>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Gamebookers FREE 35z

R 17

raul18

Użytkownik
Nie masz wyboru, musisz obrócić najpierw całość aby móc wypłacić.

czytajac od poczatku ten temat wiekszosc wyplacala nadwyzke przed obortem i do tego bonus nie znikal i mozna dalej bylo nie obstawiac..Dla mnie to i tak kaska za free wiec postaram sie dokonac tego obrotu zeby nie mieli sie o co do mnie przyczepic ????
 
S 0

sentinel

Użytkownik
Czy aby na pewno obrót to 10 x ? Bo nie wiem jak u Was, ale ja ten bonus obróciłem 5 razy, i już całą kasę (łącznie z tymi bonusowymi 55 zł) mam w dostępnych, a w zastrzeżonych null ???? A jak wejdę w zakładkę bonusy, to już żadnych aktywnych bonusów nie ma. Czyli wychodzi na to że obrót to nie 10 x , tylko 5 x :]
 
J 5

jawa123

Użytkownik
mialem konto w dolarach i 15 dolarow jest ???? nie wiedzialbym o tym bonusie gdyby nie to forum gdyz zadnego meila nie dostalem ????
edit ; kasa jest w zastrzezonych przeczytam caly temat moze juz padla odpowiedz
edit 2 ; no tak pisze warunki wydania postaw 150 $ w GB xczyli musialbym dokonac depozyt 150 i to u nich postawic i wtedy by mi wydali dopiero te 15 bonusowe, dobrze rozumiem?
 
R 17

raul18

Użytkownik
Jawa tam masz warunki wyplaty tej kasy, do 10 minut te 15$ powinno sie pojawic u Ciebie na normalnym koncie i bedziesz mogl stawiac za te 15$..wszystko powyzej tych 15$ mozesz z miejsca wyplacic a bonusa i tak Ci nie zabieraja przez 7 dni dopoki go nie obrocisz lub Ci go zabiora po tych 7 dniach ????

Pozdro
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Z 10eur mam na razie na koncie 25eur, obrót 40%.Mogę zagrać za 5eur na pokerze, a potem dokonać pełnego obrotu na zakładach??
 
R 125

roger12

Użytkownik
lol mam w tym buku chyba od 2 lat konto nie przypominam sobie bym tam coś wpłacał nie wchodziłem do tego buka chyba przez 1 rok bo po co jak każdy w temacie pisał że dla tych co wpłacali bonus teraz wchodzę wchodzę w bonusu a tu pisze bonus 35zł
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Ja dostałem 10eur.Na koncie mam teraz 24,80, miałem zagrać łącznie za 100eur, a zagrałem gdzieś za 40 eur i już nie mam kasy w bonusie tylko te 24,80 eur jako pieniądze prawdziwe :-D
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
termii na pewno kiedyś to Ty dostaniesz a ci co podostawali po 2 x nie ???? czekaj spokojnie GB ostatnio co raz czesciej ma poromocje i to fajne promocje ;) tez nei dostalem ale cierpliwie czekam az mnie dostrzega :p
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Pytanie do tych co wypłacali już z tej promocji :
Czy kiedy czas na obrócenie bonusem wygaśnie, a ja będę miał na koncie powiedzmy 200 zł, to czy cała kwota ulegnie unieważnieniu , czy tylko od tej kwoty odejmą mi kwote bonusu czyli -35 zł ?
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
super, niektórzy dostali x2..
ja wpłacałem depo i nic, ale pewnie to kwestia tego, że wypłaciłem 4x więcej niż wpłaciłem;]
 
hanys006 34

hanys006

Użytkownik
Panowie dziwna sprawa, mam może obrót ze 100zł, na koncie 90zł, a piszę mi już że żadnego bonusu nie mam .... w sumie dobrze, ale trochę dziwnie skoro obrót miał być 350zł, a wy jak macie ? Bo mi po prostu piszę, że brak aktywnych bonusów...
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
Moze sie powtorze ze swoim pytaniem ale prosze o odpowiedz na 2 pytania .
1) Czy jesli dostalem te 35 zł i ugralem z nich załóżmy 200 zł ale obrót nie jest spełniony to mogę wypłacić nadwyzke czyli 200-35 zł i dalej grac za te 35 zł bonusowe?
2) Czy jesli w ciagu 7 dni jakie mam na wykonanie obrotu nie wykonan go ale załóżmy ze z tych 35 zł bede mial 200 zł zł , czy po tych 7 dniach cała kasa przepadnie czy tylko bonus?
 
Do góry Bottom