>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

French Open '12 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
roy. 187

roy.

Forum VIP
Nico szybko i gladko powinien odprawic Bagiete. Cypryjczyk to antytalent jesli chodzi o mączke a Hiszpan jak dla mnie to czolowka. Na clayu czuje sie najlepiej, gra tu swietnie. Ostatnio rozegral sporo meczy ale to profesjonalista wiec jakiekolwiek zmeczenie nie wchodzi w gre tymbardziej ze gral 2 dni temu a nie wczoraj. Napisalbym cos dobrego o Markosie ale nic dobrego o nim napisac nie mozna jesli chodzi o clay wiec niespodzianka bedzie urwanie tu seta.
Bardziej juz Rosolek moze urwac seta Monaco skoro wygral z Berloq to kto wie. Juan to tez specjalista od maczki ale czasem miewa przestoje. Zreszta Lukas duzo nadrabia swoim serwisem wiec calkiem mozliwe. Skoro Rufin urwal seta Juanowi to czemu nie Rosol
 
T 7

tarunt2010

Użytkownik
Na jutro sprobowac mozna Stakhovsky v Haas over 3,5 seta za 1,55 raczej ani jeden ani drugi 3;0 nie wygra. Zeby potwierdzic swoj typ panowie..na tegorocznym garosie trafilem 7 na 7 typując mecze na 3,5 seta;) rownie taki sam typ wmczu Giraldo v Tomic;) dwaj dobrze grajacy serwisem zawodnicy.. Tomic faworyt jednak ja skalniam sie ku typowi pewniejszemu jakim nie watpliwie jest 3,5 seta plus ???? kurs rownie dobry bo 1,5;)
Jezeli chodzi o mecze pewnie wygladaja Granollers, Tipsarevic, i Dobrze wygladajacy tu w Paryzu Florian Mayer niemiec moze miec male problemy..ale mysle ze jezeli argentynczyk cos ugra bedzie to max jeden set;)
Co do hiszpana jezeli utrzyma dobry serwis bo niewatpliwie go posiada..nie powiniem miec problemow..tak czy siak faworyt a po kursie 1,25 warto brac;) bo przeciez Granol to nie laik ????
Do kolekcji mysle, ze mozna pograć rownie dobrze grające Yuzhnego.. raobin dobry grajek, ale po pierwszej rundzie i po przednich meczach jakie ogladalem w wykonaniu tych zawodnikow smiem twierdzic iz rosjanin tutaj wygra i to dość pewnie ????
Powodzonka ????
Sorka za błędy już późno;p
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Dziś pisanie zaczynam nieco wcześniej. Zobaczymy o której uda się skończyć ????
W grze ze środy pozostał mi jeszcze Fognini. Nadal mocno wierzę we Włocha mimo, że zawiódł w drugim secie. Jeśli jutro zacznie w podobny sposób co dzisiaj - jestem spokojny o wynik.
Zaczynamy ????

Pierwsze co wpada mi w oko to jutrzejszy pojedynek Ferrera.
Nie wyobrażam sobie co prawda innego rozstrzygnięcia niż awans Davida ale uważam, że Benoit jest mocno niedoceniany. Nie jest to żaden wybitny gracz - zajmuje 69 pozycję w rankingu ale co raz częściej widzimy go w tourze a i w rankingu ATP pnie się w górę bardzo regularnie.
W pierwszej rundzie Ferrer pokonał Lacko. Rywal miał być banalnie prosty ale... momentami wcale na takiego nie wyglądał. Ostatecznie udało się wygrać 6:3 6:4 6:1 ale w międzyczasie były i break pointy i stracony serwis na rzecz rywala. Ferrer nie trafiał (29 UE przy 25 winnerach) i bez pomocy Lacko wcale by tego meczu tak szybko nie skończył. Ostatecznie mógł udać się do szatni po niespełna dwóch godzinach ale na mnie nie zrobił wielkiego wrażenia.
Paire w pierwszej rundzie podejmował Alberta Ramosa i choć był wyraźnym underdogiem to wygrał w 4 setach (7:6, 6:4, 6:7, 6:3). Mecz był długi, panowie spędzili na korcie 3,5 godziny... ale Benoit walczył wyjątkowo wytrwale. Przy tak długim spotkaniu nie da się uniknąć wielu błędów ale jego gra była agresywna, co skutkowało częstymi szansami na breaki.
Co może się zdarzyć jutro? Wygra Ferrer. Pytanie w jakim wymiarze...
Tutaj przypomnę poprzedni (i jedyny) mecz tych panów. Trawa, |Wimbledon, teoretycznie kompletnie inna specyfika, miejsce, klimat... ale ten mecz coś pokazał. Skazywany na pożarcie Francuz przegrał 4:6 4:6 4:6 a przebieg meczu mógł zadowolić fanów tenisa. Ferrer jest oczywiście znacznie lepszy na kortach ziemnych ale i Paire radzi sobie na nich o wiele lepiej niż na trawie.
Jutro spodziewam się podobnego spotkania do tego sprzed roku i zwycięstwa Ferrera maksymalnie 9 gemami

David Ferrer - Benoit Paire
Paire +9,5

4/10 @ 2,00

PaddyPower


Drugi analizowany mecz interesuje mnie jutro najbardziej.
Giraldo, bo to on jest dla mnie faworytem zmierzy się z przecenianym nieco przez bukmacherów Tomiciem.
Panowie zmierzą się drugi raz w ciągu kilkunastu dni - 14 maja, Australijczyk okazał się lepszy w pierwszej rundzie w turnieju w Rzymie (4-6 6-2 6-4). Giraldo ma się za co rewanżować i... nie powinien mieć z tym wielkich kłopotów!
W pierwszej rundzie, Tomic zmierzył się z Haiderem-Maurerem (brr.. mam dreszcze nawet gdy patrze na to nazwisko) i radził sobie nadspodziewanie słabo. Rywal, choć powinien być do szybkiego rozstrzelania, sprawił Bernardowi bardzo dużo kłopotów. Australijczyk omal nie przegrał pierwszego seta i tylko rywalowi zawdzięcza, że mógł zejść z kortu już po dwóch godzinach. Warto zauważyć, że podanie w tym meczu oddawał 3 razy a w samym TB... zaliczył 3 mini breaki przy własnym serwisie.
Teraz coś specjalnie dla adqs!
Słynny... rzut oka w statystyki:

Tomic potrafił wykorzystywać BP prezentowane przez rywala... i to w dużej mierze pomogło mu wygrać. Serwis funkcjonował przyzwoicie ale prócz asów... nie ma się czym chwalić na tle Santiago!
Giraldo ma za sobą dłuższy pojedynek. W 4 setach pokonał Fallę spędzając na korcie niemal 4 godziny. Sporo ale w tej fazie turnieju nie powinno to na nim zrobić większego wrażenia. Widać, że w przeciwieństwie do rywala częściej trafiał w pole gry kończącym uderzeniem niż popełniał niewymuszony błąd. Dobrze bronił BP (czego tu nie widać), gdyż wyszedł z 16 takich sytuacji na 21. Tomic, który powinien bronić się serwisem obronił się w 6 na 9 przypadków. Gorszy procent...
Cofnijmy się jeszcze na moment do turniejów przed RG. Tam jak mówiłem panowie raz się spotkali ale w tym samym turnieju Tomic poleciał w 3 setach z Kukushkinem. Wcześniej opadał z nieco słabszym ostatnio Stepankiem, Lopezem czy Montanesem. Giraldo najlepsze wrażenie zrobił na mnie w Madrycie gdzie nieźle walczył z Almagro. Pozostałe spotkania nie są może zbyt miarodajne ale... tu pojawia się argument nawierzchni. W decydujących momentach to ona pomoże Kolumbijczykowi odnieść końcowy triumf.
Uf!
Bernard Tomic v Santiago Giraldo
Giraldo

8/10 @ 2,10
Unibet


Spotkanie numer trzy to kolejny &quot;pewny&quot; zwycięzca ale i zdecydowanie niedoceniony przez bukmacherów underdog.
Lukáš Rosol, bo to o nim mowa, podejmie jutro faworyzowanego Juana Monaco. Podobnie jak w przypadku Paire, nie będzie to dla niego pierwszyzna. W meczu pierwszej rundy Rosol dał sobie radę w 4 setach w faworyzowanym Brelokiem. 3 godziny i 10 minut zaskakującej... dominacji.

Rosol wygrał swój mecz agresją i ofensywą. Atakował i trafiał ale często też strzelał jak jeździec bez głowy - pierwsze podanie jak armata, nie zawsze wchodziło ale ostatecznie przyniosło to efekt. Rywal nie miał często nic do powiedzenia a niezła gra na returnie w wykonaniu Czecha kończyła się częstymi okazjami do breaków i ostatecznie 9 udanymi próbami.
Monaco miał za przeciwnika Francuza Ruffina i choć odprawił go 3:1, to w pewnym sensie zawiódł. Zawiódł moje oczekiwania co do jego postawy w tym turnieju. Miałem nadzieję zobaczyć świetnego Juana Monaco a o mały włos zobaczyłbym gracza, który musi grać 5 setów z rywalem zupełnie innego pokroju. Tu znów zadecydowała &quot;postawa przeciwnika&quot;. Ruffin oddał serwis bodajże przy 5*-3 w 4 secie i ostatecznie uległ w tej partii w taju.
Skoro Guillaume potrafił tak skutecznie postraszyć Argentyńczyka to czemu Lukas miałby być gorszy?​
Rosol skończył wymianę 87 razy! 87 razy trafił nie do obioru. To wynik robiący wielkie wrażenie. Jeśli choć w jednym secie będzie notował więcej winnerów niż niewymuszonych... będę zadowolony bo typ z pewnością rozliczę na plus.

Juan Monaco - Lukas Rosol
Lukas Rosol +2,5

7/10 @ 1,95
Expekt


Czwarte spotkanie nieco krócej.
Robin Haase - Mikhail Youzhny czyli pojedynek graczy, którzy mieli wyjątkowo krótkie pojedynki. Robin pokonał Dodiga w nieco ponad 1,5 godzin a Mikhail... jeszcze poprawił ten wynik odsyłają Blake do Ameryki w kilka minut szybciej.
Co może powiedzieć o tych spotkaniach? Właściwie niewiele. Rywale byli słabi więc statystyki mogą mylić ale Haase:
1. Zaliczył fantastyczny wynik 94% wygranych po 1 podaniu.
2. Dobrze funkcjonujący serwis świetnie współgrał z uderzeniami kończącymi (32 W na 11 UE).
3. Dobra gra na returnie (a może jednak żałosny serwis Dodiga?) pozwoliły wygrać ponad połowę punktów przy serwisie rywala...
Doktor psychopata to zawodnik specyficzny. Nie jestem fanem jego gry a już na pewno nie praktykuję jego metod motywowania samego siebie do większego wysiłku. To oczywiście nie będzie miało znaczenia w czwartkowym meczu ale czy na pewno? Czy Rosjanin, gdy naprzeciwko stanie rywal z zaskakująco dobrze działającym podaniem, będzie potrafił się zmobilizować i walczyć na pełnych obrotach całe spotkanie?
Ostatnimi czasy miewa z tym problemy... może mieć i teraz.
Dla mnie jest to spore value:

Robin Haase - Mikhail Youzhny
Haase

3/10 @ 2,44
Pinny

Ostatnie spotkanie najkrócej.
Pojedynek Sergiy Stakhovsky - Tommy Haas to taki mecz &quot;nie do oglądania&quot;. Lepsi odpadali w 1 rundzie ale... i tak spróbujemy na tym zarobić.
Obydwaj panowie grali swoje meczu długo bo... &quot;dwa dni&quot;. Haas mógłby śmiało skończyć wcześniej ale nie dość, że oddał drugiego seta 0-6 (sic!) z Volandrim (sic!) to jeszcze w 4 nie potrafił udowodnić swojej wyższości mimo 4-0* i break pointów (chyba był więcej niż jeden). Mecz przerwany przy 4-2* ale nawet następnego dnia Niemiec męczył się niemiłosiernie.
Sergiy może się pochwalić pokonaniem faworyzowanego Dolgopolova.
Wygrał 3:2, wykorzystał swoją szansę i to na tyle pochwał.
Obydwaj panowie w pierwszej rundzie pokazali co to niewymuszone błędy. 66-54 na korzyść Haasa. Dużo? Strasznie dużo! Szczególnie gdy ma się ich niemal 2 razy więc niż winnerów, jak w przypadku Ukraińca... Czym jednak jest stosunek 30/54 przy astronomicznym 32/66 w wykonaniu Niemca?
Mecz błędów, mecz wpadek... mecz chimerycznych zawodników. Spróbuję zagrać underdoga choć nie namawiam do tego jakoś wyjątkowo mocno.

Sergiy Stakhovsky - Tommy Haas
Sergiy Stakhovsky

2/10 @ 2,85
Expekt

edit: po dłuższym namyśle dokładam jeszcze 2/10 na Ukraińca.
11:25
2/10 @ 2,78 na Pinnacle


Dodatkowo widzę 4 sety u Tipsy ale tym razem odpuszczam, 3 sety dla Ryśka (choć pewnie będzie się męczył) i kompletny no bet w meczu Benka.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
mikecandys 29

mikecandys

Użytkownik
Sergiy Stakhovsky - Tommy Haas 1 @2,90 ⛔
Bukmacher: Bwin Stawka: 7/10
Bukmacherzy kompletnie źle oszacowali kursy w tym spotkaniu, u wielu już są duże spadki, ale bwin oferuje całkiem dobry kurs. Stakhovsky w niezłej formie, w 1r. stoczył ciężki pojedynek z Dolgopolovem. O zmęczeniu nie ma mowy, bo po pierwsze to początek turnieju, a po drugie Ukrainiec przed RG mało grał. Dla Haas&#39;a będzie to 5 mecz w turnieju. Jego forma nie jest stabilna, o czym może świadczyć przegrany 2 set z Volandrim 6-0. Widziałem ten mecz i powiem szczerze, że Niemiec tam wielkiego pojedynku nie zagrał. Po prostu Volandri grał słabo i miał problemy z returnem serwisów Haas&#39;a. Moim zdaniem Stakhovsky ma przynajmniej takie same szanse na wygranie, a mam przeczucie, że to skończy się max. 3-1 dla Ukraińca.
Jarkko Nieminen - Andy Murray over 29,5 gems @1,74 ✅
Bukmacher: Bwin | Stawka: 5/10
Murray bez wielkiej formy, cały czas dręczy go problem z kręgosłupem. Na kortach ziemnych nigdy rewelacyjnie nie grał. W takiej dyspozycji Szkot miewa przestoje, co często kończy się traceniem setów. Nieminen potrafi pilnować swojego podania, zagrają na korcie głównym także Fin będzie mega zmobilizowany.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Chwile zastanawialem się nad tym typem, aż w końcu strzał padł na Tomica. Obaj obdarzeni sporym talentem i może Giraldo lepszy na cegle, jednak Tomic spisuje się na tej nawierzchni coraz lepiej i ze swoimi umiejętnościami w defensywie myślę ,że znajdzie sposób na lubiącego grę ofensywną Kolumbijczyka. Ostatni raz grali w Madrycie, gdzie Aussie wygrał 2:1.

Bernard Tomic - Santiago Giraldo @ 1,95 Pinnacle ⛔

Tutaj standardowo wybrałem over. Rosol zaskoczył mnie w ostatnim meczu pokonując Carlosa Berlocq, tym bardziej że kontrolował cały przebieg i grał na prawdę będąc pewnym swego. Dziś jeszcze trudniejsza przeszkoda, bowiem po drugiej stronie Monaco, jednak on sam nie doprowadził omal do 5-setówki z Francuzem Rufinem. Myślę, że po tym &#39;wielkim&#39; zwycięstwie w I rundzie Czecha, bedzie go stać tutaj na walkę i ewentualnie urwanie chociażby seta.

Juan Monaco - Lukas Rosol over 32,5 @ 1,78 Pinnacle ⛔

Obaj zawodnicy w dość dobrej formie tego sezonu, szczególnie jeśli chodzi o Niemca, który poprawił znacznie swoją grę. Jednak do najregularniejszych graczy nie należy i Mayer jak najbardziej może tutaj lekki opór postawić, tym bardziej że cegła nie jest mu obca.

Phillip Kohlschreiber - Leonardo Mayer over 35,5 @ 1,87 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
Dzisiaj drugi dzień rywalizacji deblistów.
Wczoraj obyło się bez większych niespodzianek co skłania mnie do zagrania dzisiaj również na deble.
Ciekawie wyglądają:
Lindstedt R./Tecau H. - Bogomolov A. Jr/Norman D. @1,27 ✅
Fyrstenberg M./Matkowski M. - Andujar-Alba P./Garcia-Lopez G. @1,30 ✅
Paes L./Peya A. - Bolelli S./Fognini F. @1,34 ✅
Erlich J./Ram A. - Brunstrom J./Marx P. @1,31 ✅
Dodig I./Melo M. - Stebe C./Tomic B. @1,36 ✅
Są to przede wszystkim tenisiści skupieni na deblu przeciwko zawodnikom, którzy albo już odpadli z turnieju singlowego albo czeka ich dziś ciężka przeprawa.
W przypadku Polaków to z parą hiszpańską grali w tegorocznym AO i wygrali 2:0.
Ze względu na nawierzchnię dziś może być trochę trudniej, ale Polacy pokazali się z dobrej strony w turniejach w Barcelonie i Madrycie, więc tu też liczę na dobry wynik i awans do kolejnej rundy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 2K

borek149

Użytkownik
Sergiy Stakhovsky - Tommy Haas 1 @2,90
Bukmacher: Bwin Stawka: 7/10

Bukmacherzy kompletnie źle oszacowali kursy w tym spotkaniu, u wielu już są duże spadki, ale bwin oferuje całkiem dobry kurs. Stakhovsky w niezłej formie, w 1r. stoczył ciężki pojedynek z Dolgopolovem. O zmęczeniu nie ma mowy, bo po pierwsze to początek turnieju, a po drugie Ukrainiec przed RG mało grał. Dla Haas&#39;a będzie to 5 mecz w turnieju. Jego forma nie jest stabilna, o czym może świadczyć przegrany 2 set z Volandrim 6-0. Widziałem ten mecz i powiem szczerze, że Niemiec tam wielkiego pojedynku nie zagrał. Po prostu Volandri grał słabo i miał problemy z returnem serwisów Haas&#39;a. Moim zdaniem Stakhovsky ma przynajmniej takie same szanse na wygranie, a mam przeczucie, że to skończy się max. 3-1 dla Ukraińca.
Ja mam odmienne zdanie i stawiam tutaj w roli faworyta Niemca, jak już mówiłeś będzie to 5 mecz Haas`a, do tej pory przegrał tylko jednego seta z Włochem. Także można po tym wnioskować, iż jego forma jest na wysokim poziomie. W tym roku Niemiec przegrał tylko jeden pojedynek na clay-u z Cilicem co jest potwierdzeniem powyższego zdania, demolując m.in. Tsongę. Z całym szacunkiem dla Ukraińca ale graczy takiego pokroju na rozkładzie nie ma, stać go na zwycięstwa ale z graczami z dużo niższym rankingiem. Rzeczewiście Stakhovsky w pierwszej rundzie sprawił niespodzianke pokonując swojego rodaka Dolgopolova ale trzeba pamiętać, że Alexandr jest strasznie nieregularny, potrafi zagrać fenomenalne spotkanie, a na drugi dzień nie może przebić piłki na drugą strone kortu. Nie wiadomo czy w pełni sił przyjechał do Paryża, gdyż wcześniej kreczował w Rzymie. Analizując to spotkanie po statach (nie oglądałem spotkania) to raczej zasługa kiepskiej dyspozycji Dolgopolova niż dobrej gry Stakhovskiego dała awans drugimu ukraińcowi. Dolgopolov pierwszy serwis na poziomie 39 %, aż 64 niewymuszone błędy w ciągu spotkania, z taką liczbą wygranie spotkania graniiczy z cudem, a mało brakowało by Alexandr zamierzony cel by osiągnął.
Dla mnie zwycięstwo bezwględnie zwycięstwo Niemca w tym pojedynku.

Sergiy Stakhovsky - Tommy Haas, T. 2 @ 1.52 ✅
Sergiy Stakhovsky - Tommy Haas Games Handicap ( 4 : 0 ) 2 @ 1.92 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
R 72

ratek3

Użytkownik
Ja mam odmienne zdanie i stawiam tutaj w roli faworyta Niemca, jak już mówiłeś będzie to 5 mecz Haas`a, do tej pory przegrał tylko jednego seta z Włochem. Także można po tym wnioskować, iż jego forma jest na wysokim poziomie. W tym roku Niemiec przegrał tylko jeden pojedynek na clay-u z Cilicem co jest potwierdzeniem powyższego zdania, demolując m.in. Tsongę. Z całym szacunkiem dla Ukraińca ale graczy takiego pokroju na rozkładzie nie ma, stać go na zwycięstwa ale z graczami z dużo niższym rankingiem. Rzeczewiście Stakhovsky w pierwszej rundzie sprawił niespodzianke pokonując swojego rodaka Dolgopolova ale trzeba pamiętać, że Alexandr jest strasznie nieregularny, potrafi zagrać fenomenalne spotkanie, a na drugi dzień nie może przebić piłki na drugą strone kortu. Nie wiadomo czy w pełni sił przyjechał do Paryża, gdyż wcześniej kreczował w Rzymie. Analizując to spotkanie po statach (nie oglądałem spotkania) to raczej zasługa kiepskiej dyspozycji Dolgopolova niż dobrej gry Stakhovskiego dała awans drugimu ukraińcowi. Dolgopolov pierwszy serwis na poziomie 39 %, aż 64 niewymuszone błędy w ciągu spotkania, z taką liczbą wygranie spotkania graniiczy z cudem, a mało brakowało by Alexandr zamierzony cel by osiągnął.
Dla mnie zwycięstwo bezwględnie zwycięstwo Niemca w tym pojedynku.
Sergiy Stakhovsky - Tommy Haas, T. 2 @ 1.52
Sergiy Stakhovsky - Tommy Haas Games Handicap ( 4 : 0 ) 2 @ 1.92
Według mnie nie masz racjii kolego. Hass jest regularny i ma formę? Dla mnie tak jak dla kolegi, który podał typ na Stakhovskiego tak nie jest. Nie będę pisał nie wiadomo jakich argumentów bo nie mam czasu na to. Ale jak dla mnie wystarczająco dużo wyjaśnij kolega powyżej. Dzisiaj będzie 3-0 lub 3-1 dla Stakhovskiego
 
V 3

volleyfan

Użytkownik
Witam.

Sorki że trochę nie w temacie ale może wie ktoś czy jakieś zakłady bukmacherskie maja w Rolland Garros zakłady dotyczące czasu trwania meczu ?????? Bo kiedyś unibet miał teraz na razie nie oferują...;/ Jak by ktoś mógł pomóc Bardzo bym prosił....z góry dzięki !!!!!!!!!!!!!

E: Już dostałem odpowiedź od UNIBET... Od jutra mają to wprowadzić, jak by ktoś był zainteresowany.
 
buzzerbeater 894

buzzerbeater

Użytkownik
Kubot @1.50 ✅
Łukasz w bardzo dobrej formie. Drabinka w tym roku dużo łatwiejsza aniżeli w poprzednim. Myślę, że spokojnie jest tutaj w stanie dojść do 1/8 finału, gdzie zmierzy się z Federerem (grzechem byłoby z tego nie skorzystać). Solidny serwis, liczne wypady do siatki oraz agresywna gra z głębi kortu powinny wystarczyć na Serrę, który nie gra na tak wysokim poziomie jak kiedyś. Wyniki, a także styl gry Francuza mówią same za siebie. Popełnia zdecydowanie zbyt dużą ilość niewymuszonych błędów, nie radzi sobie z silnymi fizycznie przeciwnikami. Udało mu się awansować do 2 rundy dzięki kontuzji Lopeza, który skreczował pod koniec pierwszego seta. Ciężko wskazać jakikolwiek element gry, w którym Florent na dzień dzisiejszy byłby lepszy od naszego rodaka. Wiadomą sprawą jest, że publika będzie pomagać mu jak tylko może, jednak nie sądzę by to wystarczyło. Kubot jest w tej chwili zbyt mocny, zmobilizowany jak nigdy.
Fognini @1.83 ✅
Nie mam pojęcia co stało się z Troickim. Posypała się gra Serbowi masakrycznie. Jeszcze rok temu tuptał powoli do pierwszej dziesiątki, jednak ze względu na tragiczne wyniki spadł na 28 lokatę. Wydaje mi się, że serwis jest o wiele mniej skuteczny niż kiedyś, popełnia więcej błędów zwłaszcza z backhandu. Poza tym widać gołym okiem ubytki kondycyjne. Wymęczył co prawda zwycięstwo z Belluccim, jednak nie wywarł na mnie swoją grą żadnego wrażenia. Brazylijczyk pogubił się, nie był w stanie zdobywać punktów w kluczowych momentach. O Fogninim można pisać, że jest rozwydrzonym bachorem, strasznie chimerycznym, nie wiadomo co mu strzeli do łba. Nie mniej jednak jest to ogromny talent, potrafi nawiązać walkę ze ścisłą czołówką na cegle. Nie dysponuje taką siłą jak Serb, jednak jest zawodnikiem o wiele sprytniejszym, bardzo dobrze biega, poprawił grę na siatce. Nie ma sensu pisać o zaskakujących porażkach w pierwszych rundach podrzędnych turniejów, bowiem akurat w jego przypadku to całkiem normalne. W Paryżu nie ma już mowy o jakimkolwiek odpuszczaniu. Jeśli solidnie przyłoży się do jutrzejszego spotkania i nie popełni zbyt wielu błędów, wówczas powinien pokonać Troickiego i awansować do 3 rundy. Nawet jeśli przegra 1, bądź też pierwsze 2 sety, to i tak nie skreślałbym Włocha choćby ze względu na dużo lepszą wydolność.
Kubot bez większych problemów, tak jak podejrzewałem. Fognini musiał się natomiast solidnie napracować. Obronił 2 meczowe piłki i uratował na szczęście kupon. Brawo!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Goffin David vs. Kubot Lukasz 1,50
Bardzo fajny kurs buki dały na Polaka. Jest dla mnie zdecydowanym faworytem. Nie ma się co rozpisywać, Łukasz jest w świetnej formie, sam mówie, że jest świetnie przygotowany. Już obroił punkty z tamtego roku, teraz trzeba pokonać Belga i w 4r mecz z wielkim Rogerem zapewne na korcie centralny, to będzie coś! Bel przypominam LL(odpadł w 3r kwali) w turnieju głównym dwa mecze po trzy sety, Łukasz rozegrał 6 setów, pewnie grał, pewnie wygrywał. Jutro zmęczenie na pewno da się w znaki, ale to nie ma znaczenia, Łukasz jest lepszym zawodnikiem, jak już pisałem gra pewnie i w takiej formie jest grozny dla każdego(poza pierwsza4).
Z mniejszych kursów polecam: Tsonga 1,25. Odradzam granie na Del Potro i Verdasco po takich kursach. Może i wygrają ale widzę tam długie wyrównane mecze. Argentyńczyk ma solidny opatrunek na kolanie, a Cilic gra podobnie do niego, szykuje sie cięzki mecz. No ale to moje luznie zdanie, powodzenia!
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Potro we wczorajszym meczu z Vasselinem, a właściwie przez pierwszą połowę był cieniem samego siebie. Przedewszystkim fizycznie nie wyglądał najlepiej, przez co słabo się poruszał na korcie i przez pewien okres Francuz znalazł skuteczną broń poprzez swoje umiejętne dropszoty. Nie mówiąc już, że miał wielką okazję na wygranie drugiego seta przy stanie 4-3/40-0 ale własnie w tym kluczowym momencie Juan był w stanie odwrócić całkowicie losy meczu na swoją korzyść. Później już serwis funkcjonował na wyższym levelu, lepiej się poruszał, grał agresywnie i można było jasno stwierdzić, że zwycięzca był już tylko jeden. Widać było dokładnie, że problem z kolanem doskwiera mu coraz bardziej i z meczu na mecz poprzeczka będzie uniesiona dla Argentyńczyka coraz wyżej. Uważam więc, że problemy mogą się już zacząć jutro w meczu z Cilicem. Chorwat nie zagrał rewelacyjnego spotkania w I rundzie, ale w drugim pojedynku z Ferrero udowodnił ,że dyspozycja mu służy i całkiem dobrze czuje się na tych ceglanych kortach. Serwis nienajgorszy, nieźle się porusza, pondato ograniczył ilość błędów własnych i całkiem solidnie prowadził wymiany o czym przekonał się Hiszpan miotany z jednego skrzydła na drugie, i jak powalczył w I secie, tak w drugim oraz trzecim nie miał wiele do powiedzenia. Postanowiłem więc, że spróbuję strzału tutaj w Marina - co prawda nie należy do graczy, którym można ufać, ale widać że chłop się stara i jestem pewien, że jeśli tylko utrzyma dyspozycje z przedwczoraj to kulejący Potro będzie miał nielada problem przy tych szybkich wymianach.

Juan Martin Del Potro - Marin Cilic @ 3,45 Pinnacle
Juan Martin Del Potro - Marin Cilic +5,5 @ 1,78 Pinnacle

Drugie ciekawe spotkanie to niewątpliwie starcie Stana z Simonem. Szczerze powiedziawszy, gdyby mecz był rozgrywany na kortach twardych , to bez wahania strzelałbym w Gillesa. Tutaj sprawy mogą przybrać bardziej wyrównanego przebiegu. Nie mniej jednak patrząc na te dwa mecze Szwajcara, to przedewszystkim mnoży się ilość popełnianych przez niego niewymuszonych błędów i niepewnej postawy na korcie. Simon może w tych statystykach lepiej się nie prezentuje, ale potrafi jednak na dłuższą mete umiejętnie utrzymać tą piłkę, co przy długotrwałych wymianach będzie na pewno wielkim wyzwaniem dla Wawrinki, który jak już wspominałem - z regularnością nie ma wiele wspólnego i woli raczej szybciej skończyć, co z czasem zaowocuje popełnianiem przez niego błędów. Dodatkowo publiczność i własny teren będą tutaj przemawiać zdecydowanie za Simonem.

Gilles Simon - Stanislas Wawrinka @ 2,12 Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Z mniejszych kursów polecam: Tsonga 1,25. Odradzam granie na Del Potro i Verdasco po takich kursach. Może i wygrają ale widzę tam długie wyrównane mecze. Argentyńczyk ma solidny opatrunek na kolanie, a Cilic gra podobnie do niego, szykuje sie cięzki mecz. No ale to moje luznie zdanie, powodzenia!
oj ja to nawet bym proponował Seppiego grać, bo dla mnie lepiej wygląda ostatnio, ale najpewniejsza opcja to overek gemowy czy też setowy. A Tsonga po takim kursie po tym co momentami pokazywał ze Stebe, to nie najlepszy pomysł imo ;)
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Popieram Kubota, ale czemu nie 1,85 w bwinie tylko 1,5 teraz ?
Przed meczem stracone tylko co obecny podatek Vat, czyli 23%.
 
lazzarov 300

lazzarov

Użytkownik
Witam,
Mam pytanie do meczu Jaziri vs Granollers - info na bet365 że zostanie wznowiony. Pada ? Już za późno i skończą jutro czy jak ?
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Gilles Simon - Stanislas Wawrinka @ 1,83 Pinnacle ✅ [5/7 7/6 7/6 3/6 2/6]
Oglądałem fragmenty meczu Szwajcara z Andujarem. Kawał dobrego tenisa, mnóstwo piłek kończących ze strony Wawrinki. Nie widzę żadnych przeciw, aby dobrą grę przełożył na jutrzejszy mecz ponieważ cały sezon na mączce solidnie zasuwa i nie inaczej jest w Paryżu. Rok temu w tej samej fazie turnieju odstrzelił Tsongę, jutro zagra z innym reprezentantem gospodarzy.
Gilles Simon, bo o nim mowa, od kilku spotkań zdradza symptomy formy, którą optymalną nazwać nie można. Nie podjął rękawicy w meczu z Almagro, szczęśliwie uniknął konieczności gonienia z 0:2 przeciwko Harrisonowi. Wczoraj w piątym secie z pomocą rywala poszło łatwo, ale teraz poprzeczka idzie w górę, i to znacznie.
Grali w Indian Wells. W dwóch setach wygrał Francuz. Dodatkowo pomoże mu widownia. Te dwa argumenty wpływają na to że bukmacherzy widzą ten mecz niemal jak 50:50. Stanislas jest jednak lepszym zawodnikiem na clayu, a przykład tego, że potrafi radzić sobie z zawodnikiem niesionym przez publikę dał m.in we wspomnianym meczu z Tsongą. W tej sytuacji obecne kursy uważam za szczególnie atrakcyjne.
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Popieram Kubota, ale czemu nie 1,85 w bwinie tylko 1,5 teraz ?
Przed meczem stracone tylko co obecny podatek Vat, czyli 23%.
1.85 to bylo na samym poczatku jak tylko bwin wystawil kursy jako pierwszy bukmacher. Zle je oszacowal poprostu, najwyzszy kurs na kubota to 1.52.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
No ciężko stwierdzić czy jest w formie (Hass) bo na live to te gemy dosyć wyrównane były. Chcąc nie chcąc coś tam liznąłem co dał Eurosport i oprócz bandażowania kostki Ukraińca nic nie ruszyło mnie. Bezbarwnie moim zdaniem i dalej się Niemcem nie zachwycam.
Ciekawie wygląda ten nasz poczciwy Chorwat. Jestem skłonny coś w jego stronę pograć już dziś aby nie było spadków bo powinny przyjść. Każdy z nas wie o kolanie i w końcu gdzieś musi to wyjść. Cilić ma wszystkie argumenty w swoim ręku aby powalczyć i wygrać (tylko czy nie po kreczu ? ).
Seppie-go jestem w stanie zagrać że coś ugra, tak samo jak Fogniniego z Tsongą. Obydwaj faworyci moim zdaniem mają jeszcze spore przestoje w grze. Rywale kelnerami nie są i będę na 100% umotywowani.
Fognini może ale nie musi odczuwać tego dokończonego pojedynku + debla popołudniową porą. Jeszcze nieprzychylna widownia i pytanie : czy nie zagotuje się nasz Włoch ?
Simon vs Staś to typowy no bet moim zdaniem. Omijam sporym łukiem.
Łukasz jak najbardziej do grania, niemniej czuję ze Goffin może się przeciwstawić.
Faworyci krótkie 3-0 + Berdych-a TB w meczu.
-----
To tak na tyle jeżeli chodzi o jutrzejsze mecze.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Goffin-Kubot 2 1,4 Bet365

Polak jest lepszy,po prostu tenisowo jest lepszym grajkiem i mam nadzieje,że udowodni to jutro na korcie.Goffina lubie i szanuję za wyniki osiągane w challengerach bo nie raz dał zarobić ale to tylko mocniejszy challengerowiec,Kubot to półka mimo wszystko wyższa.Poza tym po tym co Belg wyprawiał z dziadkiem Clementem ten bet &quot;nie może nie wejść&quot;...

Fognini-Tsonga(-5) 2 1,51 /Tsonga 1,23 Pinnacle

Włoch dosyć ciężki,pięciosetowy mecz z Troickim ale Serb zamulił niesamowicie,serwis przestał siedzieć i Victor przestał istnieć.Tsonga poza serwisiem ma dużo więcej do zaoferowania niż Serb,do tej pory na RG nie zachwycał ale Fabio też mnie jakoś mnie przekonuje.Tsonga tracił seta ze Stebe i z Kuznetsovem ale według mnie oni dysponują lepszymi podaniami niż Włoch i Fognini według mnie nic wielkiego tu nie ugra.Dla mnie (w końcu) 3-0 dla Jo.

Phau/Shamasdin-Qureshi/Rojer 2 1,3 BAH

Phau z Shamasdinem para z łapanki,mieli farta,że trafili na Herberta i Olivettiego w R1 bo by już ich nie było na tym turnieju,Qureshi z Rojer para dużo bardziej renomowana,dużo bardziej zgrana ograli tu już gładko dwóch Francuzów i nie sądze by przegrali z parą stworzoną na potrzeby turnieju bo ile Shamasdin często i gęsto w deblu pyka o tyle Phau rzadko.

Erlich/Ram-Knowles/Malisse 2 1,8 BAH

Żal nie spróbować.Erlich z Ramem na clayu bardzo wiele tracą,już w swoim pierwszym meczu na RG męki z Brunstromem i Marxem,wcześniej wyniki na mączce też bez rewelacji i imo warto.Knowles z Malisse nieźli debliści,grali ze sobą parę turnieji i nieźle im razem idzie,imo warto.

Dolgopolov/Malchanov-Bracciali/Starace 2 1,4 BAH

Dolgo z Malchanovem stworzeni na potrzeby turnieju,Aleksandr w singlu już poleciał więc Paryż go nie trzyma a Włosi to niezła firma,nie od dziś tworzą parę i to z dobrymi rezultatami imo warto.



Na sobotę:

Mirnyi/Nestor-Hanley/Kerr 1 1,35 BAH

Mirnyi z Nestorem kroczą ku obronie tytułu.Hanley z Kerr niezłe osiągają wyniki ale na poziomie challengerowym,tutaj z tak uznaną firmą nie widze ich większych szans.

Lipsky z Ramem też powinni dać radę Kubotowi i Backerowi,którzy złączyli się tylko na ten turniej o ile Kubot to dobry deblista i Backer już nie i Lipsy/Ram powinni sobie poradzić,mimo,iż na mączce słabiej sobie radzą niż na clayu.
Paes z Peyą tym razem połączył siły,teraz grają z Elginem i Istominem i wygrać powinni.Troche się zdziwiłem,że Paes nie gra ze Stepankiem bo niezłe wyniki wykręcali ale Austriak też nie jest złym deblistą i na Elgina z Istominem starczyć powinno.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom