>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Finał : FC Barcelona - Manchester United

Status
Zamknięty.
fc_barcelona 0

fc_barcelona

Użytkownik
Jeśli MU zagra tak jak w dwumeczu z Arsenalem czy jak np w drugiej połowie z Tottenhamem to nie daję dużych szans osłabionej i zmęczonej Barcelonie. Ciekaw jestem kto zatrzyma Ronaldo na prawym bądź na lewym skrzydle, czy też Rooneya. Brak Abidala i Alvesa to poważne oslabienia, no i trzeba jeszcze dodać że Iniesta i Henry nie będą w najwyższej dyspozycji po kontuzji i nie wiadomo nawet czy zagrają w tym meczu a jak zagrają to na pewno nie pełne 90 minut.
Stawiam 2-1 dla Manchesteru.
Czemu robisz plotki ... Nie zagrają 90 minut ... będą bez formy ... Barcelona jest zmęczona ....
Man U tak samo jest zmęczony jak Barca ... Widzę mamy tutaj czarodzieja ... Iniesta nie będzie w najlepszej dyspozycji :-D Potrafi przepowiadać przyszłość :-D haha
 
traxx 0

traxx

Użytkownik
Czemu robisz plotki ... Nie zagrają 90 minut ... będą bez formy ... Barcelona jest zmęczona ....
Man U tak samo jest zmęczony jak Barca ... Widzę mamy tutaj czarodzieja ... Iniesta nie będzie w najlepszej dyspozycji :-D Potrafi przepowiadać przyszłość :-D haha
omfg. tyle ogladasz pilke i nie zauwazyles, ze jak ktos wraca swiezo po kontuzji to jest jednak wybity z rytmu meczowego, a jego forma nie jest optymalna i forma ta fizycznie rowniez?
 
fc_barcelona 0

fc_barcelona

Użytkownik
omfg. tyle ogladasz pilke i nie zauwazyles, ze jak ktos wraca swiezo po kontuzji to jest jednak wybity z rytmu meczowego, a jego forma nie jest optymalna i forma ta fizycznie rowniez?

Pomocnik Barcelony, Andres Iniesta, przewiduje, że będzie gotowy do gry jeszcze przed finałem Ligi Mistrzów, w którym jego drużyna zmierzy się z Manchesterem United.
By onet.pl

Wypowiadają się widzę kibice Man U... :] Mówi, że będzie gotowy. Ja sądzę, że będzie. Mają mistrzostwo, wszyscy odpoczywają... on również... Man United ma to samo. Osobiście życzę mu aby był w pełni zdrowia. O ile się nie mylę to ma zbite lub naciągnięte udo. Nie jest to uraz, po którym zawodnik nagle zapomina jak się gra w piłkę lub traci nagle dobrą dyspozycje.
 
freakaz 0

freakaz

Użytkownik
omfg. tyle ogladasz pilke i nie zauwazyles, ze jak ktos wraca swiezo po kontuzji to jest jednak wybity z rytmu meczowego, a jego forma nie jest optymalna i forma ta fizycznie rowniez?
tak się składa, że po pierwszej kontuzji Iniesty, która trwała prawie miecha wrócił i z marszu zagrał piękne zawody. Niestety po krótkim czasie odnowił się uraz. Pecha ma Andres w tym sezonie zdecydowanie. Kwestią jest tylko to czy uraz zostanie w pełni zaleczony i czy blady będzie mógł zagrać na maxa. Jeśli tak to nie martwił bym się o jego dyspozycję bo będzie dobra. Zmartwieniem jest za to aktualna forma Eto&#39;o. Rozstroił się całkowicie kameruńczyk niestety i jeśli na finał się nie poprawi to może zabraknąć tej jednej jedynej brameczki do pierwszej w historii potrójnej korony.
 
traxx 0

traxx

Użytkownik
Pomocnik Barcelony, Andres Iniesta, przewiduje, że będzie gotowy do gry jeszcze przed finałem Ligi Mistrzów, w którym jego drużyna zmierzy się z Manchesterem United.
By onet.pl
Wypowiadają się widzę kibice Man U... :] Mówi, że będzie gotowy. Ja sądzę, że będzie. Mają mistrzostwo, wszyscy odpoczywają... on również... Man United ma to samo. Osobiście życzę mu aby był w pełni zdrowia. O ile się nie mylę to ma zbite lub naciągnięte udo. Nie jest to uraz, po którym zawodnik nagle zapomina jak się gra w piłkę lub traci nagle dobrą dyspozycje.
a czy ja mowie ze nie bedzie? przeczytaj jeszcze raz co napisalem..
co do tego czy zapomina, to oczywiscie ze nie zapomina, no ale przyznasz ze cos takiego jednak wybija z rytmu? nie iwem moze Iniesta jest inny, ale zawsze jak widze pilkarza po kontuzji to nie gra on tak jak w swojje najlepszej formie (vide Roo, Gerrard, Drogba..)
tak się składa, że po pierwszej kontuzji Iniesty, która trwała prawie miecha wrócił i z marszu zagrał piękne zawody. Niestety po krótkim czasie odnowił się uraz. Pecha ma Andres w tym sezonie zdecydowanie. Kwestią jest tylko to czy uraz zostanie w pełni zaleczony i czy blady będzie mógł zagrać na maxa. Jeśli tak to nie martwił bym się o jego dyspozycję bo będzie dobra.
nie wiem, ogladalem kilkanascie meczy barcy w sezonie (glownie te z wyzej notowanymi rywalami), ale nie wiem w ktorych byl swiezo po urazie - uwazam, ze jednak na kazdym zawodniku to sie odbija. moze gdyby nie uraz zagralby jeszcze lepsze zawody? ???? oczywiscie jest to zawodnik swiatowej klasy (dla mnie jest lepszy od messiego) wiec w slabszej formie czy nie, bedzie piekielnym zagrozeniem dla MU.
Zmartwieniem jest za to aktualna forma Eto&#39;o. Rozstroił się całkowicie kameruńczyk niestety i jeśli na finał się nie poprawi to może zabraknąć tej jednej jedynej brameczki do pierwszej w historii potrójnej korony.
Eto&#39;o powiedzial, ze optymalna forme bedzie mial na final LM. moze psychicznie sie tak nastawia i faktycznie tak bedzie. z mallorca marnowal co sie tylko dalo, ale wiemy, ze on strzelac potrafi jak sie wkur..
a pamietacie sezony 05/06 i 06/07? tam etoo byl caly czas bez kontuzji i poczatek sezonu strzelal i strzelal, w srodku sezonu zwolnil a w koncowce gral padake - moze ten typ tak ma? ale mysle ze przez te 10 dni obie ekipy beda grubo pracowaly nad forma i zycze sobie, zeby obie byly w swoich optymalnych formach ????
 
Q 3

qba107

Użytkownik
Eto&#39;o powiedzial, ze optymalna forme bedzie mial na final LM. moze psychicznie sie tak nastawia i faktycznie tak bedzie. z mallorca marnowal co sie tylko dalo, ale wiemy, ze on strzelac potrafi jak sie wkur..
a pamietacie sezony 05/06 i 06/07? tam etoo byl caly czas bez kontuzji i poczatek sezonu strzelal i strzelal, w srodku sezonu zwolnil a w koncowce gral padake - moze ten typ tak ma? ale mysle ze przez te 10 dni obie ekipy beda grubo pracowaly nad forma i zycze sobie, zeby obie byly w swoich optymalnych formach ????
dokładnie najwyraźniej ten typ tak ma ???? cieszy, że w formie jest Bojan, który wrazie wypadku może zmienić Eto. Nie mówcie, że jest za młody na finał itd, bo takiego wejscia Henke Larssona jakie zrobił 3 lata temu (miał być za stary) nikt nie przepowiedział.

Ja tylko życze sobie, żeby nie grał ani Caceres (myślę, że raczej szans nie ma na to), ani Busquets. Moim zdaniem oni nie pasują do Barcy, są za słabi, grają na alibi i zabijają piękno futbolu. Chciałbym zobaczyć również w barwach Manu Teveza na środku, gdyż myslę, że jest o wiele bardziej kreatywny niż Berbatov i będzie bardzo zmotywowany aby zagrać &#39;mecz życia&#39; aby zostać na Old Trafford.

Wielką niewiadomą w tym meczu będzie forma Ronaldo ;] Ciekawi mnie też czy SAF postawi na Parka czy Teveza. Również zastanawia mnie, czy miejsce Fletchera zajmie Schoels czy Giggs.

Jednego jestem pewien - zobaczymy wielki mecz ;] oby zwyciezki dla Barcy ;)
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Że Caceres za słaby? o-0
Fakt, że jego pierwsze mecze nie były zachwycające, ale od ponad połowy sezonu gra (jeśli już gra) - świetnie. Jeszcze rok się ogra i będzie z niego taki pożytek jak teraz z Pique. Busquets fakt faktem, że obecnie jest trochę słaby, dlatego podlę się, by Iniesta z Henrym byli w stanie zagrać.
 
Q 3

qba107

Użytkownik
Kuuba, to chyba nie śledzisz meczy Barcy ;] Caceres to typowy &quot;młody gwiazdorek&quot; podjarał sie za bardzo przejsciem do Barcy i teraz gra jak gra. Podobnie stało sie z Dos Santosem, myslal ze zawojuje Anglie, no ale się przeliczył ;) Przed sezonem myslalem ze Urugwajczyk bedzie budował sobie pozycję w zespole i powoli zastępował Marqueza w pierwszym składzie no ale jak widać rolę tą życie przyznało dla Pique. Caceres niech zostanie ale niech też nie mówi ciągle publicznie, że domaga sie gry w 1 składzie bo Barca to nie liga urugwajska, tutaj nie można odpuscic żadnego meczu, a Pep napewno wie co robi ;)
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Akurat obejrzałem w tym sezonie niemal każdy mecz Barcelony więc pudło Sherlocku. Dos Santos przeszedł nie dlatego, że chciał zawojować Anglię - przeszedł bo go w Barcelonie nie chcieli - Bojan/Dos Santos - wybór prosty. Zamiast buńczucznego Santosa, każdy normalny wolałby Bojana - nie dość, że lepszego piłkarsko to jeszcze &#39;fajniejszego&#39;. Caceres- podkreślam - jeśli ostatnio gra to gra bardzo dobrze. Fakt, że dostaje mało szans, ale jeśli już to ich nie marnuje. Patrząc na osłabienia Barcy - to właśnie on może tworzyć z Pique parę środkowych obrońców w finale - i paradoksalnie może być lepszą opcją niż Puyol (który pewnie zagra na prawej stronie) i Marquez, któremu ostatnio przytrafiały się wpadki stosunkowo często. Niby jest Toure - ale w przypadku nieobecności Iniesty i Henry`ego Toure musiałby wręcz zagrać w pomocy. Przed nim Keita z Xavim (bo w miejsce Keity nie wyobrażam sobie wstawienia Busquetsa czy innego Xaviego Torresa (swoją drogą - tak sie nazywać = być skazanym na sukces ;) ). No z przodu to wiadomo - Messi - Henry/Iniesta (ew. Bojan) i Samuel &quot;wybitna nieskuteczność&quot; Eto`o.
 
Q 3

qba107

Użytkownik
Ja odniosłem inne wrażenie jesli chodzi o Caceresa (&quot;młody, może jeszcze sie wyrobi&quot;) ale już o tym nie dyskutujmy, bo każdy ma swoje zdanie ;)
VV - Puyol, Toure, Pique, Sylvinio - Keita - Iniesta , Xavi - Henry, Eto, Messi
moim zdaniem taki będzie skład i jego najsłabszym ogniwem będzie Sylvinio dla którego to zapewne ostatni mecz w tym sezonie. Kuuba mój imienniku, może masz i racje, że Dos Santos opuscil Barce bo go nie chcieli (nie wiem, nie pamietam) ale napewno myślał, że zawojuje Anglię i nie dopuszczał wogole do siebie myśli, że nie będzie kluczową postacia Tottenhamu. Podobnie było też z Robinho no ale obaj skończyli jak skończyli ;)
Tegoroczny finał raczej NO BET, chyba że ktoś lubi ryzyko
 
kurus-i 0

kurus-i

Użytkownik
Znając Bet-at-home to mało zdarzen na to spotkanie znajdziesz.Polecam Ci przelac pieniażki na Bwin czy Expekt,jesli zdążysz. ;)

Co do typu,to tak jak drugi kolega pode mną,coraz bardziej wydaje mi sie NO BET ;)
 
travism 190

travism

Forum VIP
Osobiście jestem za Manchesterem ale są to tak znakomite dwa zespoły że trudno przewidzieć rozwój wypadków ???? Barcelona bedzie chciala wygrac wszystko co miala wygrac w tym sezonie a MU bedzie chcial obronic tytuł wiec moze być różnie ???? osobiście stawiam rzuty rożne zeby sie zbytnio nie stresować :p ;)
 
T 0

trotex

Użytkownik
Ja powiem tyle lepszego finału w tym roku być nie mogło 2 najlepiej sobie radzące drużyny osobiście myślę że wygra barca


Staraj się poprzeć swoje zdanie jakimiś argumentami // MikoMU
 
M 17

miki3453

Użytkownik
Dokładnie w tym roku bardzo ciężko jest wytypować faworyta. Zarówno ManU jak i Barca radzą sobie świetnie , jednak kierując sie bardziej sercem niż rozumem skłaniam sie ku typowi na Barce i głównie dla zwiększenia dawki emocji podczas meczu stawiam na zwycięstwo Dumy Katalonii w regulaminowym czasie gry.
Typ: Barcelona - 2,62 stake - 100 EW-262
 
M 4

michaszek250

Użytkownik
Wygra Manchester chociaz obstawiajac ten mecz asekurowalem sie troche dajac x2
Barcelona za slaba na Manchester i tak maja fucia ze przeszli Chelsea fartem
 
vatoloco123 3

vatoloco123

Użytkownik
Iniesta i Henry nie trenowali jeszcze na pełnych obrotach, więc raczej niemożliwe żeby byli w stanie zagrać pełne 90 minut. W Manchesterze na 90% zagra Ferdinand, co jest bardzo dobrą wiadomością.
W ostatnich 6 meczach z klubami z Hiszpanii MU 5 zremisował 0-0 i jeden wygrał(z Barcą ;]) 1-0. Jednak teraz wydaje mi się, że obie drużyny coś ustrzelą. 2-1 dla MU
 
freakaz 0

freakaz

Użytkownik
Wszystko zależy od tego jak zaprezentują się przednie formacje Barcy. Wiadomo obrona jest przetrzebiona i wygląda jak wygląda... a więc trzeba zagęścić środek pola i grać tak jak grają zazwyczaj, na utrzymanie piłki. Ostatnie 2 spotkania zespół grał w rezerwowym składzie. Nie wiadomo jak po kontuzji zaprezentują się Iniesta i Henry, nie wiadomo jak 2 tygodniowa przerwa wpłynie na Messiego, no i nie wiadomo czy Eto wreszcie się przełamie i znajdzie skuteczność. Jeśli gra z przodu będzie się kleić i blaugrana zagra na miarę swoich możliwości to pierwsza w historii potrójna korona będzie na wyciągniecie dłoni ???? Już nie mogę się doczekać tego finału, mam tylko nadzieję, że obydwie ekipy będą chciały grać w piłkę i obejdzie się bez firmowego angielskiego murowanka bo to zabije ładne widowisko
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
że obydwie ekipy będą chciały grać w piłkę i obejdzie się bez firmowego angielskiego murowanka bo to zabije ładne widowisko
Co wy macie z tym murowankiem? Czy aby na pewno mówimy o drużynach Premiership? Bo jak ja oglądam spotakania angielskich teamów to zwykle pada sporo bramek. Barcelona gra efektownie, ofensywnie, ale przeciwko hiszpańskim defensorom. Na przeciw takich stoperów jak Terry, Ferdinand, Vidic, Carragher parówa mięknie tej cudownej linii ataku. Sądze, że warto zagrać under 2,5. To finał, każdy będzie grał ostrożnie, padnie niskie zwycięstwo albo remis i rozstrzygną karne.
 
majkelangelo 5

majkelangelo

Użytkownik
VV - Puyol, Toure, Pique, Sylvinio - Keita - Iniesta , Xavi - Henry, Eto, Messi
Tegoroczny finał raczej NO BET, chyba że ktoś lubi ryzyko
popieram przemyslenia
Wd. mnie Barcelona jest lepsza, ale w pelnym skladzie, przez te oslabienia nie jestem przekonany. W meczu z Chelsea bez Henry&#39;ego na lewym skrzydle, caly czas grali na Alves&#39;a, a teraz bedzie gral Sylvinho prawdopodobnie, po ktorym nie wiadomo czego sie spodziewac.
Skrzydla ManU ostatnio wygladaja Rooney na lewej i C. Ronaldo na prawej, a wiec Puyol bedzie ganial za CR7, a Sylvinho za Rooneyem. Ciezka sprawa, moga namieszac w obronie Barcy tymi wjazdami ze skrzydel.
Moj typ to:
Puyol dostanie żółtą kartke:zoltakartka: 2.95
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom