>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX minuty- progresja

S 440

straszaksam

Użytkownik
A dlaczego nie napiszesz w temacie i nie podzielisz się swoją wiedzą? To jakieś tajne informacje bukmachera, o których świat nie może się dowiedzieć, bo wycofają zakłady? ????
 
S 0

seti

Użytkownik
chyba nie ma takich informacji by buki wycofaly zaklady ;p. Zauwazylem, ze sa takie ligi, na ktore grajac tym systemem w ciemno wszystkie mecze i tak statystycznie po calym sezonie bedziemy na plus. Sprawdzilem sezony 12/13 13/14
 
owca26 171

owca26

Użytkownik
Myślałem tak samo o 2 lidze austriackiej, w zeszłym sezonie było dokładnie 11 wyników 0:0 na 180 meczów rozegranych co stanowi ledwie 6% niestety w tym sezonie na 4 bodajże rozegrane ledwie kolejki już jest 7 takich wyników 0:0, więc różnie to bywa, &quot;wszystko płynie&quot; ????
 
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
Weź korektę że z lig europejskich tylko trzy: bodajże litewska, polska i chorwacka grają systemem, gdzie mecze się nie nakładają (albo bardzo rzadko) -&gt; w pozostałych nie dasz rady grać wszystkich meczy naraz, przetwarzanie kuponów itd. trwa za długo. Do tego korekta, że kilka lig gra jednocześnie, jeżeli wytypujemy sobie stałe ligi
 
S 0

seti

Użytkownik
Dac chyba by dalo rade - na kilku monitorach badz na 2 osoby. Sa ligi gdzie bylo 4 czy 5% w kolejnych sezonach po sobie nastepujacych.
Jednak chyba najpewniej jest wybrac mecze i sie im przygladac, tak jak generalnie ludzie to robia w tym systemie...
Nie wiem tez czy to moze miec znaczenie, ale wg mnie nie mialoby sensu grac w ciemno wsyzstkich meczow np w 2 lidze austriackiej bo jest za malo medialna. Tego ludzie tak nie ogladaja wiec nie musza tam padac bramki by widzow zatrzymac, a w wyzszych ligach owszem. Widowisko przeciez musi byc ; &gt;
 
C 92

cebulka

Użytkownik
Weź korektę że z lig europejskich tylko trzy: bodajże litewska, polska i chorwacka grają systemem, gdzie mecze się nie nakładają (albo bardzo rzadko) -&gt; w pozostałych nie dasz rady grać wszystkich meczy naraz, przetwarzanie kuponów itd. trwa za długo. Do tego korekta, że kilka lig gra jednocześnie, jeżeli wytypujemy sobie stałe ligi
Dania, Rumunia Rosja i masz kolejne 3 ligi o ile Duńską na pewno da się tak grać nie wiem jak pozostałe nawet Hiszpańska się pod takie granie by łapała, bo tam bardzo mało meczy na siebie się nakłada.

Dac chyba by dalo rade - na kilku monitorach badz na 2 osoby. Sa ligi gdzie bylo 4 czy 5% w kolejnych sezonach po sobie nastepujacych.
Hmm nie widzę takiego grania we 2-3 osoby. O ile założenia są słuszne to prędzej czy później taka ekipa się rozpadnie, bo zawsze któremuś weekend wypadnie, bo komuś stawki nie będą pasowały itd ot polska mentalność że zawsze znajdzie się ktoś kto będzie marudził i narzekał, że samemu zrobiłby to lepiej;)
 
owca26 171

owca26

Użytkownik
Przyjacielu ameryki nie odkryłeś zbytnio, wchodzisz na soccestats i w ciągu 45 minut sprawdzasz najpopularniejsze wyniki w znanych ligach za 2 lata wstecz, to raz, a dwa że tak jak pisał aislinnek ciężko byłoby ogarnąć np bundeslige czy premier league gdzie gra 8 meczów równocześnie i żadne 2 monitory nie pomogą co najwyżej 2 osoby na 2 kontach dzielą się meczami a 3 sprawa że nie jest wcale powiedziane, że brak wyników 0:0 czynią lige bardziej atrakcyjną,bo ludzie lubią urozmaicenie i niejednokrotnie słyszy się jak zachwalają mecz jakoby mecz walki i wielu sytuacji a było 0:0. Ostatnia już rzecz to dyspozycyjność czyli że brałbyś na siebie ciężar grania każdej kolejki i każdego meczu a więc rocznie jest to około 280 meczów w jednej tylko lidze tak żebyś miał pewność że będziesz blisko tych kilku procent statystycznego występowania wyniku 0:0 w danej lidze.
 
C 92

cebulka

Użytkownik
Według mnie nie dyspozycyjność jest tutaj największym problemem, bo zawsze się z ekipą możesz dogadać, że na wesele jedziesz itd i nie dasz rady być w weekend. Znajdziesz sobie osobę, która Ciebie zastąpi, albo chłopaki się podzielą twoimi obowiązkami i postawią jeden mecz więcej. Jeżeli podchodzi do tematu czysto matematycznie to nie potrzebuje oglądać meczu i widzieć co się dzieje interesuje go tylko kurs, a to czy w meczu jest akurat przerwa, bo gość kontuzjowany, zmiana, przerwa na uzupełnienie płynów go nie interesuje choć spokojnie mógł złapać wyższy kurs zanim gra była by wznowiona. Jeżeli masz włączoną tylko jedną stronkę i nie przeskakujesz między streami to 2-3 mecze wydaje mi się że bez problemu da się ogarnąć. Największy problem to według mnie zaufanie. Nie znasz ludzi itd co jeśli Ty trafisz pierwszy 0:0 jak się wtedy dzielicie czy gracie do jednego worka i dzielicie się zyskiem po równo jak tak to co w przypadku trafienia podwójnego progu screeny ? Ufaj ale sprawdzaj czy gość faktycznie obstawia zakłady po ustalonej kwocie czy tylko dzielicie się nim zyskiem? Dużo wspólnych ustaleń i zasad, a wiadomo jak do tego podchodzą Polacy każdy chce być wolny i nie ograniczony przepisami i woli grać samemu bez narzucania przez innych sztywnych reguł. Przecież w tym systemie łamanie własnych reguł to podstawa:grin::grin::grin: nie wierze, że każdy sztywno trzyma się stawkowania, że nie zagra grubiej na &quot;pewnym&quot; meczu itd
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
No bez przesady, kwestia doświadczenia. Ja grałem rekordowo 12 meczy równocześnie.
Co prawda o oddychaniu mi trzeba bylo przypominac ale się dało ;)
 
S 72

siargiej

Użytkownik
No bez przesady, kwestia doświadczenia. Ja grałem rekordowo 12 meczy równocześnie.
Co prawda o oddychaniu mi trzeba bylo przypominac ale się dało ;)
Ja gralem wczoraj 5 meczow jednoczesnie. Pierwsza bramka padla w 52min, widok stanu konta przed nia byl przerazajacy, nie polecam to nie na moje zdrowie, choc fizycznie da rade ogarnac bez problemu
 
S 0

seti

Użytkownik
Ja gralem wczoraj 5 meczow jednoczesnie. Pierwsza bramka padla w 52min, widok stanu konta przed nia byl przerazajacy, nie polecam to nie na moje zdrowie, choc fizycznie da rade ogarnac bez problemu
Jak tak zarzadzasz kapitalem, ze podczas gry przeraza Cie widok stanu Twojego konta to nie jest to wg. mnie dobry bankroll management...

Btw. dzieki temu forum naprawde mozna fajnie sie wzbogacac :)).
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
no jak grał 5 spotkań jednocześnie i miał mało pieniędzy, to bankroll management, jak to ładnie nazwałeś, nie ma tu wiele do gadania. Popatrz sobie na początkowe strony tematu jak Hank zaczynał grać.
Dalej uważasz, że to kwestia umiejętnego dysponowania stanem konta?
 
S 0

seti

Użytkownik
zawsze podstawa bedzie umiejetne dysponowanie stanem konta. Chyba ze grasz taktyka all in or nothing ;-).
Czytalem temat. Hank mial tez troche szczescia na poczatku, umiejetnie mu pomagal.
 
A 1

artuur

Użytkownik
To fakt że przy graniu kilku meczy na raz stan konta może lekko przerażać. Też tak kilka razy miałem. Chociaż czasami sie zastanawiam nad szczęściem w tym systemie... Przykładowo ostatnie mecze które obstawiałem Borusia z Chievo Verona obstawiałem do 70 min w 73 brama. Potem niby overowa II austryjacka grałem do 80, 81 bramka ( obstawiałem te mecze po sobie) . I tak sie zastanawiam czy to moze jakis znak dla mnie by nie grac tym systemem ????
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Pisaliście dużo o określonych ligach, w których pada mało wyników 0:0, a jak by to wyglądało na szczególnie dobranych drużynach?
Mam na myśli grać tylko bramkostrzelne drużyny, np Real, PSG, Man Utd... itp.
Wiem, że 0:0 zdarza się nawet takim bykom, ale jest takich wyników stosunkowo mało.
 
S 0

seti

Użytkownik
Grasz np real ktory w poprzednim sezonie chyba nie mial zadnego 0;0 a 2 sezony temu tylko jeden mecz. Zalozmy ze w 11 meczu jest 0;0 i np po tym meczu wydaje mi sie ze mozesz spokojnie na nich zwiekszyc stawkowanie i zarabiac wiecej. Gdy np przy 20 mecz znowu beda mieli 0;0 to ponownie zwiekszasz stawki na te druzyne.
Myslicie, ze takie wyjscie bylo by ok ?
EDIT: Pytanko : Mozna sprawdzic na bet365 przed zdarzeniami ktory mecz bedzie live i bedzie w nim mozliwosc obstawiania do 10,20,30,40 itd minuty ?
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
EDIT: Pytanko : Mozna sprawdzic na bet365 przed zdarzeniami ktory mecz bedzie live i bedzie w nim mozliwosc obstawiania do 10,20,30,40 itd minuty ?
Chyba wszystkie co mają &quot;monitorki&quot; - transmisję na żywo, pozostałe nie wiem od czego zależą.
 
marcim222 65

marcim222

Użytkownik
Pisaliście dużo o określonych ligach, w których pada mało wyników 0:0, a jak by to wyglądało na szczególnie dobranych drużynach?
Mam na myśli grać tylko bramkostrzelne drużyny, np Real, PSG, Man Utd... itp.
Wiem, że 0:0 zdarza się nawet takim bykom, ale jest takich wyników stosunkowo mało.
Wydaje mi się, że na mecze z udziałem tych bramkostrzelnych drużyn byłyby dosyć słabe kursy a to znacznie ogranicza trafienie podwójnej zakładki.

Co do możliwości sprawdzenia jakie mecze będzie można obstawiać tym systemem to klikając na konkretny mecz na górze mamy różne rodzaje zakładów do tego spotkania np. rzuty rożne, azjany, kartki itp. i jeżeli wśród nich jest opcja &quot;10 minutowe&quot; to z reguły ten mecz będzie można takim systemem zagrać.
 
Do góry Bottom