>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Gol do XX minuty- progresja

A 18

arko22

Użytkownik
Dzis na plus 600 pare zl.
Man city
real
psg
benfica
basel
Wszystko ladnie wchodzilo. Moge przeslac screny jesli ktos by mial pisac ze pisze po meczach i sciemniam. Pozdro.
 
orinar 18

orinar

Użytkownik
07.05.2014
15:00 Slavutych – Shakhtar / x1 stawka 0:0
17:00 NK Krka – Maribor / x1 stawka 0:4
18:00 Horn – Salzburg / x1 stawka 0:7
18:30 Zalgiris – FK Trakai / x1 stawka 1:1
20:45 St. Johnstone – Celtic / x1 stawka 1:3 (80&#39;)
20:45 Manchester City – Aston Villa / x2 stawka 2:0 (80&#39;)
21:00 Valladolid – Real / x2 stawka 0:1 (71&#39;)
Prawie we wszystkim odpowiednio dało się dobrać stawki i kursy. Porażka natomiast co zrobił Szaktar. Może należy odpuszczać puchary krajowe? :-|
Nie wszystko grałem , więc jak czegoś nie było w ofercie to nie naskakujcie ????
 
A 18

arko22

Użytkownik
powinnismy sobie pomagac i pisac w tym temacie swoje typy ???? . Ja od jutra bede pisal no chyba ze nie bedzie co grac. POZDRO
A ha i kursy zawsze mi wchodza nie mnioejsze niz 3.50. Ale zawsze sa nerwy bo juz leci np 21 minuta i serducho wali ostro ????
 
P 22

pgrom

Użytkownik
powinnismy sobie pomagac i pisac w tym temacie swoje typy ???? . Ja od jutra bede pisal no chyba ze nie bedzie co grac. POZDRO
A ha i kursy zawsze mi wchodza nie mnioejsze niz 3.50. Ale zawsze sa nerwy bo juz leci np 21 minuta i serducho wali ostro ????
Najlepiej chyba Ci MC siadło bo z reszty z tego co liczę to nie za wiele ???? A wrzucanie typów to dobry pomysł:grin:
 
A 18

arko22

Użytkownik
Tak city ladnie wskoczylo. Real tez nie najgorzej. Jutro skonsultuje sie z kolegami typerami i wrzuce jak cos pewnego znajdziemy.
 
T 0

tenznany

Użytkownik
Od pewnego czasu śledzę ten temat, i tak jak od samego początku nie byłem do niego zbyt pozytywnie nastawiony, tak jest i obecnie. Dawniej sam grałem over 0,5 i wiem że to igranie z ogniem, prędzej czy później trafi się mecz zakończony bezbramkowym remisem i wtedy zamiast zysku są straty(mój rekord- trafienie 3 razy pod rząd wyniku 0-0 w spotkaniach które byly poparte analizami i statystykami...). Dodatkowo, w wątku tym wyczytałem że większość z Was gra w bet365, a to kolejna sprawa, która nie przemawia za tym systemem. Szybkie blokady kont lub też niesamowicie niskie limity zakończą Wasze eldorado. Mimo wszystko życzę Wam powodzenia !
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Tak sobie czytam ten temat i dochodzę do wniosku, że gdybym zajrzał tu 1 raz to albo bym sobie odpuścił przez spam albo popelnil sporo błedów czytając wasze posty. 29 stron w temacie z czego jakieś 25 nic nie wnoszą i nie pomagają a wręcz mylą.

Wciąż jestem zdania że jakkolwiek prosty ten system by nie był to jakieś 90% wpisujących się najzwyczajniej w świecie go nie rozumie i nie wie gdzie jest przewaga tego systemu nad np. over 0.5 gola.
Kilka przykładów, 1 z was rozpisuje system na stały zysk 40zl gdzie do 80 min w sumie musi zainwestować 985... Kursy w meczu realu łapie 3 czyli bez zakładki a karny w x9 min może wyzerować mimo meczu bramkowego. Do tego na gol do 80 min był kurs około 1.05 czyli prawie 50zl wygranych bez siedzenia, stresu z zawieszaniem rynków its. Pokazowy rozpis jak wygrać żeby przegrać.
arko z kolei, wyglądałeś że sobie dobrze radzisz ale albo nie skumałem co miałeś na myśli albo czekasz na kursy 3.5 mimo że dana 10minutówka się rozpoczęła. WTF ?

Mam taką prośbę do was, założę temat z typami gdzie będziecie mogli wpisywać swoje typy na dziś, stawkowania, alternatywne pomysły itd.
A ten temat zostawmy dla tych, którzy chcą poczytać konkretnie o tym moim systemie, tudzież zadać jakieś pytania. Myślę że skoro temat i system jest popularny to większość zarabia na tym pieniądze, więc możecie chociaż raz uszanować wole autora, który trochę czasu na to poświęcił i udostępnił wam nieodpłatnie :p


Bo np. takie komentarze jak ten od TenZnany, których niestety nie brakuje, nie wiem co mają wnosić do tematu. Nie trafiasz i tracisz pieniądze ? Kurde no faktycznie słaby ten system. Powinien być taki że nie ważne czy trafisz czy nie to wygrywasz... Szybkie blokady kont ? Multum znajomych ma konta na bet365 i żaden który nie kombinował nie został zablokowany. Niesamowicie niskie limity ? No może i będą ale przez te 2 miesiące z hakiem wygrałem więcej niż przez poprzednie 15 lat robiąc obrót około 150 tys złotych i na bramke do xx minuty w meczu ManC miałem limit 14.500zl ....
Tym systemem można z powodzeniem grać mając limit na zakład nawet 100zl, ale to jeszcze przede mną. Nikt nie zmusza do grania. Ba, nawet nie zachęca, ale skoro decydujecie się już coś napisać niech to będzie konstruktywne.

Pozdrawiam
H.
 
P 22

pgrom

Użytkownik
Hank po prostu zapomniałeś napisać że to system w którym dobre pieniądze zarabia się ale na zakładkach;)
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
No jakieś 10 razy już to pisałem, ale w tym spamie to nie dziwie się że trudno znaleźć :p

Mogłem go nazwać over 0.5 gola inaczej, bo to wciąż chodzi o trafienie meczu z bramką. Tyle że przynosi kilka/naście/dziesiąt lepsze zyski, tylko tyle i aż tyle.
 
S 72

siargiej

Użytkownik
Hank! Swietny pomysl z tematem do typow

Co do dyskusji: wlasnie dlatego gram mniej popularne ligi(grecka,slowenska,rumunska), czesto zadowalajac sie kursem 2.75 pozwala mi to na wejscie nawet w x2 minucie, stad az 8 min na wejscie zakladki. I o to tu chodzi...chyba
 
L 25

lukasz_

Użytkownik
trochę czasu na to poświęcił i udostępnił wam nieodpłatnie
Jak to należy rozumieć?

Na forum już dużo wcześniej przewijały się tematy progresji na czas gola co można łatwo sprawdzić.
Czy się różniły w jakiś szczególny sposób od tego? Jeśli tak to czym, stawkami?

Co by nie mówić nie cieszyły się takim zainteresowaniem jak ten obecny.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Tzn tylko tyle że większość systemów o których można tu poczytać powstała podczas jedzenia zupy albo siedzenia na kibelku ????
Ot wpadło do głowy musi być genialnie. Ja poświęciłem sporo czasu na matematyczne wyliczenia, optymalizacje stawek i jakie kursy lapac, jak się zmieniają kursy w zaleznosci od sytuacji na boisku, porównywania z over 0,5 gola, porównywanie z innymi systemami itp. itd. Tutaj przedstawiłem tylko efekt końcowy ale to nie jest system robiony na kolanie.

Równie łatwo możesz sprawdzić ile na tych innych systemach byłbyś do przodu a ile u mnie grając te same mecze i inwestując tą samą gotówkę ;)
 
samuel 234

samuel

Użytkownik
Co w przypadku gdy 3 mecze z rzędu trafisz na 0:0 ?
hipotetycznie wybieram sobie 3 mecze Liga Europejska.
Swansea - Napoli
Czornomoreć Odessa - Lyon
Anży Machaczkała - Genk
Wszystkie trzy kończą się 0:0.
Co wtedy ?
642 j. w plecy ?
Jak szybko to odrobisz ?
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
Co w przypadku gdy 3 mecze z rzędu trafisz na 0:0 ?
hipotetycznie wybieram sobie 3 mecze Liga Europejska.
Swansea - Napoli
Czornomoreć Odessa - Lyon
Anży Machaczkała - Genk
Wszystkie trzy kończą się 0:0.
Co wtedy ?
642 j. w plecy ?
Jak szybko to odrobisz ?
Masz nauczkę na przyszłość by nie grać ligi europejskiej.... hipotetycznie rzecz jasna :)
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
Nie chcąc zaśmiecać tematu z typami napiszę tu. Może dobrymi typami są mecze z lig gdzie wynik 0:0 jest poniżej 10% wszystkich wyników !?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Moim skromnym zdaniem , to przy doborze meczów NIGDY nie wolno kierować się tylko ogólnymi statystykami ligi bo to przecież spłaszcza obraz - a przede wszystkim należy zainteresować się głównie historią H2H i dorobkiem strzeleckim konkretnie analizowanych zespołów ( w podziale na ich dorobek home/away) .

.
 
Do góry Bottom