>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Expekt_Expert odpowiada

Status
Zamknięty.
msjr 0

msjr

Użytkownik
msjr napisał/a:
czy ja gdzies napisalem ze czekam dzisiaj na te pieniadze?


A czy ja coś takiego napisałem?? Nie więc nie wiem po co to.
ieniądze na konto są przyznawane tylko w Dni Powszednie więc Soboty i Niedzieli nie można do tego zaliczyc
msjr napisał/a:
to nie jest wplata tylko bonus wiec troche inna sytuacja


Może i inna ale czas oczekiwania na przyznanie bonusu to 14 dni a u Ciebie nie mineło nawet 10 dni a Bonusów także nie przyznają w Sobote i Niedziele bo poprostu dział Marketingowy w te dni nie pracuje
skad to zwiales te 14 dni po rozmowie dowiedzialem sie ze 48h

w tym to juz calkiem zatracilem sens hehe troche zasad ortografii ok koniec bo robi sie OT
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
wplacilem do expekta 200zl, z bonusem mam 400zl. Zakluzmy ze na koncie mam 600zl to czy moge wyplacic 200zl i miec te 400zl i grac za nie jak dotychczas? czy mi odrazu potraca bonus ew nie bede mogl wyplacic a jak wyplace te 200zl to z 400zl zrobi sie 0 ? Bo cos slyszalem ze jak masz 400zl z bonusem to mozesz nadwyzke tych 400zl spokojnie wyplacic.
 
A 0

adrianek18

Użytkownik
Mam takie pytanie w totomixie da sie robic bloki na systemy ???? a w Expekcie? Chodzi mi o to ze mam np dwa pewniaczki + np 3 grupy po 2 mecze (mecz a i b, mecz c i d, mecz e i f). i chciałbym zagrać systemem 2/3. da tak rade? ???? czy niestety? Mam nadzieje ze wmiare zrozumiale napisałem ????
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Pewniaki sa ale na przklad nie mozesz dac dwoch zdazen na blok a tylko po jednym zdazeniu np P P a b c 2/3 nie mozna tak aa /bb/cc pp

* jedna litera oznacza jedno spotkanie
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
wogole cos nam ten expert-Expekt nie odpowiada ;/
Witam

Miałem komputer w serwisie i nie miałem dostępności do internetu.

w Expekcie jest tak siatkowka jak i tenis.
W ofercie znajdzie pan te dyscypliny, jednak czasami pojawiają się one bardzo późno.

ja mam pytanie kiedy w koncu beda pieniadze na koncie za lige typerow?? czekamy juz od tygodnia i nic... tak sie chyba nie robi:/
Jak zostaną zweryfikowane dane osobowe, Najpóźniej do końca tygodnia pieniądze powinne być na Waszych kontach.


wplacilem do expekta 200zl, z bonusem mam 400zl. Zakluzmy ze na koncie mam 600zl to czy moge wyplacic 200zl i miec te 400zl i grac za nie jak dotychczas? czy mi odrazu potraca bonus ew nie bede mogl wyplacic a jak wyplace te 200zl to z 400zl zrobi sie 0 ? Bo cos slyszalem ze jak masz 400zl z bonusem to mozesz nadwyzke tych 400zl spokojnie wyplacic.
Należy wg regulaminu obrócić i później można swobodnie wypłacać
 
shaker 2

shaker

Użytkownik
jeszcze mi odpowiedz jeszcze mi ????
tam dawno temu zadalem pytanko... o tam daleko hen hen..
o tych lepszych kursach dla duzo grajacych :p
 
jaca 0

jaca

Użytkownik
wplacilem do expekta 200zl, z bonusem mam 400zl. Zakluzmy ze na koncie mam 600zl to czy moge wyplacic 200zl i miec te 400zl i grac za nie jak dotychczas? czy mi odrazu potraca bonus ew nie bede mogl wyplacic a jak wyplace te 200zl to z 400zl zrobi sie 0 ? Bo cos slyszalem ze jak masz 400zl z bonusem to mozesz nadwyzke tych 400zl spokojnie wyplacic.
W regulaminie promocji jest tak:
Depozyt 150 PLN = Bonus 150 PLN = Wymagany obrót (150 PLN x 5 = 750 PLN)
(Jeżeli wypłata zostanie zlecona bądź zostanie dokonany transfer do innego produktu przed realizowacją pełnego wymaganego obrotu, co najmniej 300 PLN (kwota depozytu + bonus) powinien zostać na Twoim koncie gracza aby prawo do niego nie zostało utracone.
Czyli w Twoim przypadku możesz spokojnie wypłacić nadwyżkę w stosunku do 400zł (czyli mając 600zł, możesz wypłacic 200zł).
Tak przynajmniej wynika z regulaminu ;)
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Przykra niespodzianka, chce wyplacic 200zl i Expekt chce potracic az 60zl od wyplaty !! Jest to prawie 1/3 sumy, ja rozumiem jezeli to byloby z 10 zl ale 60 ?! Czekam na wyjasnienia...






EDIT:

Dobra juz mam, przed numerem konta trzeba wpisac PL. A juz myslalem ze jakies walki sa hehe.
 
A 0

aa

Użytkownik
Mam pytanie dotyczące handicapu.
Jak jest teraz w ofercie np. Azerbejdzan-Polska i handicap-1.5/-2
2.050 na Polske to wkoncu handicap jest -1.5 czy -2 bo nie rozumiem czego to jest razem wystawione.
 
milenium 15

milenium

Użytkownik
Jakieś zmiany, renowacje na serwerze? bo wczoraj i dziś strona momentami nie wchodziła z przyczyn technicznych nie ode mnie zależnych jak np. teraz.
 
literaat 0

literaat

Użytkownik
To troche skandal, ze strona jednego z najwiekszych serwisow bukamcherskich lezy od wczoraj. Przepraszam, na kilkadziesiat prob udalo mi sie z 4-5 razy wejsc. Ale zalogowac sie to jest juz sztuka...
 
jaca 0

jaca

Użytkownik
Mam pytanie dotyczące handicapu.
Jak jest teraz w ofercie np. Azerbejdzan-Polska i handicap-1.5/-2
2.050 na Polske to wkoncu handicap jest -1.5 czy -2 bo nie rozumiem czego to jest razem wystawione.
Rozliczasz w ten sposób, jakby połowa zagranej stawki była z handi -1.5 a połowa z handi -2. Czyli jeżeli postawisz 10 zł, to gdy Polska wygra różnicą co najmnie 3 bramek - wygrywasz 10x2.05=20.5 zł. Jeżeli wygrają różnicą 2 bramek, to 5x2.05+5x1.0=15.25. Przy innym wyniku zakład przegrany.
Czy mail [email protected] jest już sprawny? Dziś pisałem na ten adres 3 razy i za każdym razem mail nie dochodził.
Wysyłasz pod zły adres - prawidłowy to: [email protected]
 
H 0

hodofca

Użytkownik
To troche skandal, ze strona jednego z najwiekszych serwisow bukamcherskich lezy od wczoraj. Przepraszam, na kilkadziesiat prob udalo mi sie z 4-5 razy wejsc. Ale zalogowac sie to jest juz sztuka...
Nie od wczoraj tylko z ponad 2h wczoraj od 18 do 20:xx a dzisiaj od 18:10 aż do teraz..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom