>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Gol do XX minuty- progresja

C 92

cebulka

Użytkownik
Co jakiś czas słychać: &quot;satystycznie dużo goli pada w końcówce ale przecież założeniem tego systemu jest grać do pierwszego gola więc ile tak naprawdę pada goli w końcówce jeśli wziąć pod uwagę to, że ma to być pierwszy gol w meczu ?? bo gole w końcówkach padają rzeczywiście ale pewnie 90 % to bramki już kolejne jak drugie, trzecie itd w meczu czyli takie nas nie powinny interesować statystycznie.
Jeżeli mecz jest zapowiada się mocno overowy szybko pada bramka to nie zawsze trzeba kończyć progresje. Ja wole ciągnąć dalej taki mecz gdzie drużyna stara się odrobić straty, a druga groźnie kontruje i jest sporo sytuacji bramkowych niż zaczynać nowy mecz. Mało kiedy zaczynam obstawiać od samego początku niekiedy dopiero od drugiej połowy jeśli do przerwy było 0-0
 
owca26 171

owca26

Użytkownik
ooo i tam ładnie widać, jeśli się nie myle że dla bundesligi to zaledwie 3,1% czyli stwierdzenie - &quot;pada statystycznie dużo goli&quot; troszke inaczej teraz wygląda. Dlatego moim zdaniem kończenie progresji do 80 minuty ma swoje słuszne uzasadnienie albo tak jak napisał Hank na 5 bodajże stronie że zmienił delikatnie stawkowanie i gra za 3 do 10 minuty i za 3 do 20 minuty a potem za 5, 8 itd
 
C 92

cebulka

Użytkownik
ooo i tam ładnie widać, jeśli się nie myle że dla bundesligi to zaledwie 3,1% czyli stwierdzenie - &quot;pada statystycznie dużo goli&quot; troszke inaczej teraz wygląda. Dlatego moim zdaniem kończenie progresji do 80 minuty ma swoje słuszne uzasadnienie albo tak jak napisał Hank na 5 bodajże stronie że zmienił delikatnie stawkowanie i gra za 3 do 10 minuty i za 3 do 20 minuty a potem za 5, 8 itd
Ok to pozostańmy przy bundeslidze. 1-0 17x (6%) 0-1 17x (6%)
Według mnie nie opłaci się pasować po 1 golu skoro średnia to 3,16 ale każdy gra po swojemu.
 
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
Z ciekawości sprawdziłem kilka lig (losowo wybranych) i tak (zaznaczam, że sprawdzałem mecze, gdzie padły wyniki 1:0/0:1/0:0, omijałem wszystkie wyższe wyniki, za dużo szukania szczerze mówiąc, jak komuś się nudzi to może spróbować

Superligaen (Duńska) - wyników 0:0 w ciągu sezonu 2013/2014 - 15/198 meczy
Meczy, które przy wyniku 0:0 do 80minuty zostały rozstrzygnięte do wyniku 1:0 lub 0:1 - 7 (w tym jeden w doliczonym czasie gry).

Tippeligaen (Norweska) wyników 0:0 9/135 meczy (sezon bieżący)
80minuta 0:0 -&gt; koniec 1:0 lub 0:1 -&gt; 3 mecze (w tym 1 w doliczonym)

Japońska ekstraklasa wyników 0:0 11/153 (sezon bieżący, 7%)
80minuta 0:0 -&gt; koniec 1:0 lub 0:1 -&gt; 3 mecze (MIMO AŻ 34 meczy zakończonych wynikiem 1:0 lub 0:1) (w tym jedna bramka trafiona w 80&#39; minucie a więc szansa trafienia podwójnej progresji

W miarę wolnego czasu policzę jeszcze kilka lig i wrzucę tutaj statystyki. Starałem się wziąć ligi, gdzie liczba remisów 0:0 jest raczej mała i są atrakcyjne do grania tej progresji. A co wynika z tych statystyk niech każdy policzy sam ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
Austriacka Bundesliga sezon 2013/2014
Wyników 0:0 -&gt; 9 na 180 (tylko 5% w sezonie !)
80minuta 0:0 -&gt; koniec 1:0 lub 0:1 -&gt; 3 mecze (w tym 1 w 90+)

MLS (bieżący sezon)
Wyników 0:0 -&gt; 10/185 meczy
80 minuta 0:0 -&gt; koniec 1:0 lub 0:1 -&gt; 3 mecze (w tym 2 w 90+ i jeden w 80&#39;, więc można ustrzelić podwójnie do 80 gol i do 90 gol)

Veikkausliga (fińska)
Wyników 0:0 -&gt; 6/125
80minuta 0:0 -&gt; koniec 1:0 lub 0:1 -&gt; 5 meczy ( w tym jeden w 90+ i jeden w 80&#39;), zakładając, że być może gdzieś trafił się mecz z dwoma bramkami, gdzie w 80 było 0:0 to mamy pierwszą na sześć lig, gdzie granie po 80 minucie może się opłacić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 9

matu

Użytkownik
Fajnie, ale na podstawie tych statystyk nie da się stwierdzić czy warto grać daną ligę po 80 minucie. Po pierwsze, nie sprawdziłeś wyników innych niż 1:0 i 0:1 (a takie zdecydowanie padają). Po drugie to jest za mała próba. Że w jednej lidze masz 5 &quot;pasujących&quot; wyników a w drugiej 3 - spoko, ale nie wyciągałbym wniosków, bo to ciągle jest w granicy błędu statystycznego. Nawet jak w jednej lidze było 125 meczów, a w drugiej 180 ????

Żeby nie było, że tylko marudzę - ode mnie statystyki z polskiej Ekstraklasy (sezon 2013/2014):

Wszystkich meczów: 296
Pierwszy gol między 1&#39; a 10&#39;: 49 razy (16,55% wszystkich meczów)
11&#39; - 20&#39;: 50 (16,89%)
21&#39; - 30&#39;: 42 (14,19%)
31&#39; - 40&#39;: 39 (13,18%)
41&#39; - 50&#39;: 20 (6,76%)
51&#39; - 60&#39;: 21 (7,09%)
61&#39; - 70&#39;: 18 (6,08%)
71&#39; - 80&#39;: 14 (4,73%)
81&#39; - 90&#39;: 14 (4,73%)
Bez bramek: 29 (9,80%)

Można powiedzieć, że sporo tych bezbramkowych remisów. Aczkolwiek uważam, że mimo wszystko Ekstraklasa jest jak najbardziej do gry, jeżeli ogarnia się formę i styl gry poszczególnych zespołów. W wielu meczach 0:0 śmierdzi już na długo przed pierwszym gwizdkiem.
 
adik104 69

adik104

Użytkownik
patrzysz na ogół całej ligi- spójrz na wyniki poszczególnych drużyn z pośród wielu lig, mających najmniejszą częstotliwość spotkań zakończonych wynikiem 0-0 , przy statystykach strzelanych bramkach &gt;80min- wyciągnij odpowiednie wnioski przy tej i wielu innych ligach i wybierz drużyny, które faktycznie grać- gl.
btw- kurs 1.02 na over 0.5 w meczu wcale nie oznacza, że padnie tam &#39;pewniejsza&#39; bramka niz przy over 0.5 @ 1.08- przy wcześniejszej zakładce 3.0;]
 
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
Nie sprawdziłem, ale sam podając statystyki Ekstraklasy pokazałeś mniej więcej utrzymującą się tendencję:
Na 43 mecze w których do 80minuty było 0:0 w 14 padło rozstrzygnięcie, a w 29 nie, statystycznie więc masz ok 30% szans na trafienie bramki po 80 minucie przy wyniku bezbramkowym. Naturalnie jeżeli grasz progresję w jednym meczu na bieżąco i widzisz co się w nim dzieje można ryzykować kasę, mi chodzi o pokazanie generalnej tendencji.
A przy okazji, statystyki masz z własnych danych czy gdzieś wygrzebałeś?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
M 9

matu

Użytkownik
A przy okazji, statystyki masz z własnych danych czy gdzieś wygrzebałeś?
Sam zebrałem, na potrzeby programu, który miał pokazać jak system radziłby sobie obstawiając z góry na dół całą Ekstraklasę w poprzednim sezonie - przy różnych stawkowaniach.

statystycznie więc masz ok 30% szans na trafienie bramki po 80 minucie przy wyniku bezbramkowym
Czy to jest tak mało? ???? Zależy od stawkowania, i od tego jakie są kursy na over 0,5 w 80 minucie. System testuję od tygodnia i prawdę mówiąc nie miałem jeszcze sytuacji, że w 80 minucie jest 0:0.
 
C 92

cebulka

Użytkownik
Witam od dawna już obserwuje temat, zastanawiam się u jakiego buka najlepiej grać czy będzie to bet365?
Według mnie bet 365 do takiej gry nadaje się najbardziej. Raz najwiekszy wybór spotkań. Dwa możliwość grania nie tylko na 10 minutowy przedział gola lecz również na gola do danej minuty.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Jakby się koledze chcialo przeczytać pierwszy post tematu to by wiedział. Planujesz inwestować kasę w coś co nawet nie przejrzałeś? Z taką smykałką inwestycyjną to najkorzystniejsza finansowo opcja to nie grać...
Inna sprawa że powstał temat z propozycjami i typami a tu dalej kontynuowane jest pisanie o bzdetach i sami sobie tym szkodzicie
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
Hank, dyskusja nikomu nie zaszkodziła jeszcze ;)
Czy to jest tak mało? Zależy od stawkowania, i od tego jakie są kursy na over 0,5 w 80 minucie. System testuję od tygodnia i prawdę mówiąc nie miałem jeszcze sytuacji, że w 80 minucie jest 0:0
Moim zdaniem mało, przy progresji 1,2,4,8,16 itd... przy 3/10 trafionych typach potrzebuję kursu 4,33 średnio, żeby wyszło to na plus. Wiadomo, że statystycznie to idąc z psem na spacer mamy po 3 nogi i każdy typ trzeba przemyśleć indywidualnie oglądając mecz, ale jakimiś tam statystykami możemy się sugerować.
edit: jednak niższym niż 4,33 więc sam nie wiem ;d
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Hank, dyskusja nikomu nie zaszkodziła jeszcze ;)
Wiesz sex też nie ale to nie powód żeby to robić w kościele czy urzędzie...

Po to masz założony osobny temat żeby prowadzić bieżące dyskusje, ten jest po to żeby się dowiedzieć coś o systemie a przez tego typu komentarze zamiast 8 stron jest 40.

A potem ludzie graja nie czytając i sa zaskoczeni że przegrywaja.
 
A 1

artuur

Użytkownik
Mam pytanie do Hanka. Czy Ty w czasie grania systemem zmieniałeś &quot;Twoje stawki, tj. 5, 8,13...) oczywiście nie chodzi mi o mnożnik x2,x3... ale czy jakoś to zmieniałeś boooo przeglądając wyniki widać np suma stawek 14,5 etc.. no i jakoś mi sie wtedy tu nie zgadza ;d stąd pytam.
 
S 0

seti

Użytkownik
przeczytalem temat i poszperalem w necie. Chcialem napisac do Ciebie prv Hank na temat pewnej zaleznosci, ale jeszcze niestety nie moge wysylac prywatnych wiadomosci.
Dobry system
 
Do góry Bottom