>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

French Open '12 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
mikecandys 29

mikecandys

Użytkownik
Dimitry Tursunov - Go Soeda(-1,5 sets) 2 @1,72 ⛔
Bukmacher: SBOBET | Stawka: 6/10j
Tursunov w tym sezonie bilans 0/5, w dodatku nigdy nie przepadał za grą na kortach ziemnych. Soeda także nie jest specjalistą od tego typu nawierzchni, ale jest w zdecydowanie lepszej dyspozycji niż jego rywal. Jeżeli Rosjanin wygra więcej niż jednego seta w tym spotkaniu to będę bardzo zaskoczony.
Eduardo Schwank - Ivo Karlovic(+1,5 sets) 2 @2,15 ⛔
Bukmacher: Unibet | Stawka: 4/10j
Kurs na Ivo według mnie jest zdecydowanie zawyżony. Zapewne ma na to wpływ fakt, że Schwank jest po kwalifikacjach i w przeciwieństwie do Karlovicia preferuje clay.Wszystko to prawda, ale korty w Paryżu są coraz szybsze, co ułatwi Chorwatowi wygrywanie swoich gemów serwisowych, a to w tym spotkaniu będzie jego głównym celem. Zresztą w tym meczu obaj będą maksymalnie skoncentrowani na serwisie, ponieważ bardzo prawdopodobne, że każde przełamanie będzie na wagę seta.
Minimalnym faworytem jest Schwank, bo jego większa solidność może z biegiem czasu przynieść więcej korzyści. Jednak pamiętajmy, że TB mogą być główną atrakcją tego meczu i w nich zapewne faworytem będzie Karlovic.
Simone Bolelli - Rafael Nadal over 25,5 gems @2,34 ⛔
Bukmacher: Pinnacle | Stawka: 6/10j
8 gemów wygranych przez Bolelli&#39;ego wystarczy do trafienia tego typu. Po pierwsze jest to 1 runda. Jak ciężko wygrywa się pierwsze spotkanie turnieju przekonał się Nadal choćby rok temu na RG, kiedy to męczył się z Isner&#39;em 5 setów. Po drugie Bolelli to jest dobry gracz, szczególnie na kortach ziemnych. A po trzecie Włoch kilka dni temu ograł Del Potro w pokazówce, co może zapowiadać dobrą dyspozycje tego zawodnika. Nie liczę na jakiś super, wyrównany mecz, ale te 8 gemów dla Bolelli&#39;ego nie powinno być kłopotem, tym bardziej, że jego serwis jest na dość wysokim poziomie.
Mischa Zverev - Julien Benneteau 1 @2,55 ⛔
Bukmacher: Bwin | Stawka: 5/10j
Typ przeciwko Benneteau, który w Monte Carlo nabawił się kontuzji kostki i prawego nadgarstka. Kilka dni temu w pokazówce z Nalbandianem ugrał zaledwie 4 gemy (6/2, 6/2).
Zverev do najłatwiejszych rywali nie należy, wyniki z kwalifikacji sugerują, że jego forma jest dobra. W tych okolicznościach naprawdę warto zagrać na Niemca. Oczywiście najlepiej grać tam, gdzie krecz rozliczają jako porażka po pierwszym rozegranym punkcie. Np. bwin, expekt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Young jak i Dimitrov do najregularniejszych graczy nie nalezą biorąc pod uwagę ich ostatnie wyniki, szczególnie mam na myśli tutaj Amerykanina ,który w tym roku gra na prawdę słabo. Jednak czy Grisha jest w stanie wygrać tutaj pewnie w 3 setach? Szczerze to nie mam do niego zaufania, tym bardziej że Young spośród dwóch wygranych meczów tego sezonu, raz wygrał własnie z Bułgarem i jak najbardziej uważam ,że jest w stanie tutaj seta przynajmniej zdobyć na pokrycie lini ,a czas najwyższy złapać się za co trzeba i zacząć coś lepiej grać. Donald Young - Grigor Dimitrov over 33,5 @ 1,83 ⛔

-----------------------------------------------------------------------

Tipsarevic to faworyt tego spotkania, ale wbrew pozorom nie powinien mieć łatwej przeprawy z Samem, który w tym roku osiąga całkiem przyzwoite wyniki na cegle i podobnie jak w/w Young - stać go na pewno na urwanie chociażby seta Serbowi ,czy nawet wyrównany mecz patrząc dodatkowo na ich h2h w którym Amerykanin prowadzi 2:1. Serwis siedzi, uderzyć z fh potrafi i na pewno sposobu na nielubiącego cegły Janka dziś będzie skutecznie szukał.

Janko Tipsarevic - Sam Querrey over 34,5 @ 1,83 ✅

-----------------------------------------------------------------------

Dimitry Tursunov (RUS) vs. Go Soeda (JPN) ▶ [1,39] ⛔
Daniel Gimeno-Traver (ESP) vs. Florian Mayer (GER) ▶ [1,30] ✅
Lukas Rosol (CZE) vs. Carlos Berlocq (ARG) ▶ [1,25] ⛔

&gt; AKO : 2,27 &lt;

Na dodatek trippel wyszukanych dziś przezemnie faworytów. Soeda z Tursunovem został ładnie już opisany i wiele dodawać nie trzeba, może poza tym że aktualnie dzieli ich spora przepaść. Mayer nie trafił na zbyt łatwego rywala, który dodatkowo specjalizuje się na takich własnie nawierzchniach ,ale sam grać tutaj potrafi i myślę ,że zadba przy swoim pokaźnym arsenale o interes tutaj. Berlocq to walczak jakich mało i takie mecze z Rosołem w pierwszej rundzie wygrać powinien bez problemów.
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Ferrer under 18.5 + Nadal under 18.5 ✅ ✅
1.44 x 1.40

Na dzis wybieram taki dubelek w PaddPower. To ze tutaj beda 2 trzysetowki jestem pewny, o zadnym tie breaku raczej mowy byc nie moze. Szybkie 3-0 dla obu Hiszpanow a kursy bardzo przyjemne. Nie ma co sie tutaj rozpisywac jak graja bo wszyscy wiedza. Ferrer gra z Lackiem ktory na clayu jest .... (niech sobie kazdy sam dokonczy), o Rafie nie ma co wspominac.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Nie dość, że Tursunov jest w tym sezonie wyjątkowo słaby, to trudno też liczyć na jakąś wyjątkową ambicję i walkę do ostatnich piłek z jego strony. Daleki jestem od wychwalanie Soedy. Ostatnio przytrafiła mu się poważna wpadka gdy uległ Cecchinato... czym jednak jest ta porażka przy serii katastrofalnych występów Dmitra.
Rosjanin przegrywał wszystko jak leci już w końcówce zeszłego roku na hardzie, ten rok, niezależnie od nawierzchni niczym się nie różni.
Zawodnicy jeszcze nigdy się nie spotkali... nie mam wątpliwości, że po tym spotkaniu lepszy bilans będzie miał Japończyk.
Dimitry Tursunov - Go Soeda
Soeda 3:0
3/10 @ 2,65
Betsson

Lekko bo niestety już po dużych spadkach.
Pojedynek Tipsy z Samem Querreyem. Serb jest zdecydowanym faworytem i nie ma się czemu dziwić. To ścisły czołowy top a jego zaangażowanie nie pozwala mu na łatwe przegrywanie ze słabymi rywalami.
Jego kłopotem jest jednak chimeryczność... nawet w ciągu jednego spotkania. Potrafi bez kłopotu złamać przeciwnika, żeby następnie oddać swoje podanie do zera. Myślę, że Tipsa zagra dziś (szczególnie na początku) nieco gorzej niż w Dusseldorfie i zobaczymy dość długi pojedynek.
Dziś jego rywalem jest Querrey, który nigdy na Rolandzie nie święcił triumfów. Dość powiedzieć, że jeszcze nigdy nie był w 3 rundzie.
W tym roku jednak, na ziemi gra całkiem przyzwoicie. W Rzymie uległ Almagro, w Nicei Kukushkinowi. Na pewno nie jest to już ten sam, nieco fajtłapowaty, zagubiony na ziemi gracz.
Korty RG stają się coraz szybsze (sporo osób o tym wspominało) to powinno pomóc osiągnąć jakiś TB przez Querreya a może... może również wygrać seta.
Więcej niż jeden nie padnie jego łupem ale DW 3:1 wygląda bardzo kusząco i to właśnie ten typ, obok typowego overa, proponuję w tym spotkaniu.

Janko Tipsarevic - Sam Querrey
Janko 3:1
2/10 @ 3,50
Unibet

Janko Tipsarevic - Sam Querrey
over 35,5
7/10 @ 1,87
Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Nie pierwszy raz dzisiaj zgadzam się z mikecandys.
Kursy poszybowały w górę na Dr. Ivo a ja tego... kompletnie nie pojmuję.
Dotychczasowe mecze RG pokazały, że S&amp;V wychodzi tu całkiem nieźle, serwis się sprawdza a wysocy gracze przechodzą kolejne rundy.
Karlovic stanie dzisiaj po raz pierwszy w karierze na przeciwko Schwanka. Rywal jest faworytem bo sprzyja mu nawierzchnia jak i wiek... 7 lat różnicy to również 7 lat zbierania doświadczeń a nimi Ivo mógłby obdzielić kilku graczy.
Zgadzam się, że będzie to mecz bez przełamań, każde nie tyle może być... co BĘDZIE na wagę seta.
Eduardo grał już tutaj 3 mecze, pewnie mu to pomoże ale przecież nie zachwycił w nich. 2:1 z Bagnisem, w ostatniej rundzie ciężka przeprawa z Bachingerem - to nie jest gwiazdorskie wejście w turniej. Wcześniej nieco lepiej było w Belgradzie ale srogie lanie od Hanescu i porażka z Nieminenem nieco rzutują na te wyniki. Chorwat ostatnich tygodni na mączce na pewno nie wspomina najlepiej ale Wielki Szlem to zawsze inna mobilizacja.
Wierzę w awans IVO do kolejnej rundy a przede wszystkim w wyrównany pojedynek.

Eduardo Schwank - Ivo Karlovic
Ivo Karlovic
4/10 @ 3,0
Betsson

Eduardo Schwank - Ivo Karlovic
1 set. Ivo Karlovic 7-6
1/10 @ 7,50

Bet365

Eduardo Schwank - Ivo Karlovic
TB w meczu
9/10 @ 1,53

Bet365
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Przeslalby mi ktos filmik z kreczu Bogomolova badz opisal szczegolowo co sie wydarzylo.. ? Potrzebne mi to bo jutro gra debel z mocna para Lindstedt/Tecau i zastanawiam sie czy 1,35 na nich to nie lokata w przypadku kreczu Amerykanina. Ale smierdzi mi cos a niestety nie widzialem co sie wczoraj wydarzylo w meczu z Clementem.
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
To nie bylo moim zdaniem az tak powazne, zeby nie mogl skonczyc jednej pilki. Poprostu robil slizg do pilki pod siatka i niby cos tam mu sie z noga zrobilo ale nie bylo widac zeby mu sie noga wykrecila lub cokolwiek. Powinien jutro zagrac ...
edit: racja skurcze go lapaly wtedy
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Przeslalby mi ktos filmik z kreczu Bogomolova badz opisal szczegolowo co sie wydarzylo.. ? Potrzebne mi to bo jutro gra debel z mocna para Lindstedt/Tecau i zastanawiam sie czy 1,35 na nich to nie lokata w przypadku kreczu Amerykanina. Ale smierdzi mi cos a niestety nie widzialem co sie wczoraj wydarzylo w meczu z Clementem.
W ostatnich minutach meczu zaczęły Bogomolova łapać skurcze, a przy piłce meczowej dla Clementa przy jego serwisie już nie mógł ugiąć kolan, ale zamiast zaserwować DF czy choćby foot-fault zrobić, to ten podszedł do siatki, podziękował i opuścił kort.
 
buzzerbeater 894

buzzerbeater

Użytkownik
Kubot @1.50 ✅
Łukasz w bardzo dobrej formie. Drabinka w tym roku dużo łatwiejsza aniżeli w poprzednim. Myślę, że spokojnie jest tutaj w stanie dojść do 1/8 finału, gdzie zmierzy się z Federerem (grzechem byłoby z tego nie skorzystać). Solidny serwis, liczne wypady do siatki oraz agresywna gra z głębi kortu powinny wystarczyć na Serrę, który nie gra na tak wysokim poziomie jak kiedyś. Wyniki, a także styl gry Francuza mówią same za siebie. Popełnia zdecydowanie zbyt dużą ilość niewymuszonych błędów, nie radzi sobie z silnymi fizycznie przeciwnikami. Udało mu się awansować do 2 rundy dzięki kontuzji Lopeza, który skreczował pod koniec pierwszego seta. Ciężko wskazać jakikolwiek element gry, w którym Florent na dzień dzisiejszy byłby lepszy od naszego rodaka. Wiadomą sprawą jest, że publika będzie pomagać mu jak tylko może, jednak nie sądzę by to wystarczyło. Kubot jest w tej chwili zbyt mocny, zmobilizowany jak nigdy.
Fognini @1.83 ✅
Nie mam pojęcia co stało się z Troickim. Posypała się gra Serbowi masakrycznie. Jeszcze rok temu tuptał powoli do pierwszej dziesiątki, jednak ze względu na tragiczne wyniki spadł na 28 lokatę. Wydaje mi się, że serwis jest o wiele mniej skuteczny niż kiedyś, popełnia więcej błędów zwłaszcza z backhandu. Poza tym widać gołym okiem ubytki kondycyjne. Wymęczył co prawda zwycięstwo z Belluccim, jednak nie wywarł na mnie swoją grą żadnego wrażenia. Brazylijczyk pogubił się, nie był w stanie zdobywać punktów w kluczowych momentach. O Fogninim można pisać, że jest rozwydrzonym bachorem, strasznie chimerycznym, nie wiadomo co mu strzeli do łba. Nie mniej jednak jest to ogromny talent, potrafi nawiązać walkę ze ścisłą czołówką na cegle. Nie dysponuje taką siłą jak Serb, jednak jest zawodnikiem o wiele sprytniejszym, bardzo dobrze biega, poprawił grę na siatce. Nie ma sensu pisać o zaskakujących porażkach w pierwszych rundach podrzędnych turniejów, bowiem akurat w jego przypadku to całkiem normalne. W Paryżu nie ma już mowy o jakimkolwiek odpuszczaniu. Jeśli solidnie przyłoży się do jutrzejszego spotkania i nie popełni zbyt wielu błędów, wówczas powinien pokonać Troickiego i awansować do 3 rundy. Nawet jeśli przegra 1, bądź też pierwsze 2 sety, to i tak nie skreślałbym Włocha choćby ze względu na dużo lepszą wydolność.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Viktor Troicki - Fabio Fognini @ 1,855 Pinnacle ✅ [2/6 6/3 6/4 3/6 6/8]
Zacznę może nietypowo, bo od przywołania ich osatniego pojedynku. W Cincinnati Fognini Włoch wygrał 6/4 6/1 sprawiając tym niespodziankę w pierwszej rundzie. Od tego czasu Viktor i jego forma szła tylko w dół. Z zawodnika będącego tuż na zapleczu światowej czołówki przeszedł w rolę średniaka. Bronią go ostatnie wyniki, notuje serię pięciu zwycięstw z rzędu. Ale nie o wyniki tu chodzi a o grę. A męczy się częściej niż kiedyś, choć nie wolno zapominać, że to wciąż groźny zawodnik, który patrząc z dalszej perspektywy przeżywa regres formy. Wystarcza to by pokonywać słabszych rywali, gorzej wygląda w match-upach z silniejszymi zawodnikami.
Do takich zaliczam Fogniniego, szczególnie na kortach paryskich. Jeśli podstawowym argeumentem, który często widuję w dyskusjach na temat jego szans jest to że Włochowi nie zawsze się chce to można być pewnym że jutro będzie chciał. Wczoraj minął dokładnie rok od jego epickiego spotkania z Montañesem. Krótko mówiąc, stawka jest duża. Dla Fogniniego sezon ceglany jak dotąd dość słaby, choć trzeba wziąć pod uwagę że na początku wracał po kontuzji. Z meczu na mecz grał jednak lepiej i na dziś uważam że jest faworytem tego spotkania. Na tyle by obok takiego kursu nie przejść obojętnie
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Na jutrzejszy dzień pod lupę jako główny mecz wziąłem spotkanie pomiędzy Ferrero a Cilicem. Obserwuję sobie Hiszpana od jakiegoś czasu i trzeba przyznać, że pomimo wieku powoli wraca do swojej fajnej dyspozycji, która służyła mu jeszcze pod koniec zeszłego sezonu. W pierwszej rundzie bezproblemowo wyeliminował Francuza Desnieresa, który fakt faktem wielkim zawodnikiem nie jest, ale mimo wszystko widać że Carlosowi ten klimat tutaj powinien pasować. Dla przypomnienia warto wspomnieć, że przed laty był tutaj nawet mistrzem, tak więc nawierzchnia całkowicie odpowiada i mogę śmiało rzecz, że powinna nawet bardziej niż Cilicowi, który przy swoim typowo &#39;przebijackim&#39; stylu według mnie bardziej pasuje na korty twarde. W zeszłym sezonie odpadł już w I rundzie z Ramirezem-Hidago, więc punktów żadnych do obrony tutaj nie ma. Ferrero jak i Cilic dysponują przyzwoitym serwisem, z głębi kortu również można się spodziewać zaaganżowania z obu stron, pytanie tylko czy Marinowi wystarczy na tyle cierpliwości z graczem pokroju Juana ,który na cegle czuje się jak ryba w wodzie i potrafi trzymać tą piłkę w korcie. Osobiście jakoś nigdy nie przepadałem za Chorwatem, który poza dobrze spisującym się serwisem, grę sprowadza typowo na ciągłe przebijanie, bez większego arsenału urozmaiceń. Nie mówiac już ile razy nadużył mojego zaufania. Sądze, że doświadczony Hiszpan choć łatwo miał nie będzie, to mimo wszystko powinien zadbać tutaj o swój interes, tym bardziej w wielkim szlemie gdzie jego możliwości i motywacja są jeszcze większe.

Juan Carlos Ferrero - Marin Cilic @ 2,28 // Pinnacle ⛔

Seppi w formie, trzeba mu to przyznać jednak w roli &quot;wielkiego&quot; faworyta jakoś trudno mi go umieścić naprzeciwko walecznemu Kukushkinowi. Kazach w tym sezonie zanotował kilka wielkich zwycięstw, nie mówiąc już o jego ćwierćfinale w Australian Open. Ambicje wielkie, waleczność i talent. Z Andreasem mogą być problemy, ale niesądze by był to typowo jednostronny mecz na korzyść Włocha.

Andreas Seppi - Mikhail Kukushkin over 35,5 @ 1,81 // Pinnacle ✅

Grałem ostatnio over w meczu pomiędzy Wawrinką i Cippolą (nie wkleiłem do tematu) i zamierzam pograć podobnie tym razem. Wawrinka na korcie i ogólnie w meczu przechodzi różne &quot;fazy&quot;; potrafi być w gazie, trzymać ten swój niezły poziom, aż nagle coś w nim pęknie i zaczyna psuć. Ot cały Szwajcar - nieprzewidywalny i wręcz chimeryczny. Włoch pogonił go do samego końca wychodząc ze stanu 2:0 na 5 setów i gdyby nie &#39;zimny prysznic&#39; Staszka, mogłoby być różnie. Andujar na cegle również grać potrafi i myślę, że momentami znajdzie swój pomysł na świrowatego Szwajcara. Stawiam na over.

Stanislas Wawrinka - Pablo Andujar-Alba over 34 @ 1,83 // Pinnacle ✅

Trafne wytypowanie zwycięzcy tego meczu biorąc pod uwagę nieprzewidywalność i częste utrudnianie sobie życia na korcie obu graczy - jest przynajmniej dla mnie trudnym tutaj zadaniem. Nie mniej jednak, opcja overowa wygląda tutaj fajnie, tym bardziej że obaj rok temu doszli tutaj do ćwierćfinału, więc walka powinna być długa i interesująca (choć z tym drugim może być różnie). Stawiam podobnie na over.

Victor Troicki - Fabio Fognini over 37,5 @ 1,89 // Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
roy. 187

roy.

Forum VIP
Djokovic under 18.5 @1.44 ✅
Djoko w tym roku nie zachwyca jesli chodzi o pokrywanie handi porownujac to z rokiem ubieglym szczegolnie na clayu ale nie widzi mi sie tutaj inny scenariusz niz szybka 3 setowka. Starace niby urwal Novakowi az 6 gemow w 1 secie i doprowadzil do TB ale akurat Kavcic to nawet nie jest poziom Włocha. Blaz prezentuje poziom challangerowy i nie ma tutaj szans na podjecie walki z Nole. Ja tutaj sie zabezpieczam i nie gram zadnego hc tylko underek gemow Djoka co jest moim zdaniem rozsadna opcja.
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Witam. Przyznam się, że ziemnego śledzę jedynie, podczas dużych imprez dlatego zdaję sobie sprawę, że mam ograniczoną wiedzę i mogę pominąc pewne niuanse decydujące o powodzeniu danego typu stąd moja prośba o odniesienie sie do moich luźnych przemyśleń:
Zaskoczyły mnie kursy na Clementa (ok. 2.60) oraz Mahuta (2.30) ponieważ uważam, że obaj mają duże szanse na wygranie swoich pojedynków. Pomijając to, że obaj Francuzi będą niesieni dopingiem przez miejscowych kibiców wydaję mi się, że ich przeciwnicy są jak najbardziej w ich zasięgu. Clement gra z Goffinem, który po 5-setowym pojedynku pokonał średnio grającego weterana Stepanka. Belg to taki solidny grajek, który póki co radz sobie w chalengerach natomiast w tak ważnych turniejach znaczącej roli nie odegrał. Myślę, że kursy są przesacowane i powinny byc bardziej wyrównane.
Co do Mahuta gra on z mało mi znanym zawodnikiem Klizanem, który w 1rundzie nie mógl pokazac swoich umiejętności bo jego przeciwnik skreczował w 1secie natomiast Francuz ograł dośc pewnie Rodicka. Oczywiście nie gloryfikowałbym tego zwycięstwa bo wszyscy wiemy jak Amerykanin radzi sobie na clayu jednak ten pojedynke pokazał, że Mahuta jest bardzo cieżko przełamac zresztą od dawna jest to jego główny atut i myśle, ze to on jest faworytem z Klizanem.
Byłbym niespsrawiedliwy gdybym nie wspomniał o tym, iż i Clement i Mahut to wiekowi zawodnicy i mogą miec problemy z kondycją szczególnie w końcowej fazie swoich meczy, lecz dalej uważam, że warto zainwestowac w nich troszke funduszy...
Zastanawiam się również nad zwycięstwem Kobota oraz Fogniniego(ten mecz akurat opisali Panowie powyżej i trudno się z nimi nie zgodzic)
Prosiłbym o ustosunkowanie się do moich wypocin i ewentualnie sprostowanie tego co napisalem bo mam zamiar zagrac troszke grubiej.
Pozdrawiam!
EDIT: Kursy podawałem z millenium natomiast widzę, że w internetowych jest jeszcze atrakcyjniej... Odpowiednio 3.20 i 2.80 na Clementa i Mahuta.
 
G 92

granger

Użytkownik
Juan Carlos Ferrero - Marin Cilic 1 @ 2.20
Oprócz tego co napisał Lutek, przypomnę, że Cilic już od blisko roku zagubił dawną formę i na pewno trudno o nim w tym momencie powiedzieć, że jest pretendentem choćby do turnieju Masters, co w przeszłości nawet wchodziło w grę. Ferrero gra dużo mniej w tenisa niż dawniej, ale potrafi się znakomicie mobilizować na ważne imprezy, jak US Open 2011, oczywiście gdy dopisuje mu zdrowie. Tu wszystko wygląda ok, niedawno walczył z Federerem, więc formę oceniam jako dobrą. Powinien wygrać doświadczeniem, w pierwszej rundzie obaj mieli spacerki, myślę, że Ferrero sprawi kolejną &quot;mini&quot; niespodziankę ;)
 
black_hawk 1,2K

black_hawk

Użytkownik
Zdecydowanie odradzam granie na Mahuta , Klizan czuje się na takiej nawierzchni najlepiej czego nie mozna powiedzieć o Mahucie ( głośny śmiech) , co do meczu z Roddickiem to nie mozna brać tego jako jakiegokolwiek odnośnika , Roddick powoli już kończy kariere i gra bardzo słabiutko, po za tym sprawdż statystyki na tej nawierzchni Mahuta, albo same mecze jakie rozgrywał na tym turnieju .... kolejny argument &#39; gospodarz&#39; odpada, zdecydowana wygrana Klizana. Pozdrawiam.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Na jutro BARDZO dużo świetnych spotkań.
Już raz zabrałem się za spisanie wszystkich przemyśleń. Forum padło, wypociny uciekły... ale zaczynamy jeszcze raz:

Numero uno...

Lutek spodziewa się wyrównanych bojów... a ja wręcz przeciwnie - gładkiej wygranej Seppiego. Andreas w pierwszej rundzie odprawił Davydenkę, Kukushkin ma za sobą horror w postaci pojedynku z Gulbisem. To właśnie na poprzednich pojedynkach oby graczy będą opierał swoje analizy. Rzut oka w statystyki:

Pojedynek Seppiego to dużo krótsze spotkanie i warto o tym pamiętać. 3 sety 220 rozegranych punktów i brak kłopotów przez cały mecz. Oczywiście zdarzały się słabsze momenty, jak końcówka 2 seta, gdzie dał się złamać serwując po 2:0 ale ogólnie do jego gry nie można mieć zbyt dużych zastrzeżeń. Andreas w swoim meczu pokazał świetnie funkcjonujący serwis (13 asów, żadnego df-a) Mnóstwo punktów zdobył zagraniami kończącymi a i skuteczność wykorzystywania BP, należy traktować jako pozytyw.
Mikhail ma za sobą prawdziwy horror. Maratonem tego nie można nazwać (nieco ponad 310 punktów) ale przebieg spotkania mógłby być scenariuszem niejednego filmu. Kazach miał już mecz na wyciągnięcia ręki ale nie dość, że ze stanu 5-1 w 3 secie oddał na 5-7 to jeszcze nie potrafił się podnieść w kolejnej partii. Ostatecznie wrócił do gry i wygrał 5 seta ale... to na pewno na niego wpłynie. Nie tylko fizycznie ale i psychicznie.
Serwisem wiele nie zdziała, będzie musiał liczyć na błędy rywala, a że sam popełnia ich niemało... trudno dawać mu większe szanse w starciu z Seppim.
Inna sprawa, że dla mnie to zupełnie inna półka tenisowa.

Andreas Seppi - Mikhail Kukushkin
Seppi 3:0

4/10 @ 2,60
Betsson




Kolejne spotkanie to pojedynek Simona z Bakerem.
Choć kurs jest wysoki i sam mocno wierzę w Briana, to nie poświęcę mu aż tak dużo miejsca. Może nadrobię to jutro?
Historię Bakera zna już pewnie każdy fan tenisa. Może są tu tacy, którzy pamiętają jego juniorskie popisy. Ja do takich nie należę i to w dużej mierze był dla mnie anonim. Anonim, który robił wrażenie młodzieżową metryczką... i tylko tyle.
Ostatni dni czy tygodnie każą jednak patrzeć na niego zupełnie inaczej. To świetny gracz, który mógł osiągnąć bardzo wiele gdyby nie kontuzje.
Z meczu na mecz, z turnieju na turniej widać pewien postęp. Choć może się wydawać, że Nicea nie była zbyt poważnym sprawdzianem możliwości to styl w jakim grał tam Baker i to jak przeniósł go na pierwszą rundę z X-manem, robi na mnie wielkie wrażenie. Simon w tym samym turnieju uległ... temu samemu rywalowi. Obaj dostali srogie lanie od Almagro ale gdyby przyjrzeć się bliżej... to za trudniejszego rywala dla Mugro trzeba by uznać Amerykanina.
Pierwsza runda w wykonaniu Bakera to dość szybkie 3:0 z Malissem. Winnery/UE 46/27, 9 asów... naprawdę niezły mecz.
Simon w swoim spotkaniu nie zachwycił. Wygrał co prawda 3:1 z Ryanem Harrisonem ale w drugim secie bronił nawet piłek na 0:2 (albo Harrison serwował po seta). Gilles grał po prostu... średnio. Trudno się spodziewać powalającej ilości winnerów u Francuza ale DFy i błędy mnożyły się w zbyt szybkim tempie.Jutro (w sumie dziś) zagra już pewnie lepiej ale Baker, który już teraz odnosi swoje największe sukcesy, zrobi wszystko aby pokonać kolejną przeszkodę. Dla mnie to underdog dnia.

Gilles Simon - Brian Baker
Baker

3/10 @ 3,75
Sportingbet

Gilles Simon - Brian Baker
Baker
+5,5
6/10 @ 1,917
Pinnacle

W ostatnim, piątym secie wystarczyło 2:6


Meczu Łukasza nie mogłem sobie odpuścić.
Za rywala ma Serrę, który poleciałby z turnieju już w pierwszej rundzie, ale dostał prezent od kontuzjowanego Lopeza.
Polak swój mecz rozgrywał dwa dni ale prócz drobnych kłopotów w końcówce trzeciego seta, kontrolował sytuację od samego początku do ostatniej piłki.
Kubot staje przed szansą łatwego awansu do kolejnej rundy, jest mu to potrzebne żeby zapewnić sobie start olimpijski (tego chyba nadal sobie nie zagwarantował) więc znów powinien dać z siebie wszystko. Rywale średni więc mecz nie powinien być dłuższy niż 4 sety.

Lukasz Kubot - Florent Serra
Kubot -1,5

5/10 @ 1,875
Spotingbet



O tym spotkaniu napisano już tu bardzo wiele... Nie ma się z resztą czemu dziwić. Bukmacherzy proponują wspaniałe kursy!
Troicki to zawodnik przedziwny. Jeden z tych, których gorąca głowa wiecznie sprawia kłopoty i nigdy nie pozwala odnosić sukcesów. Słaba psychika, chimeryczność... to zdecydowanie największe minusy Troickiego.
W pierwszej rundzie zdecydowanym faworytem był dla mnie Bellucci. Brazylijczyk dwa razy prowadziła w tym meczu ale kontuzja, zmęczenie i brak szczęścia uniemożliwiły mu wygraną. Warto zwrócić uwagę na drugi set. Troicki prowadził w nim 5-2* ale przegrał 5-7. Historia łudząco podobna do przygody Kukushkina i tylko sam Troicki wie, dlaczego tym razem nie skończyło się to dla niego totalnym załamaniem gry. Podniósł się i wykorzystał co raz gorszą grę rywala, ogrywając go 3:2.
Warto zwrócić również uwagę na 5 seta. W nim Troicki długo bronił BP przy stanie 3*-1 a następnie oddał podanie przy stanie 5*-1. Rywal leżał na łopatkach a Serb nie potrafił go dobić...
Rzut oka na statystyki:

Spotkanie Fabio nie miało historii. Mannarino nie był absolutnie przeszkodą dla Włocha a 6:0 7:5 6:1 tylko to potwierdza. Trudno odnieść to do meczu rywala ale jeśli zachowa taki stosunek winnerów do ue, to Troicki nie będzie miał czego szukać... w żadnym z 3 setów.
Mecze przed turniejem przemawiają na niekorzyść Włocha ale jak już wspomniał MacieqLeo, nie należy ich traktować jako zapowiedzi postawy na RG. Tu Fabio znów ma szanse pokazać swój WIELKI talent!
Troicki nie powinien mu w tym w żaden sposób przeszkodzić​

Viktor Troicki - Fabio Fognini
Fabio Fognini

8/10 @ 1,90
Pinnacle

Viktor Troicki - Fabio Fognini
Fabio Fognini
3:0
2/10 @ 5,50
PaddyPower



Tu krócej bo nie ma się nad czym rozpisywać.
Anderson ma za sobą mały maratonik (coś dużo tych graczy ;) ), grał dwa dni z Machado i tylko szczęściu/nieporadności rywala zawdzięcza, że widzimy go w kolejnej rundzie.
To oczywiście zawodnik dysponujący mocnym serwisem, choć nie należy do czołówki pod względem skuteczności. W pojedynku z Horacio pewnie znów Anderson starającego się popełniać jak najmniej błędów. To dało mu upragniony awans a przeciwko Zeballosowi powinno wystarczyć.
Horacio to dla mnie jedna z dziwniejszych postaci męskiego tenisa. Zawsze gdy widzę go wygrywającego jakieś nieco bardziej prestiżowe spotkania, to wydaje mi się, że ktoś mu po prostu zrobił prezent urodzinowy.
To dla mnie słaby tenisista, który... powinien pożegnać się z turniejem już dawno, może nawet w eliminacjach.
3 runda dla gracza, który przegrał pierwszego seta z Gojowczykiem 0-6? Oj nie!

Kevin Anderson - Horacio Zeballos
Kevin Anderson

6/10 @ 1,68
Pinnacle




Teraz jeszcze to wszystko zagrać..????
edit: sorry za ewentualne błędy. późno jest a sporo pisane z głowy i bez sprawdzania​
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
O 0

oczek

Użytkownik
Skoro wszyscy tutaj stawiają na Kubota to mam przeczucie, że będzie dokładnie odwrotnie i to Serra wygra. Stawiam więcej, że Serra co najmniej ugra seta +1.5 kurs 1.85 (bwin) i trochę mniej na wygraną Serry.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP
Spotkanie: Juan Carlos Ferrero - Marin Cilic
Typ: Cilic
Kurs: 1,72
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Mecz II rundy Roland Garros na kortach ziemnych w Paryżu spotykają się aktualnie 41 w rankingu Ferrero 32 letni Hiszpan zwycięzca turnieju z 2003 r. Specjalista od gry na kortach ziemnych ostatnio gra rzadziej koncentrując się na ważne turnieje. Przed Roland Garrosem Fererro grał między innymi w Madrycie porażka wI rundzie z Andrejevem następnie turniej w Rzymie III runda i porażka z Federerem po zacetym meczu 1-2 następnie Nicea i porażka z Bellucim w II rundzie. w i rundzie krotkie 3 sety z mało zananym Dasnieres de Veigy, . Wyniki może nie najgorsze jednak Ferrero powoli schodzi z kortu i raczej w turniejach wielkiego szlema nic nie osiągnie kondycja już nie ta i gra nie najlepsza. dziś na jego drodze stanie utalentowany Chorwat Marin Cilic 24 letni , który zajmuje 24 miejsce w rankingu. Ostatnio w niezłej formie finał w Monachium następnie III runda w Madrycie i porażka z Del Potro. W Rzymie porażka po zaciętym meczu z Almagro. W I rundzie gladko wygrany mecz z dość dobrym na kortach ziemnych Munozem De La Nawa. Ferrero z Cilicem spotkali się raz i górą był Chorwat jednak grali na kortach twardych. Moim zdaniem dziś wygra Cilic chociaż spodziewam się wyrównanego meczu jednak im dłuższy mecz tym szanse Cilica rosną.
 
tehacjusz 45

tehacjusz

Użytkownik
Skoro wszyscy tutaj stawiają na Kubota to mam przeczucie, że będzie dokładnie odwrotnie i to Serra wygra. Stawiam więcej, że Serra co najmniej ugra seta +1.5 kurs 1.85 (bwin) i trochę mniej na wygraną Serry.
Sorry za OT ale nie mogłem się powstrzymać ???? Oczek naprawdę dawno się tak z rana nie uśmiałem jak teraz ... jeden z &#39;lepszych postów&#39; jakie kiedykolwiek przeczytałem:grin:
PS Idąc Twoim tokiem rozumowania proponuje Ci dołożyć jeszcze Troickiego, AKO ładnie podskoczy. Bez urazy
:browar565:
Ja dziś w przeciwieństwie do kolegi powyżej przychylam się do ogólnej opinii na temat nie tylko meczu Łukasza ale również meczu Fogniniego
Sam jednak zdecydowałem się zagrać przeciw francuzom. Mahut jak już było opisane delikatnie mówiąc nie czuje się najlepiej na tej nawierzchni a to ze jest w R2 zawdzięcza w dużej mierze &#39;dobremu losowaniu&#39;;)
Arno jest po 5cio setowym mocno wyczerpującym pojedynku gdzie pewnie będzie jeszcze go czuł w kościach, a młodzikiem to on już niestety, z całą sympatią dla niego, nie jest i może okazać się że nie da rady się odpowiednio zregenerować. Niestety nie ta forma nie te lata ...
Mecz Kubota już był opisywany , ja się pod tym podpisuje i tez jestem zdania że w R3 powinien znaleźć się nasz zawodnik.
M. Klizan vs Nicolas Mahut @1,40⛔
D. Goffin vs Arnaud Clement @1,30✅
Łukasz Kubot vs Florent Serra @1,45✅
AKO: 2,64⛔
7/10
Expekt
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
Jeszcze dodam swoj taki typ dnia ???? ????

Ze wzgledu na to , ze Del Potro ma klopoty z nadgarstkiem co bylo widac w ostatnich meczach proponuje zagrac:

wygrane gemy w pierwszym secie over 5.5 - Roger-Vasselin, E kurs- 4.2
- sportingbet

Juz raz Panowie sie spotkali , gdzie Roger wygral 2;0
Kurs 4.2 szansa 50/50 :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom