>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

French Open '12 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Panowie spokojnie, taki już jest Kubot. Ciężka głowa i wychodzi swoje, do tego Belg zagrał świetne spotkanie, wsparcie publiczności i już jest wynik. Kubot w najważniejszych momentach nie trafiał pierwszym serwisem, a jego drugi jest nie ma co ukrywać bardzo słaby. Sam Łukasz powtarza, że talentu nie ma do gry w tenisa i osiągnął to co osiągnął tylko dzięki swojemu samozaparciu. No niestety dzisiaj w Paryżu mieliśmy Czarny Piątek.
Na jutro betem dnia wg. mnie powinien być P-A Mathieu po 1.72. Granollers co wyprawiał z Malkiem to głowa mała, tyle straconych serwisów. I on jest numerem 23 na świecie? Francuz wraca w końcu do swojej dawnej formy i jutro przy wsparciu publiczności powinien rozprawić się z Hiszpanem. Nie bez znaczenia pewnie będzie jego ostatnie spotkanie z Big Johnem. Panowie pobili rekord gemów w FO.
Kolejny mecz z ciekawym meczem to L. Mayer z N. Almagro. W tym meczu widziałbym over 35.5 gema. Zastanawiałem się sporo nad tym typem, ale mam nadzieję na jakieś TB, a tam może być różnie. Argentyńczyk w meczu z Niemcem Kohlschreiberem wygrał w 3 setach do 6,6 i 5. W tym meczu szczególnie ważny będzie serwis Leo, kiedy on będzie &quot;grał&quot; to o over 35.5 jestem bardzo spokojny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
dla mnie Kubot największym frajerem turnieju pierwsze 2 sety na wyciągnięcie ręki przełamał młodego belga wystarczyło go dobić i po gościu nie ma bata żeby się podniósł ale on sie obsrał tego że może tak daleko być i grać z rogerem..
uważaj, bo ja bana na hp dostałem za stwierdzenie, że przegrał jak fr..:?
taki jest jego styl gry, archaiczny serv&amp;volley
właśnie dlatego, w żadnym meczu, nie jest on dla mnie faworytem
no ta, tylko, że ten jego volley to niezbyt często mu wychodzi..
Ogólnie to wam powiem jednak, że takiej dyskusji o stylu gry Łukasza, by nie było gdyby się po prostu jak zwykle nie zesrał, wygrał ten pierwszy set normalnie i cały mecz jestem w 90% pewny, że 3:0. Komentator na ES mówił, że jest zaskoczony postawą Kubota w tych decydujących gemach, ale dlaczego? przecież z Serrą w 1 i 3 secie zrobił to samo, ale udało się wygrywać po tb.. Już nie będę przypominał Wimbledonu, 2:0 i mp z Feliciano..

Jeśli chodzi o jutro to bardzo mnie ciągnie na grę w stronę Youzhny&#39;ego. Hc gemowy albo setowy, raczej gemowy 7:0. Bardzo dobrze gra tu Mikhail i bardzo możliwe, że ugra minimum seta, a jeśli nawet nie, to 7:6 6:4 6:3 ma nie zrobić?
Nieźle tez wygląda Haas z Gasquetem. Over 3,5 seta. Bułgar ugrał seta, a wracający do formy Tommy ma nie ugrać? Gasquetowi może ciężko się grać z takim typem gracza jak Haas. Jeżeli nie będzie popełniał dużo UE, to może nawet powalczyć o zwycięstwo.

Kurs na Monaco też wygląda bardzo zachęcająco. Raonic ma go ograć na mączce? No way.
Leo Mayer świetnie trzyma podanie, z Almagro widziałbym jakiś over gemowy.
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Nie bez znaczenia pewnie będzie jego ostatnie spotkanie z Big Johnem. Panowie pobili rekord gemów w FO.
Szczerze mówiąc nie do końca rozumiem jak rozegranie ponad 70 gemów miałoby mieć pozytywny wpływ na zawodnika w następnej rundzie...
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Szczerze mówiąc nie do końca rozumiem jak rozegranie ponad 70 gemów miałoby mieć pozytywny wpływ na zawodnika w następnej rundzie...
Dzisiaj musial odpuscic debla i jutro zapewne jeszcze bedzie odczuwac. chetnie gralbym na Granollersa jednak on tez ma maraton za soba, moze nie az tak dlugi jednak. 1,90 nie zacheca ale jest czas na zastanowienie
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
Nieźle tez wygląda Haas z Gasquetem. Over 3,5 seta. Bułgar ugrał seta, a wracający do formy Tommy ma nie ugrać? Gasquetowi może ciężko się grać z takim typem gracza jak Haas. Jeżeli nie będzie popełniał dużo UE, to może nawet powalczyć o zwycięstwo.
Zastanawiam się czy Haasowi starczy jeszcze paliwa żeby powalczyć z Gasquetem. Woli walki mu nie brakuje, ale czy jest jeszcze w stanie utrzymać równy poziom w meczu z Francuzem ? Wydaję mi się, że ugra tyle na ile Rysiek mu pozwoli.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Najlepiej over 38,5 w Pinnacle, kurs 1,93 aktualnie. ✅

Argumenty podobne co dziś w meczu Simona z Wawrinką,
na tym szczeblu turnieju dla mnie cztery sety minimalne, TB i over zapłacony :smile:

e: over Monaco o którym wcześniej pisałem, też zapłacony
 
lazzarov 300

lazzarov

Użytkownik
Witam,
Potrzebuję burze mózgów jak u dr.H - jak już ktoś wyżej wspomniał, mecz Tommy v Rysiek - kuszący hendi i zagram Haasa. Monaco v Roanic , tutaj jak nic widzi mi się TB i jakieś 3,5s , kurs na Monaco rownież dobry, chociaż nie wydaje mi się aby miał łatwe starcie. No i wyżej wspomniany P-H , maraton z Isnerem, za to Marcel kaszana z Jazirim, chyba skłaniam się ku Mathieu.
 
pezio 29,9K

pezio

Użytkownik
Betem dnia Mathieu? Dlatego, że odprawił Jaśka? No way. Faktycznie, Granollers nie zachwycił z Jazirim ale na przestrzeni całego sezonu jest zdecydowanie lepszy. Mam szac do Francuza, RG &#39;06 z Rafą i przecudowne spotkanie pozostanie w pamięci i kartach tenisa. Potem parę lat był w czołówce jednak przytrafiła się kontuzja kolana i zniszczyła chłopa. Ten rok mizerny, gdy trafiał na bardziej ogarniętych rywali - wtapiał. Dziś odpuścił debla. To nawet nie jest typ przeciwko zmęczeniu - jak w przypadku Rus vs Razzano. Po prostu, Isner zagrał słabo. Nie ukrywam, Francuz mnie zaskoczył, nie spodziewałem się tak równej gry z jego strony, zwłaszcza po tym co pokazał z Phau w 1r. Ogólnie po powrocie bardzo niestabilny. Hiszpan mimo słabego występu z Jazirim ma u mnie większy kredol zaufania i to na niego pogram, tym bardziej jeśli jest dogiem.

Na jutro typ dnia - Juan Monaco . Są zwolennicy i przeciwnicy stylu gry Raonicia. Ja stawiam się po środku, ogólnie nie pałam do niego sympatią ale nie z powodu stylu a zachowania na korcie i po za nim. Monaco wiadomo, typowy ziemniaczek. Ten rok całkiem niezły. Liczę, że jutro pokaże na co go stać i pokona Miłosza regularnością i spokojem.
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Szczerze mówiąc nie do końca rozumiem jak rozegranie ponad 70 gemów miałoby mieć pozytywny wpływ na zawodnika w następnej rundzie...
Dlaczego? Psychika! Takie zwycięstwo z pewnością strasznie go podbudowało psychicznie. Każde zwycięstwo mu dużo daje, a nie ma oszukiwać i Granollers gra bardzo słabo. Pierw z Phau z 0-2 wyszedł na zwycięstwo, potem do 18-16. Dzisiejszy debel nie miał znaczenia, to jest mecz treningowy, a że po drugiej stronie siatki nie byli jacyś wielcy debliści to i wygrali.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Dlaczego? Psychika! Takie zwycięstwo z pewnością strasznie go podbudowało psychicznie. Każde zwycięstwo mu dużo daje, a nie ma oszukiwać i Granollers gra bardzo słabo. Pierw z Phau z 0-2 wyszedł na zwycięstwo, potem do 18-16. Dzisiejszy debel nie miał znaczenia, to jest mecz treningowy, a że po drugiej stronie siatki nie byli jacyś wielcy debliści to i wygrali.
żeby nie budować napinki itp to skomentuje to tak:
Fogniniemu też pewnie dużo dało zwycięstwo rok temu nad Montanesem. Psychicznie? jak najbardziej, ale tylko tyle. Ciało i mięśnie to inna sprawa, ich nie naprawisz ani nie zregenerujesz bo tak by głowa i psychika chciała.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Wypowie sie ktos o Murrayu. Nie sledze jego poczynan jednak widzialem ogromne problemy z plecami w meczu z Nieminen. Fin okazal sie frajerem ( mam nadzieje ze po raz kolejny nie dostane za to bana bo bedzie to smieszne bo rzeczy trzeba nazywac po imieniu) i nie wygral z wylaczonym z gry Andym. Andy po wyjsciu na 1-1 nagle doznal olsnienia i zaczal grac swoje.
Jednak zastanawia mnie czy jutro znowu nie bedzie doskwieral bol. Giraldo juz moze zagrac bardziej konsekwentnie niz Nieminen i dobic Murraya. Tylko pytanie czy plecy dadza o sobie znac czy nie. To jakis problem Murraya ktory ciagnie sie od jakiegos czasu czy dopiero wczoraj sie pojawil ?
Dlaczego? Psychika! Takie zwycięstwo z pewnością strasznie go podbudowało psychicznie. Każde zwycięstwo mu dużo daje, a nie ma oszukiwać i Granollers gra bardzo słabo. Pierw z Phau z 0-2 wyszedł na zwycięstwo, potem do 18-16. Dzisiejszy debel nie miał znaczenia, to jest mecz treningowy, a że po drugiej stronie siatki nie byli jacyś wielcy debliści to i wygrali.
Co po psychice jak miesnie nie pozwola grac. Idealnym przykladem jest Razzano i nic wiecej. Coraz bardziej jestem sklonny zaufac Marcelowi bo mimo 5 setowki to byla rozlozona ona na 2 dni, byl w stanie zagrac w deblu i jeszcze wyrgac wiec nie ma problemow. Mathieu jest tak skonany ze musial odpuscic pre podwojna z Serra wiec jutro nadal moze dostac blokady gdzies po 1,5 godzinie. Isnera pokonal tylko dlatego ze wielkolud przestal biegac i serwis zaczal szwankowac. Granollers nie jest tak wielki i ma o wiele lepsza kondycje.
Granollers 1,95 expekt ( tam gdzie krecz=wygrana) ✅
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
RAONIC - MONACO
Raonic zrobił szybko bardzo duże postępy. Jeszcze w Australii był tylko dużym klockiem z silnym serwisem, obecnie dysponuje niezłym returnem i ku mojemu zaskoczeniu całkiem dobrze spisuje się na clayu.
Monaco jest świetny w przebijaniu i wymianach, tylko żeby przełamać Milosa to muszą być wymiany, a jego serwis to oprócz siły również świetnie wybierane kierunki.
Jeśli dojdzie do Tie-breaków, a zapewne dojdzie to daje większe szanse Milosowi.
Milos Raonic @1,93 Pinnacle Sports
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
I abrdzo przydatne info. Jesli Murray mial czarne mysli i po glowie chodzilo mu to czy w ogole zagra na Olympiadzie to bol musial byc bardzo silny. Tak jak pisalem, Nieminen okazal sie gamoniem i nie zdolal zdominowac ledwo chodzacego Murraya na tyle szybko az temu bol minal ( cos zagmatwane jest czy dostal zastrzyk i przestalo czy zastrzyki bierze juz od jakiegos czasu ale nie wazne). Giraldo ma 2 dni na rozplanowanie tego pojedynku. Jesli Andiemu znowu bedzie doskweiral bol sadze ze juz nie bedzie ryzykowal bo to za wiele. Wyczytac mozna ze z plecami problem jest juz od jakiegos czasu ( grudzien) ale dopiero teraz bol byl az tak silny wiec po co sie zajezdac. Jesli jednak wszystko ok to nie zdziwilbym sie gdyby Kolumbijczyk zostal rozjechany 3-0 tak jak dzisiaj Delpo tez niby z urazem rozklepal Cilica...
Giraldo-Murray 3,10 expekt mimo wszystko liczac na krecz ⛔
 
N 23

nekar

Użytkownik
system nie pozwolił mi na podanie linka do bbc sport gdzie Jonathan Overend pisze w korespondencji z Roland Garros, że Murray znakomity i jeszcze z szansami.
n.
 
prof 13,7K

prof

Użytkownik
Dyscyplina - Tenis, Roland Garros
Spotkanie: David Ferrer - Mikhail Youzhny
Typ: Mikhail Youzhny +1.5 seta
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:

Jest to chyba najciekawszy pojedynek dzisiejszego dnia na French Open. Hiszpan David Ferrer powalczy o 4 runde z Rosjaninem Mikhailem Youzhnym. Zdecycowanym faworytem jest Hiszpan ale absolutnie nie mozna odbierac szans Youzhnemu. Po pierwsze w tym sezonie Misza gra naprawde dobrze , po drugie jest w formie i na cegle potrafi grac. Po trzecie ma on dobry bilans h2h z Ferrerem 4 do 2 wygranych pojedynkow, Ferrer z Paire mial troche problemow i szczerze mowiac nie zachwycil. Oboje w sumie latwo wygrali poprzednie mecze po 3-0 wiec beda mieli duzo sily ewentualny dlugi pojedynek. Warto przypomniec ze Ferrer w poprzedniej edycji na RG tez wszyskto latwo wygrywal po 3-0 dopoki nie trafil na kogos z potencjalem czyli Monfilsa i przegral po 5 setowce. Youzhny ma bardzo duzy potencjal wiec stac go na bardzo wiele i licze ze conajmniej 2 sety zgarnie dla siebie a kurs kusi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
beb 95

beb

Użytkownik
Data: 02/06
Wydarzenie: ATP Roland garros
Spotkanie: Giraldo - Murray
Typ: 2
Kurs: 1.36
Stawka: 300 PLN
Analiza: Nie będę robił analizy jak rzeka dla oczywistego typu, Murray i tyle. Giraldo jest zawodnikiem które bardzo lubię ponieważ często wygrywa z zawodnikami o lepszych umiejętnościach ponieważ jego styl gry jest niewygodny dla jego przeciwników. Murray jak to murray, wielki duchem psychika siedzi gdzieś na dole. W tym spotkaniu Giraldo nie ma żadnych szans. Murray przecież jak zawsze musi dojść do półfinału w którym dostanie lanie;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Co do Murraya przypomnę tylko, że z Giraldo spotkał tydzień temu w Barcelonie i Murray szybko się z Nim rozprawił 2:0 w setach 6:1, 6:2. Wątpię żeby za 7 dni coś się zmieniło w grze obu zawodników. Oczywiście można liczyć na krecz Murraya ale czy po kursie w granicach 3.0 warto ryzykować?
Podpinam się również po typem kolegi prof. Lepszy bilans h2h dla Youzhnyego, co prawda 2 ostatnie spotkania dawno temu i na twardej nawierzchni ale widać, że Rosjanim potrafi grać z Ferrerem.
Ja zagram bardziej asekuracyjnie po równie dobrym kursie:
David Ferrer - Mikhail Youzhny +2,5s @2.05⛔ Expekt
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
roy. 187

roy.

Forum VIP
Co do Murraya przypomnę tylko, że z Giraldo spotkał tydzień temu w Barcelonie i Murray szybko się z Nim rozprawił 2:0 w setach 6:1, 6:2. Wątpię żeby za 7 dni coś się zmieniło w grze obu zawodników. Oczywiście można liczyć na krecz Murraya ale czy po kursie w granicach 3.0 warto ryzykować?
7dni? Wez ty sie moze naucz liczyc. W Barcelonie grali 26.04 a dzis mam 02.06 no to rzeczywiscie 7 dni. Murray ostatnio nekany przez kontuzje, z Nieminenem gral na stojaco, dopiero jak zaczely dzialac leki wzial sie za gre. W Madrycie nie gral, w Rzymie odpadl z Ryskiem, z Nalbandianem tez mial klopoty i jeszcze wtopa z Rao w Barce 0-2. A teraz z innej beczki Giraldo w Rzymie przegral z Tomikiem a tutaj rozprawil sie z nim 3-0 wiec nie mysl sobie ze przez jakis okres czasu nic sie nie zmienia, bo tak nie jest. Jesli Murray nie bedzie mial dzis zadnych dolegliwosci to powinien to wygrac ale latwo miec nie bedzie. Kolumbijczyk tanio spory nie sprzeda
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
7dni? Wez ty sie moze naucz liczyc. W Barcelonie grali 26.04 a dzis mam 02.06 no to rzeczywiscie 7 dni.
Tak, rzeczywiście. Mój błąd. Grali ze sobą ponad miesiąc temu. Owszem zmienia się ale Murray zdeklasował wtedy Giraldo oddając mu tylko 3 gemy. A liczyć tylko na zejście z kortu Murraya i stawiać na Giraldo to trochę mija się z celem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom