>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

French Open '12 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Z plecami Andiego wszystko w porządku i przedwczoraj nie pozostawił złudzeń Kolumbijczykowi Giraldo odprawiając go gładko w 3-setach. Murray był zawsze dla mnie typem zawodnika, który potrzebuje czasu i odpowiedniego podkręcenia w sobie, by pewnie wejść w turniej. Tego własnie po nim się spodziewałem, że z kolejnej rundy na rundę będzie grał coraz lepiej będąc jednocześnie pewnym swego. Jeśli tylko zdrowie na to pozwoli, to dla mnie jest dzisiaj zdecydowanym faworytem w starciu z Gasquetem. Fakt faktem, pokonał go w ostatnim turnieju w Rzymie, jednak wtedy było widać po Szkocie, że brakuje mu nieco zapału i motywacji. W GS&#39;ie sprawy będą wyglądać inaczej i nawet pomimo tego ,że Gasquet gra u siebie to sądze że to właśnie do Murraya należy rewanż jako zawodnika z większym arsenałem.

Richard Gasquet - Andy Murray @ 1,67 Pinnacle
Jak juz mialbym grac na Szkota to jedynie w buku gdzie krecz=zwrot nie wazne ile pilek zostanie rozegranych.. w pinnacle bym sie bal.
Murray-Gasquet 2,30 expekt
Panie Murray, na Pana już czas. Zacznijmy od tego, że Andy gra z kontuzją pleców i był na skraju w meczu z Nieminenem. Potem nagle cudowne ozdrowienie i wykorzystał niemoc Fina, który poprostu bał się z nim wygrać. Z tego co wyczytałem ból doskwiera już od dawna, ale nie można zrobić żadnych zabiegów, bo Szkot nie zagrałby na Olimpiadzie w Londynie, a jest to główna impreza dla niego w tym roku. Dostaje zastrzyki przeciwbolowe wiec nie jest dobrze. Narazie trafil na &quot;frajerow&quot;(Nieminen, Giraldo, Ito). ktorzy nie potrafia wykorzystac jego niedyspozycji. Jutrzejszy przeciwnik to juz klasa wyzej i do tego bedzie mial po swojej stronie.publicznosc. W Rzymie 2 tygodnie temu po tiebreaku w ktorym wygral Murray potem dwa sety 6-3 6-2 byly łupem Francuza i wygral on ze Szkotem 2-1. W 2010 roku grali w 1 rundzie RG i zwyciesko wyszedl Murray wygrywajac 3-2 po bardzo zacietym meczu w ktorym prowadzil juz 0-2 ale zabraklo sil. Jutro to Andy bedzie mial na pewno mniej sil z powodu urazu plecow. Jesli Francuz zagra tak jak w Rzymie gdzie nie bylo publicznosci to powinien pokonac Murraya. Kurs jeszcze zacheca wiec nic tylko pobrac ale w buku gdzie krecz=wygrana.
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Ferrer -9 g ( kurs 1,77) ✅
Jego rywalem będzie Marcel Granollers ,który gra swój najlepszy turniej wielkoszlemowy lecz dziś spotka na swojej drodze w końcu jakiegoś wymagającego rywala jakim będzie David.Wszystkie znaki na niebie wskazują iż będzie to bardzo gładki pojedynek i handi 9 gemów powinno zostać spokojnie pokryte.

Almagro
-Tipsa typ 1 ( kurs 1,45) ✅
Tutaj zgadzam się z moimi porzednikami,powinno być to łatwe i przyjemne spotkanie osobiście liczbę na gładkie 3-0 które zagrałem po kursie 3,25✅
e@Osobiśćie uważam że zamiast kłócić się kto będzie lepszy w meczu Murrey-Gaquet warto zagrać over w tym meczu aby cieszyć się pięknem tenisa bo będzie to wyrównane spotkanie
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Pierwsze dzisiejsze mecze już za moment. Ferrer zmierzy się z bardzo przereklamowany Granollersem a Almagro z Tipsareviciem.
Ten drugi pojedynek był już opisywany w tym dziale. Niestety... spadki kursów mocno zniechęcają do gry. 1,40 na tym etapie? Zdecydowanie odpuszczam.
Janko to tenisowy top. 8 lokata nie oznacza, że wygra dziś z 13 Almagro ale na pewno może mu nieco napsuć krwi.
To że obydwaj panowie jeszcze się nie spotkali zaskakuje. W rozpoczynanych dzisiaj spotkaniach gracze spotykali się minimum 3 razy... w dokańczanych minimum to dwa pojedynki. Almagro jeszcze z Janko nie grał co może nie zaowocuje całkowitą nieznajomością tenisa rywala, ale wpłynie na spokojny przebieg spotkania i wyważoną grę w pierwszych gemach.
Tipsa w swoich 3 meczach grał dobry tenis. Na wszystkim można znaleźć jednak rysy i należy za nie uważać np. stratę seta z Querreyem i kłopoty z utrzymaniem podania w tym meczu, nieco nerwówki w z Chardym i konieczność pogoni w trzecim secie z Benneteau.
Almagro ma na rozkładzie Lorenziego, Baghdatisa i L. Mayera i świetną grę. Brak kłopotów z łamaniem rywali, żadnego TB i tylko 12 razy 12 gemów w secie.
Dziś jednak po drugiej stronie siatki staje zupełnie inny gracz. Gracz waleczny, groźny i potrafiący kończyć wymiany z najlepszymi graczami świata.
Trudno spodziewać się tu innego rozwiązania niż zwycięstwo Hiszpana ale najciekawszym betem na ten moment wydaje mi się:

Janko Tipsarevic - Nicolas Almagro

over 39,5

6/10 @ 1,90

Unibet

⛔


Po wspomnianych spotkaniach przyjdzie czas na dokończenie wczorajszych pojedynków. Tam ciągle liczę na Stasia i na Potro złapanego na live po fantastycznych kursach. Tu jednak nie widzę możliwości dołożenia ciekawego kursu.

Kolejnym spotkaniem będzie mecz

Parę słów o tym meczu już napisałem. Teraz to rozwinę. Murray ma spore kłopoty zdrowotne.
Andy parę dni temu przeżywał największe bóle w życiu, bał się że nie wystartuje w Wimbledonie i na IO(...). Nie jest ok bo kontuzje potrafią się ciągnąć długimi tygodniami a plecy, barki, kolana narażone na obciążenia nawet na każdym treningu nie regenerują się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.
Panowie spotykali się już 7 razy! Więcej zwycięstw ma... dzisiejszy udnerdog - Risza. Jedno z nich zostało jednak wpisane w statystyki po walkowerze oddanym przez Szkota w Dubaju. Ostatni mecz wygrał Francuz - w Rzymie, niedługo przed startem turnieju w Paryżu. Wiele aspektów przeważa za Kaszkietem.
Trzy pierwsze spotkania w tym turnieju to rozczarowania w wykonaniu obydwu panów. Przy bilansie 3-0, 3-1, 3-1 i 3-0, 3-1, 3-0 może to zabrzmieć bardzo dziwnie ale obydwaj mieli kłopoty w swoich spotkaniach. O ile pierwszą rundę z Zoppem można tłumaczyć oszczędzaniem sił o tyle mecz z Dimitrovem to mocna wpadka. Niewiele zabrakło a Gasquet musiałby gonić wynik ze stanu 0-2. Jedno utrzymanie serwisu... i być może nie mielibyśmy tu dziś Francuza. Trzeci runda to względnie łatwe zwycięstwo z Haasem ale znów zaczęło się od męczarni i porażki w pierwszym secie (6-7).
U Murraya podbny scenariusz. Oszczędzanie się w drugim secie z Ito, wielkie kłopoty w drugiej rundzie z Nieminenem i pełna kontrola sytuacji w trzeciej rundzie. Fin w drugiej rundzie, po pierwszej wygranej partii i przełamaniu w drugiej, kompletnie nie udźwignął presji i perspektywy pokonania numeru 4.
Kontuzja zrobiła swoje, Murray na pewno nie był w tym meczu mocnym tenisistą. Jak jest w całym turnieju? Według mnie podobnie.
Gdy ktoś postawi się mocno Szkotowi to może wykorzystać jego kłopoty.
Dziś spodziewam się dość długiego pojedynku (co może zaowocować natężeniem się problemów M.) ale przede wszystkim zwycięstwa Ryszarda w pierwszym secie.

Wszystkie Ryśki to fajne chłopaki ????


Andy Murray - Richard Gasquet

1 set - Richard Gasquet

6/10 @ 2,40
Sportingbet
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
N 23

nekar

Użytkownik
Andy Murray vs Richard Gasquet Gasquet wygra 1 seta 1.93 totomix
Dwukrotnie Andy przegrywał z Richardem pierwsze dwa sety w turniejach Grand Slam.
Myślę że tu będzie podobnie. Murray wyraża się w superlatywach o grze Gasqueta
trochę statystyki z bbc
Head to head
Murray
Gasquet 25
Age
25
4
World ranking
20
22/7
2012 win/loss record
19/11
1
2012 titles
0
22
Career titles
6
$20,376,752
Career prize money
$6,268,402
n.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Pierwsza sprawa to od meczu Murraya z Gasquetem radziłbym się trzymać z daleka.
Druga sprawa to kurs na Szkota jest kompletnie nie adekwatny co do poniesionego ryzyka gdyby się na niego postawiło.
H2H wyrównane, do tego panowie spotkali się 2 tygodnie temu, wygrał Francuz. Richard gra można rzec, że u siebie, ma za sobą publikę.
Kolejna sprawa to kontuzje. Ten sam temat wałkowany od zawsze... Co turniej jest to samo. Murray na początku sezonu miał mieć problemy z kolanem, wygrał turniej w Brisbane, później w półfinale walczył z Djokovicem bodajże 5 godzin. A o Novaku wtedy też ludzie pisali, że o Serb ma jakieś kłopoty z kolanem...
W meczu Nadala z Federerem na AO analogiczna sytuacja. Mecz wcześniej Rafa złapał się za udo i już &quot;kontuzja&quot;, &quot;ma problemy z udem&quot; itd.
Ktoś zje tabletkę podczas meczu i już zaczyna się to samo... Kontuzja...
Komentator Eurosportu: Janko Tipsarevic był dzisiaj lekkim faworytem.
[*]
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Ja tylko się zastanawiam czy zdrowy Murek miałby szanse ze zdrowym Francuzem na korcie ziemnym? Szanse, pewnie tak, ale stawianie go w roli faworyta nie jest do końca chyba adekwatne do rodzajów posiadanych umiejętności. Dla mnie Francuz wraz z Simonem, Almagro, Tipsą i oczywiście Nadalem stanowią najbardziej dynamicznych wybieganych tenisistów. Powiem tak - im dłużej potrwa to spotkanie tym Francuz będzie miał większe szanse na jego wygranie, ale wcale się nie zdziwię jak skończy się 3-0 dla Francuza. Nie mam przekonania do gry Murraya, a już kompletnie do obstawiania go po takim kursie.
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
Tyle się mówi i pisze o meczu Rysia z Wiewiórką, że aż sam napiszę kilka słów o tym. W tegorocznym Roland Garros widziałem tylko jeden mecz tych zawodników, a było to spotkanie Andego z Nieminenem.

Co do dzisiejszego meczu, jak to w przypadku wielkiego szlema h2h ma rolę drugorzędną. Mimo wszystko można wspomnieć, że stan rywalizacji wynosi 3:3. Panowie rozegrali dwa spotkania z tych potyczek na nawierzchni ziemnej i wynik jest również remisowy, bo 1:1. Ostatnie spotkanie jak już kolega wcześniej wspomniał, zawodnicy rozegrali około dwa tygodnie temu, podczas zawodów w Rzymie i dla przypomnienia dodam, że wygrał Gasquet 6:7 6:3 6:2.

Już od jakiegoś czasu słychać o kontuzji Szkota. W meczu z Nieminenem jak oglądałem grę Andego w pierwszym secie to byłem nie mal pewny, że albo Andy skreczuje, albo po prostu przegra to spotkanie. Jednak w drugim secie losy się odmieniły i zobaczyliśmy nowego lepszego Szkota.

Rysiu w meczach z Dimitrovem oraz Haase, dość długo wchodził w mecz. Po pierwszym przegranym secie Gasquet wziął się w garść i pewnie wygrał kolejne trzy partie. Widziałem, tylko skróty z tych spotkań i można było zauważyć, że Francuz bardzo dobrze się czuje podczas tych zawodów. Jego jednoręczny bh funkcjonuje bardzo dobrze.

Dobra konkrety, bo rozpisałem się. W mojej ocenie to spotkanie będzie długie nawet nie zdziwiłbym się, jak zobaczymy pięć setów. Obydwaj zawodnicy mają podobne szanse na zwycięstwo. Nie sugerowałbym się jakąś kontuzją Andego, bo podczas takich spotkań adrenalina i lekarze zrobią wszystko, a jak pokazały poprzednie mecze ten uraz nie jest, aż taki straszny. Mecz będzie długi a za co tym idzie trochę gemów powinno paść.


Typ: over 38 gemów
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 334

copper

Użytkownik
Zgadzam się z Tobą Harvey w 100%. W wypadku problemów ze zdrowiem Murraya i kreczu w ostateczności zwrot. Powinien to być ładny i długi mecz. Murray często ma w turniejach wielkiego szlema cięzką przeprawe z kimś we wcześniejszych fazach turnieju jak z Troickim, Hasse czy właśnie Gasquetem. Dziś też spodziewam się cięzkiej przeprawy Murraya i to niekoniecznie wygranej. typ Over 38 gema
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Monaco-Nadal over 27,5
Moim zdaniem pierwszy set będzie najbardziej wyrówany licze tutaj na jakiegoś TB lecz wiem o tym że z seta na set Monaco może pękać
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
W przypadku jutrzejszych meczów moim zdaniem nie ma innej opcji jak pójście typowo na łatwiznę. Federer może tracił tutaj sety z nieco przeciętną &#39;elitą&#39; , ale trzeba równie dobrze brać pod uwagę, że nie musiał grać na stoprocent i dopiero teraz w ćwierćfinale może pokazać swoje oblicza. Pony po pamiętnym 2009 roku, gdzie miał na widelcu dwukrotnie Federera, od tamtej pory dostaje srogie lanie od Rogera, który nie utracił w ciągu tych 3 lat z nim ani jednego seta. Widać, że wyciągnął sobie odpowiednie wnioski jak to przystało na profesora. Dla mnie zwycięstwo Szwajcara bez dwóch zdań.

Na drugi ostrzał pójdzie Francuz Tsonga. Novak przechadzał się tutaj raczej bezproblemowo, jedynie wczoraj wielką przeszkodą okazał się Włoch Seppi, któremu ostatnio forma zdecydowanie służy i rozegrał tutaj całkiem przyzwoity turniej. Mimo wszystko, nawet po wczorajszej utracie dwóch pierwszych setów, pozostało uczucie: &quot;to i tak skończy się 3:2 dla Serba&quot;. Tak własnie przystało na numer 1. Tsonga gra fajny, ofensywny tenis ale uważam że mimo częstej utraty regularnej postawy Novaka w ostatnich dniach, dla Francuza wciąż &quot;daleka&quot; droga by pokonać go w ćwierćfinale GSa.

Federer &amp; Djokovic @ 1,67 Pinnacle
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
NOLE - TSONGA
Typ: 1@1,20 (bet-at-home)​

Dzięki temu, że Nole zagrał z Seppim padakę i popełnił tam aż 77 UE (to 3x więcej niż popełniał średnio w pozostałych meczach na RG 2012) buki na mecz z Tsongą dały kurs 1.20, a nie 1.02 jak na mecz Nadal - Almagro.
Nie lubię takich niskich kursów, ale coś czuję, że to będzie lokata 20%, bo Tsonga odstawia lipę przez cały turniej. Gdyby Wawrinka nie popełniał masy błędów taktycznych to Tsonga byłby już poza turniejem.
Tsonga gra momentami super, serwis siedzi, podanie ponad 220,... ale po chwili przysypia. Novak nawet jak zagra średnio to on ten okres gdy Tsonga nie będzie miał pomysłu na grę na pewno wykorzysta.
Liczę, że Djoković miał słabszy dzień (nie wiem może dostał rozwolnienia w dniu meczu i dlatego tak mu kiepsko szło), a nie jest to jakiś dłuższy kryzys jak pod koniec zeszłego roku.
Jeśli będzie finał Djoković - Nadal to obawiam się, że nie będzie jak ostatnio 1,70 za win Rafy tylko jakieś 1,20 ????
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
NOLE - TSONGA
Typ: 1@1,20 (bet-at-home)​

Dzięki temu, że Nole zagrał z Seppim padakę i popełnił tam aż 77 UE (to 3x więcej niż popełniał średnio w pozostałych meczach na RG 2012) buki na mecz z Tsongą dały kurs 1.20, a nie 1.02 jak na mecz Nadal - Almagro.

Nie lubię takich niskich kursów, ale coś czuję, że to będzie lokata 20%, bo Tsonga odstawia lipę przez cały turniej. Gdyby Wawrinka nie popełniał masy błędów taktycznych to Tsonga byłby już poza turniejem.

Tsonga gra momentami super, serwis siedzi, podanie ponad 220,... ale po chwili przysypia. Novak nawet jak zagra średnio to on ten okres gdy Tsonga nie będzie miał pomysłu na grę na pewno wykorzysta.

Liczę, że Djoković miał słabszy dzień (nie wiem może dostał rozwolnienia w dniu meczu i dlatego tak mu kiepsko szło), a nie jest to jakiś dłuższy kryzys jak pod koniec zeszłego roku.

Jeśli będzie finał Djoković - Nadal to obawiam się, że nie będzie jak ostatnio 1,70 za win Rafy tylko jakieś 1,20 ????
Djoko to tak jak napisales jutro 20% lokaty i tylko jakis chory fanatyk Tsongi moze postawic jakies pieniadze w jego strone. Francuz nigdy nie blyszczal na klaju, awans do 1/4 to jego najlepsze osiagniecie w dotychczasowej karierze i jutro sie z nim zegna. Jesli ugra seta to bedzie max co moze w tym meczu zrobic. A co do kursow to na pewno nie byloby 1.02 na Djoka, bez przesady! Kursy sa dobrze wystawione, zreszta juz spadaja i radze szybko stawiac bo jutro beda po 1.1 max pewnie ... co do finalu to nie wybiegajmy zbyt daleko w przyszlosc ale na pewno tez myslisz sie co do kursu. Na Nadala z Djokiem dadza 1.50 +
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Na Nadala z Djokiem dadza 1.50 +
Nadal w tym momencie jest poza zasięgiem czołówki.
Djokovic nie ma takiej formy jak rok temu i bukmacherzy dobrze o tym wiedzą. Zapewne będzie powtórka finału jak i jednego półfinału z przed roku.
Del Potro jak to Del Potro, ze Szwajcarem mu nie idzie (osobiście uważam, że jutro lepszym typem, bardziej pewnym jak i z większym kursem jest typ na Rogera niż Djokovica). Serb choć ma dość niekorzystny bilans z Tsongą w porównaniu z innymi to łatwej przeprawy mu nie wróżę.
W półfinale moim zdaniem Novak znowu polegnie z Rogerem (będzie to pewnie najbardziej wyrównany mecz w turnieju tuż obok Ferrera i Murraya).
Nadal obojętnie na kogo trafi w finale to i tak go raczej na 99% wygra. Z Djokovicem zapewne daliby mu 1,20-1,40 przy formie Serba. A z Federerem to każdy wie jak mu się gra, do tego na mączce...
Rok temu płacili 1,40-1,50 na Nadala z Federerem.
W granicach 3,00 na Rogera z Djokovicem gdzie to Serb poległ wtedy po raz pierwszy w sezonie.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
W życiu nie dadzą +1,50 na Nadala w finale, bez względu na to czy zagra z Djokovicem czy Federerem. Przecież to niekwestionowany faworyt od początku turnieju. Jak dla mnie to w tym roku nawet seta nie straci. Jeśli dadzą 1,40 to będzie bardzo dobrze. Spodziewam się raczej ~1,30. Sam będę grał na pewno dw 3-0 albo handicap -1,5 seta grubiej. Król mączki i jest w wielkiej formie + na pewno Serb i Szwajcar są w gorszej niż chociażby przed rokiem. Nie ma innej opcji po prostu, buki to raczej wiedzą.
W tej chwili jest kurs 1,44 (Bet365) na końcowy triumf Rafy [e: w BetFair 1,49 - wyższego nie widzę] i chociaż bywało już tak, że przed ostatnim spotkaniem był większy niż wcześniej, to nie liczyłbym na to tym razem.
Także:
Wygra RG - Rafael Nadal
Kurs: 1,49 (BetFair)

Pewność: 9,5/10
Można na luzie stawiać dom ???? ja czekam jednak na finał i poluję na większy odd
W meczu Djoko z Tsongą niespodzianki bym nie doszukiwał, ale kursu 1,20 także nie warto tykać. Nr 1 rankingu pokazał dużo słabości, a Francuz serwisem może sporo ugrać, co przy jakiejś tam ilości szczęścia jakby nie patrzeć ma szanse przynieść efekt. Wystarczy poczekać aż utrzyma pierwsze kilka gemów, a kurs już będzie lepszy.
Aha, jeszcze co do spotkania Federera z Del Potro to ja bym raczej odpuścił. Roger od kiedy przegrał z nim podczas USO 2009 nie odpuszcza żadnego meczu z nim, ale nie jest tu w za dobrej formie. Jeden i drugi stracili do tej pory po 3 sety, z tym że Szwajcar w dużo gorszymi zawodnikami, co o nim niedobrze świadczy. Roger gorzej biega niż kiedyś, 31 lat się zbliża, no i popełnia sporo błędów + ma wyraźne problemy z returnem. Z kim jak z kim, ale z Delpo po takim kursie nie ma sensu go ruszać. Argentyńczyk ze swoim serwisem nie powinien tego przegrać w trzech setach. 3,60 na jego win to na pewno value, ale chyba się nie odważę.
Jutrzejszych męskich spotkań nie typować, tylko podziwiać. ????
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Do tej pory 5 overów 5 weszło, czas na kolejny

Almagro - Nadal linia 28,5 w PaddyPower po kursie 1,91. ✅

Nadal do tej pory idzie jak burza, faworyt do wygrania RG,
Almagro rok temu grał świetnie z rodakiem, przegrał 0-3, ale sprawił mnóstwo problemów Nadalowi,
pierwsze sety przegrał po TB, szanse na urwanie seta są, jeśli zakończy się to w 3 setach,
to jeden przegrany TB i cztery utrzymane serwisy Almagro dadzą over w tym meczu.

6/6 :cool:
 
S 2,5K

skazany10

Użytkownik
Ferrer D. (Esp) - Murray A. (Gbr)
Typ: Murrayyyyyyy
Bukmacher: Sportingbet
Kurs: 2.63
Analiza:
W końcu zaczyna się poważne granie. Niesamowita regularność i solidność vs niespełniony brytyjski talent. Ferrer w tym roku na clayu 13/17 zwycięstw co daje 76%, Murray 9/12, 75% wygranych spotkań. Jednak jak to mądra głowa powiedziała, statystyki nie grają.
Ferrer gra swój na pewno najlepszy tenis na bardzo wysokim poziomie. W turnieju odprawił z kwitkiem po 3-0 kolejno Paire, Youzhnego, Granollers-Pujola nie pozostawiając żadnych złudzeń kto był lepszy. Jednak prawdziwe sprawdziany dopiero przed nim. W tym roku na nawierzchni ziemnej odpadał tylko z &quot;wielkimi&quot;, 2 razy z Nadalem i raz Federerem. Wpadkę zanotował tylko na początku kwietnia w Monte Carlo ulegając Belucciemu 6-2,6-3. Jednak nie ulega wątpliwości, że to jego ulubiona nawierzchnia, z &quot;ogórkami&quot; potrafi świetnie atakować i uderzać oburęcznym backhandem, z lepszymi potrafi umiejętnie grać defensywnie. Jednak jak już wspomniałem, Ferrer przeważnie gra świetnie do 1/4 finału, natomiast gdy trzeba stawić czoło top 4, często po prostu nie daje rady( oprócz właśnie Murraya). Jako faworyt wygrywał 78,6% spotkań, natomiast jako outsider już tylko 67,2% co pokazuje, że nie ma na tyle umiejętności, lub nie potrafi znaleźć odpowiedniej taktyki na pokonanie Nadala, Djokovica czy Federera. Jeśli chodzi o nawierzchnie ziemną spotkali się 3 razy, z czego 3 razy wygrał Ferrer więc na pewno posiada przewagę psychologiczną i patent na pokonanie Szkota.
Murray jak w każdym chyba turnieju, przechodzi wzloty i upadki. W 1 rundzie Nieminen mógł go wrzucić do piekła i pozbawić marzeń o dobrym wyniku w RG, jednakże udało się Szkotowi wyjść z opresji. Spotkania z Giraldo i Gasquetem dają mi nadzieję, że w końcu Szkot się przełamie i powalczy najpierw z Ferrerem, poźniej z Nadalem o awans do finału Rolanda Garrosa.
W tym roku na clayu, Murray nie imponuje tak jak Hiszpan, 75% wygranych meczy, przegrane z &quot;Ryśkiem&quot;, Raoniciem, Berdychem słusznie sprawiają, że faworytem w tej potyczce jest Ferrer. Dużo osób dalej mówi o rzekomej kontuzji Murraya, jednak w meczu z Ryśkiem nie zauważyłem szczególnej indolencji w grze Szkota. Co bardzo mnie cieszy to reakcje jego w trakcie meczu. Pomimo przegranych pierwszych setów z Gasquetem i Nieminenem i marnych perspektyw na pokonanie rywali, nie poddał się, walczył do końca pokazując coraz lepszą grę (6-1,6-2 z Gasquetem 3 i 4 set). Na pewno będzie to mega trudny sprawdzian dla Murraya, nie jest to jego ulubiona nawierzchnia, jednak kurs wydaje się sporo zawyżony w porównaniu do szans Szkota.
Murray na clayu przegrał z Ferrerem w Rzymie i Madrycie w 2010 roku i Rogers Cup w 2006, także trochę dawne dzieje. Pomimo wyższego rankingu i dobrej gry, Murray jest zdecydowanym outsiderem według bukmacherów w meczu z Ferrerem i to mi pasuje. Presja może tym razem usztywnić Hiszpana, ktory zacznie popełniać niewymuszone błędy i przegra spotkanie. Sądze, że tak jak w paru meczach Murray przegra 1 seta, ale po 5 setowej walce to on wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku. Na pewno 2.63 jakie wystawił Sportingbet, biorę z pocałowaniem ręki i wierzę dalej w &quot;niespełniony brytyjski talent&quot;.
Powodzenia! ; )
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
roy. 187

roy.

Forum VIP
W życiu nie dadzą +1,50 na Nadala w finale
W Monte Carlo dawali 1.80 a w Rzymie 1.70 na Rafe z Nole wiec mysle ze kurs w granicach 1.50 moze dadza o ile w ogole Djoko tam sie zamelduje bo Rafa na pewno. Chociaz w sumie moze i nawet 1.5 nie byc.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
W Monte Carlo dawali 1.80 a w Rzymie 1.70 na Rafe z Nole wiec mysle ze kurs w granicach 1.50 moze dadza o ile w ogole Djoko tam sie zamelduje bo Rafa na pewno. Chociaz w sumie moze i nawet 1.5 nie byc.
Jak mogą dac na pojedynek Nole - Nadal kurs w okolicach 1.50 jak na końcowe zwycięstwo Nadala Bwin daje 1.38 a Pinnek nie więcej niż 1.450.
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Jak mogą dac na pojedynek Nole - Nadal kurs w okolicach 1.50 jak na końcowe zwycięstwo Nadala Bwin daje 1.38 a Pinnek nie więcej niż 1.450.
To samo bylo ostatnio. Kurs przed turniejem w Rzymie na win Rafy byl ok 1.8 a w finale 1.70 wiec tym bym sie nie sugerowal, no ale faktycznie 1.50 nie dadza raczej na pewno
 
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
a ja jutro gram Djoko -6.5g oraz Federera -5.5g;)

obaj wiedza, ze to juz nie sa zarty i nie moga sobie pozwolic na 5 setowki przed meczem ze soba, bo kto jak kto, ale Nadala moga pokonac tylko oni, przy zyciowce i zalozeniu, ze Rafa zagra najgorszy mecz w sezonie ???? ale fakty sa takie, ze Tsonga nie ma najmniejszych szans z Novakiem, bardziej obawiam sie Rogera, ale mysle, ze nawet jak straci seta to i tak nadrobi 5.5g, kursy fajne, bo 2.20 i 2.00 ako wychodzi ciekawe, nie polecam grac bardzo grubo, ale za pare zlotowek mozna sprobowac;)
5/10j ;) trzymac kciuki za panow z pierwszej trojki ATP ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom