>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Finał : FC Barcelona - Manchester United

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
A co ma do tego liga? 100% demagogii, przeciez nie gra Marquez, Alves, Milito i Abidal wiec jaki to ma zwiazek z calym sezonem?! Zero logiki.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Dzisiaj serce za Barcą jednak chłodne kalkulacje mówią co innego... Główna obawa to obrona w Barcelonie, która w najsilniejszym zestawieniu jakoś nie imponuje a co dopiero, gdy przetrzebiona jest kontuzjami... Jeśli na środku zagra znowu Yaya to ciężko to widzę... Już w meczu z Chelsea było wyraźnie widać, że wyraźnie odbiegał szybkością i zwrotnością od Drogby... Często musiał faulować na szczęście sędzia był dosyć pobłażliwy... Kolejno Sylvinho... Mimo, że to doświadczony gracz to nie jest to klasowy obrońca... Niejednokrotnie widziałem jak w lidze nie nadążał za przeciętnymi zawodnikami a co dopiero za Cristiano czy Rooney&#39;em... Nie jestem też pewien czy Pep dobrze zrobił, podstawowi gracze praktycznie przez 2 tygodnie niemalże w ogóle nie grali... Do tego dochodzi fakt, że po kontuzji wraca Henry o którego trochę się obawiam... Iniesta myślę, że jeszcze da radę, ale lewa flanka mnie martwi... Poza tym mam nadzieję, że Pep nie da zagrać Busquetsowi bo to co on wyczyniał w meczu z Chelsea to brak mi słów... Eto&#39;o jak już ktoś wcześniej napisał pod koniec sezonu kompletnie &quot;wypalony&quot;... Koncertowo marnuje sytuację za sytuacją co tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że tak na prawdę to tylko napastnik średniej klasy i nic poza tym... Messi w ostatnich tygodniach też jakby zgasł... Poza tymi tak znów będzie podwajany, potrajany itd. więc wielkiego meczu mu nie wróżę o ile dogra w ogóle do końca... Nie wiem jak wygląda sytuacja w Manchesterze bo ostatnimi czasy nie śledziłem ich spotkań, ale mam nadzieję, że nadal przeżywają ten lekki kryzys bo jeśli nie to dzisiaj Manchester na pewno zaczerwieni się od świętujących kibiców... Staram się spojrzeć na to spotkanie w sposób obiektywny i niestety, ale wygląda na to, że bukmacherzy też przesadzają z tymi kursami... Jednak to tylko sport i dzięki temu mam nadzieję, że dzisiaj wraz z piłkarzami Blaugrany uniosę ręce w geście triumfu... Vamonos Barca ????
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Trzeba tez wziac pod uwage, ze Yaya czasem ladnie czyscil pole jako def. pomocnik a tu musi zagrac na obronie wiec bedzie brakowalo takiego gracza w srodku pola, na pewno Xavi z Iniesta nie beda mogli grasc tylko do przodu ale fanow Barcy to chyba cos nie bardzo obchodzi i wypisuja glupoty ciagle, nawet niektorych obrona nie martwi no ale super dzieki temu kur sana Man.UTD nie spada : )
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Barcelona - Manchester United
Typ:Barcelona -1.5
Kurs:5,50
Bukmacher:Betsson
Analiza:
Wielki Finał! Dzis o 20:45 w Rzymie rozegrany zostanie finał Ligi Mistrzów.
W ekipie Barcelony zabraknie 3 defensorów, bardzo ważnych zawodników - Daniego Alvesa, Erica Abidala oraz Rafaela Marqueza. Dwaj pierwsi zostali zawieszeni za kartki, Meksykanin jest kontuzjowany.Czerwone Diabły z przeciwnikami z Primera Division wygrywali 10-krotnie, 16 razy remisowali i 11 razy schodzili z boiska jako pokonani.
Barcelona gra cudowną piłke,co prawda brakuje kończącego strzału ale dziś rozjadą Manu.Napewno zobaczymy wielki spektakl,co jest najważniejsze.
Manchester prezentuje przeciętny futbol w ostatnich 2 miesiącach.Graja słabo, jednak bardzo skutecznie.Dziś przed nimi bardzo ciężkie zadanie,bo pokonac Barcelone to moim zdaniem w tym sezonie w meczu o taką stawke jest rzeczą niemożliwą.
Dziś również zobaczymy jak najlepszy duet obrońców wraz z bramkarzem kapitulują niejednokrotnie.Stawiam zwyciestwo Barcy z handicapem -1,5 bo spodziewam się wyniku 2-0.Dla mnie jest to pewny typ,a jeszcze pewniejszy i do zagrania za wielką kase jest typ na zwyciestwo Barcy,jednak zachęcam do grania tego typu.
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
A co ma do tego liga? 100% demagogii, przeciez nie gra Marquez, Alves, Milito i Abidal wiec jaki to ma zwiazek z calym sezonem?! Zero logiki.
Nawet 150%.Abidal? Patrząc na jego ostatnie występy - to nie będzie osłabienie. Alves - szkoda, straci na tym głownie linia ofensywna, bo do defensywy zbyt często zdarzało mu się na wracać na czas. Marquez - Jeśli nie popełnia większych błędów to jest skarbem - jeśli. Milito? Chyba żartujesz.
wypisuja glupoty ciagle, nawet niektorych obrona nie martwi no ale super dzieki temu kur sana Man.UTD nie spada : )
Ja nie mówię, że mnie nie martwi. Pewniej bym sie czuł z duetem Puyol - Pique w środku i Alvesem na prawej flance - przynajmniej miałbym pewność, że są wystarczająco zgrani. Po prostu pokazuję Ci, że chrzanisz i to porządnie z tragiczną obroną Barcy.

I warto dodać, że w drużynie Man United na lekkie urazy narzekają także: Cristiano Ronaldo i Vidić, jednak ich występ raczej nie jest zagrożony.
W drużynie Barcy lekkiego urazy doznał Busquets.
Henry i Iniesta w pełni gotowi do gry.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Moim typem na to spotkanie jest typ, ze obie druzyny strzela bramke;) pinnacle proponuje kursik 1.840...
Po obu stronach mamy swietnych i klasowych zawodnikow. Kontuzje czy nie kontuzje to sa wkoncu profesionalisci. . .
Z jednej strony swietny atak i slabsza obrona, z drugiej mocniejsza obrona i slabszy atak... Mecz finalowy nie ma rewanzu, dlatego mysle, ze bedzie otwarta gra...a Barca taka lubi.
Najgorsze rozwiazanie to jak MU trafi pierwszy, bo wtedy mozemy zobaczyc autobus w bramce;)
wszystko zweryfikuje boisko...
 
daspotta 0

daspotta

Użytkownik
Z jednej strony swietny atak i slabsza obrona, z drugiej mocniejsza obrona i slabszy atak... Mecz finalowy nie ma rewanzu, dlatego mysle, ze bedzie otwarta gra...a Barca taka lubi.
nie ma za wiele logiki w tym co piszesz. jak ktoś myśli że ferguson zagra z fcb otwarty futbol... no właśnie : ) a skoro nie ma rewanżu, tym ostrożniej grać będą jedni i drudzi.

I moim zdaniem każdy typ dotyczący wyniku przed takimi spotkaniem, nawet poprzedzony gruntowną analizą, pozostanie tylko typem. piwko, &#39;kapcie&#39; i heja.

mój typ :jezora: 2ga połowa, over 10,5 wybić z 5 metrów @ 1,7 bwin
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Ech człowieku w ogóle nie masz szacunku dla Manchesteru. Czerwone Diabły to nie są jakieś ogórki, nie boją się Barcy jak myśli pół świata i ich głównym celem nie jest zachowanie czystego konta. Ta cała kreacja tego pojedynku przez media na walkę kosmicznego futbolu z antyfutbolem angielskim jest żenująca. Chelsea się zamurowała na Camp Nou, bo dwumecze się wygrywa, nie rozgrywa. Na Stamford Bridge The Blues chcieli grać w piłkę, a jakoś Barca nie zaprezentowała cudownej gry. Mam wrażenie, że dla niektórych przegrana Barcelony będzie niespodzianką.
Co ma Barca czego nie ma Manchester? Oba zespoły są mistrzami w swoich krajach, United w lepszej lidze. To Manchester w trakcie sezonu musiał udać się do Azji na Klubowe Mistrzostwa Świata i potrafił potem wygrać Carling Cup, Premier League, awansować do półfinału FA Cup i do finału Champions League. O ile pamiętam to w zeszłych latach triumfator Ligi Mistrzów kompletnie gubił formę po powrocie z KMŚ czego doświadczyła także Barcelona. To Manchester ma szerszą kadrę, Ferguson może skorzystać ze wszystkich swoich graczy w przeciwieństwie do Guardioli. To Manchester w półfinale pokazał piękny futbol, a nie Blaugrana, która przyciśnięta przez twardych graczy Chelsea była kompletnie zagubiona. Jeśli ktoś wskazuje Barce jako wyraźnego faworyta finału to nie mamy o czym rozmawiać.
uuu modowi nie wypada pisać takich nieobiektywnych komentarzy :| To co było do tej pory nie ma juz znaczenia liczyć sie będzie to ci pokarzą zawodnicy dzisiaj, a liga angielską nie uważam za lepsza od innych, po prostu najbogatsza.
Co do meczu to nie lubię żadnej ekipy wiec do finału podchodzę z dystanesem. W sumie to nie spodziewam sie jakiegoś wielkiego widowiska. Jak dla mnie Barca ma więcej do zaoferowania w ataku, Eto Messi i Henry jak mało kto potrafią pograć kombinacyjną piłkę. ManU z klasycznych napastników ma przyzwoicie i równo grającego Rooneya i trochę w kratkę Berbatova. Ważnym elementem drużyny jest Ronaldo ale jesli kiepsko wejdzie w mecz, jeśli stoperzy Barcy szybko zalicza kilka udanych interwencji to może być kolejny ważny mecz który Krystynka nie zaliczy do udanych.
Ogólnie to zespoły sportowo sa zbliżone do siebie i o zwycięstwie zdecyduje po prostu dyspozycja dnia ???? Jakoś mi sie nie widzi kolejny triumf ManU dlatego stawiam na Barce.
Moje typy:
Barcelon - Manchester 1 @2,75
under2.5 @1,77
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
dziwisz sie jak ma ManU na avatarze hehe . uwielbiam Barce nie znosze wrecz ManU. dla mnie final bedzie jednostronny. co do meczu nie stawiam jak on bedzie roztrzygniety, jedynie strzelcow.


Barcelona - Manchester United
Gracz zdobędzie dwa gole lub więcej : Samuel Eto&#39;o 50,00 zł 12,00 600,00 zł

Barcelona - Manchester United
Pierwszy strzelec : Lionel Messi 50,00 zł 8,00 400,00 zł
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
FC Barcelona - Manchester United

Już dziś w Rzymie dojdzie do najbardziej oczekiwanego spotkania sezonu , najważniejszego meczu roku i przede wszystkim dziś poznamy najlepszą drużynę tego sezonu, Będzie to również pojedynek wielkich gwiazd światowego futbolu po jednej stronie zobaczymy Eto&#39;o , Messi , Henry , Iniesta czy Pyuol po drugiej Ronaldo , Rooney , Giggs , Ferdinand czy Vidić i wielu innych którzy zapewne nie pozwolą nam się nudzić dzisiejszego wieczoru , każdy piłkarz który dziś wyjdzie na murawie w podstawowym składzie ma tylko jeden cel &#39;&#39;WYGRAĆ&#39;&#39; i pokazać się z jak najlepszej strony. Oba kluby udowodniły w swoich ligach już że są najlepsze na boiskach ligowych teraz będą chciały udowodnić na bycie europejskim.
Josep Guardiola może wygrać Ligę Mistrzów jako trener po raz pierwszy, ale jako piłkarz już sięgał po to trofeum. Manchester chce wygrać po raz drugi z rzędu i po raz czwarty w historii. Barcelona jak dotąd dwukrotnie sięgała po triumf w tych rozgrywkach w sumie popularni &#39;&#39;Katalończycy&#39;&#39; przegrali trzy finałowe mecze w europejskich pucharach. Dzisiaj na pewno zobaczymy również pojedynek dwóch skromnych ale bardzo dobrych szkoleniowców Sir Alexa Fergusona i Josepa Guardioli oboje byli najlepszymi trenerami we poszczególnych krajach (Angila i Hiszpania) Dziś każdy z nich ustala taktykę warto w niej wspomnieć że Barcelona strzela bardzo dużo bramek aż 2,5 na mecz natomiast Manchseter bardzo mało ich traci ich defensywa jest bardzo szczególna. Największy ból głowy trener Barcelony będzie w obronie gdzie nie zagra aż 3 obrońców Dani Alves , Eric Abidal i Rafael Marquez. W Manchesterze zabraknie Flechtera , Moim zdaniem zdecydowanie lepiej w tym spotkanie zaprezentuje się Manchester po którego stronie stoją wszystkie atuty, Mogę spokojnie zarzucić tutaj że Messi nie potrafi grać przeciwko dobrym obrońcą poprzez co się pali gdy raz nie uda mu się zwodem minąć obrońcy zdecydowanie gorzej sobie radzi z drugiej strony Ronaldo który moim zdaniem dorósł do światowego poziomu i potrafi sobie poradzić z każdym obrońcą jego nie konwencjonalne zwody dały rywal nie raz o sobie znać i dzisiaj moim zdaniem zobaczymy popis właśnie tego piłkarza.

20:45 FC Barcelona - Manchester United
Sędzia: Massimo Busacca (Szwajcaria)
Barcelona: Valdes - Puyol, Pique, Toure, Keita, Iniesta, Busquets, Xavi, Henry, Eto&#39;o, Messi
Man Utd: Van der Sar, O&#39;Shea, Ferdinand, Vidic, Evra, Anderson, Carrick, Giggs, Ronaldo, Park, Rooney

Moje propozycje :

Barcelona v Man Utd 2 @@ 2,60
Over 2,5 @@ 2,15
Strzelec Gola : Ronaldo @@ 2,90
Paul Scholes @@ 7,00
Kto wygra Cristiano czy Leo :?:
 
Q 3

qba107

Użytkownik
Poczytałem trochę tu i tam... ;).

W zasadzie wystawienie Teveza przeciwko - co tu dużo ukrywać - gorzej zbudowanym graczom Barcelony - miałoby sens.
Tevez lepiej zbudowany od defensorów Barcy? Kpina. Porównaj sobie Pique i Toure/Puyola (bo takie powinno być ustawienie środkowych defensorów - bo jeśli Tevez to raczej środek (ew zmiany pozycji z CR7)). Przy nich Argentyńczyk wygląda mizernie. Jeśli chodzi o Berbatova - dzięki swym warunkom fizycznym miałby szanse na dobra gre przeciwko środkowym obrońcom Barcy. Jednak wydaje mi się, że najprawdopodobniej na środku wystapi Ronaldo, po lewej Rooney a po prawej Park, który ostatnio dobrze radził sobie z młodym Gibbsem, to i teraz powinien sobie poradzić ze starym Sylvinio (o ile ten zagra). Środek to Anderson i Carrick i Giggs (ew Schoels, ale myślę, że zagra Walijczyk, który mimo wieku zaliczył bardzo udany sezon). Obrona wiadomo - bez zmian O&#39;shea, Vidic, Ferdinand, Evra.

