>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

French Open '12 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
Ferrer z Paire mial troche problemow i szczerze mowiac nie zachwycil. Oboje w sumie latwo wygrali poprzednie mecze po 3-0
David Ferrer ostatnie spotkanie grał Benoit Paire. To czy w sumie miał trochę problemów i szczerze mówiąc nie zachwycił czy w sumie łatwo wygrał ? ????
Dużo osób może narzekać, że Djoković, Tsonga czy Ferrer nie zachwycają czy też Federer traci sety. Ale trzeba pamiętać, że to jest Wielki Szlem. Ci Panowie mają od 5 do 7 meczów przed sobą i może dla nas to nie jest ciekawe od strony widowiska, ale Panom w tych początkowych rundach po prostu brak motywacji, a po drugie muszą się oszczędzać. Bieganie do każdej piłki może spowodować kontuzje, więc czołówka musi grać po prostu ergonomicznie i wygrywać najłatwiejszym z możliwych sposobów.
A co do H2H to trzeba zauważyć, że Youzhny wygrywał na hali wszystko z Ferrerem, ale na clayu grali tylko raz i wygrał Hiszpan.
Co do obecnego poziomu Youzhnego w Zagrzebiu na hali zagrał świetnie, ale później wygrywał co miał wygrywać. Jako underdog wygrał tylko z Mardy Fishem ostatnio, ale czy to kogoś dziwi ? Przy okazji potrafił przegrać w Monte Carlo z Federico Gilem, którego nie dawno ograł nasz Janowicz.
Dla mnie będzie szybkie 3:0 dla Ferrera. Ewentualnie 3:1, ale nie wierzę, że Ferrer straci tu aż 2 sety.

EDIT: 17 min. 5:0 Ferrer, Youzhny połamał już rakietę i Ferrer serwuje.
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Grając na Murraya trzeba liczyć się mimo wszystko z ryzykiem kreczu, dlatego warto stawiać na niego w buku gdzie krecz = zwrot. Nie wiadomo jak do końca jest z tymi jego plecami. Z Nieminenem w pewnym momencie wyglądało to dość groźnie, później jednak po kontuzji nie było widać śladu. Jak będzie dzisiaj ? Zdrowy Brytyjczyk przejedzie się po Giraldo, no ale te plecy dają do myślenia. W przypadku większego bólu największą głupotą byłoby kontynuowanie meczu, o ile oczywiście nie uda się go zneutralizować. Po co ryzykować groźną kontuzję, tym bardziej, że Wimbledon i IO czekają. Widzę to tak. Jeżeli wszystko będzie okej, pewny win Murraya, jeżeli coś mu będzie doskwierać nie dokończy tego meczu. No chyba, że Giraldo zagra świetne zawody i w pełni sprawy Andy nie da mu rady, też jest to opcja, ale mało prawdopodobna. ????
 
lipex 349

lipex

Użytkownik
Nie wiem, dlaczego tutaj jeszcze nikt nie napisał o value na Haasa. Najlepsze lata ma za sobą - wiadomo - ale tutaj gra naprawdę dobrze. Zauważyłem, że w każdej rundzie było parę osób, które stawiało przeciwko niemu - nie dał zarobić niestety, bo grał wyśmienicie. Gasqueta na dobrą sprawę mogłoby już tutaj nie być, nie wiadomo na ile problemy Dimitrova z nogą przesądziło o wyniku, bowiem do czasu wspomnianego skurczu (albo, jak ktoś woli tajemniczą wersję Pana z Jurosportu &quot;dostał kurczu, a kurcze są niebezpieczne&quot;) wygrywał 1:0 w setach i drugiego też mógł wygrać. Nie był zawodnikiem na pewno gorszym od Francuza, który ewidentnie nie gra na najwyższym poziomie. Mimo wyniku 3:0 z Zoppem, jego gra nie wyglądała za dobrze, Zopp spokojnie potrafił trzymać podanie i jak na taką różnicę w klasie zawodników - Gasquet nie pokazał czegoś wielkiego. Tak więc ja gram na Haasa, nie za mocno, ale gram, bo value w postaci kursu około 3 jest czymś naprawdę dla mnie z lekka zaskakującym.
 
C 334

copper

Użytkownik
Myślę,że o zwycięstwo będzie Haasowi trudno, ze względu na klase rywala, dopingującą go widownie i niestety swój wiek.... Jest napewno w świetnej formie i licze,że powalczy i przynajmniej seta urwie. W przeszłości spotykali sie trzykrotnie i dwa ostatnie ich pojedynki to pięciosetówki. Gasquet często ma długie przestoje w grze i potrafi obniżyć poziom swojego tenisa, tracić swoje podanie i w konsekwencji seta. Najniższą linią gemową jaką znalazłem na to spotkanie jest 35,5 w Totomixie. U pozostałych bukmacherów 37,5 a nawet 38,5. Pokrycie overa zapewnia praktycznie urwanie seta przez Haasa co jak sądze jest jak najbardziej w jego zasięgu.

Gasquet-Haas over 35,5 Totomix 1,85 7-6 3-6...0-6 0-6 Myślałem że już wszystko w bukmacherce widziałem. Obstawianie meczy z udziałem emerytów to nienajlepszy pomysł..... Numerem jeden na mojej liście pozostanie i tak mecz A.Calleri-S.Koubek w Sopocie w 2007 roku. Obstawiłem na Calleriego i prowadził 6-0 5-0 i 40-15 przy swoim podaniu. Wyłaczyłem livescorea pewny wygranej i jakie było moje zdziwienie jak za dwie godziny dowiedziałem sie że Koubek wygrał drugiego seta 7-6, mecz z powodu deszcze został przerwany. Po godzinie został wznowiony i wygrał Koubek 0-6... 7-6, 7-5....

I trochę lżej overy w meczach Raonic-Monaco i Tipsarevic-Benneteau. Ten pierwszy mecz mimo wszystko ze wskazaniem na Monaco ale liczę na 4 zacięte sety w tym jeden albo dwa tie-breaki. Raonic wiadomo atomowy serwis i coraz lepszy return, ostatnio napsuł sporo krwi samemu Federerowi, pokonał po świetnej grze Murraya i uległ Ferrerowi 6-7 6-7 a więc stoczył zacięte i wyrównane boje z najlepszymi. Obawiam się tylko żeby nie powtórzył sie scenariusz z meczu z Hewittem w Australian Open gdzie był zdecydowanym faworytem i zawiódł przegrywając w 4 setach (było dokładnie 41 gemów w tym meczu)

Raonic-Monaco over 40,5 kurs 1,85

Widziałem oba mecze Benneteau i jego gra robi wrażenie. Co dziwne nie widać śladu po kontuzji jakiej sie nabawił w meczu z Murrayem ( skręcona kostka i poważnie uszkodzony łokieć, słyszałem nawet o złamaniu) i która przeszkodziła mu zapewne w odpowiednim przygotowaniu do turnieju. W pierwszej rundzie pokonał Zvereva, który przeszedł przez kwalifikacje jak burza a w drugiej wydawało się,że wracającego do formy Tursunova pogromcę Soedy w trzech szybkich setach. W obu pojedynkach grał bardzo pewnie i miał te spotkania od początku do końca pod kontrolą. Jestem bardzo ciekawy jak zaprezentuje sie na tle silniejszego rywala jakim jest Tipsarevic. Mam nadzieje,że dobra dyspozycja Juliena, wsparcie żywiołowo reagującej publiczności pomoga nawiązać walke z Tipsarevicem. W przeszłości Benneteau nie raz pokazał,że potrafi jak równy z równym grac z najlepszymi.

Tipsarevic-Benneteau over 37,5 kurs 1,85 tyle zmarnowanych szans w drugim secie i prowadzenie w trzecim 4-1...pechowo

Zastanawiałem się jeszcze nad overem w meczu Almagro- L. Mayer, który pokryłby zapewne jeden urwany set przez Argentyńczyka, który prezentuje się doskonale w ostatnim czasie. Stawiałem na niego w meczu z Kohlschreiberem po kursie ponad 3 i over gemowy w tym meczu i nie zawiódł. Wygrał 7-6 7-6 7-5 świetnie utrzymując swoje podanie. Almagro to jednak ekstraklasa na ziemii, myślę że jak najbardziej tie-breaki możliwe ale wynik 3-0 dla Hiszpana mnie nie zaskoczy a przy trzech setach może być problem z pokryciem overa gemowego. Delikatnie można spróbować bo Argentyńczyk ma mocny serwis i jest w świetnej formie. Linia 35,5 możliwe że zostanie pokryta.

Bet365 wystawił linie na ten mecz 31,5
Almagro-L.Mayer 31,5 kurs 1,50
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
pisaliśmy przecież, że Haas może powalczyć o zwycięstwo, to wiadomo, że value przy takim kursie :p
Gasquet to trochę taka Isia ATP, że tak porównam. Zbyt słaby fizycznie żeby dominować i posiadać inicjatywę w wymianach, dlatego to bardziej od rywali zależy kto wygra. Jeżeli Haas nie będzie popełniał wielu błędów, to jego zwycięstwo jest bardzo realne. Jeżeli jednak będzie wyrzucał, to nie ma szans z regularnym Francuzem, który od czasu do czasu też walnie pięknego winnersa z bh ????
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Dyscyplina - Tenis, Roland Garros
Spotkanie: David Ferrer - Mikhail Youzhny
Typ: Mikhail Youzhny +1.5 seta
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Ferrer z Paire mial troche problemow i szczerze mowiac nie zachwycil.
6:3 6:3 6:2 - wskaz mi proszę w którym momencie Ferrer miał problemy z Paire.
To jest turniej wielkoszlemowy, trzeba umiejętnie rozłozyć siły i uwazać zeby nie złapać jakiejś kontuzji. Ferrer nie grając prawdopodobnie na 100% ograł gościa w trzech krótkich setach więc nie zartujmy, ze miał jakiekolwiek problemy. Ferrer jest defensywnie usposobionym tenisistą więc nic dziwnego, ze większość punktów zdobywa po błędach przeciwnika.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
może chodzi mu np. o to, że Paire przełamał Ferrera dwa razy w 1 secie.. Jakby popełniał MNIEJ błędów to może mógłby nawet wygrać tego seta, ale niestety walił UE w co drugiej akcji, więc ciężko było cokolwiek ugrać ;)
 
prof 13,7K

prof

Użytkownik
Andy Murray - Santiago Giraldo ponizej 178.5 minut @ 1.87 Unibet

Szkot w obliczu problemow zdrowotnych bedzie chcial dzisiaj jak najszybciej rozprawic sie z Giraldo. Roznica klas jest zbyt widoczna , ostatnio w Barcelonie oddal mu zaledwie 3 gemy. Skoro Nieminena walczac z bolem wciagnal nosem w 4 setach to dzisiaj powinno byc podobnie. Ludzie Mareja mieli troche czasu wiec napewno zrobili wszystko aby ten dzisiaj czul sie na tyle dobrze fizyczynie aby bez wiekszego problemu ograc Kolumbijczyka.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis Rolland Garros 15-00, 2.06.2012
Granollers - Mathieu
typ; 0-3
6.00
Williamhill
Analiza
Dziś w spotkaniu trzeciej rundy turnieju meskiego, Rollanda Garrosa, reprezentant gospodarzy Paul Henri Mathieu spotka sie z Hiszpanem, Marcelem Granollersem. Obaj panowie maja za soba dwa ciezkie spotkania w tym turnieju. Francuz ma za soba dwa spotkania pieciosetowe, z Bjhornem Phau i Johnem Isnerem. Ma prawo wiec sie czuc nieco podmeczony po 10 rozegranych setach, lecz w koncowce bardzo dlugiego spotkania z Isnerem kondycyjnie wygladal naprawde dobrze, odnowa biologiczna i z kondycja Francuza powinno byc dzis dobrze. Granollers natomiast rozegral o jeden set mniej w turnieju, w czterech partiach ogral Portugalczyka, Souse, nastepnie po pieciu setach ogral Tunezyjczyka Jaziri. Jeden set roznicy, Hiszpan wiec rowniez ma prawo czuc sie nieco zmeczony, a wiec kwestia kondycji odpada nam w tym spotkaniu raczej, chyba ze ktorys ewidentnie wyjdzie dzis na to spotkanie bez grama sil. W lepszej formie natomiast wydaje sie byc Francuz, ktory rozegral swietne spotkanie z Amerykaninem. Widac, ze po powrocie Mathieu czuje sie swietnie, tym bardziej na paryskich kortach, przed wlasna publicznoscia. Hiszpan jakos nigdy mnie nie przekonywal, jego tenis jest bardzo przewidywalny i sadze, ze dzis zakonczy on swoj udzial w tegorocznym French Open.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Na dziś widzę dwa ciekawe mecze.
Zaczynam od wcześniejszego spotkania. O 15 zmierzą się Marcel Granollers i Paul-Henri Mathieu. Panowie zmierzą się po raz 4. Póki co lepszy jest Hiszpan, wygrywał 2 razy (w Madrycie 4 lata temu i w RG przed dwoma laty). Francuz pokonał rywala aż... 10 lat temu. Trudno jednak dziś, poważnie traktować pojedynek 16 latka z 20 latkiem.
Mecz sprzed dwóch lat mógłby być kluczowy przy analizie szans obydwu panów ale Paul-Henri był wtedy kontuzjowany i kreczował przy stanie 6-3 3-6 0-3.
Dziś mamy przed sobą pojedynek 23 w rankingu Granollersa i... 261 Mathieu. Wielka różnica? Może tak... ale to Francuz był kiedyś 12 w rankingu (co moim zdaniem jest kompletnie poza zasięgiem Hiszpania) a dziś wraca do pełnej sprawności i do walki o najwyższe lokaty, po ciężkiej kontuzji kolana.
Ten rok był lepszy dla Hiszpana. W Madrycie i Rzymie przegrywał z Almagro i Nadalem ale wcześniej ogrywał Berlocqa, Lopeza czy Fogniniego. Mathieu zaczął mniej efektownie. Casablanca, Monte-Carlo, Estoril... żadnego z tych turniejów nie można zaliczyć do specjalnie udanych. Nawet challenger w Bordeaux nie zakończył się żadnym sukcesem. Porażka z Rosolem i pokonanie Da Silvy i Machado... to nie wróżyło sukcesów w RG.
Sam turniej zaczął się dla obydwu panów zupełnie inaczej. Sousa nie stanowił specjalnego problemy dla Granollersa. 3-1 i pewny awans do kolejnej rundy. Mathieu w tym czasie przeżywał spore kłopoty z Phauem (ale się natrudziłem żeby to odmienić ???? ), 2-6, 4-6 i Francuz powoli żegnał się z turniejem. W tym momencie nastąpił przełom. 6-4, 6-3, 6-0 i obydwaj dzisiejsi bohaterowie zameldowali się w kolejnej rundzie. Kolejna runda załapała się już na przegląd statystyk:

Tutaj role się odwróciły. Mathieu ma za sobą długi, ciężki ale w pełni udany mecz z Isnerem. 3:2 ale w pewnym sensie... niezagrożone zwycięstwo od początku do końca. Kursy w tym meczu szalały, Isner wiele razy był faworytem ale Francuz od początku do końca grał bardzo dobrze. Notował sporo winnerów i mało niewymuszonych błędów. Serwis nie był wybitny ale ratował go w kilku momentach. 6/6 asy/niewymuszone nie jest wyjątkowym wskaźnikiem ale wygląda lepiej niż u Marcela w jego spotkaniu drugiej rundy. Hiszpan przeżył w niej &quot;śmierć kliniczną&quot;. 7-6, 3-6, 6-1, 3-6 &quot;po pierwszym dniu meczu&quot; z Jazirim, chwały mu nie przynosiło. To co się stało wczoraj - tym bardziej. Marcel przegrywał 4-5* w ostatnim secie (mimo, że dwa razy prowadził w nim z przełamaniem) i... trudno wyjaśnić czemu wygrał mecz. Malek pokazał poziom z challengerów i przegrał niemal wszystkie punkty w 3 kolejnych gemach.
Przed dzisiejszym spotkaniem wiem jedno - Mathieu takiej okazji nie zmarnuje.
Spodziewam się podobnej postawy do tej z meczu z Isnerem... i kompletnie nie rozumiem takiego zainteresowania typem na Marcela. Francuz wygra to spotkanie. Jestem o tym wyjątkowo mocno przekonany.


Marcel Granollers - Paul-Henri Mathieu
Paul-Henri Mathieu

8/10 @ 2,16
Pinnacle

⛔
3 BP w piątym secie...


Kolejny mecz to pojedynek Monaco i Raonica.
Monaco ma za sobą zwycięskie pojedynki z Ruffinem i Rosolem. W pierwszym nie zachwycił. 4 sety, w tym sporo nerwów w ostatnim. Juan zdecydowanie źle wszedł w ten turniej... pisałem wtedy o swoim zawodzie związanym z postawą Argentyńczyka. W kolejnym meczu trafiłna Rosola i... wygrał 3:0 (miałem nadzieję, że będzie 3:1). Rosol znów grał agresywnie, nieźle serwował ale Monaco nie miał specjalnych kłopotów żeby wygrać to spotkanie. Bardzo dobrze trzymał swój serwis i potrafił okiełznać dzikie podanie rywala. Jeśli dziś zagra podobnie... ma spore szanse z Kanadyjczykiem.
Raonic do tej pory nie stracił seta. 3:0 przegrywał Ramirez-Hidalgo, 3:0 przegrywał Levine. Co poważna powiedzieć o tych spotkaniach? Zasłużone zwycięstwo, choć brak totalnej dominacji. Standardowo (co widać w statystkach) niespecjalnie często trafiał pierwszym podaniem ale wygrał ich zdecydowaną większość. Asów było 16 ale... to tylko dwa razy więcej niż DFów. Nie ma się nad czym zachwycać.
Monaco w swoim meczu pokazał dobry tenis. Funkcjonowało pierwsze podanie, funkcjonowało drugie. Dzisiaj będzie miał okazję zdecydowanie poprawić statystykę winnerów a jego umiejętność gry na ziemi powinna skutecznie zniechęci Milosa do jakichkolwiek wymian.
Pośpiech, skracanie wymian... to wszystko może powodować mnożenie się błędów Kanadyjczyka. Dla mnie zdecydowanym faworytem jest Monaco ????

W sumie grałem go @ 2,0 już wczoraj (a nie był to najwyższy dostępny kurs). Pisanie analizy dopiero koło 12 w południe ma swoje minusy ????


Juan Monaco - Milos Raonic
Juan Monaco

8/10 @ 1,901
Pinnacle
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Granollers - Mathieu @ 2.10 ⛔ 64 64 16 46 61
Hiszpan i Francuz nie są zawodnikami na tą nawierzchnie, obaj w ostatnich swoich spotkaniach wyszli z nie lada opresji ale jednak więcej determinacji widzę u Paula który przed powrotem po kontuzji na żadnym turnieju nie grał tak systematycznie, uporczywie, asekuracyjnie lecz dobrze.
Marcel utalentowany deblista lecz tak samo jak Kubot aktualnie nie ma jakiegoś pewniejszego partnera, gra przeważnie z Marciem Lopezem lecz na IO w tej parze nie zagra, największy mankament jest taki że Hiszpan nie gra jak przystało na zawodnika z półwyspu iberyjskiego czyli nie uprawia Hiszpańskiej rzeźby, a styl ma wyrobiony na szybsze nawierzchnie, duże problemy ma z zawodnikami regularnymi i tymi którzy lubują się w rozstawianiu rywala, a na tym turnieju widać poprawę Francuza i krok właśnie w regularność i próbę rozstawiania rywala.
W tym roku na RG widać Francuzi idą na ilość, ale zobaczymy czy na jakość bo jeszcze w III. r mieli aż siedmiu graczy i jest jeszcze ich troche w grze, a po cichu oprócz Gasqueta i Tsongi można poczynać nadzieje w byłego gracza TOP15 w PHMa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
lipex 349

lipex

Użytkownik
Zauważyłem, że Haas gra na korcie Suzanne Lenglen, czyli na tym najszybszym, najbardziej wysuszonym, co na pewno będzie Niemcowi sprzyjać, gdy będzie musiał zastosować szybki &quot;serwis i kończące uderzenie&quot;.
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
żeby nie budować napinki itp to skomentuje to tak:
Fogniniemu też pewnie dużo dało zwycięstwo rok temu nad Montanesem. Psychicznie? jak najbardziej, ale tylko tyle. Ciało i mięśnie to inna sprawa, ich nie naprawisz ani nie zregenerujesz bo tak by głowa i psychika chciała.
Ale Fognini już w trakcie meczu z Montanesem brał medicale i szczerze nikt mu wtedy nie dawał szans na wygranie meczu, ba nawet na dokończenie tego meczu. Mathieu wczoraj nie grał debla, więc odpoczął.
edit
No i niestety Mathieu przegrał 2-3, ale fizycznie nie wyglądał gorzej od Hiszpana. W pierwszych dwóch setach był strasznie niedokładny i się zrobiło 4-6 4-6, potem doszedł do głosu, wsparcie trybun i zrobiło się 2-2. Według mnie powodem tak słabej postawy Francuza w decydującym secie było przełamanie przy 4*-1 w czwartym secie, co doprowadziło do nerwów u Mathieu. W decydującym miał w pierwszym gemie bp, ale nie wykorzystał i potem już miał duże problemy. Ale trzeba oddać Grannolersowi, że dzisiaj zagrał bardzo dobrze (oprócz 3seta i połowy 3ciego), a niektóre jego akcje w obronie były wręcz niesamowite, typowa Hiszpańska szkoła ;) Ale z Ferrerem już przewiduję szybkie 3 sety dla Davida.
 
T 15

tomek055555

Użytkownik
Panowie, czy tylko mi się wydaję że kurs na Tsonge w jutrzejszym meczu jest bardzo atrakcyjny? Spodziewałem sie około 1,4 a tu 1,9. Albo o czymś nie wiem albo po prostu mało się znam na tenisie :grin:
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
Panowie, czy tylko mi się wydaję że kurs na Tsonge w jutrzejszym meczu jest bardzo atrakcyjny? Spodziewałem sie około 1,4 a tu 1,9. Albo o czymś nie wiem albo po prostu mało się znam na tenisie :grin:
Dla mnie z Tsongą to raczej no bet. On na RG jest jakiś zamulony. Ma przebłyski świetnej gry i okres kiedy dosłownie przysypia na korcie.
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
tylko nie grajcie Tsongi przypomne mecz na RG ze Staskiem 2:0 i chyba 3:1 a meczu nie wygrał jak bedzie mecz długi to Tsonga &#39;&#39;umrze&#39;&#39; na korcie
 
C 9

czaron1991

Użytkownik
Djokovic - Seppi : Pierwszym ćwierćfinalistą na pewno zostanie Serb, Seppi chyba zszokował wielu zwyciężając z Verdasco i tu nie ma co się dopatrywać domniemanych żadnych problemów zdrowotnych Hiszpana. Poprawił swoją grę backhandem, ustabilizował trochę swoją grę ale jego drugi serwis chyba jutro zostaje wielokrotnie zreturnowany przez Djoko. Warto zauważyć że Seppi w poprzedniej rundzie miał solidnie pozytywny bilans winners/UE a było to: 57-42!. Szukajcie dodatniego handicapu gemowego, proponuję bwin i: A. Seppi +9,5g 1,90 bwin

Podobnie typuję spotkanie Fedderera z pogromcą Łukasza Kubota - Goffinem. Młody Belg będzie miał myślę za sobą większość kibiców, zje go presja?? wątpie, ten brak doświadczenia miał być kluczem do zwycięstwa Łukasza a jak było wszyscy wiemy. Nie przytłoczy go główna arena, pierwszy set może będzie troche nerwowy, ale potem już spokojnie powinien nawiązać walkę przynajmniej do stanu 2:2 - 3:3 w secie, wtedy to Roger ucieknie i wygra 3-0 Typ: David Goffin +9,5g 1,90 bwin

Najciekawiej zapowiadającym się spotkaniem wśród panów zapowiada się mecz Wawrinki z Tsongą. Francuz musi za wszelką cenę skończyć mecz w trzech setach, albo pójść w ślady Simona, który dwukrotnie w 4 secie na prawdę się oszczędzał aby w piątym świeżością i resztką sił pokonać swojego rywala, no ale takie numery to nie z Szwajcarem... Spokojnie Wilfried powinien wygrać, Stanislaw w pierwszych rundach dla mnie grał wybornie, jednak mecz z Simonem już taki nie był w jego wykonaniu, mam nadzieję że himeryczność ulubieńca publiczności nie weżmie górą i Tsona ten mecz zakończy w max 4 setach na swoją korzyść. Typ: Stanislas Wawrinka (SUI) - wygra więcej niż 1 seta? NIE 2,35 bwin

Berdych Del Potro... proszę o jakiś przekonowujący post do 9:30 rano. Ja nie wiem... Berdych i ta jego kontuzja.., ale Argentyńczyk też rewelacyjnie nie wyglądał, wydaje mi się że jednak Czech no ale powstrzymam się...
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Dosłownie przed chwila przyszło do mnie dwóch gości w garniturach z walizkami.
Po tym, gdy zweryfikowali, że przyszli do dobrej osoby, zadali pytania czy grałem over 40,5 gema
w meczach Del Potro - Berdych oraz Tsonga - Wawrinka w bwinie ???? .
Odpowiedziałem: Tak.
Jeden z nich rzekł: Proszę w tych walizkach są pieniądze za te overy
Ja zdziwiony powiedziałem: Jak to przecież mecze jeszcze nie zostały rozegrane ? ????
On na to: Proszę pana over pewne jak śmierć, już zapłacone są :cool:

????

Tsonga overowy gracz, rok temu miał 2-0, a przegrał 2-3, psychiczne silny nie jest, Wawrinka też zmienny w swojej grze,
regularni obaj nie są, TB powinny być, 3-0 nikt tego nie wygra, over już zapłacony.

Drugi mecz podobny tylko z linii, obaj gracze regularni, szanujący mocno swój serwis,
niedawno Berdych wygrał 2-0, ale po dwóch TB, 3-0 nie będzie, przełamań mało, za tego overa też już zapłacono.

✅ już zaplacili -&gt; kto book już zaplacic bet przet match bo booki wiezon kto bede wygrac ????
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
tylko nie grajcie Tsongi przypomne mecz na RG ze Staskiem 2:0 i chyba 3:1 a meczu nie wygrał jak bedzie mecz długi to Tsonga &#39;&#39;umrze&#39;&#39; na korcie
Tsonga wydaje się faworytem, Wawrinka niby powinien być już wyczerpany turniejem, ale Tsonga w tym sezonie zbyt często przegrywał spotkania z underdogami. Zawodzi systematycznie. Wawrinka nic wielkiego tutaj nie gra, ale Z Tsongą to nic nie wiadomo. Ciężko tutaj nawet ugryźć jakiś handicap.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom