>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Finał : FC Barcelona - Manchester United

Status
Zamknięty.
kamil_gks 22

kamil_gks

Użytkownik
Wielu uważa , że to Chelsea zasłuzyla na awans do finału, ja jednak sądze inaczej.Może nie za sam dwumecz , ale za caly sezon to własnie Barcy nalezal sie finał który mam nadzieje wygra.Ogladałem w ich wykonaniue wiele spotkań i każde dostarczylo mi sporo emocji.Kiedy Iniesta strzelil na 1-1 naprawde sie cieszylem ???? Ponad 100 strzelonych bramek piekne akcje zwyciestwa pokrywajace handicap i co wazne wygrane kupony ???? Bede kibicowal im w finale i mysle ze wygraja bo im sie to poprostu nalezy...Co do samego finału zapowiada sie swietny mecz bo nie sadze aby MU sie cofneło... Gdy dzisiaj ogladalem ich mecz z M.City pomyslalem ze w finale nie maja szans.. Ronaldo gra indywidualnie tak samo jak Rooney czy Tevez..Mysle ,że Barca ich przewiezie..
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Wielu uważa , że to Chelsea zasłuzyla na awans do finału, ja jednak sądze inaczej.Może nie za sam dwumecz , ale za caly sezon to własnie Barcy nalezal sie finał który mam nadzieje wygra.Ogladałem w ich wykonaniue wiele spotkań i każde dostarczylo mi sporo emocji.Kiedy Iniesta strzelil na 1-1 naprawde sie cieszylem ???? Ponad 100 strzelonych bramek piekne akcje zwyciestwa pokrywajace handicap i co wazne wygrane kupony ???? Bede kibicowal im w finale i mysle ze wygraja bo im sie to poprostu nalezy...Co do samego finału zapowiada sie swietny mecz bo nie sadze aby MU sie cofneło... Gdy dzisiaj ogladalem ich mecz z M.City pomyslalem ze w finale nie maja szans.. Ronaldo gra indywidualnie tak samo jak Rooney czy Tevez..Mysle ,że Barca ich przewiezie..
Człowieku co kogo obchodzi co Oni grają w lidze hiszpańskiej ??
To że strzelili 100 bramek w primera division chyba nikogo nie dziwi bo w tej lidze obrona jest mało ważna.
Co z tych 100 bramek, skoro Chelsea potrafili strzelić tylko 1 i to w ostatniej minucie meczu ?
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
I ta bramka wystarczyla zeby awansowac do finalu... czyz nie? Nic dziwnego , skoro Chelsea wrecz murowala bramke w obydwu meczach wiec sie zemscilo.. W finale nie wierze zeby MU zagralo na 0-0... W LM przed meczem z chelsea nie nastrzelali?
To z kim grali wcześniej w LM pokazuje że te drużyny nie miały dobrej defensywy, Chelsea ją miała i niewiele brakowało aby awansowali do finału.
Skoro twierdzisz że Chelsea w drugim meczu murowała bramkę to otwórz oczy lub obejrzyj jeszcze raz mecz.Barca oddała 1 celny strzał na bramkę, co świadczy o tym, że nie potrafią grać przeciwko twardej obronie i według mnie nie poradzą sobie z MU.Kurs jest idealny do gry, ja z niego skorzystam chociaż jest jeszcze dużo czasu i wiele może się zdarzyć (kontuzje).
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
Skoro twierdzisz że Chelsea w drugim meczu murowała bramkę to otwórz oczy lub obejrzyj jeszcze raz mecz.Barca oddała 1 celny strzał na bramkę, co świadczy o tym, że nie potrafią grać przeciwko twardej obronie
Dokłądnie, z relacji niektórych wynika jakby w 2 meczu tylko Barca grała w piłkę. Jeden z zagorzałych fanów twierdził, że przewaga była przygniatająca po czym post później napisał że różnica w strzałach na bramkę wynosiła 11-9 na korzyść Barcy. Jeżeli to jest przygniatające to nie mam więcej pytań.

za caly sezon to własnie Barcy nalezal sie finał który mam nadzieje wygra.Ogladałem w ich wykonaniue wiele spotkań i każde dostarczylo mi sporo emocji.
Co znaczy w turnieju z systemem knock-out, że coś się komuś należy? Tym samym tokiem rozumowania mogę stwierdzić że zwycięstwo należy się Milanowi bo mają łądne koszulki, albo Juventusowi bo tam kiedyś grał Boniek.
 
K 0

krecony

Użytkownik
Natomiast po dzisiejszym meczu Barcelony z Villarreal kontuzje złapał A.Iniesta.
Nie wiadomo czy zdąży się wykurować na finał. Rośnie szansa dla MU. Nie patrząc, w finale może nie wystąpić 5 podstawowych zawodników Blaugrany: Henry,Iniesta ( szansa, że zagrają),Abidal,Marquez,Alves (na pewno nie zagrają).
 
zuberek89 85

zuberek89

Użytkownik
FC Barcelona chce się dogadać z Manchesterem United w kwestii finału Ligi Mistrzów. &quot;Duma Katalonii&quot; oczywiście nie zamierza jeszcze przed spotkaniem ustalać wyniku. Chce wraz ze swoim finałowym rywalem lobbować w UEFA, by ta pozwoliła grać ukaranym w półfinałach czerwonymi kartkami Darrenowi Fletcherowi i Ericowi Abidalowi.
Propozycja takiego rozwiązania sprawy wyszła od trenera Barcelony Joseby Guardioli, który chciałby także, by UEFA pozwoliła zagrać w finale Daniemu Alvesowi (musi pauzować za nadmiar żółtych kartek). - Chciałbym by oni wszyscy zagrali w finale, to znaczy Fletcher, Abidal i Dani Alves - powiedział Guardiola. - Zobaczymy, czy jest szansa na dżentelmeńską umowę z Man Utd. Fletcher i Abidal niesłusznie dostali czerwone kartki, obaj powinni móc zagrać w Rzymie - uważa trener Barcy.
 
drago 108

drago

Użytkownik
Spodziewałem się, że Barca będzie chciała, by Abidal zagrał w finale, ale z Alvesem to lekka przesada. Mimo iż kibicuje Barcie to Alves zasłużył na żółtą, grając zbyt ostro w początkowej fazie spotkania z Chelsea.
Czyżby UEFA chciała mu dać spóźniony prezent urodzinowy?
Oby ;)
Co do meczu to oczywiście zagram &quot;Zdobędzie LM&quot;, czekam tylko na kurs większy niż 2.00 i atakuje ;)
Wszystkim radze grac dopiero w dniach 26-27 (jeśli chodzi o kibiców Barcy).
 
traxx 0

traxx

Użytkownik
Wszystkim radze grac dopiero w dniach 26-27 (jeśli chodzi o kibiców Barcy).
a typerom ktorzy chca zarobic co radzisz??? (bez zlosliwosci)
FC Barcelona chce się dogadać z Manchesterem United w kwestii finału Ligi Mistrzów. &quot;Duma Katalonii&quot; oczywiście nie zamierza jeszcze przed spotkaniem ustalać wyniku. Chce wraz ze swoim finałowym rywalem lobbować w UEFA, by ta pozwoliła grać ukaranym w półfinałach czerwonymi kartkami Darrenowi Fletcherowi i Ericowi Abidalowi.
Propozycja takiego rozwiązania sprawy wyszła od trenera Barcelony Joseby Guardioli, który chciałby także, by UEFA pozwoliła zagrać w finale Daniemu Alvesowi (musi pauzować za nadmiar żółtych kartek). - Chciałbym by oni wszyscy zagrali w finale, to znaczy Fletcher, Abidal i Dani Alves - powiedział Guardiola. - Zobaczymy, czy jest szansa na dżentelmeńską umowę z Man Utd. Fletcher i Abidal niesłusznie dostali czerwone kartki, obaj powinni móc zagrać w Rzymie - uważa trener Barcy.
fifa to skorumpowany syf, ale mysle ze nawet jakby sie dogadali (a na pewno Ferguson nie podzieli takiego pomyslu i nawet nie wierze, ze Guardiola mu zawracal glowe czyms takim) to i tak to nic nie da.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Panowie, nie odbiegacie troszkę od tematu?
To temat meczu finałowego, a nie tego czy była ręką w meczu półfinałowym, czy &quot;fifa to syf&quot; itd itp..
 
olorak 0

olorak

Użytkownik
Zgadzam sie z poprzednikiem...dajcie już spokój półfinałom skupmy sie lepiej na finale który na pewno będzie emocjonujacy :-D]
Mam skromne pytanie...wiadomo już kto będzie sędziował finał? Ostatnio zrobiło sie dosyć wazne :-D a jeśli nie to moze ktoś wie ile mniej wiecej przed meczem będzie znane nazwisko sędziego?
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Nie powiedzialem ze byl ustawiony!!!!!A kilka lat temu tacy jak ty pisali podobnie w przypadku chocby Juventusu.Byly konsekwencje??Byly.
Juventus dostał karę za ustawianie spotkań w Serie A, a wy piszecie o ustawianiu spotkań w LM.
żal ????
Najpierw poczytajcie uzasadnienie wyroku, a potem logujcie sie na forum.
Wystarczy sobie wyobrazić mecz Serie A albo reprezentacji Włoch. Przecież ten mecz trwałby nie 90 minut, a co najmniej ze 150 gdyby mieli analizować prawie każdą sytuację gdzie niby może być karny, a Włosi kończyliby mecze w 7 bo reszta by wyleciała za symulowanie.
Ten pomysł pozostawię bez komentarza.

Co do meczu to jeszcze jest troche czasu wiec na razie wstrzymuje sie ze wskazaniem mojego faworyta. Ogólnie to otwarcie moge napisać że nie podoba mi sie finał bo za żadna drużyna nie przepadam :p Mam jednak takie przeczucie że raczej Barca wygra ????
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Komisja Dyscyplinarna UEFA w wydanym dziś oświadczeniu przekazała do wiadomości, iż podtrzymała sankcje dla Erica Abidala oraz Daniego Alvesa. Darrenowi Fletcherowi z Manchesteru United także nie została anulowana kartka, jaką ujrzał w półfinale.
Przypomnijmy, że Abidal z powodu otrzymania czerwonej kartki w rewanżowym spotkaniu z Chelsea Londyn, stracił możliwość gry w finale. Dani Alves w wyniku skumulowania 3 żółtych kartek również nie będzie mógł wystąpić w Rzymie.
Oba kluby mają teraz trzy dni na złożenie odwołań od tych decyzji.
źródło: fcbarca.com
 
drago 108

drago

Użytkownik
a typerom ktorzy chca zarobic co radzisz??? (bez zlosliwosci)
Oczywiście granie masowo Manchesteru United, by zrobił się większy kurs na Barce.
Na dzień dzisiejszy polecam over. ManU nie będzie szczelnie bronić jak Chelsea, a Barca znając naszą defensywe pewnie popełni błąd i straci bramkę, a jeśli chodzi o grę ofensywną obu drużyn, to wiemy, że na bramki możemy liczyć. 2:1 dla Barcy, jak to było z Arsenalem ;)
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Drago, więcej obiektywizmu. ;)
Barca będzie na pewno bardziej osłabiona niż ManU jeśli UEFA nie zmieni zdania. Brak Abidala, a w szczególności Daniego Alvesa to wielkie straty dla Guardioli. Na pewno zastąpią ich innymi dobrymi graczami, ale to już nie będzie to samo. Fletcher w Manchesterze odgrywa dużo mniejszą rolę niż Alves w Barcelonie. Czerwone Diabły (wg. mnie :]) mają silniejszą linię pomocy niż Barcelona, natomiast Katalończycy mają większe pole do popisu w ataku. Manchester ma jednego równo grającego napastnika, Rooneya. Reszta gra w kratkę, a Barcelona ma 3 równych napastników - Eto, Henry i Messi. Co do linii obrony to w przypadku braku wyżej wymienionych zawodników MU także powinien mieć przewagę (ale nie musi...). Widowiskiem w Rzymie także będzie &#39;pojedynek&#39; bramkarzy. Po jednej stronie Valdes, natomiast po drugiej bardzo doświadczony Holender, Van der Sar.
Będzie to na 100% piękny mecz. Liczę oczywiście na wygraną Diabłów, ale czy wygrają :?: Przekonamy się 27ego maja. Osobiście typowałbym ManU (DNB) po 1.95 w Bet365. Over także wygląda smakowicie, ale nie grałbym tego.
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
co ty gadasz? genialny iniesta ,fenomenalny najlepszy gracz euro xavi a do tego yaya ture jeden z najlepszych defensywnych pomocników świata(może i zagra na obronie ale będzie podłączał się do akcji tak jak wczoraj w finale pucharu) a w Man U kto? tylko ronaldo nikt inny nawet butów by nie mógł wyczyścić inieście czy xaviemu a więc nie gadaj bzdur.

mój typ to zdecydowanie zwycięstwo barcelony.
jakbyś nie zauważył to napisał w nawiasie (wg mnie) więc wcale nie musisz się z tym zgadzać. Ja tam nie wiem która pomoc jest lepsza, bo są po prostu inne, pomoc Barcy w Anglii by raczej za wiele nie pograła, pomoc ManU w Hiszpanii też nie funkcjonowałaby chyba tak dobrze. Inny styl gry po prostu, to tak jakby porównywać Vidica z Henry&#39;m. Nie wiadomo kto jest lepszy bo są po prostu inni.
 
bad-motherfucker 0

bad-motherfucker

Użytkownik
co ty gadasz? genialny iniesta ,fenomenalny najlepszy gracz euro xavi a do tego yaya ture jeden z najlepszych defensywnych pomocników świata(może i zagra na obronie ale będzie podłączał się do akcji tak jak wczoraj w finale pucharu) a w Man U kto? tylko ronaldo nikt inny nawet butów by nie mógł wyczyścić inieście czy xaviemu a więc nie gadaj bzdur.

mój typ to zdecydowanie zwycięstwo barcelony.
czlowieku po co ty sie wogole wypowiadasz, w kazdym temacie sie kompromitowales i robisz to dalej. zero argumetow, zero pojecia w temacie. sa na tym forum kibice i united i barcy ktorzy chca na sile udowodnic swoje racje i nic nie da im sie przepowiedziec, ale ty jeste totalnym baranem. co do meczu na ta chwile na 100% zagralbym na puchar dla united. obrona united odzyskala wigor, mimo tego srodowego bledu vidica+ kontuzje i zawieszenia w ekipie z katalonii to przemawia za united. nie chce sie rozpisywac bo na to narazie za wczesnie i jeszcze duzo sie moze zmienic do finalu
 
kowalinho1910 0

kowalinho1910

Użytkownik
Barca będzie na pewno bardziej osłabiona niż ManU jeśli UEFA nie zmieni zdania. Brak Abidala, a w szczególności Daniego Alvesa to wielkie straty dla Guardioli. Na pewno zastąpią ich innymi dobrymi graczami, ale to już nie będzie to samo. Fletcher w Manchesterze odgrywa dużo mniejszą rolę niż Alves w Barcelonie. Czerwone Diabły (wg. mnie :]) mają silniejszą linię pomocy niż Barcelona, natomiast Katalończycy mają większe pole do popisu w ataku. Manchester ma jednego równo grającego napastnika, Rooneya. Reszta gra w kratkę, a Barcelona ma 3 równych napastników - Eto, Henry i Messi. Co do linii obrony to w przypadku braku wyżej wymienionych zawodników MU także powinien mieć przewagę (ale nie musi...). Widowiskiem w Rzymie także będzie &#39;pojedynek&#39; bramkarzy. Po jednej stronie Valdes, natomiast po drugiej bardzo doświadczony Holender, Van der Sar.
Będzie to na 100% piękny mecz. Liczę oczywiście na wygraną Diabłów, ale czy wygrają :?:
Nie zgadza sie z twoją opinią. W ataku United mają oprócz Rooneya wspaniałego Teveza (ostatnio świetna forma, jeśli SAF pozwoli mu odejśc to bedzie idiotą), który jest bardzo przydatny w takich meczach. Poza tym jako napastnika zaliczyłbym też C. Ronaldo, gdyż wiadomo jak on gra. Berbatov słabszy od wymienionej trójki jednak posiada ten instynkt napadziora, coś jak Inzaghi tylko w mniejszym stopniu.
A co do Barcelony. Etoo choć szybki i zwinny to bardzo słaba skuteczność. Żeby strzelić bramke potrzebuje 3,4 setek, na finał to oczywiście niedopuszczalne gdzie często ma się jedna klarowną sytuację. Henry bardzo dobry, ale nie wiadomo czy po kontuzji nie bedzie jeszcze lekkiego śladu, piłkarzowi trudno się wkomponować w zespół po urazie, a już na pewno w tak ważnym meczu jak finał ligi mistrzów. Messi świetny jednak gracze Chelsea pokazali, że możma go wyeliminować z gry i myśle że tym samym tropem pójdzie sir Alex Ferguson.
Kurs 2,70 od bukmacherów jest wg mnie czymś wspaniałym, postawiłem tylko 5 dyszek gdyż to zawsze finał jednak szanse na oceniam 65 do 35 na korzyść Manchesteru.
 
vatoloco123 3

vatoloco123

Użytkownik
Wg mnie skład MU na finał będzie wyglądał tak
van der Sar
OShea Vidic Ferdinand Evra
Giggs Carrick Anderson
Park Rooney
Ronaldo

Jeśli MU zagra tak jak w dwumeczu z Arsenalem czy jak np w drugiej połowie z Tottenhamem to nie daję dużych szans osłabionej i zmęczonej Barcelonie. Ciekaw jestem kto zatrzyma Ronaldo na prawym bądź na lewym skrzydle, czy też Rooneya. Brak Abidala i Alvesa to poważne oslabienia, no i trzeba jeszcze dodać że Iniesta i Henry nie będą w najwyższej dyspozycji po kontuzji i nie wiadomo nawet czy zagrają w tym meczu a jak zagrają to na pewno nie pełne 90 minut.
Stawiam 2-1 dla Manchesteru.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom