>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX minuty- progresja

_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Czy ktos moze potwierdzic w 100% ze Szachtar byl do grania?
Ja odpuscilem bo ani kursy, ani godzina mi nie pasowała, ale w sumie dało się na tym popłynąć.
 
P 22

pgrom

Użytkownik
Nie ma 100% meczy ????
Na 100% i napewno to była II wojna światowa.
Nie ma 100% super analizy, można tylko zwiększyć prawdopodobieństwo wygranej lub zminimalizować ryzyko przegranej ????
 
A 226

adiqq

Użytkownik
Na temat szczęścia nie ma co się rozpisywać bo przy każdych zakładach bukmacherskich ma ono znaczenie, chodzi o to żeby zminimalizować jego wpływ na system. Doświadczeni gracze rzadko piszą o sukcesie czy porażce poprzez szczęście/pech .
poruszyłeś bardzo istotną kwestię. Tyle że sam sobie przeczysz. Najpierw piszesz że ma ono znaczenie, a potem piszesz że doświadczeniu gracze rzadko piszą np. o pechowej porażce.
powiem więcej - doświadczeniu gracze w ogóle nie poruszają takiej kwestii!
jeśli poruszają - tzn że są jeszcze mało doświadczeni ;)
straciłem wiele wygranych w doliczonym czasie gry i to przy kursach &gt;10
I co? - Nic. Kilka razy (fakt że rzadziej) to &quot;moja&quot; drużyna wyszarpała zwycięstwo w ten sam sposób. W long termie, gdy typy (i stawkowanie!!!) są prawidłowe to nie ma żadnego znaczenia. Nie ma czegoś takiego jak szczęście czy pech.
 
S 72

siargiej

Użytkownik
Czy ktos moze potwierdzic w 100% ze Szachtar byl do grania?

Ja odpuscilem bo ani kursy, ani godzina mi nie pasowała, ale w sumie dało się na tym popłynąć.
Mecz byl do grania, tak jak mecze Barcelony itp z jakimis outsiderami. Czekalem do x8 minuty, zeby zobaczyc kurs 2.75, dlatego odpuscilem
 
baleronik 47

baleronik

Użytkownik
Czy ktos moze potwierdzic w 100% ze Szachtar byl do grania?

Ja odpuscilem bo ani kursy, ani godzina mi nie pasowała, ale w sumie dało się na tym popłynąć.
Ja zagrałem. Tutaj ciekawostka ;) w przerwie postawiłem że bramka nie padnie do 50 min czyli tylko 5 min stresu. :grin:
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
dzieki siargiej i baleronik bo myslalem już że niejasno pisze ????
aadiq ja tam sprzecznosci absolutnie nie widze, jak sie wczytasz i zastanowisz to zrozumiesz, aż tak górnolotne to nie było ????
 
kamlot 52

kamlot

Użytkownik
Bardzo zainteresował mnie ten system. Przetestowałem go na sucho i... wyszedł aż za dobrze. Dzisiaj spróbuje za pieniądze zagrać, jednak nie będę szalał z kwotami.

Od siebie dorzucam tabelkę w excelu, dzięki której wpisując wartość w polu &#39;mnożnik&#39;, oblicza nam stawki itd. Oczywiście zmianie ulegną kursy, zwłaszcza te bliższe 90 minuty, jednak myślę, że z tym każdy już sobie poradzi i wyedytuje dla własnych potrzeb. Jeśli chodzi o metodę stawkowania, wybrałem Ciąg Fibonacciego.

Pozdrawiam
 
lipers 102

lipers

Użytkownik
Również dzisiaj zamierzam poważniej przetestować system, zastanawiam się nad meczem Valladolid vs Real. Valladolid walczy o utrzymanie, jeszcze 3 mecze przed nimi i jest spora szansa się utrzymać, nawet jeśli dzisiaj polegną bedą tracić tylko 1 pkt do Getafe i Almerii. Podczas 5 poprzednich spotkać pomiędzy realem a Valladolid, Real nigdy nie strzelał mniej niż 3 bramek. Real to spotkanie musi wygrać, jeśli chce nadal myśleć o mistrzostwie. Ostatnio dość niespodziewanie zremisowali u siebie z Valencią 2:2, ale mimo tego i raczej dość niskich kursów chyba spróbuję. Co sądzicie?
# Adiqq dzięki za wskazanie błędu ????
 
orinar 18

orinar

Użytkownik
może i zakład był, ale swój typ opierałeś chyba na tym, że Szachtar to lider &#39;ekstraklasy&#39; Ukraińskiej, a tamten drugi zespół z 3 ligi...

Szachtar w każdym meczu pucharowym grał zwykle na 0:0 do przerwy, a w drugiej połowie dopiero sobie robił strzelaninę z rywala o parę klas niżej... no i w tym meczu się to zemściło i mamy póki co 0:0 i dogrywkę.


@EDIT
ja nie stawiałem na szachtar... raczej staram się unikać spotkań &#39;pucharowych&#39;, bo tam się właśnie dzieją takie cuda jak tutaj.
No trzeba przyznac , że ja pograłem Szaktar (Szaktar strzeli do...) i to była moja pierwsza porażka. A kursy były dobre i wcześnie można było je łapać.
Oglądałem mecz na żywo i przewaga była przeogromna ???? Analiza raczej dobra.
Maribor 4:0, Salzburg jak narazie 2:0 (szkoda że nie pograłem) ????
 
A 226

adiqq

Użytkownik
Również dzisiaj zamierzam poważniej przetestować system, zastanawiam się nad meczem Valladolid vs Real. Valladolid walczy o utrzymanie, jeszcze 3 mecze przed nimi i jest spora szansa się utrzymać, nawet jeśli dzisiaj polegną bedą tracić tylko 1 pkt do Getafe i Almerii. Podczas 5 poprzednich spotkać pomiędzy realem a Valladolid, Real nigdy nie strzelał mniej niż 3 bramek. Real to spotkanie musi wygrać, jeśli chce nadal myśleć o mistrzostwie. Ostatnio dość niespodziewanie zremisowali u siebie z Sevilla 2:2, ale mimo tego i raczej dość niskich kursów chyba spróbuję. Co sądzicie?
Nie z Sevillą a Valencią i nic nie musi. Atletico tez &quot;musiało wygrać&quot;, żeby zdobyć mistrzostwo a przegrało z Levante. Barcelona też musiała wygrać, a skończyło się remisem....itd przykłady można mnożyć....
Zbyt wiele razy słyszałem słowo &quot;musi&quot; ;)
osobiście postawiłem na Valladoid - ale to było dawno temu i od tego czasu kursy na gospodarzy mocno spadły
 
C 3

cris1980

Użytkownik
Dzięki _Hank_ za odpowiedź.
Inna kwestia czy da się poznać a jeśli tak to po czym czy w danym meczu będą zakłady o których ten temat?
Czy jeśli przed meczem jest zakład na &quot;Pierwsze 10 minut gole&quot; to w takim meczu będą kolejne minuty? Sorry za może głupkowate pytanie ale chciałbym wiedzieć czy można to przewidzieć przed rozpoczęciem meczu.
Co do słowa &quot;musi&quot; to oczywiście że musi tak jak musiało Atletico i tak jak musiała Barcelona, więc tu nie ma się co sprzeczać że jeśli chce zdobyć mistrzostwo to MUSI wygrać...
Natomiast inną sprawą jest fakt że nie zawsze &quot;musieć wygrać&quot; znaczy &quot;wygrać&quot; ???? Musi jest pewnego rodzaju gwarancją tego że powalczą (oczywiście jeśli im zależy) ;)
 
P 22

pgrom

Użytkownik
Nie z Sevillą a Valencią i nic nie musi. Atletico tez &quot;musiało wygrać&quot;, żeby zdobyć mistrzostwo a przegrało z Levante. Barcelona też musiała wygrać, a skończyło się remisem....itd przykłady można mnożyć....
Zbyt wiele razy słyszałem słowo &quot;musi&quot; ;)
osobiście postawiłem na Valladoid - ale to było dawno temu i od tego czasu kursy na gospodarzy mocno spadły
No był niedawno jak w niedzielę taki mecz co to &quot;musi&quot; .... Chelsea strzelić a Norwich się utrzymać:grin: Choć w przypadku Chelsea to nie pierwszy tego typu mecz w tym sezonie;)
 
S 72

siargiej

Użytkownik
z teo co pamietam nie kazdy mecz z 10minutowkami ma tez bramka do xx. Na pewno mecze z transmisja tv na becie maja ta oferte
 
C 3

cris1980

Użytkownik
Dzięki @siargiej to już mi dużo pomaga
Sprawdzał ktoś czy takie zakłady gdzieś oprócz bet są jeszcze?
 
C 3

cris1980

Użytkownik
Ok testuję dzisiaj system na stały zysk na każdym progu. Piszę tylko jeśli kogoś by to interesowało. Nie wiem jakie kursy będą w meczu MC V AV więc biorę mecz Realu bo mam nadzieję żę tam będą kursy min. 3. Pierwszy próg to zakład Pierwsze 10 minut - Gole Kurs jest teraz 4. Pozostałe progi będę obstawiał jeśli kurs będzie 3. Założenie to na każdym progu zarobić 40j jedynie z takim kursem na 1 progu 60j. Do testów zakładam budżet 985,40j poniżej rozpis progów. Kończę całą progresję po pierwszej bramce
Stawka Kurs Wygrana Koszt Zysk
20 4 80 20 60
30 3 90 50 40
45 3 135 95 40
67,5 3 202,5 162,5 40
101,3 3 303,9 263,8 40
151,9 3 455,7 415,7 40
227,9 3 683,7 643,6 40
341,8 3 1025,4 985,4 40
Dobra, bo opisałem się a nie wiadomo co będzie. Jeśli stawki będą niższe to nie testuję i poproszę o usunięcie posta ;) Ostatni próg to przed 80 minutą

Jak testować to konkretnie i jak wtapiać to też ;) jednak wchodzę z takim samym systemem na MC vs. AV od kiedy przed 20 min będzie 3 oczywiście w tym przypadku ew. zysk na 1 progu będzie mniejszy czyli 40. Zaczynamy bo już 7 minuta i kurs już ponad 3 na przed 20
 
S 72

siargiej

Użytkownik
Gralem rozne warianty, ale dla mnie najlepsza jest bezstresowa gra malymi stawkami. Dzisiaj juz +140, a najwyzsza stawka wynosila bodajze 25j. Polecam granie mniej popularnych meczow. Dzisiaj na Panate bylo +3 juz w x3 minucie

Ale biedaa. Nie ma oferty na szkocka, landskrone, holenderska...chyba wezme te city, albo polten :/
 
C 3

cris1980

Użytkownik
Duża przewaga ale mała ilość strzałów na bramkę ???? Jedyna nadzieja, że sędzia w przerwie dostanie kopertę i jakiś karny się znajdzie dla MC;)
Pierwsze testy pomyślne na 2 meczach +80j
MC na 6 progu bo wszedłem jak było na gola przed 20
REAL na 4 progu
Szkoda, że nie zawsze będzie tak pięknie
 
Do góry Bottom