Tu już bym się kłócił. Zjawisko Messidepedencii faktycznie miało miejsce, ale od jakiegoś czasu inni gracze (przede wszystkim Iniesta) godnie zastępuję Lionela. Najlepszym na to przykładem jest wygrany przez Barcelonę 22.04.2009 mecz z Sevillą 4:0, a Messi nawet przez sekundę nie przebywał na boisku.
W zasadzie ostatnimi czasy go Iniesta jest główną siła ofensywną Dumy Katalonii i - jak sądzę - jego brak byłby bardziej bolesny niż brak Messiego.
Obyśmy obejrzeli wielkiego Messiego w tak ważnym meczu. Często widzimy go kiwającego pięciu graczy w meczu ligowym i zawodzącego w ważnym meczu. Kryty przez Evre oraz wspomagany przez walecznego Rooneya może zostać &quot;wyłączony&quot; z gry. Również brak Alvesa znacznie osłabia prawą stronę (w półfinale oglądaliśmy zacięte starcia Alves - Malouda, szkoda że nie będziemy widzieć Alves - Rooney, które zapewne byly by ozdobą meczu).

jedynym sposbem na ich pokonanie jest murowanie bramki
no i błędy Victora Valdesa ;) jednak w tym meczu nam to raczej nie grozi - Hiszpan prezentuje ostatnio bardzo wysoką formę, w wielkich meczach VV nie zawodzi - przykład mecz Barca - Arsenal kiedy to broni akcję sam na sam Thierrego Henry lub półfinał na Camp Nou i interwencja po strzale i dobitce Drogby

Eto&#39;o jak już ktoś wcześniej napisał pod koniec sezonu kompletnie &quot;wypalony&quot;... Koncertowo marnuje sytuację za sytuacją co tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że tak na prawdę to tylko napastnik średniej klasy i nic poza tym...
Poprostu gra słabo od kilku meczy ;] jak Drogba miał przesiedziane na ławce pół sezonu to nikt jakos złego słowa na niego nie powiedział po jednym dobrym meczu ;)

Trzeba tez wziac pod uwage, ze Yaya czasem ladnie czyscil pole jako def. pomocnik a tu musi zagrac na obronie wiec bedzie brakowalo takiego gracza w srodku pola, na pewno Xavi z Iniesta nie beda mogli grasc tylko do przodu ale fanow Barcy to chyba cos nie bardzo obchodzi i wypisuja glupoty ciagle, nawet niektorych obrona nie martwi no ale super dzieki temu kur sana Man.UTD nie spada : )
Seydou Keita ????

Abidal? Patrząc na jego ostatnie występy - to nie będzie osłabienie.
A ostatnie wystepy Sylvinio ? Dno, dno, dno.. Strata i to poważna
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Dzień niezwykły i jedyny w roku to chyba nawet lepsze niż Gwiazdka i tak samo dobry jak zaliczenie sesji.
Teraz z kolei należy się nagana fanom Barcelony, którzy kolejny raz nie wierzą(poprzedni raz przed meczem z Real Madryt) w swój klub i nie widzą ich dzisiejszej wygranej w CL.
Manchester i Barcelona to kluby, które bardzo lubię i szanuję jednak memu sercu bliższa jest Barcelona, gdyż jak już wielokrotnie wspominałem ubóstwiam ich futbol i galaktyczne zagrania.
Manchester to typowa drużyna z Wysp Brytyjskich, grają szybką, twardą piłkę i jedynie C. Ronaldo wprowadza trochę &quot;czułości&quot; do tej gry ;).
Każdemu się pewnie marzy wspaniały mecz najlepiej z mnóstwem bramek, dogrywką i karnymi więc czemu to nie miałoby się spełnić?
Moje typy na dzisiejszy mecz są trochę szalone jednak nie zostają bez szans, moim zdaniem to Barcelona od początku będzie atakować i narzucać tempo, zwłaszcza w pierwszej połowie kiedy to również czuję że wpadnie gol strzelony przez Messiego. Druga połowa to co raz groźniejsze ataki czerwonych diabłów i w rezultacie wyrównanie co za tym idzie dogrywka.
A więc moje typy to:
Obie strzelą: TAK
HT/FT Barcelona/Remis
Pozdrowienia i niech wygra lepszy ;)
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Spotkanie: Barcelona - Manchester
Typ: MU wygra po karnych
Kurs: 11.00
Buk: bet365


Pomijając ogólnonarodową napinkę kto jest lepszy, kto powinien grać w finale i kto wygląda jak gej, a kto nie zdecydowałem się zagrac taki oto typ na dzisiejszy finał LM.
Obie drużyny to piłkarskie potęgi. Znakomici piłkarze, wielkie indywidualności. Za sobą mają niezwykle udane sezony w swoich ligach. Zarówno Barcelona jak i Manchester zdobyły tytuły mistrzowskie będąc w przekroju całego sezonu najlepszymi i najrówniej grającymi drużynami w swoich krajach.
Cięzko w takich meczach wytypować poprawny rezultat, moim zdaniem wogóle finałów nie powinno się typować, ale kurs naprawdę kusi. Remis jest jak najbardziej możliwy, myslę, że nie będziemy świadkami wielu goli, a to pozwala realnie myśleć o wyniku remisowym po 90 minutach. Dalej dogrywka, a w niej jak to w dogrywce, nerwy i wzajemne pilnowanie się by nie stracić w ostatnich sekundach wysiłku włożonego w cały mecz. Jeżeli dojdzie do jedenastek to tak naprawdę trafienie tego typu będzie już tylko loterią. W karnych wszystko może się zdarzyć. Ja stawiam na Mu bo jeżeli do typowanych strzałów z 11 metrów dojdzie Anglicy mają ogromny handicap w postaci wspaniałego Van der Sara, który jest lepszym bramkarzem niż Valdes. Ponadto na plus może zadziałać doświadczenie z poprzedniego finału kiedy to podopieczni Sir alexa Fergusona pokonali Chelsea Londyn właśnie w konkursie rzutów karnych. Myślę, że o powodzeniu tego typu może zadecydować jedno pudło piłkarzy Barcelony lub wspaniała interwencja Holendra w bramce MU.
 
miko_mu 1

miko_mu

Forum VIP
Mi zarzucasz brak szacunku dla Manchesteru a sam do spółki z Magikiem wróżycie, że Barca zostanie zmieciona.
Nie wróżę, że Barca zostanie zmieciona. Po prostu przedstawiłem argumenty mówiące, że nieprawdą jest, iż to tylko Barca gra pięknie, a inne ekipy, w tym Manchester mogą jedynie się &#39;murować&#39; i w tym upatrywać swojej szansy.

uuu modowi nie wypada pisać takich nieobiektywnych komentarzy To co było do tej pory nie ma juz znaczenia liczyć sie będzie to ci pokarzą zawodnicy dzisiaj, a liga angielską nie uważam za lepsza od innych, po prostu najbogatsza.
Jakich nieobiektywnych komentarzy :| ? Wszystko co napisałem na temat United to prawda, po prostu przedstawiłem argumenty na korzyść Diabłów. Co do Ligi Angielskiej to dyskusja na inny temat, ale chyba nikt nie ma wątpliwości, że to najlepsza i co za tym idzie, najbogatsza liga na świecie. Po prostu wysoki poziom Premier League przyciąga inwestorów, sponsorów itp. :]
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Premier nie jest najlepsza...poprostu jest najbardziej dochodowa i najbogatsza?! Ma najlepszych sponsorow?! Dlaczego? Bo na wyspach soccer to religia! Nigdzie nie zrobi sie takiej kaski na pilce kopanej jak w UK;)
Moim zdaniem Primiera Division pilkarsko stoji na duzo wyzszym poziomie...;)
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Wyzszy poziom ale co to znaczy? Obrona najlepsza jest w anglii, atak moze w Hiszpanii wiec jak to ocenic jednoznacznie? Szewczenko nic w Czelsi nie pokazał, Forlan szaleje w Villa i Atletico a w MU nie mial szans na dluzsza gre itd itd. Dobry napatnik powinien sprawdzic sie w Anglii.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Moim zdaniem Primiera Division pilkarsko stoji na duzo wyzszym poziomie...;)
Chyba pod względem ilości kartek...
Premiership nie ma sobie równych od dobrych kilku sezonów, także nie pisz głupot. Nie wiem na jakiej bazie tak uważasz, ale wydaje mi się, że wg swojego widzi misie i że Barca w tej lidze gra...:|
 
traxx 0

traxx

Użytkownik
Premier nie jest najlepsza...poprostu jest najbardziej dochodowa i najbogatsza?! Ma najlepszych sponsorow?! Dlaczego? Bo na wyspach soccer to religia! Nigdzie nie zrobi sie takiej kaski na pilce kopanej jak w UK;)
Moim zdaniem Primiera Division pilkarsko stoji na duzo wyzszym poziomie...;)
tak wyzej, ze wicemistrz anglii odprawia wicemistrza hiszpanii z 5 bramkami w plecy. tak wyzej, ze tylko barcelona mogla miec jakikolwiek szanse w polfinalach i zaden inny hiszpanski klub.
ostatnie 3 sezony: Real oberwal od Arsenalu i Liverpoolu, Barca oberwala od Liverpoolu i Manchesteru United, z kolei zlala Arsenal i ZREMISOWALA z Chelsea, a 2 sezony przedtem w grupie z nia przegrywala, Villarreal oberwal dwa razy od Arsenalu, Valencia oberwala od Chelsea i w grupie i w fazie pucharowej, Sevilla oberwala od Arsenalu, tylko Athletico remisowala dwuktornie z Liverpoolem, a United z Villarrealem...
ja juz swoja analzie krotka dawalem do tego meczu, wiec zycze wszysktim milego ogladania i wielkiego widowiska!
Glory Glory Manchester United!
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
To tylko moje zdanie... a popieram je tym ze ogladam mecz i jednej i drugiej ligi.
Na poczatku takze imponowala mi Premier ale chyba bardziej z tego wzgledu, ze ma niesamowita atmosfere na stadionach, ten fanatyczny doping, lubie taki;)
I naturalnie nie mowimy tutaj, a takich markach jak Barca, Real, Liverpool, MU czy Arsenal itd. Tylko mowie o calosci i o duzo slabszych druzynach. Pilka wyspiarska jest silowa i twarda, duzo goli jest poprostu wkopanych do bramki. Na Sky Sport macie w weekendy cale studia pilkarskie, tam komentatorzy sledza mecze na bierzaco, posluchajcie ich komentarzy o meczach, tylko nie MU czy Liverpool&#39;u. W Primiera, zespoly graja bardziej z finezja, odmienna pilke. Wystarczy zobaczyc sobie np: Revista De La Liga ile przepienknych bramek pada co kolejke, strzelonych przez slabe druzyny! ( nie czytac Barca). Najprostrzy przyklad: widzial ktos dwa ostatnie mecze np Mallorc&#39;i?! Jak widzial to pewnie wie o czym mowie, taka sobie zwykla Mallorca a jakie bramki strzela;) albo Huelva...
To tylko moje zdanie, o kazdej lidze mam jakies np: nikt tak jak Wlosi nie umieja zarabiac na zakladach;) itd...
pozdrawiam.
EDIT: traxx, ale mowimy o lidze, i o wszystkich zespolach, a nie o markach i Europejskich Pucharach. Spojrz na pilke troche innym okiem niz przez pryzmat $, ten oberwal ten dostal, ten w finale. Wlasnie zobacz jaka komercha i kasa idzie za Premier, wygrac wszystko co sie da i zarobic ile sie da, bo jak nie to potracisz dobrych sponsorow. Wlasnie dlatego, ze kluby Angielskie tak daleko zachodza maja takich bogatych sponsorow i tyle kasy sie w nie pompuje. Dlaczego szejkowie kupili sobie Manchester City a nie Malage?!;) Manchester City nawet nie zagra w Lidze Europejskiej, a Malaga kto wie...tez nie, ale zawsze blizej;)
Mowimy o pieknie soccer&#39;a...
 
Q 3

qba107

Użytkownik
oficjalne składy:
Barca: Valdés, Puyol, Piqué, Touré, Sylvinho, Busquets, Xavi, Iniesta, Henry, Eto&#39;o i Messi.
Manu: Van der Sar, O&#39;Shea, Ferdinand, Vidic, Evra, Carrick, Giggs, Anderson, Rooney, Cristiano Ronaldo i Park.

wolał bym Keite za Bousquetsa ale Pep wie co robi ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom