>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX minuty- progresja

3 0

3vv3

Użytkownik
Jak to wygląda ze stawkowaniem w BET365 ? Chce zagrać trochę grubiej i nie wiem czy są jakieś limity czy nie ? Dostał ktoś już coś takiego ?
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Limit na dany zakład masz podany jak klikniesz &#39;postaw max&#39;.
Co do limitów, apropo grania tą metodą, to jeszcze nie ma chyba takiej osoby, a jest parę osób które pakują porządnie stawki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 191

mr96

Użytkownik
Są jacyś bukmacherzy oprócz Bet365 oferujący zakłady live tego typu? System ciekawy i niedługo sprawdzę go za jakieś drobne, tylko najpierw chce dobrać odpowiedniego bukmachera ;)
 
J 18

jarcow

Użytkownik
Progresja Ciąg Fibonacciego:
poziom stawka kurs wkład zysk
1 1 3 1 2
2 1 3 2 1
3 2 3 4 2
4 3 3 7 2
5 5 3 12 3
6 8 3 20 4
7 13 3 33 6
8 21 3 54 9

Tak sobie myślę, że zamiast rezygnować z ostatnich dziesięciu minut meczu, lepiej byłoby zrezygnować z pierwszych dziesięciu i grać do końca, tylko że od osiemdziesiątej minuty grać już over 0,5 gola, a nie gol do 90 minuty.
Ktoś próbował w ten sposób? Koszty takiej progresji to tylko 54 jednostki, a więc spadają o 34 w porównaniu do grania całego meczu. Oczywiście jeśli pada gol w pierwszych dziesięciu minutach meczu, to odpuszczamy.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Przede wszystkim to grajac pierwsze 80 min ostatnia zakladke z kursem 3 w tzw &quot; normalnym&quot; meczu łapiesz koło 68 min mając powiedzmy te 2min zakładki. W tym samym meczu przesuwając o 10 min kurs 3 złapiesz pewnie koło 82-83 min co nie dość że eliminuje najlepszą możliwą zakładke to sprawia że 2-3min masz puste i jak wtedy padnie bramka to peszek. Żeby osiagnąć podobny efekt czyli 2min zakładke i utrzymać ten zysk co w Twojej rozpisce to średnio musiałbyś grać ostatni próg za około 31 j zamiast 21 j co zwieksza potrzebny kapitał o blisko 20%. Należałoby wtedy policzyć czy średni zysk z takiej progresji jest większy niż zagranie over 0,5 w min 10
 
J 18

jarcow

Użytkownik
&quot;Statystycznie 40% wszystkich goli pada od 60 minuty do końca meczu.&quot;
Warto zwrócić na to uwagę!
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
&quot;Statystycznie 40% wszystkich goli pada od 60 minuty do końca meczu.&quot;
Warto zwrócić na to uwagę!

Warto zwrócić uwagę że ta informacja niewiele daje bo tutaj wszystkich interesuje tylko 1 bramka ;)
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Żeby nie było wątpliwości do tego co Hank napisał, interesuje nas PIERWSZA bramka (ktoś mógłby pomylić, że jedna), a wedy statystyka jest już zupełnie inna.
Swoją drogą to skąd wziąłeś to 40%? Jak się do czegoś odnosisz to warto napisać skąd posiadasz takie informacje.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Co jakiś czas pojawiają się sygnały że system idiotyczny, nie działa itd, zwykle bez jakiejś argumentacji. Takimi ludźmi przejmować się nie zamierzam, bo przecież kasy za korzystających z tego systemu nie dostaje :p Natomiast jest pewnie część ludzi którzy tym systemem się interesują i chcieliby coś więcej się o tym dowiedzieć. Dlatego przedstawie dzisiaj poglądową statystyke na podstawie wybranego meczu. Jak ktoś interesuje się tym kiedy zarabiamy więcej, kiedy mniej i ile to trzeba się przekopać przez temat z typami.
Pytanie dlaczego poglądową ? Otóż żeby przedstawić pełne dokładne statystyki to trzeba by znaleźć mecz który będzie 0-0 przynajmniej do tej 70 min a wybaczcie nie mam tyle czasu żeby robić obszerne statystyki dla każdego meczu. Zaprezentuje rozkład zarobków na podstawie meczu Esbjerg-AAB. Mecz był z założenia underowy stąd kurs na brak gola do 80 min aż 1.14. W meczu co prawda do 80 min padło 5 bramek, ale w tym konkretnym przypadku bramki nie zaniżały praktycznie kursu( w pozostałych 2 które próbowałem dzisiaj kursy wyraźnie spadały) na kolejne bramki w danych przedziałach. Mimo wszystko jest tu mowa o delikatnym niedoszacowaniu naszej wygranej grając systemem. Prawdopodobnie nasza wygrana gdyby bramka nie padała byłaby minimalnie wyższa.
standardowy mecz gram stawkowaniem 10,18,30,48,78,126,204,330. Sumarczynie 844zl na gol do 80 min. Grając po kursie 1.14 otrzymalibyśmy wygraną 118,16zl.
W przypadku systemy wygrane przedstawiały się następująco.
Gol w min:
0-10 zakładka wygrana 98,2zl
10-11:30 brak zakładki 26
11:30-20 zakładka 86
20-23;30 brak zakładki 32
23:30 -30 zakładka 128
30-35 brak zakładki 38
35-40 zakładka 194
40-45 brak zakładki 50
45-50 zakładka 302
50-57 brak zakładki 68
57-60 zakładka 476
60-67:30 brak zakładki 98
67:30 -70 zakładka 756
70-80 brak zakładki 146
Sredni nasz zarobek wyniósłby zatem 145,06zl. Oczywiście możnaby na podstawie jakiejś bazy danych uwzględnić prawdopodobieństwo padania bramek w danych minutach w zależności od kursu przedmeczowego na over 0,5 gola. Takimi danymi niestety nie dysponuje. Nasz wygrana była zatem o 22% wyższa niż w przypadku grania rynku przedmeczowego.
Dodatkowe plusy/minusy systemu
+ możliwość śledzenia spotkania i ew rezygnacja z dalszej gry gry sytuacja wygląda beznadziejnie a nie patrzenie się jak nasza kasa odpływa bez możliwości wpływu
- konieczność bycia online w trakcie meczu
Jak widać ten sam aspekt systemu dla 1 będzie plusem a dla drugiego minusem. Każdy musi patrzeć pod siebie.
Dodatkowy + to możliwość grania kilku meczy równocześnie bez potrzeby bezwglednego posiadania budżetu w momencie rozpoczecia spotkania. Oczywiście trzeba mieć zarezerwowane środki, ale najczęściej grając 5 meczy równocześnie wystarczy mieć na becie środki na 2 pełne systemy.
Jeszcze raz podkreślam że sporo tutaj uogólnień a sama statystyka ma tylko przybliżyć sam system oraz jego atuty i wady. Nie jesteśmy w stanie uwzględnić wszystkiego bo sporo rzeczy może się wydarzyć w trakcie meczu ( kontuzja bramkarza/obrońcy vs kontuzja napastnika, czerwona kartka dla faworyta/ drużyny prowadzącej gre vs czerwona kartka dla doga itd.) To wszystko ma wpływ na wzrost bądź spadek kursów w trakcie spotkania. Jednakże grając systemem jesteśmy w stanie zareagować na tą nieprzewidzianą sytuacje .
Info dla huraoptymistów: jeśli nie jesteście na plusie grając over 0.5 to ten system wam specjalnie nie pomoże. System jest dla ludzi którzy dobrze są w stanie oszacować czy padnie bramka w meczu i najlepiej jeszcze kiedy :p W takim przypadku system przysłuży się maksymalizowaniu zysków. Jak pisałem wielokrotnie system jest tylko tak skuteczny jak typujący.

Proszę o niezakopywanie posta bo się naprodukowałem mocno :p
Dlatego sugeruje komentarze i ew pytania zamieszczać w dziale z typami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
A 498

addam44

Użytkownik
Ja jednak uwagi zamieszcze tu bo malo kto bedzie wstanie je kiedys powiazac gdy wstawie w innym dziale.
1.Jako przyklad podales mecz underowy.Dzieki temu zakladki byly i to do niemal do konca stawkowania.Ale najczesciej gracie ta metoda mecze zdecydowanie overowe.Wtedy zakladki szybko sie kurcza a w drugiej polowie czesto nie ma ich dla kursu 3.00 wcale i gracie czesto kursy nizsze,nawet i 2.50.A wiec stawkowanie ulega znacznej zmianie.
Do tego srednia wygrana 145zl zdecydowanie zawyza ewentualna wygrana 756zl ostatniej zakladki.Tyle ze jej najczesciej nie ma juz wtedy wcale a jak jest to nie po kursie 3.00.Bez tej zakladki srednia wygrana jest znacznie nizsza.
Pomijam juz fakt ze malo ktory gracz ma mocne nerwy i na ostatnim poziomie twardo stawia 330zl.Wiekszosc juz tnie straty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dancooper 498

dancooper

Użytkownik
Ja jednak uwagi zamieszcze tu bo malo kto bedzie wstanie je kiedys powiazac gdy wstawie w innym dziale.
1.Jako przyklad podales mecz underowy.Dzieki temu zakladki byly i to do niemal do konca stawkowania.Ale najczesciej gracie ta metoda mecze zdecydowanie overowe.Wtedy zakladki szybko sie kurcza a w drugiej polowie czesto nie ma ich dla kursu 3.00 wcale i gracie czesto kursy nizsze,nawet i 2.50.A wiec stawkowanie ulega znacznej zmianie.
Do tego srednia wygrana 145zl zdecydowanie zawyza ewentualna wygrana 756zl ostatniej zakladki.Tyle ze jej najczesciej nie ma juz wtedy wcale a jak jest to nie po kursie 3.00.Bez tej zakladki srednia wygrana jest znacznie nizsza.
Pomijam juz fakt ze malo ktory gracz ma mocne nerwy i na ostatnim poziomie twardo stawia 330zl.Wiekszosc juz tnie straty.
Wreszcie kto powiedzial ze grajacy&#39;&#39;zwykly&#39;&#39;over 0.5 nie moze w 80min ciac strat?Kontruje under 0.5(pewnie po kursie 1.20-1.30-nie sprawdzalem)i nie traci 844zl a pewnie ok.700.I moze to robic(a nawet powinien )na Marathonie czy Betfair gdzie kurs jest zawsze z5-10% wyzszy niz Bet365.
Brawa dla tego Pana, w końcu ktoś kto zrozumiał dlaczego uważam ten &quot;system&quot; za bezsensowny. :)
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Brawa dla tego Pana, w końcu ktoś kto zrozumiał dlaczego uważam ten &quot;system&quot; za bezsensowny. :)
Po pierwsze - Nie jest bezsensowny jezeli dobrze mecze dobierasz i jesteś na ✅.
Po drugie - Nikt nikomu nie każe tym systemem grać.
Proste ? Proste ????
 
cock 756

cock

Użytkownik
Sensowny, sensowny. Podstawą każdej metody jest jakieś założenie. Super alternatywa dla LTD bez prowizji i dziwnych kursów przewalutowania. Odpuszczasz progres = tniesz straty. LTD tniesz zazwyczaj w 70`.
Mnie tylko zastanawia tu optymalny moment robienia zakładki, bo to już wymierny bonus na longterm. 17 minuta?
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Sensowny, sensowny. Podstawą każdej metody jest jakieś założenie. Super alternatywa dla LTD bez prowizji i dziwnych kursów przewalutowania. Odpuszczasz progres = tniesz straty. LTD tniesz zazwyczaj w 70`.

Mnie tylko zastanawia tu optymalny moment robienia zakładki, bo to już wymierny bonus na longterm. 17 minuta?
To zależy, czasem to jest 17&#39;, a czasem nawet 12-13&#39;. Z czasem jednak coraz gorzej o zakładkę... prześledź parę spotkań i sam się przekonasz jak to się kształtuje, jeśli mamy długo 0:0 ;)
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Wrzucam plik z dzieleniem kapitału bo w temacie z propozycjami to za szybko zakopany. Przypominam że w tym temacie nie spamujemy :p
http://przeklej.org/file/Fjy2sl/system.xlsx
/jeden z użytkowników słusznie zauważył błąd w formule. Ręcznie liczyłem i wkradł się chochlik ;)
aby cały plik działał poprawnie należy w komórkach B4 oraz C4 zmienić mianownik na 87 ( obecnie jest chyba 83)
Przepraszam za prosty błąd i miłej zabawy
 
M 0

marek_m37

Użytkownik
Witam, zainteresowałem się ostatnio tym systemem. Na początku sprawdziłem jaki jest procent wyników 0-0. Sprawdziłem około 10 tyś ostatnich meczy. Okazało się że wynik oscyluje w granicach 10%. Może nie jest to bardzo dokładna analiza, ale myślę że dokładność do 1% tutaj powinna się zachować. Zrobiłem w excelu arkusz. Co się okazało typując ze skutecznością 90%, (czyli dokładnie tyle ile stanowią wyniki różne od 0-0), grając na 8 progów (czyli odpuszczając sobie któreś 10 minut w meczu), grając kurs minimum 4 - zawsze będziemy na + w dłuższej perspektywie czasu. Ważne bardzo są stawki progresji.
Testy robiłem dla stawek:
1,67
2,22
2,96
3,95
5,27
7,02
9,36
12,48
Wygrywając na obojętnie którym progu zyskujemy 5j. Całkowity koszt nieudanej progresji (mecz zakończony 0-0) to 44,93.
Oczywiście stawki można zwiększyć np x3 albo x5 i nadal będziemy na + w dłuższej perspektywie czasu.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
marek_m37 najpierw trzeba było zobaczyć sobie chociaż 1 mecz na sucho to zaoszczędziłbyś mnóstwo czasu. W tych ostatnich 10 tys meczy to średnio przez 60% czasu(wielkość szacunkowa, pomyłka nawet rzędu 10% nie zmienia argumentacji) kurs 4 w ogóle nie wystepuje na kolejne 10min. Co za tym idzie nie ważne czy Twoje obliczenia są poprawne czy nie bo założenia są błędne a co za tym idzie nic nie wnoszą do tematu.
 
Do góry Bottom