>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Final Eight LŚ 2011 [ 6-10 lipiec] - Gdańsk-Sopot

Status
Zamknięty.
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
tiko227 przestan pisać bo taką argumentacją tylko się ośmieszasz..
Co robi Żygadło w kadrze to ja nie wiem
Żygadło nie jest w najlepszej formie, wczoraj popełnił wiele błędów (jak na rozgrywającego), jednak Drzyzga byłby lepszy? W lidze nieraz pokazał na ile go stać i z pewnością nie byłby lepszym rozwiązaniem, niż Żygadło. Fakt, nawet we wczorajszym meczu okazało się, że miał problemy z rozegraniem trudniejszych piłek, &quot;robiąc&quot; podwójne odbicie, jednak trzeba zapamiętać, że już Zagumny nie powróci, a Drzyzga to z pewnością nawet nie sięga do czubków palców (mimo wszystko) Żygadle ????. Więc, mówiąc o młodych nie mówmy o średniaku Drzyzdze ????.
 
golden 0

golden

Użytkownik
Żygadło nie jest w najlepszej formie, wczoraj popełnił wiele błędów (jak na rozgrywającego), jednak Drzyzga byłby lepszy? W lidze nieraz pokazał na ile go stać i z pewnością nie byłby lepszym rozwiązaniem, niż Żygadło. Fakt, nawet we wczorajszym meczu okazało się, że miał problemy z rozegraniem trudniejszych piłek, &quot;robiąc&quot; podwójne odbicie, jednak trzeba zapamiętać, że już Zagumny nie powróci, a Drzyzga to z pewnością nawet nie sięga do czubków palców (mimo wszystko) Żygadle ????. Więc, mówiąc o młodych nie mówmy o średniaku Drzyzdze ????.
Ale jest młody, perspektywiczny - kiedy ma dostać szansę jak nie w takim turnieju jak LŚ?
A Żygadło już swój poziom osiągnął, jest dojrzałym siatkarzem i lepszy już nie będzie.
 
T 13,8K

tadzin

Użytkownik
W lidze nieraz pokazał na ile go stać i z pewnością nie byłby lepszym rozwiązaniem, niż Żygadło
W lidze Drzyzga jest jednym z najlepszych rozgrywających (mówię o minionym sezonie, bo ciężko mi ocenić tylko na podstawie repezentacji co gra choćby Steuerwald czy Tihacek). Poza Zagumnym, który jest po prostu zdecydowanie najlepszy, Drzyzgę stawiałbym gdzieś na poziomie ja wiem Falasci??
Żygadło to wystawiacz nie rozgrywający.. Nauczył się w Trento że da wysoką piłkę na skrzydło a tam mu skrzydłowy tak czy siak skończy. Polska reprezentacja to nie Trento i wszystkie błędy Żygadły wychodzą..
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
tiko227 przestan pisać bo taką argumentacją tylko się ośmieszasz..
Co robi Żygadło w kadrze to ja nie wiem, to jest zdecydowanie najgorszy wybór jaki możemy mieć na rozegraniu, skoro odmładzamy kadrę to po jakie licho bierzemy 30-letniego Żygadłę miast ogrywać Fabiana Drzyzgę??
Dokładnie, Drzyzga byłby dużo lepszym rozwiązaniem, ale może nie za Żygadło ale za Woickiego. Ogólnie to bez Kurka my chyba wszystkie mecze po 0:3 byśmy dostali
---------------------------------
tiko227 - co ty człowieku piszesz. Zaksa, Skra czy Resovia to nie są anonimowe zespoły w Europie, ale to zazwyczaj Rosyjskie ekipy grają w Final Four LM, a nasze grają tylko wtedy jak organizujemy bo inaczej nie jesteśmy w stanie dać rady się dostać.
Liga Rosyjska jest gorsza ? Mylisz się, pewnie patrzysz na kibiców bo mniej chodzi, ale grali, grają i będą grali tam czołowi siatkarze świata, być może idą tylko dla pieniędzy ale jednak grają i osiągają większe sukcesy w Europie niż polskie drużyny.
Powiedz mi czy kibic np. włoski wymieniłby takiego Ruciaka, Bąkiewicza czy Jarosza ? Wątpię
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
W lidze Drzyzga jest jednym z najlepszych rozgrywających (mówię o minionym sezonie, bo ciężko mi ocenić tylko na podstawie repezentacji co gra choćby Steuerwald czy Tihacek). Poza Zagumnym, który jest po prostu zdecydowanie najlepszy, Drzyzgę stawiałbym gdzieś na poziomie ja wiem Falasci??
Nie twierdzę, że nie masz racji, ale popatrz na to z tej strony, że Żygadło już jest w pewnym stopniu ograny w mocnych ligach, wie jak grać nawet z teoretycznie silniejszymi rywalami, więc akurat wybór go na rozgrywającego tego turnieju nie jest chyba zaskoczeniem. Inna sprawa, że nie spisuje się tak, jak tego od niego oczekiwano. Patrząc jednak na Drzyzgę? Dla mnie to tylko jego ojciec zbyt wiele komentuje przeciwko Resovii, jak to ona gra słabo i nie sprawdza się w lidze, a mimo wszystko zajmuje 2 czy nawet 3 miejsce, więc taka słaba jest? Wracając do tematu, Drzyzga jest dobrym rozgrywającym, to trzeba przyznać, lecz chyba na kolejny turniej, bo akurat dla mnie osobiście powołanie go na obecne rozgrywki od początku byłyby jedną wielką porażką, ale oczywiście to moje zdanie, więc nie zamierzam się sprzeczać z innymi i szanuję opinie.
 
T 13,8K

tadzin

Użytkownik
Nie twierdzę, że nie masz racji, ale popatrz na to z tej strony, że Żygadło już jest w pewnym stopniu ograny w mocnych ligach, wie jak grać nawet z teoretycznie silniejszymi rywalami, więc akurat wybór jego na rozgrywającego tego turnieju nie jest chyba zaskoczeniem
Żygadło to taki solidny rzemieślnik, tak bym to nazwał, ogólnie gra dobrze, popełnia mało błędów technicznych. Jednak to tylko rzemieślnik. Kontry przeprowadza bardzo konwencjonalnie, co przy naszych możliwościach w postaci tylko Kurka kończy się potrójnym blokiem.
Sam o tym jak ważną rolę odgrywa rozgrywający przekonałem się na przykładzie Argentyny, gdzie De Cecco gra kapitalnie i mimo że skrzydłowi nie są zbyt mocni fizycznie, kończą masę piłek dzięki świetnemu rozegraniu. Nam brakuje właśnie czegoś takiego. Sam Kurek świata nie podbije.
Rok temu Castelani wywalił Żygadłę z kadry, była wielka draka. Patrząc an to co gra nie dziwię się tej decyzji. Grzesiu Łomacz i Patryk Czarnowski, to elementy, których pozbył się trener Anastasi. Nie mam pojęcia dlaczego.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Sam o tym jak ważną rolę odgrywa rozgrywający przekonałem się na przykładzie Argentyny, gdzie De Cecco gra kapitalnie i mimo że skrzydłowi nie są zbyt mocni fizycznie, kończą masę piłek dzięki świetnemu rozegraniu. Nam brakuje właśnie czegoś takiego. Sam Kurek świata nie podbije.
Akurat do tego zawodnika, to nie ma co nawet porównywać naszego rozgrywającego, bo to rzeczywiście jest różnica klas, co było wczoraj widać, jak na dłoni. Wszystko okaże się dzisiaj w meczu z naszymi &quot;sąsiadami&quot;, jednak ciężko być realistą i jednocześnie wierzyć w zwycięstwo biało-czerwonych przy dobrze spisujących się Rosjanach. Miejmy nadzieję, że następnym razem w końcu trafimy na rozgrywającego z pierwszej półki, który w 100% zastąpi Zagumnego, bo jak do tej pory, to o to jest niezwykle trudno.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Argentyna musi jeszcze uzupełnić dwie pozycje żeby być w stanie wygrywac wielkie imprezy a mianowicie obu środkowych. Zarówno Sole jak i w szczególności Crer wyglądają śmiesznie przy Lucasie i Sidao, ważą jakieś 20 kg mniej, ewidentnie brakuje im siły i atakują prawie zawsze z obrotem w lewo. W broku też obaj słabowaci, trudno żeby Crer swoimi cieniutkimi rączkami blokował potężne zbicia Brazylijczyków. De Cecco ewidentie im nie ufa ale jak się pomyśli co by Argentyna mogła grać gdyby miała jeszcze jedną opcję w ataku...
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Rosja - Polska (Poniżej/powyżej Rosja: 95.5) 1.68

Rosja - Polska H(0 - 1.5) 1.30

Co lepsze do zagrania ? Nie patrząc na kursy ????
Co do Polski to jednak z obecnego składu Kurek , Możdzonek i Igła by coś pograli reszta to rezerwowi lub nawet trybunowi ... Jednak brakuje Wlazłego bądź Gruszki w ataku środek pliński przyjmujacy winiar , swider na ME totalnie inny skład zagra
 
T 13,8K

tadzin

Użytkownik
Argentyna musi jeszcze uzupełnić dwie pozycje żeby być w stanie wygrywac wielkie imprezy a mianowicie obu środkowych. Zarówno Sole jak i w szczególności Crer wyglądają śmiesznie przy Lucasie i Sidao, ważą jakieś 20 kg mniej, ewidentnie brakuje im siły i atakują prawie zawsze z obrotem w lewo. W broku też obaj słabowaci, trudno żeby Crer swoimi cieniutkimi rączkami blokował potężne zbicia Brazylijczyków. De Cecco ewidentie im nie ufa ale jak się pomyśli co by Argentyna mogła grać gdyby miała jeszcze jedną opcję w ataku...
Przesadzasz...
Argentynie nie siadła dziś za bardzo zagrywka + parę złych przyjęć i było krucho. Skuteczność Theo w ataku 77% zrobiło swoje...
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Argentyna musi jeszcze uzupełnić dwie pozycje żeby być w stanie wygrywac wielkie imprezy a mianowicie obu środkowych. Zarówno Sole jak i w szczególności Crer wyglądają śmiesznie przy Lucasie i Sidao, ważą jakieś 20 kg mniej, ewidentnie brakuje im siły i atakują prawie zawsze z obrotem w lewo. W broku też obaj słabowaci, trudno żeby Crer swoimi cieniutkimi rączkami blokował potężne zbicia Brazylijczyków. De Cecco ewidentie im nie ufa ale jak się pomyśli co by Argentyna mogła grać gdyby miała jeszcze jedną opcję w ataku...
Chyba zapominasz ile lat mają Sole i Crer a i ile Sidao i Lucas , poza tym chyba nie oglądałeś poprzednich spotkań Argentyny jeśli uważasz ich za słabe punkty zespołu. Szczególnie Sole jest znakomitym środkowym , to jego słynne obracanie nadgarstkiem (co zauważyli już komentatorzy na Polsacie Sport) jest praktycznie nie do odczytania dla bloku.
Argentyna nie przegrała dziś przez to że była gorsza od Brazylii , przegrała głównie przez to że nie wytrzymywała końcówek , do tego doszło kilka karygodnych błędów arbitrów na ich niekorzyść w drugim secie i wyszło jak wyszło. Albicelestes to drużyna już teraz kapitalna , strach pomyśleć co będzie na rok , dwa . To może być drużyna która na wiele lat zdominuje siatkówkę , już teraz zdobędą prawdopodobnie brąz w LŚ a przecież ich gra może być tylko lepsza , są młodzi i z roku na rok coraz lepsi.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
To nie są słabi środkowi ale jednak inne czołowe ekipy czyli mam na myśli przede wszystkim Brazylie i Rosje mają lepszych i jakby nie patrzeć to jest to najsłabiej obsadzona pozycja w Argentynie. Oglądałem wszystkie mecze Argentyny w tym finale LŚ i gdyby byli AŻ tak dobrzy to by nie dostali razem z 5 piłek do ataku dzisiaj, część wtedy gdy Lucas stanął do bloku na skrzydle a Giba blokował na środku, do ataku tylko 15 czy 20 tak jak Sidao i Lucas.

Sole miał dziś kilka bloków, ze 3 strzelam z pamięci ale bloku Crera to sobie nie przypominam, może też miał ze 2, których nie pamietam.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Chyba zapominasz ile lat mają Sole i Crer a i ile Sidao i Lucas , poza tym chyba nie oglądałeś poprzednich spotkań Argentyny jeśli uważasz ich za słabe punkty zespołu. Szczególnie Sole jest znakomitym środkowym , to jego słynne obracanie nadgarstkiem (co zauważyli już komentatorzy na Polsacie Sport) jest praktycznie nie do odczytania dla bloku.
Argentyna nie przegrała dziś przez to że była gorsza od Brazylii , przegrała głównie przez to że nie wytrzymywała końcówek , do tego doszło kilka karygodnych błędów arbitrów na ich niekorzyść w drugim secie i wyszło jak wyszło. Albicelestes to drużyna już teraz kapitalna , strach pomyśleć co będzie na rok , dwa . To może być drużyna która na wiele lat zdominuje siatkówkę , już teraz zdobędą prawdopodobnie brąz w LŚ a przecież ich gra może być tylko lepsza , są młodzi i z roku na rok coraz lepsi.
Argentyna przegrała bo nie wytrzymywała końcówek-czyli była poprostu słabsza! Brazylijczycy to zawodnicy DOŚWIADCZENI,na tym poziomie rozegrali dziesiątki spotkań,a Argentyna pierwszy raz od kiedy pamiętam gra na tym etapie( w zeszlym roku przegrali wszystkie mecze grupowe!).Postęp zrobili mega,ale Brazylii jeszcze długo nie pokonają według mnie.Może w 2014 na MŚ..wcześniej wątpię.
A co do podium dla Albicelestes-myślę,że Polska ich jutro pokona grając już bez ciśnienia.
A tak jeszcze od siebie-nie wkurza Was w tym polskim kibicowaniu,że nieważne jak słabo nasi grają to na trybunach radość i uniesienie jakbysmy wygrywali MŚ z Brazylią? Mi brakuje czasem gwizdów czy chociażby &quot;ruszcie du..y&quot; skierowane do naszych zawodników. Myślę,że czasem wywarłoby to o wiele pozytywniejszą reakcję zespołu niż wieczne &quot;Polska-Biało-Czerwoni&quot;
 
pirlo2122 349

pirlo2122

Użytkownik
Argentyna pokazała że umie grać w siatkówkę i to dobrze ale właśnie nie ma doświadczenia turniejowego. Bo grali dobrze ale nie wytrzymywali końcówek. W końcówkach jest ważny spokój i właśnie doświadczenie. Szkoda że było 3-0 bo fajnie by było jakby ugrali chociaż seta. Sedze że jutro może być ciekawy pojedynek może jakiś over punktowy zobaczymy. Polacy powalczą jak nie mają presji grają przyzwoicie tak jak dziś z Ruskimi przegrywali 0-2 nikt im nie dawał szans wygrali seta ale jak już go wygrali to zbledli i dali dupska krótko mówiąc w 4tym secie. Ta kadra jest słaba żeby coś wygrać musi być silniejsza i to widać też z ławki nie ma kto pociągnąć. Swoją drogą ciekawi mnie finał bo Ruscy naruszeni flotem dziś niemiłosiernie Brazylijczycy obejrzeli ten mecz i na pewno postarają się to wykorzystać. Jak pisałem libero kiepski sprawdziło się to. Overek mi wszedł 1 punktem ale do overu Argentyny zabrakło 3. Wszystko na włosku. Ciekawe jakie kursy zaproponują buki.​
 
J 22

junior1317

Użytkownik
A ja jestem zdenerwowany na Ruskich. Kuźwa miałem under 180,5. Jakby we wcześniejszych partiach nie oddali Polakom tyle punktów to przy wyniku 3-1 i tak powinien wejść ten under. Ale przy stanie 19-19 w 3 secie już myślałem, że Ruskie rozjadą Polaków 3-0... jednak przy dwóch kontrach Rosjanie posyłają piłkę w aut. I zamiast 21-19 bądź 20-20 Rosjanie przegrywają 19-21. Kurde co za pech. W sumie w meczu 184 punkty. A zepsuli takie piękne ako, jednak trzeba było pozostać przy typie Rosja -1,5. Na jutro myślę, że Rosjanie wygrają z Brazylią, a Polska mimo wszystko ogra Argentyne. Czekam na kursy.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
a ja wiem, że nic nie wiem.. dzisiejsze mecze nieco zbiły mnie z tropu, szczególnie postawa naszych... Zwycięstwo Albicelestes jutro nie wydaje mi się już aż tak pewne. Z drugiej strony może nie tylko mnie i na przeciwników Polski będą kursy wywindowane? Dobre wrażenie dziś Biało-Czerwonych i pewnie oni będą faworytem u buków. Argentyna grała bardzo fajnie, ale brakło końcówek, każdy set na styku. Prognozować? Nasi grają u siebie, nie mają presji, bo postawili sie gigantowi.. z drugiej strony rozczarowani obrotem półfinału podopieczni Webera. Dużych stawek nie przewiduje w związku z tym na jutro.
Finał? Brazylia bardzo przyzwoicie, Theo niepodobny do siebie i niezwykle skuteczny, ALE! Rosjanie lepsze parametry przez co trudniej będzie atakować Brazylijczykowi. Dużo ataków dziś przeprowadził ponad blokiem Argentyny, jutro nie będzie to możliwe. Bruno ma problemy ze zgubieniem bloku, a środek siatki zdecydowanie dla Rosjan. Czy Giba i Murilo uratują spotkanie? Czy europejska maszyna po lekkiej dzisiejszej zadyszce postawi mur nie do przejścia dla Canarinhos?
Pytania na które trudno odpowiedzieć, możliwe, że pokusze się o dubelka Rosja + Argentyna, ale na pewno stawka nie będzie nawet zbliżona do tego co grałem dziś. Wasze opinie?
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Nasi dziś zagrali bezstresowo i fajnie to wyglądało, zagrywka niezła. Jutro ten stres dojdzie bo i oczekiwania będą większe. W końcu przeciw Ruskim nikt na nich nie liczył i zagrali swobodnie. A jutro obawiam się że nasi nie wytrzymają w głowach i znów co druga zagrywka lądować będzie na aucie lub siacie. Bardziej skłaniam ku Argentynie
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
To chyba w Fortunie jak do tej pory najlepszy kurs na Argentynę.
Wszedłem w SportingBet teraz i tam kurs na Argentynę wynosi 1.52, także widać spore rozbieżności u buków.
Zastanawiam się i zastanawiam się... I wydaje mi się, że Rosja wygra dziś finał, a Argentyna wygra mecz o 3 miejsce. Co wy na to?
Ja osobiście uważam, że zwycięstwo Argentyny jest prawdopodobne oczywiście, ale w meczu Finałowym to Brazylia będzie górą. Rosja jest bardzo mocnym zespołem, ale chyba jeszcze nie na tyle, aby ograć &quot;Canarinhos&quot;. Pewne jest to, że czekają nas wielkie emocje.
Tak z innej beczki, o której gra Brazylia, o której Polska?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom