknie z oferty?)
3) Jak ma się typowanie np drugiej bramki ? jest sens?
4) A gdyby typować tylko drugą połowę? albo nie od 1 minuty? Mniej progów, mniejsze straty
 
S 2

seyonne

Użytkownik
1) poczekaj na odpowiedź innych
2) W temacie praktykowane jest granie gdy kolejny kurs dojdzie do 3. Gdybyś przeczytał początek tematu to byś wiedział
3) Ogólnie nie polecane
4) Liczba meczy do grania trochę Ci się zredukuje, ale można. Każdy może sobie ten system przerobić jak mu się podoba
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Kilka pytań do tematu.

1) Skąd wiadomo przed meczem czy dany mecz będzie miał ofertę czasu gola?
2) W którym momencie stawiać kolejny próg? (jak poprzedni zniknie z oferty?)
3) Jak ma się typowanie np drugiej bramki ? jest sens?
4) A gdyby typować tylko drugą połowę? albo nie od 1 minuty? Mniej progów, mniejsze straty
1. Nie wiadomo.
2. Kiedy chcesz, choć najlepiej przy 3,00 / 2,75.
3. Jest sens, w bardzo rzadkich przypadkach, w konkretnych meczach, ale to już raczej dla wprawionych w boju i lubiących ryzyko.
4. No typowanie samej drugiej połowy to kompletna głupota akurat. Przeanalizuj sobie ileś tam spotkań sam, bo powinieneś dojść do wniosku że to nie ma sensu.
 
C 92

cebulka

Użytkownik
1. Nie wiadomo.
2. Kiedy chcesz, choć najlepiej przy 3,00 / 2,75.
3. Jest sens, w bardzo rzadkich przypadkach, w konkretnych meczach, ale to już raczej dla wprawionych w boju i lubiących ryzyko.
4. No typowanie samej drugiej połowy to kompletna głupota akurat. Przeanalizuj sobie ileś tam spotkań sam, bo powinieneś dojść do wniosku że to nie ma sensu.
Nie jestem pewny odnośnie 3 i 4 pkt. Według mnie bramka otwiera mecz i sprawia, że drużyna chce wyrównać, a druga nastawia się na kontry chyba, że mamy do czynienia z chłopcami do bicia, którzy chcą przegrać jak najniższa liczbą goli i pomimo przegrywania nadal stawiają autobus w bramce, ale takich meczy nie ma wtedy w 10 min ofercie live. Odnośnie pkt 4 według mnie takie granie to przeciwieństwo kompletnej głupoty. Statystycznie więcej bramek pada w 2 połowie nawet jeżeli padnie tyle samo w 1 i 2 to gość i tak trafi. A w przypadku 0-0 jest kilka progów do przodu.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Dziękuję za odpowiedzi.
Pierwszy rozegrany mecz przeze mnie zakończony sukcesem i zyskiem 3,5j na czysto ????
Chciałbym jeszcze podpytać co do stawkowania.
Używacie tego stawkowania od &quot;producenta tematu&quot; czy macie jakieś swoje magiczne?
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Ja wypracowałem sobie swoje, z racji tego, że wolę mieć stały zysk w przypadku jednego progu, niezależnie od minuty gola.
Stawkowanie to sprawa indywidualna dla każdego, zależy czy wolisz jak Hank (im dalsza minuta meczu, tym większy zysk), czy np. wolisz wygrać więcej w 1 połowie, a ewentualnie w drugiej minimalizować straty... wszystko jedno. Ja testowałem wiele wariantów, sprawdzając kiedy padały gole najczęściej i... wyszedłem do tego, o czym napisałem na początku posta ????
musisz wiedzieć voic3d, że teoria nic Ci nie da, póki sam nie zaczniesz grać i próbować.
 
adik104 69

adik104

Użytkownik
Ja natomiast wchodze w mecz stawiajac 1. prog w &quot;gol przed 20min&quot; stawkujac wg propozycji hanka, stosujac odpowiedni do budzetu mnoznik. Zapewne wielu juz o tym pisalo, nie przeznaczaj sobie calego budzetu do jednego(nawet kilku )meczy - szczescie w koncu opusci a nawet po 4 kolejnych 0:0 warto miec za co sie odkuc.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Spłodziłem sobie stawkowanie na stały zysk ~0,30j i kurs 3.00 kalkulatoerem woof&#39;a.

o taki:



ale gdybym trafił na 0:0 to mam 10,20j w plecy więc po 34 spotkaniach bym dopiero odrobił straty...
Coś tu jest nie tak....
 
adik104 69

adik104

Użytkownik
Dlatego Hank już to podkreslal, tutaj nie gramy progresja na staly zysk. Dodam, ze trafiajac zakladke, zamiast grac over 0.5 po kursie 1.02 nam- po odliczeniu stawek wychodzi, jak bysmy zagrali to spotkanie po kursie 1.2-2.0~. Jest roznica. Zanim kolega zada kolejne pytania, prosze o zapoznanie sie z oboma tematami hanka nt gola do xx min- to na prawde kopalnia wiedzy, a przede wszystkim odpowiedzi na zadane pozniej pytania.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Z miłą chęcią ale z 30 stron informacji nie wszystko jest mi potrzebne dlatego pytam ????
Uznajmy, że jestem za leniwy, ok? ????
Chcesz powiedzieć, że bardziej opłaca się zagrać zakładkę po kursie 2.75 niż odczekać do kolejnych 10 min by chwycić kurs np 3.75 ?
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
No chyba jesteś bardzo leniwy i w ogóle nic Ci się nie chce robić, skoro nawet nie wiesz, że nie ma takiego czegoś jak &quot;gol przed 90 minutą&quot;, a w swoim excelu to uwzględniłeś.
Ponadto jak nie rozumiesz tego, że często wchodzą dwa progi przy graniu tym systemem, to naprawdę ciężko będzie rozmawiać o różnicy między graniem over 0,5 a 10minutówkami.
Jak jesteś leniwy, to nie jest system dla Ciebie, bo tu trzeba sporo pracy przy analizie, a także przy samym już obstawianiu, żeby trwale wychodzić na plus.
Ja ze swojej strony skończyłem odpowiadać na Twoje pytania, które już to był zadawane kilkanaście razy co najmniej, bo rozbroiłeś mnie swoją szczerością o lenistwie ;)
Poczytaj trochę sam, pograj trochę samemu (możesz najpierw na sucho w excelu, chociaż dla mnie takie granie nie ma sensu, bo to są zupełnie inne emocje, postawić w excelu 800zł, a postawić prawdziwe pieniądze), połowa Twoich wątpliwości rozwiąże się sama. Druga połowa jest w tym temacie.
Później pewnie pojawia się nowe wątpliwości, już troszkę wyższej kategorii, że tak powiem, które prawdopodobnie będziesz w stanie rozwiązać sam, albo właśnie poddać dyskusji.
 
Do góry Bottom