>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

French Open '12 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
prof 13,7K

prof

Użytkownik
Juan Martin Del Potro - Eduard Roger Vasselin ponizej 29.5 @ Bet365

Delpo jest w 100% przygotowany do RG co udowodnil w turniejach ceglanych poprzedzających wielkiego szlema. Od poczatku prezentuje wysoka forme dlatego Vasselin nie powinien miec tutaj nic do powiedzenia. Latynos jak na swoje warunki zajebiscie porusza sie po korcie a jego uderzenia robia bardzo duzy damage niszczac kolejnych rywali. Montanesa w tym roku 2 razy zniszczyl oddajac mu niewielka ilosc gemow nie liczac 2 seta meczu z 1 rundy. Z Francuzem powinno byc rownie latwo jak z Hiszpanem
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
Juan Martin Del Potro - Eduard Roger Vasselin ponizej 29.5 @ Bet365
Delpo jest w 100% przygotowany do RG co udowodnil w turniejach ceglanych poprzedzających wielkiego szlema. Od poczatku prezentuje wysoka forme dlatego Vasselin nie powinien miec tutaj nic do powiedzenia. Latynos jak na swoje warunki zajebiscie porusza sie po korcie a jego uderzenia robia bardzo duzy damage niszczac kolejnych rywali. Montanesa w tym roku 2 razy zniszczyl oddajac mu nie wielka ilosc gemow nie liczac 2 seta meczu z 1 rundy. Z Francuzem powinno byc rownie latwo jak z poprzednim rywalemi
Przekonacie sie , ze Delpo takiej latwej przeprawy miec nie bedzie , poniewaz mial kontuzje nadgarstka o czym swiadczyly jego ostatnie mecze , licze na 2 tb lub urwanie seta
w meczu ,
 
prof 13,7K

prof

Użytkownik
Moze i mial kontuzje nadgartska ale Montanesa i tak z ta kontuzja zniszczyl wiec z Rogerem tez powinein sobie poradzic. Jak bedzie przekonamy sie juz niedlugo.
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Jeszcze dodam swoj taki typ dnia ???? ????
Ze wzgledu na to , ze Del Potro ma klopoty z nadgarstkiem co bylo widac w ostatnich meczach proponuje zagrac:
wygrane gemy w pierwszym secie over 5.5 - Roger-Vasselin, E kurs- 4.2
- sportingbet
Juz raz Panowie sie spotkali , gdzie Roger wygral 2;0
Kurs 4.2 szansa 50/50 :cool:
Z nadgarstkiem wszystko w porządku, ma problem z kolanem. W meczu z Montanesem wziął jakieś painkillery i dopiero po 20 minutach gdy srodki zadziałały zaczął normalnie zginać kolano, bo wcześniej nie mogł nawet serwować z pełną mocą tylko w granicach 160 km/h. Rożnie może być, ja bym się tu skłaniał bardziej na jakiś overek w meczu bo 1 seta Roger jest na pewno w stanie ugrać.
 
4 96

46ckm

Użytkownik
Ze wzgledu na to , ze Del Potro ma klopoty z nadgarstkiem
kłopoty ma nie z nadgarstkiem a z kolanem! co nie zmienia faktu że prawdopodobieństwo kreczu jest duże. Jak już grać porażke Del Po to u tych buków co zaliczają zakład po rozegraniu jednej piłki w meczu np Bwin
 
mikecandys 29

mikecandys

Użytkownik
Juan Carlos Ferrero - Marin Cilic 1 @2,38 ⛔
Bukmacher: Sportingbet | 5/10j
Ferrero, który powrócił niedawno po kontuzji gra coraz lepiej. Już turniej w Rzymie pokazał jego możliwości na kortach ziemnych. Hiszpan na wielkie szlemy zawsze się mocno spinał, w 1r. szybko 3-0 odprawił leworęcznego Francuza Dasnieres de Veigy. Z Chorwatem nie będzie już tak łatwo, bo to gracz innej klasy. Cilic ma przeciętny sezon, nie można powiedzieć, że jest w jakieś katastrofalnej formie, ale w jego grze nie widać polotu.

Kevin Anderson - Horacio Zeballos 2 @2,40 ⛔
Bukmacher: Unibet | 5/10j
Anderson to gracz, który korty ziemne woli omijać z daleka. Poniżej pewnego poziomu nie schodzi, ale jeżeli po drugiej stronie siatki, znajdzie się ktoś kto jego niedogodności na tego typu kortach wykorzysta to przeważnie taki mecz kończy się jego porażką. Zeballos to przeciwieństwo Andersona, uwielbia grać na kortach ziemnych i robi to z niezłymi wynikami. W Paryżu będzie to jego 5 mecz, ponieważ musiał przebijać się przez kwalifikacje. Zapowiada się wyrównany mecz, według mnie ciężko jest wskazać faworyta. Jednak jeżeli Kevina będzie zawodził serwis (a zdarzało się tak już nie raz) to ten mecz może potoczyć się szybko na korzyść Horacio.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Juan Martin Del Potro - Eduard Roger Vasselin ponizej 29.5 @ Bet365
Delpo jest w 100% przygotowany do RG co udowodnil w turniejach ceglanych poprzedzających wielkiego szlema. Od poczatku prezentuje wysoka forme dlatego Vasselin nie powinien miec tutaj nic do powiedzenia. Latynos jak na swoje warunki zajebiscie porusza sie po korcie a jego uderzenia robia bardzo duzy damage niszczac kolejnych rywali. Montanesa w tym roku 2 razy zniszczyl oddajac mu niewielka ilosc gemow nie liczac 2 seta meczu z 1 rundy. Z Francuzem powinno byc rownie latwo jak z Hiszpanem
W 100% przygotowany (z kontuzją?) Dalej nie czytam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lipex 349

lipex

Użytkownik
Stebe - Tsonga
Typ:
3:0 Tsonga @ 1.55
Under 30.5 @ 2.10
Under 31.5 @ 1.9


Tsonga dobrze prezentuje się na clayu w tym roku. Tylko na pseudoclayu w Madrycie pokazał się średnio, przegrywając z Dolgo 2:1. Następnie gładko z Troickim i bardzo lekko z Del Potro, który ma naprawdę dobry serwis (3 przełamania i 6:4, 6:1). Przy tego typu zawodniku taki wynik jest naprawdę kapitalny. Później porażka z Djoko i mecz towarzyski z Monaco, któremu oddał tylko trzy gemy w ciągu spotkania. Wiadomo, że to tylko towarzyski, ale chyba Monaco nie grał po to, żeby oddać mecz bez sprawdzenia umiejętności. Widać, że Tsonga z łatwością łamie zawodników na clayu, a dzisiaj rywal nie będzie zbytnio poważnie zagrażał Francuzowi. Stebe jest w trakcie swojego przeciętnego sezonu, gdzie nawet na swoim koniku (hardzie) wygrał tylko jeden mecz (z Cipollą, który naprawdę jest nieobliczalny i potrafi z każdym przegrać). Jeżeli Stebe wygrywa - robi to z zawodnikiem dużo słabszym, spoza pierwszej setki. Natomiast Tsonga jest w formie, dobrze łamie przeciwników, gra u siebie i sądzę, że nie popełni błędu z ostatniego meczu, kiedy dostał pierwszego seta do 1. Teraz od razu zacznie grać i Stebe dużo nie ugra w meczu.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Berlocq/Marrero - Kukushkin/Kunitsyn 1,50
Kukushkin po dwoch maratonach, w 1 rundzie z Gulbisem wygrana po 5 setowce, dzisiaj juz ulegl Seppiemu 2-3. Prowadzil 2-1 ale widac bylo ze sily kompletnie odeszly po 3 secie i dwa nastepne przegrywal juz 1-6 i 2-6. Ma 3 godziny na odnowe ale nie sadze zeby mu sie to udalo i o ile wejdzie na kort w parze z Kunitsynem to nic nie zwojuje i moze z niego szybko zejsc. Brylok gra z Marrero czyli swietnym deblista a wiec 1,50 do brania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 2K

borek149

Użytkownik
Troicki, V - Fognini, F 1 @ 1.92 unibet ⛔
Over 38.5 gemów @ 1.87 unibet ✅

Widzę, że wszyscy w temacie widzą w tym spotkaniu zwycięstwo Włocha. Ja zapatruję się zupełnie odmiennie jak pozostała rzesza forum. Dla mnie bardzo dobry kurs na Serba Troickiego. Szczerze to nie mam pojęcia dlaczego dużo osób pisze o tym spotkaniu i widzi w roli faworyta Fabio. Jak dla mnie ogromne value na korzyść Viktora ! Rozumiem że włoch to walczak jakich mało, bardzo dobrze czuję się na tej nawierzchni, zawsze przyzwoicie sobie radzi na Roland Garros ale jednak Troicki zawodnik z czołówki. Może w tym roku nie błyszczy formą ale w Dusseldorfie pokazał, że przyzwoicie przygotował się do RG. Rozegrał tam 4 spotkania - wszystkie zwycięzkie. Do tego w pierwszej rundzie pokonał zawsze groźnego i nieobliczalnego brazylijczka Bellucciego. Wydaje mi się, że powoli wraca na prawidłowe obroty. Fognini mimo, iż w pierwszej rundzie pokonał bez problemu reprezentanta gospodarzy Mannarino, na mnie większego wrażenia nie robi bo jak wiadomo francuz jednak zdecydowanie woli dużo szybsze nawierzchnie.
Forma włocha też raczej do najwyżej nie należy w Nicei nie dał rady pokonać słabego w tym sezonie Darcisa, także przytrafiły mu się wpadki takie jak porażka z gościem z 4 setki Middelkoopem. Reasumując analizując umiejętności i formę obu tenisistów zupełnie nie rozumiem dlaczego większość próbuje celować w zwycięstwo Fogniniego ... jak dla mnie będzie to zacięte spotkanie, w którym również można zagrać jakiegoś overka gemowego ale zdecydowanie więcej przemawia za Serbem i uważam, że to on wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
B 3

besty

Użytkownik
Troicki - Fognini

Podobnie jaak moj przedmowca, nie zgadzam sie z opiniami ze Wloch to spotkanie wygra. I z twierdzeniem ze troicki jest totalnbie bez formy. Widzieliscie mecz z bellucim? jak na goscia bez formy to gra troika byla dobra, duzo bledow z BH faktycznie popelnil, ale zestawiajac je z winerami nie ma tragedi. Fognini jak dla mnie jeszcze gorsza dyspozycja. W turnieju przed RG dawal ciala, a serb przynajmniej pewne poizytywne wyniki zanotowal. Tak naprawde ostatni mecz z. Thomazem powinien sie skonczyc 3:1. Jednak bylo jak bylo.
Pobieram kurs 1,9 na serba.

Sorry za ew. Bledy ale pisze z telefonu.
 
T 15

tomek055555

Użytkownik
Panowie, nie wiecie może o której jutro będzie wznowione spotkanie Troickiego, bo nie wiem czy zdążę odebrac wygraną :grin:
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Panowie, nie wiecie może o której jutro będzie wznowione spotkanie Troickiego, bo nie wiem czy zdążę odebrac wygraną :grin:
Za dwie, trzy godziny (może nieco szybciej) zapewne zmodyfikują PLAN MECZÓW NA JUTRO, dodając mecze, które zostały przerwane z powodu deszczu. Trzeba po prostu poczekać na tą modyfikację.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mwrona87 101

mwrona87

Użytkownik
Hej wszystkim.

co myślicie o tym:

Rosol +2,5 seta - Monaco 2,15

Bagietka +2,5 seta - Almagro 2,40

??

Ja z takim zapytaniem. Na BWin znalazłem w ofercie wygranie co najmniej 1 seta przez Rosola z Monaco za 2,15. Chciałem spytać o opinię, czy Rosol z Berlocqu grał dobrze, czy to raczej przeciwnik przegrał ?

Nie uważacie, że to troszkę zawyżony kurs ? Monaco clayowwcem jest, ale młody Rosol chyba może mu się postawić (?)

Podobna sytuacja Bagietki z Almagro.. kurs na wygranie co najmniej 1 seta to 2,40.. To już chyba przesada ?

Prosiłbym o poradę i przepraszam za taki wpis (jestem tu nowy).
 
pezio 29,9K

pezio

Użytkownik
Granollers-Pujol v Jaziri over 34,5 @1,94

Linia wchodzi nawet przy 3 bardzo zaciętych setach, ale nie ukrywam, że liczę na przynajmniej seta Jaziriego. Marcel sezon w miarę udany. W 1r. jednak zagrał słaby mecz 55 UE, mimo 38 winnersów wygląda słabo. Stracił seta Joao Sousa. Jaziri gładko z Petzschnerem, 36-22. Dobry meczyk. Zwyczajnie czuję, że powalczy. Linia niska, 4 gładkie sety i wchodzi. Hiszpan miewa przestoje. Jaziri co prawda ostatnio nie zachwycał, ale po wygranej 3-0 z Niemcem myślę, że coś pokaże, bo potencjał ma.

Kohlschreiber v L. Mayer over 35,5 @1,75

Leo Mayer dobry występ w poprzedzającym RG - Dusseldorfie. Tutaj pierwsza runda wygrana 3-1 z Olo Rochusem. Kolba wiadomo - chimeryczny strasznie. Z tragicznym na mączce Ebdenem niby wygrał 3-0 jednak każdy set był zacięty. Jak Mayerowi siądzie serwis to może być ciekawie. Liczę, że w którymś z setów Filip pokaże swoją klasę i da pograć Latynosowi, linia niezbyt wysoka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
po dzisiejszej winie Agi i Łukasza chyba znowu zaczalem wierzyc w siebie :p

a wiec na jutro:

Bernard Tomic 1.90
panowie grali niedawno ze soba i to mlody Australijczyk byl gora 2:1, bylo to lekko ponad 2 tygodnie temu, wiec wiele sie nie zmienilo, Giraldo gra niezle, ale vs taki serwis Tomica nie bedzie mial wiele do powiedzenia, zazwyczaj odpada w pierwszych rundach, teraz w wielkim szlemie dotarl do 2 rundy, mysle, ze nie skonczy sie 3:0, ale to Bernard wygra. ja to gralem wczesniej, wlasnie zobaczylem, ze kurs spadl az na 1.72, nie wiem, czym to jest spowodowane, ale mnie to pociesza;)

Florian Mayer 1.30
tu chyba bardzo rozpisywac sie nie trzeba Mayer ostatnio gra solidny tenis. 192 tenisista rankingu ATP nie ma wiekszych szans na zwyciestwo, Niemiec potrafi wygrac z duzo lepszymi, jak dla mnie kurs 1.30 z pocalowaniem reki biore.

i na koniec Marcel Granollers 1.25
kurs wg mnie zdecydowanie za duzo, powinno byc okolo 1.15, dlatego biore w ciemno, wystarczy zobaczyc ostatnie wyniki jednego i drugiego, Marcel czuje sie na tej nawierzchni bardzo dobrze, a jego przeciwnik 92ATP gra po prostu swoje, nie jest w stanie jeszcze pokonac Hiszpana. obaj panowie jeszcze nie grali ze soba, ale po jutrzejszym meczu H2H bedzie pozytywne na korzysc Marcela ????

jak pomoglem klinij &#39;dzieki&#39;! powodzenia!
 
D 1

diddy1991

Użytkownik
ogladal ktos mecz Troickiego -Fognini? bo nie zdarzylem i chcialem sie dowiedziec jak wyglada gra i jakie przewidywania na jutro bo tez mam w zakladzie.
 
pezio 29,9K

pezio

Użytkownik
ogladal ktos mecz Troickiego -Fognini? bo nie zdarzylem i chcialem sie dowiedziec jak wyglada gra i jakie przewidywania na jutro bo tez mam w zakladzie.
1 set Fognini kontrola, zaskakująco - jak na niego - pewnie wygrywał swoje podania, 2 set to z kolei widoczna przewaga Serba. Ciężko przewidzieć, możliwe 5 setów, jak Troicki ograniczy UE to moim zdaniem wygra.

Stakhovsky v Haas 1 @3,1 5Dimes

Wpadł mi w oko jeszcze ten typ. Tomek w tym sezonie na mączce bardzo w porządku, błysnął w Monachium. W Paryżu gładko przeszedł kwale, no i 3-1 w 1r. z Pipo Volandre. Mimo to ten 3 set 0-6 jakoś mi śmierdzi. Staszek 3-2 z Dolgo. Meczu nie oglądałem, w sumie nawet nie wiem czy był stream. Ale uważam, że jutro powalczy Ukrainiec. Kurs przesadzony. Sergiej ma potencjał, Tomkowi nigdy się we French Open nie wiodło. Na pewno po @1,3 nie ma najmniejszego sensu granie na Niemca. Widzę value i średnio stawką można pograć.
 
T 7

tarunt2010

Użytkownik
co myślicie o tym:
Rosol +2,5 seta - Monaco 2,15
Bagietka +2,5 seta - Almagro 2,40
??
Według mnie ryzyko... Rosol to nic specjalnego chodz seta ugrać moze wszytko zalezy od Monaco..chodz ciezko to widze jednak nie mowie nie ????
co do Bagiety...coś mi się wydaje az mi smierdzi w powietrzu 3:0 dla Almagro.. hiszpan to spec od tej nawierzchni a Bagieta to tenisita slawny ale tylko tyle...swoje juz gral wiecej nie wyciagnie nie z Almagro odradzam granie tego drugiego typu ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom