>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX minuty- progresja

wudar72 346

wudar72

Użytkownik
sorrki nie ma posta,miało być o bramce Charltonu ale nie ma tego w bet365 a bramka już padła w 22 min a szkoda bo miałem grać bardzo grubo zaczynając od 50j...
 
J 0

jesuswlkp

Użytkownik
Witam,
Dziś zacząłem od wygranej na 2 stopniu w meczu Kyoto v Kamatare, moje następne typy to:
West Ham v Tottenham 13:45
Borussia v Hoffenheim 15:30
Hamburg v Bayern 15:30
Barcelona v Getafe 16:00
Man Utd v Sunderland 16:00
Everton v Man City 18:30
Ajax v NEC 18:45
PSV v NAC 18:45
FC Twente v PEC Zwolle 18:45
Dziś piękne mecze, można trochę zaszaleć ze stawkami ????
 
J 0

jesuswlkp

Użytkownik
Ja nie obstawiam poniżej 3.00, wolę już trochę zaryzykować i wyczekać, trzeba tylko obserwować grę ????
Jak na razie wszystko wchodzi i jestem dziś 125zł na plus, odpuszczę jednak Everton i FC Twente, mam złe przeczucia.
 
A 498

addam44

Użytkownik
To czwarte 0-0 ekipy Jose w tym sezonie w lidze...Poprzednie z;
Arsenalem
M.Utd.
West Ham
Kazdy mecz overowy.Kurs na Chelsea z WH byl jak dzis bo ok.1.20.Pamietam do dzis bo rozwalil mi ako 11????
Ot zycie gracza:]
 
J 0

jesuswlkp

Użytkownik
Od dziś omijam wszystkie mecze z Chelsea lub Norwich w roli głównej...
Mam nadzieję, że Benfica, Sevilla, Milan i Real dziś już nie zawiodą ????
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Od dziś omijam wszystkie mecze z Chelsea lub Norwich w roli głównej...
Mam nadzieję, że Benfica, Sevilla, Milan i Real dziś już nie zawiodą ????
dopisz Seville do listy,szkoda że ligi się kończą bo potem nie miałbyś już drużyn do grania;)
 
jozef230 181

jozef230

Użytkownik
takich meczy sie nie gra. czyli przed i po jakichkolwiek pucharach. LM LE. To sa podstawy chyba ze na underdoga bo wtedy warto ????
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
takich meczy sie nie gra. czyli przed i po jakichkolwiek pucharach. LM LE. To sa podstawy chyba ze na underdoga bo wtedy warto ????
Dlaczego nie po?

Zmęczenie, czy co?


Tak poza tym, to Villareal też była po pucharach właśnie ;)
Poza tym w przypadku realu się udało. Byłbym zdumiony, gdyby nie strzelili bramki u siebie.
 
Do góry Bottom