>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

French Open '12 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Sela/Volandri - Mathieu/Serra
2,10

expekt
O obu parach trudno cokolwiek powiedziec. Sela na clayu grac nie potrafi, Volandri za to lubi i osiaga najlepsze wyniku. Oboje w deblu bez jakichkolwiek sukcesow. Patrzac na pare francuska to podobnie, pierwszy raz zagraja ze soba, bez sukcesow w grze deblowej. Serra przeszedl kwale w singlu jednak odpadl wczoraj z Kubotem. Forma jednak slaba. To wszystko malo znaczace bo glowny argument pojawi sie teraz.
Mathieu stal sie kolejnym idolem publicznosci w Paryzu po Razzano ktora pokonala Serena mimo jakiegos urazu. Mathieu rozegral dzisiaj ponad 5 godzinny horror z Isnerem i nie chce myslec co go czeka jutro. Zakwaszone miesnie, zmeczenie a przeciez czeka go mecz za 2 dni w singlu ktory jest priorytetem. Jutro wyjdzie na kort zapewne rozsiagnac miesnie i troche poodbijac jednak nie spodziewalbym sie zaanagazowania nawet na 50%. Kurs do zaakceptowania, grac nalezy w buku ktory rozlicza krecz bo nie wiadomo czy Francuz nie zejdzie z kortu.

Del Potro-Cilic
3,10
bwin, expekt (byle tam gdzie krecz=wygrana)
Doszukujac sie kreczu rowniez wypada zagrac Cilica. Del Potro od dluzszego czasu zmaga sie z kontuzja kolana wiec nie zdziwie sie jezeli w koncu cos powaznego sie z nim stanie i trzeba bedzie zejsc z kortu. Forma i h2h zdecydowanie po stronie Del Potro i jesli kolano nie przeszkodzi to bedzie 3-0 dla niego jednak ryzykuje i gram w strone Chorwata.
 
T 7

tarunt2010

Użytkownik
Na jutro Cilic (opisane w typie dnia), dla mniej odwaznych polecam grac over setowy...raczej na 3;0 sie nieskonczy dla zadnej ze stron ale to tylko moje zdanie;)
Kolejno to Simon v Wawrinka..tutaj tylko mi przychodzi na mysl jedno powyzej 3,5 seta czuje 5setow;p ale to ze 4 sety beda jestem pewien w 100 procentach;) mimo wszystko reki nie dam uciac.. Oboje grali zaciete pierwsze rundy..jutro nie moze byc inaczej;) kursy w okolicy 1,55 zachecajacy ????
Next: Seppi v Verdasco..rowniez over setowy.. Seppi cos meczyl sie ostatnio z Kazachem... hiszpan wcale nie lepiej... tu moze zdazyc sie wszytko..dlatego tez powierzam temu meczu over rownie po dobrym kursie 1.57 ????
z samych spotkan warto zagrać na KUBOTA..polak w formie 4 runda czeka a wniej najprawdopodobniej Federer... Polak jak narazie swietnie zawodnikow slabszych rankigowo pokonal dosc gladko po 3;0..dzis moze tak latwo nie byc ale Lukasz da rade wierzymy ????
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
1.85 to bylo na samym poczatku jak tylko bwin wystawil kursy jako pierwszy bukmacher.
Zle je oszacowal poprostu, najwyzszy kurs na kubota to 1.52.
Wiem, bwin praktycznie pierwszy daje kursy na tenis, oddsmakerzy popełniają sporo pomyłek,
nie tylko w tenisie i takie bety trzeba grać odrazu.

a teraz już o meczach RG.

Simon - Wawrinka over 38,5 bet365 1,8 (Pinnacle 1,83)

Spread na zwycięzcę w tym meczu się odwrócił, teraz faworytem jest Wawrinka.
Do tej pory 3-1 z Andujarem, w pierwszych dwóch setach TB, później już łatwo do 2 i do 1 wygrał Szwajcar.
Wcześniej 5 setów z Cipollą.
Simon overowo już z Harrisonem, ostatnio z Bakerem miał 2-0, przegrał dwa kolejne, ale w ostatnim wygrał 6-0.
Dla mnie 4-5 setowy pojedynek, TB , zwroty akcji , mnóstwo walki i over :cool:

dodam do tego over w meczu Monaco z Raoniciem (nie ma jeszcze kursów na to)
oraz over w meczu Verdasco z Seppim linia 37,5
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mikecandys 29

mikecandys

Użytkownik
Juan Martin Del Potro - Marin Cilic 2 @3,41 ⛔
Bukmacher: Pinnacle | Stawka: 4/10
Typ przeciwko Del Potro, którego cały czas dręczy kontuzja prawego kolana. Problemy w 1r. z Montanes&#39;em i męczarnie w 2r. z Roger&#39;em-Vasselin&#39;em nie wróżą dobrze. Dziś Argentyńczyk zmierzy się z bardzo niewygodnym rywalem. Co prawda nie liczyłem, że Cilic tak łatwo ogra Ferrero, ale w tej sytuacji to pozytywna wiadomość. Jak grać to przynajmniej u bukmachera, gdzie krecz po pierwszym secie rozliczany jest jako porażka. Nie sądzę, aby Del Potro poddał się już na początku spotkania.

David Goffin - Łukasz Kubot 2 @1,51 ⛔
Bukmacher: Pinnacle | Stawka: 7/10
No i mój typ dnia. Kubot dobrze przygotowany do turnieju, pewne zwycięstwa w obu poprzednich spotkaniach, a rywale wcale do najłatwiejszych nie należeli. Goffin to młody, ambitny Belg, który w tym turnieju dokonuje ciekawych rzeczy przy odrobinie szczęścia. Najpierw musiał przebijać się przez kwalifikacje, w których przegrał w 3r. z Joao Sousa. Jednak jako LL awansował do drabinki głównej. Zarówno w pierwszej, jak i drugiej rundzie przegrywał już 2-1 w setach, aby potem wygrać w 5 partiach. Moim zdaniem Belg zrobił już w tym turnieju więcej niż powinien. Jego przygoda z tym turniejem powinna zakończyć się na Polaku. Nie sądzę, aby zmęczony Goffin miał duże szanse w tym pojedynku. Kursy już pospadały, wcześniej można było złapać nawet w granicach 1,8 i wtedy zagrałbym to &quot;max stake&quot;.
 
W 66

warchlak

Użytkownik
tak, Delpo ma kontuzje i trzeba grać na Cilica... Zabawne te argumenty, Delpo nie ma nie wiadomo jakiej kontuzji, sam przyznał, że kolano powinno mu się szybko wyleczyć. Od momentu wypływu tej &quot;sensacji&quot; minęło już kilka dni, w międzyczasie Delpo wszedł do 3 rundy. Po kontuzji zapewne nie ma już większego śladu, ale jednak Cilic, który niedawno był słaby, bez motywacji i miał przegrać 2 rundę wyrasta tutaj na kogoś kto ni z gruchy ni z pietruchy ogra JMDP ????
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Sorry za krótki post i bez większej analizy, ale nie daję Cilicowi większych szans niż na jednego seta. Delpo w tym roku gra super tenis, a Chorwat bez ohów i ahów, wręcz pod formą. Dla mnie Argentyńczyk pewka raczej, chociaż kursów 1,30 nie tykam.
Powodzenia
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Sorry za krótki post i bez większej analizy, ale nie daję Cilicowi większych szans niż na jednego seta. Delpo w tym roku gra super tenis, a Chorwat bez ohów i ahów, wręcz pod formą. Dla mnie Argentyńczyk pewka raczej, chociaż kursów 1,30 nie tykam. Powodzenia
Ja pisalem zdanie co do mojego typu. Sportowo Delpo rozklepie Cilica 3-0 i jesli ktos zaklada ze Argentynczyk nie bedziemial problemow z kolanem to smialo mozna to grac. Ja jednak twierdze ze kolano moze nie dac rady bo to juz dlugo ten uraz trwa i moze nie wytrzymac. Cilic kompletnie nie potrafi grac z Delpo co potwierdzaja ich bezposrednie mecze.
 
W 66

warchlak

Użytkownik
Cilic nie potrafi grać z Delpo, bo nie ma żadnych argumentów. Serwisu Argentyńczyka nie ma jak przełamać, a swojego nie potrafi utrzymać przez dłuższy czas.
Nawet z drobnymi problemami z kolenem Delpo to wygra. Granie na Cilica to tylko liczenia na krecz ????
Taka bardziej desperatka ????
 
gju 134

gju

Użytkownik
Del Po ma tutaj problemy ze sobą ewidentnie. To nie jest JDP, który &#39;gwałci&#39; wszystkich po kolei do meczu z najlepszymi. Popatrzcie sobie na wyniki gości, którzy już mu tu sprawili problemy. To naprawdę są obecnie, na tej nawierzchni gracze prezentujący przeciętny poziom. Cilic ma szanse coś tutaj ugrać. Nie wiem czy mecz, ale jakiś over wskazany na pewno. ????
Devilder - Djoko over 25.5 (2.05)
Devilder gra tutaj bardzo dobrze. Djoko daleki od optymalnej formy. Nie rozbija swoich rywali, a ma z nimi sporo kłopotów.
 
W 108

wolnosc-slowa

Użytkownik
Anderson-Berdych 0-3 (1.36)
Na tej nawierzchni myśle że spokojnie ogra bez straty seta,Kevin i tak może być zadowolony ze Swojej postawy na FO, a forma czecha rośnie i z niecierpliwością czekam na ćwierćfinał z Rogerem.

Seppi-Verdasco 2 (1,36)
Mimo niezłej formy włocha w ostatnim czasie i stylu gry, stawiam na Hiszpana. Kieruję się nie tylko niezłym rekordem(6-0 dla Hiszpana) ale także tym iż Fernando w ostatnim czasie jak przegrywa to z kimś z czołowki i nie widze powodu by tym razem było inaczej tą serie. Ale zapowiada sie ciekawy mecz

Simon-Wawrinka powyżej 3,5 setów (1,44)
Spotyka sie dwóch bardzo zdolnych zawodników, potrafiących grać na każdej nawierzchni. w szczególności na clay-u . Dwóch bardzo utalentowanych graczy z papierami na Top 10, ale także dwóch zawodników ktorzy robią Sobie drzemki podczas meczu.... cieżko wytypować kto wygra bo uważam że to najbardziej wyrównana para 3 rundy więc spodziewam sie min 4 setów

Goffin-Kubot 2 (1,5)
Tutaj raczej nie muszę się szerzej wypowiadać. Za naszym rodakiem przemawiają: doświadczenie,forma,wola walki ,większa świeżość no i luz psychiczny bo gra bez presji.
Jeśli chodzi o umiejetności to belg jest utalentowany natomiast jeszcze nie ukształtowany, chimeryczny. Wystarczy zobaczyć jak grał z weteranami-wystarczyło żeby dotrwał do ostatniego seta i to mu się udało,ale po Q i 2 rundach może już nie mieć tyle pary żeby Łukasza ograć i obym miał racje bo zapewne każdy czeka na jego mecz z Rogerem i życzę mu tego.

Fognini-Tsonga over 3,5 (1,9)
Jeśli miałbym szukać sensacji to tylko w tym meczu, każdy panów powienien wygrać po secie. Włoch dawał sie we znaki już na FO. Rok temu ćwiercfinal wywalczyl na jednej zdrowej nodze, a w 2010 ograł Gaela M. jest bardzo błyskotliwym zawodnikiem. Natomiast dla francuza clay to nie jest ulubiona nawierzchnia i to chyba nawet moja babcia wie. Biorąc pod uwage ze stracil seta z 2 mlodymi utalentowanymi zawodnikami to jest szansa ze straci dzisiaj 2 a moze nawet 3 i pojedzie do londynu trenowac na trawie.


Przy okazji chciałbym się wypowiedzieć na temat zawodników kontuzjowanych w tym przypadku Del potro w ostatnim meczu widząc jak gra w pierwszym secie postawilem na francuza....liczać na krecz, to samo chciałem zrobić wczoraj gdy Murray truchtał sobie po korcie,oczywiscie kursy byly wysokie i kuszące, ale obarczone ryzykiem,bo co jak uraz się rozgrzeje i ból sie zmiejszy?? stanie sie to co sie stało ,Argentynczym i Szkot grają dalej. Przypomne też sytuacje z 2011 roku (Montanes-Fognini) gdzie w 5 secie kurcze dopadły włocha. Więc moja rada odpuście Sobie dzisiaj granie na Del Potro. Morał jest taki że wcale nie jest łatwo grać przeciw zawodnikom którzy snują sie po korcie,wtedy wydaje sie że ograsz go na jednej nodze, a przeciwnik grając na jednej nodze jest wyluzowany bo nie ma nic do stracenia i ręką wtedy nadrabia,a po kilku udanych akcjach,flustracja dopada tego zdrowego.... i potem niczym Nieminen wszystko w siatke,żal mi było gościa...ale taki jest sport Głowa jest zawsze najważniejsza. Wczoraj nawet Dimitrov juz ledwo biegając zdołał przełamac francuza...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Dziś nie było długiej analizy bo... niespecjalnie mi się wiedzie na tym turnieju.
Starty udaje się odrabiac na live ale... co z tego?
Dziś spodziewam się wygranej Wawrinki. Nie lubię grać na Stasia bo to dziwny zawodnik. On jest &quot;specyficznie chimeryczny&quot; to już nie chodzi nawet o całe mecze tylko o pojedyncze punkty i zastoje w grze. Dziś jednak gra z Simonem i jeśli przez większość meczu wszystko będzie funkcjonowało jak należy - łatwo pokona Francuza.
Kolejny mecz to spotkanie Kubota. Łukasz ma naprawdę łatwego rywala jak na taki etap turnieju (patrz para Simon - Wawrinka), który ma za sobą ciężkie boje o trzecią rundę. Polak gra bardzo dobry turniej i chociaż momentami brakuje koncentracji (obydwa trzecie sety) to ostatecznie udaje mu się wyjść niemal z każdej sytuacji.
Myślę, że jeden set to maksimum na co może liczyć Goffin.
Ostatni pojedynek, który mnie zainteresował to mecz Potro.
Myślę, że kontuzja Argentyńczyka doskwiera mu częściej niż wydaje się wielu forumowiczom... ale nie zmianie to faktu, że Cilicia jest w stanie pokonać na jednej nodze.
Bardziej niż zwykle będzie mu zależało na szybkim rozstrzygnięciu spotkania. Myślę, że wygra gładko, może nawet 3-0 a pokrycie handicapu -1,5 to raczej formalność.

Pozostałe mecze to pewnie Tsonga 3-0, Berdych 3-0...
Jeszcze niedawno liczyłym na wygraną Seppiego ale po tym co wyprawiał z Kazachem - NO BET!
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Cilic nie potrafi grać z Delpo, bo nie ma żadnych argumentów. Serwisu Argentyńczyka nie ma jak przełamać, a swojego nie potrafi utrzymać przez dłuższy czas.
Nawet z drobnymi problemami z kolenem Delpo to wygra. Granie na Cilica to tylko liczenia na krecz ????
Taka bardziej desperatka ????

Cilic nie potrafi grać z Potro, bo nie potrafi utrzymać swojego serwisu przez dłuższy czas i dodatkowo nie przełamie Argentyńczyka, który &quot;szczególnie&quot; przy serwisie odczuwa problemy z kolanem. Cilic po prostu nie ma żadnych argumentów. Miażdzysz warchlaku. Jeszcze zapomniałeś dopisać , że grasz grubo na Argentyńczyka, bo wyłapałeś super value. &quot;Desperatka&quot;.

pozdro
 
beb 95

beb

Użytkownik
Cilic nie potrafi grać z Potro, bo nie potrafi utrzymać swojego serwisu przez dłuższy czas i dodatkowo nie przełamie Argentyńczyka, który &quot;szczególnie&quot; przy serwisie odczuwa problemy z kolanem. Cilic po prostu nie ma żadnych argumentów. Miażdzysz warchlaku. Jeszcze zapomniałeś dopisać , że grasz grubo na Argentyńczyka, bo wyłapałeś super value. &quot;Desperatka&quot;.

pozdro
Skończcie już z tym kolanem, jeden wywiad a wy robicie na forum wielkie granie przeciwko. Tutaj nie ma opcji żeby cilic wygrał i jedyną możliwością jest że będzie krecz. Wiec jeżeli ktoś spodziewa się wygranej del potro to stawia tam gdzie za krecz jest zwrot, a jeżeli cilica to tam gdzie za krecz jest wygrana. Cilic sportowo tego nie wygra a del jak zacznie miec takie problemy żeby przegrywać z cilicem to po prostu zejdzie z kortu.
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
CIlic w tym roku wrocil po kontuzji i powoli odzyskuje swoja forme w ktorej byl. 3 razy grali w tym roku i 3 razy gromil go Potro tylko ze na RG juz tak kolorowo nie jest. Potro stracil seta z Montanesem, fakt po tie breaku ale stracil i to samo z Vaselinem mial mega meczarnie. Cilic 2 trzysetowki z Munozem sie meczyl ale juz Ferrero rozjechal. Jesli Marin bedzie trzymal swoje podanie konsekwentnie to bedzie klucz do sukcesu no i oby nie siedzialy mu w glowie te porazki z Juanem. Moim zdaniem kursy nie sa adekwatne do ryzyka, jesli podoba wam sie 1.30 to ok, ja mam zamiar zagrac na Cilica zeby pozniej nie zalowac. Jak dla mnie value. Pisanie ze Cilic nie ma zadnych argumentow jest zalosne
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
spiderro 51

spiderro

Użytkownik
A. Seppi - F. Verdasco under 38 gemów @ 1.98 Tobet
Typ na dziś to under w meczu Hiszpana i Włocha. Mimo, iż obaj gracze w drugiej rundzie nie wygrali 3:0 (Seppi 3:2 z Kukushkinem, Verdasco 3:1 z Mullerem) to dzisiaj obstawiam pewne zwycięstwo Verdasco. Co ciekawe Hiszpan rozegrał już dwa tie-breaki, ale pozostałem 5 setów wygrywał 6:2 lub 6:3. Podobna sytuacja ma miejsce z Seppim. Sety w meczach Włocha są krótkie, z Kukushkinem oprócz 6:7 było 6:2, 2:6, 6:1, 6:2.
Verdasco jest faworytem tego spotkania. Wygrywał już z Włochem 2 razy w 2009 roku. Dzisiaj nie spodziewam się długich, męczących setów. Według mnie 0:3 dla Hiszpana, ewentualnie 1:3 po krótkich setach. W dzisiejszym dniu jest kilka ciekawych pojedynków, które będą na pewno zacięte i z duża ilością gemów, ale to spotkanie imo nie potrwa zbyt długo.
 
arcadiusk 4

arcadiusk

Użytkownik
Djokovic, Novak - Devilder, N
Typ: Over 24,5 gemów @ 1,75 Unibet
⛔ Totalna deklasacja ????
Wg mnie opłacalny kurs jak na taki bet.
Co do wygranej Novaka nie mam żadnych wątpliwości ale czy będzie to tak strasznie jednostronny pojedynek że przeciwnikowi nie uda się ugrać nawet 7 gemów? Szczerze mówiąc nie sądzę.
W dotychczasowych pojedynkach Novaka było tych gemów odpowiednio 29 oraz 26. Dzisiaj liczę na kolejny pojedynek z ilością gemów na poziomie co najmniej 25.
 
blads 187

blads

Użytkownik
Bo według jego filozofii jest za stary żeby się bawić w przebijanie i musi skracać wymiany. Sił coraz mniej i jak twierdzi tak grać musi. W którymś z wywiadów z nim wyczytałem takie rzeczy. No taki ma styl i nic na to nie poradzisz, dla mnie Kubot to porażka. Przewaga siły w tym meczu była niesamowita, głowa, głowa i jeszcze raz głowa. W dwóch setach prowadzić wyraźnie i przegrać je na własne życzenie to innego wytłumaczenia nie ma. Liczyłem naprawdę na jutrzejszy jego mecz z Rogerem i pewnie jak większość typujących bardzo się przeliczyłem
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
no to można skracać wymiany grając po prostu agresywnie z głębi kortu, ale to latanie do siatki to zupełnie bez sensu, bo to trzeba po prostu POTRAFIĆ. A Kubota nie potrafi. i co z tego, że wygra w ładnym stylu jedną piłkę przy siatce, skoro przypadają na to 3 przegrane.. Inna sprawa, że to przecież Goffin ma w nogach dwie 5 setówki, więc może przynajmniej na ten mecz logicznym byłoby zmienić taktykę, bo wytrzymałościowo to Łukasz powinien znacznie lepiej wyglądać. I niech nie przesadza, bo kurcze 30 lat? Co to jest, facet w sile wieku.
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Kubot ma możliwości, ale ma fatalną psychikę i przydałby się dobry trener. Powie mi ktoś po co on lata do tej siatki ciągle, skoro przegrywa tak 90% piłek?
ponieważ z głębi kortu popełnia masę prostych błędów, i w tym aspekcie jest gorszy od wielu challengerowców vide Bachinger, Beck, klizan, phau i jeszcze wielu innych, a pomimo tego zrobił 3 rundę rg drugi raz z rzędu, i jeszcze zaliczył 4 rundę wimbla.
 
S 4

saszka87

Użytkownik
dla mnie Kubot największym frajerem turnieju pierwsze 2 sety na wyciągnięcie ręki przełamał młodego belga wystarczyło go dobić i po gościu nie ma bata żeby się podniósł ale on sie obsrał tego że może tak daleko być i grać z rogerem..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom