>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Gamebookers FREE 35z

basturk66 0

basturk66

Użytkownik
kurde mam problme zmienialem haslo wpisuje te nowe i wałek nie chce sie zalogowac;/ pisalem im juz 2 meile i nic nie odpisuja od wczoraj a niby maja pomoc 24h ;/
 
T 0

tomkasz

Użytkownik
najlepiej wejdź w przypomnienie hasła, potem wpisz maila i zadzwoń na bezpłatny numer 00800(....) odbierze tam miła pani i zada kilka pytań (po angielsku!). po chwili oddzwoni do Ciebie na podany numer, porozmawiacie i wyśle na maila link do ustanowienia nowego hasła. proste i szybkie.
 
neoppl 18

neoppl

Użytkownik
o za 1szym razem nic nie dali a teraz 35zl ????
pozytyw dla nich
tylko czemu niektorzy dostaja 35 tak jak ja a niektorzy 55? ????
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
o za 1szym razem nic nie dali a teraz 35zl ????

pozytyw dla nich

tylko czemu niektorzy dostaja 35 tak jak ja a niektorzy 55? ????

ja dostałem 55zł i zrobiłem raz depozyt 100zł i korzystałem z promocji 100% od depozytu. Mój kumpel tobił tam depozyt 50zł ok. roku temu i otrzymał 35zł.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
to tylko dla tych co robili depo ?? :| ale wchodze w zakladke promocje to nic nie ma , moze by wspomnieli przynajmniej ze dla wybranych jest jakas kasa , moze jakis blad nie wiem ale cieszcie sie ci co dostali ????
Ps wiem pewnie czemu ani wczesniej nie dostalem ani teraz ???? jak zakladalem konto to zapomnialem je do konca zalozyc :p tzn ze nie wypelnilem formularza :p moze jeszcze dadza ????
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
mial ktos problem z zapomnianym haslem ? wypelniam formularz i nic nie przychodzi .... probowalem dzwonic pod darmowy nr ale byl blad polaczenia... ktos poradzi ?
 
Do góry Bottom