>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Expekt_Expert odpowiada

Status
Zamknięty.
F 0

fabia

Użytkownik
expekt faktycznie nie działa
Zgadza się expekt padł na dobre może by pan expert powiedział co sie dzieje.
 
prezesson 0

prezesson

Użytkownik
Mam pytanie do experta. Co mam zrobić w przypadku gdy moje konto zostało zablokowane. Wyskakuje mi komunikat żebym skontaktował się z supportem, no to sie skontaktowałem tylko ze narazie jest to monolog. Ja do nich pisze już 6 czy 7 maila od kilku dni i zero odzewu a mialem jeszcze pieniadze na koncie. Juz mnie to ze tak powiem denerwuje powoli. moze jakis numer telefonu moglbym uzyskac albo cos w tym stylu bo na e maila nikt mi nie chce odpisac.
 
M 0

mapet

Użytkownik
Czesc,

dziala wam strona expekta...bo mi nie...ale zeby bylo smieszniej u mojego brata wszystko jest OK...zreszta u mnie w pracy tez bylo do 17 OK...a u was jak?

pozdro
Mapet
 
A 0

aa

Użytkownik
Ja mam takie pytanie gralem dziasiaj w tym bonusie udzial w sprwie Euro 2008 polowa\pelny czas. Niestety przegralem zaklad i czy teraz musze cos wysylac na ich mail czy sami mi zwroca stawke?? Bo jeszcze do tej pory mi nie zwrocili i nie wiem wogole czy mi zwroca ???? bo w przepisach to bylo nie jasno sformulowane(bylo napisane tylko , ze jeden bonus przysluguje na jedno IP) a to mozna rozumiec 2-znacznie. np. ze jak brałem juz udzial w promocj 100% to juz nie moglem brac udzialu w tym bonusie albo chodzilo o to i ja tak zrozumialem, ze dotyczy to tylko i wyłącznie tego bonusu. Jesli wie ktos jak to dokładnie jest to prosze o odpowiedz.
 
M 0

mikecfc

Użytkownik
Witam,

niedawno zalozylem sobie konto na Expekcie. to moje pierwsze konto bukmacherskie w internecie. Dostalem tez bonus 100% ale nie znam sie na tym, o co chodzi aby to obrocic 5-krotnie. czyli jak dostałem bonusu 70 PLN to musze 5* to obrocic (350zł)?. czyli musze stawiac mecze po 70 zł aby to obrocic? a co w przypadku gdybym przegrał kupon? strace bonus tylko, czy ze swojej kasy trace pieniadze? jak to jest. Pomozcie mi i wyjasnijcie, bo nie umiem sie w tym połapać ????

Pozdrawiam
mikecfc
 
janek87 19

janek87

Użytkownik
mikecfc, musisz obrocic 5 razy ta kase, a czy bedzies stawiac po 1zl czy po 70 to juz Twoja sprawa, najwazniejsze zeby wykonac obrot czyli zagrac w sumie za te 350 zlotych ????
 
M 0

mikecfc

Użytkownik
a jak nie obrócę tego 5 krotnie to co wtedy? przepadnie mi ten bonus czy jak? a jakbym postawił jakis mecz za cały bonus czyli w moim przypadku 70 zł i przegrał to co?
 
janek87 19

janek87

Użytkownik
mikecfc, ten bonus to Twoje pieniadze, aby je wyplacic musisz zagrac lacznie za 350 zlotych tym bonusem, to na prawde nie jest takie trudne, przez miesiac na pewno obrocisz nawet jesli sa to Twoje poczatki, no a jak zagrasz za caly bonu i przegrasz to juz po bonusie.. moim zdaniem nie warto w taki sposob :p &lt;w sensie od razu za cala kase&gt;
 
M 0

mikecfc

Użytkownik
aha, czyli to chodzi o to że musze wydać na kupony łączną sume 350 zł tak? i nie wazne, ile mam kasy z bonusu itp poprostu mam łączna kwote z bonusu i swoich i z tej kasy musze zagrać za 350zł. a ile wygram tyle bedzie moje. chyba, ze przegram wszystko to wtedy zablokują mi konto z powodu braku pieniedzy na koncie + strace bonus. dobrze myśle?
 
janek87 19

janek87

Użytkownik
mikecfc, bonus to bonus, te pianiedze ktore wplaciles nie licza sie do obrotu bonusem, masz po prostu zagrac za laczna sume 350 zlotych z tego bonusa, a jesli przegrasz bonuus (oby nie) to zostaja Ci jeszcze pieniadze ktore wplaciles ;)
 
kaczor44 0

kaczor44

Użytkownik
chcialbym zapytac czy w ramach przetestowania daloby rade wpłacić do Expekta jakas niewielka kwote (powiedzmy 5 PLN) czy jest jakieś szytwne minimum??
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom