>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gamebookers FREE 35z

odi 2,3K

odi

Forum VIP
Panowie taka informacja krótka ode mnie, sprawdźcie dokładnie swoje skrzynki bo jeśli macie pocztę np w o2.pl to tamtejszy system ANTYSPAMowy mógł przekierować wiadomość od Gameebokers o przyznaniu bonusa do skrzynki ze SPAMEM , mi przynajmniej tak właśnie się stało więc informuje innych aby sprawdzili również miejsce gdzie trafia &quot;wasz&quot; SPAM
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
Nie rozumiem postępowania gamebookers, w mailu jest informacja obrót 8x 55zł na stronie internetowej 10x 55zł lol.


Długo trwa weryfikacja skanu dowodu osobistego? Bo narazie nie mogę wypłacić kasy przez mb bo musze poczekać az zatweirdzą mi dokument.
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
Rozmawialem z supportem. Ja rowniez wplacalem i nie dostalem bonusu. Z tego wzgledu ze podczas wplaty uzylem jakiegos bonus code. Dlatego Ci ktorzy przy wplacie uzywali bonus code nie otrzymaja bonusow !

lekki bezsens, zachecaja do korzystania z serwisu poprzez wlasnie bonusy, a teraz jezeli uzyles bonusa to promocja cie nie obejmuje..heheheh zabawne
 
fabregas_4 0

fabregas_4

Użytkownik
Nie rozumiem postępowania gamebookers, w mailu jest informacja obrót 8x 55zł na stronie internetowej 10x 55zł lol.


Długo trwa weryfikacja skanu dowodu osobistego? Bo narazie nie mogę wypłacić kasy przez mb bo musze poczekać az zatweirdzą mi dokument.
A dostałeś emaila żeby im wysłać dokumenty ? bo na stronie też mi coś pisało żeby wysłać im dokumenty ale kase na mb po zrobieniu depozytu,zleciłem 3h temu i została zlecona choć jeszcze na mb kasy nie mam

edit właśnie mi wypłacili kase : )
Polecam ich,fajne ziomki i szybka wypłata,oczywiście wszystko co powyżej 35 można wypłacać chyba ze juz się zrobiło cały obrót
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
A dostałeś emaila żeby im wysłać dokumenty ? bo na stronie też mi coś pisało żeby wysłać im dokumenty ale kase na mb po zrobieniu depozytu,zleciłem 3h temu i została zlecona choć jeszcze na mb kasy nie mam


edit właśnie mi wypłacili kase : )

Polecam ich,fajne ziomki i szybka wypłata,oczywiście wszystko co powyżej 35 można wypłacać chyba ze juz się zrobiło cały obrót

Nie dostałem maila ale robiłem jakiś czas temu depozyt przez mb i przy próbie wypłaty dostałem info,żeby dokonac wypłaty przez tą samą opcję jaką robiłem depozyt. Skoro robiłem wpłatę przez mb powinna być odblokowana opcja wypłaty, ale tak nie jest.
 
kksg 6

kksg

Użytkownik
A dostałeś emaila żeby im wysłać dokumenty ? bo na stronie też mi coś pisało żeby wysłać im dokumenty ale kase na mb po zrobieniu depozytu,zleciłem 3h temu i została zlecona choć jeszcze na mb kasy nie mam

edit właśnie mi wypłacili kase : )
Polecam ich,fajne ziomki i szybka wypłata,oczywiście wszystko co powyżej 35 można wypłacać chyba ze juz się zrobiło cały obrót
Wysyłałeś skan dowodu czy bez skanu tak szybko wypłacili??
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
lekki bezsens, zachecaja do korzystania z serwisu poprzez wlasnie bonusy, a teraz jezeli uzyles bonusa to promocja cie nie obejmuje..heheheh zabawne
mi dali a wpisywałem bonus code przy wpłacie pierwszej.więc to nie reguła.
 
kksg 6

kksg

Użytkownik
A jak myślicie przejdzie wypłata na konto bankowe mojego ojca a konto jest założone na mnie?? próbował ktoś kiedyś wypłacać na inne dane niż na koncie??
 
R 125

roger12

Użytkownik
A jak myślicie przejdzie wypłata na konto bankowe mojego ojca a konto jest założone na mnie?? próbował ktoś kiedyś wypłacać na inne dane niż na koncie??
moim zdaniem kasa ci przepadnie bo muszą dane się zgadzać i na GB i na koncie takie same
 
Do góry Bottom