>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Expekt_Expert odpowiada

Status
Zamknięty.
lolek1 0

lolek1

Użytkownik
Expekt wycofuje i anuluje, jeśli taki błąd przyniesie im straty.
Do niedawna bardzo sobie ceniłem tego buka, ale teraz to kompletne dno. Ilość błędów, liczonych na korzyść Expekta itp. Gdyby nie ciekawe promocje, od razu wypłacałbym stamtąd pieniądze! :zy3ou:
 
zamora 0

zamora

Użytkownik
Witam!
Ja mam nastepujacy problem. Jak wiekszosc młodych osob na poczatku (nie majac internetu) gralem w naziemnych (oczywiscie nie bylem pelnoletni ) ale gdy zalozylem neta lecz ciagle nie bylem pelnoletni zaczolem grac w internecie. Zakładalem jak ten &quot;idiota&quot; konta w prawie kazdym buku nie zdajac sobie sprawy ze drugiego konta potem nie zaloze. Mam konto w http://www.Expekt.com na prawdziwe swoje dane tylko ze nie zgadza sie rok urodzenia (podalem zly aby moc sie zarejestrowac). Czy jest mozliwosc zmiany danych w systemie?? Czywiscie moge wyslac scan dowodu itp tylko zebym mogl bez problemu grac i nie ryzykowac utraty kasy. Czekam na odp.
Pozdrawiam
Ponawiam swoje &quot;zapytanie&quot; gdyz Pan Expert byl na forum a nie odpowiedział. Bardzo bym prosił o odp.
hmmm wejsc do zakładki &quot;moje konto&quot; i sobie zmienic rok urodzenia, proste.
 
F 0

figos17

Użytkownik
Mój kolega wpłacił wczoraj kase do expekta i ja chce go polecić żeby otrzymac bonus 100zł.
Mam pytanie czy mój kolega musi w czerwcu obrucić te 150zł czy może np. w lipcu, żebym ja otzymał ten bonus 100zł.
 
F 0

figos17

Użytkownik
Mam jescze jedno pytanie czy jak mam obrócić po kursie 1,5 to czy to ma być jedno spotkanie po kursie 1,5 czy może być np. 3 mecze po kurisie 1,2 ?
Pytanie to jet odnośnie promocju 100% od depozytu
 
damianek632 9

damianek632

Użytkownik
ja mam takie małe pytanie do Expekt_Experta... zagrałem dziś na live taki kuponik:

[center:47cebe264b]
[/center:47cebe264b]

zagrałem go w 60 minucie... i był tam kurs 2,30 ... wynik tego meczu był 0-0 ( dopiero po dogrywce Rosenborg wygrał 0-2 ) mój kupon został nie uznany ... bo niby wynik było 0-2 ... ale na kuponie nic nie pisało ze to jest łącznie z dogrywką... jak by tak bylo napewno bym tego nie postawil ;/ z tego co mi wiadomo to zdarzenia sa grane do 90.minuty... a jak jest jakies dodatkowe oznaczenie to np &quot;z dogrywaką&quot; albo coś? dlaczego mój kupon został rozliczony negatywanie?
 
D 0

darek_irlandia

Użytkownik
Skeid - Rosenborg
Witam!
Też mam pytanie jak kolega wcześniej, dotyczące tegoż samego meczu (Skeid-Rosenborg). Postawiłem na wygraną Rosenborg, jak wiadomo mecz wygrała ta drużyna, więc dlaczego widnieje remis na moim kuponie zamiast wygranej Rosenborg?? Widzę co kolega wyżej napisał i skoro u niego wliczona była w kupon dogrywka, a u mnie nie to hmm jakaś zbieżność z tego wynika. Czyżbyście sami decydowali kiedy dogrywka liczy się a kiedy nie? Dodam że wczoraj pisałem w tej sprawie do suportu i bez odezwu jak na razie z Waszej strony. Pozdrawiam
 
D 0

darek_irlandia

Użytkownik
Jeszcze takie male pytanko, czy lepiej żebym był zarejestrowany na tym forum na loginie na którym mam konto w expekt czy to bez większego znaczenia i może być jakikolwiek login? jak widac jestem &quot;nowy&quot; i nie orientuje sie, a być może ma to jakieś znaczenie...
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jeszcze takie male pytanko, czy lepiej żebym był zarejestrowany na tym forum na loginie na którym mam konto w Expekt czy to bez większego znaczenia i może być jakikolwiek login?
Na to Ci mogę odpowiedzieć. Nie ma znaczenia jaki masz login ;) My nic wspólnego z Expektem nie mamy ;)

Witam na forum ????
 
D 0

darek_irlandia

Użytkownik
witam witam ???? 8) Szczerze powiedziawszy bardziej satysfakcjonowałaby mnie odpowiedz na pytanie z mojego 1-wszego postu, cóz trzeba poczekać na suport-a ???? mimo to dzięki za udzielenie odpowiedzi na pytanie dotyczące loginu. Jeśli ktoś orientuje się jak to jest z tymi dogrywkami w expekcie, to prosiłbym aby napisał-z góry dzięki.
 
C 0

cr7

Użytkownik
Re: Skeid - Rosenborg
Witam!
Też mam pytanie jak kolega wcześniej, dotyczące tegoż samego meczu (Skeid-Rosenborg). Postawiłem na wygraną Rosenborg, jak wiadomo mecz wygrała ta drużyna, więc dlaczego widnieje remis na moim kuponie zamiast wygranej Rosenborg?? Widzę co kolega wyżej napisał i skoro u niego wliczona była w kupon dogrywka, a u mnie nie to hmm jakaś zbieżność z tego wynika. Czyżbyście sami decydowali kiedy dogrywka liczy się a kiedy nie? Dodam że wczoraj pisałem w tej sprawie do suportu i bez odezwu jak na razie z Waszej strony. Pozdrawiam
Dlaczego koledze wyzej ktory postawił na live zle rozliczyli kupon to nie mam pojecia. pewnie jakis bład ale Ty to nie wiem dlaczego sie &quot;czepiasz&quot;?? Przeciez byl remis. Goscie wygrali po dogrywce a iczy sie regulaminowy czas gry czyli przegrales. pozdrawiam
 
lolek1 0

lolek1

Użytkownik



Co to ma być?

Mam dwie takie sytuacje bo zagrałem tak dwa razy (że wygra dwa różne gemy), na obu po kursie 1,00.
Wygrała Safarova, domyślam się, że jeśli wygrałaby te gemy Janović wszystko byłoby ok.

Złodzieje!
 
masa 0

masa

Użytkownik
Ja mam taki mały problem ponieważ postawiłem dziś F1 i wybrałem 2 zdarzenia H2H i więcej już nie mogłem bo pisało że pozostają one w konflikcie z twoimi pozostałymi zakładami na kuponie. Później chciałem dodać do tego samego kuponu kto będzie skl. i też to samo pisało, chciałem dodać miejsce 1-8 i to samo tylko Roberta Kubicę udało mi się dodać i nikogo więcej.
 
zamora 0

zamora

Użytkownik
Ja mam taki mały problem ponieważ postawiłem dziś F1 i wybrałem 2 zdarzenia H2H i więcej już nie mogłem bo pisało że pozostają one w konflikcie z twoimi pozostałymi zakładami na kuponie. Później chciałem dodać do tego samego kuponu kto będzie skl. i też to samo pisało, chciałem dodać miejsce 1-8 i to samo tylko Roberta Kubicę udało mi się dodać i nikogo więcej.
Uroki Expekt, raz nie mozesz walnać na jednym kuponie H2H tych samych nazwisk tzn:

Lewis Hamilton - Kimi Räikkönen
Nick Heidfeld - Robert Kubica
Giancarlo Fisichella - Robert Kubica

Dwa razy masz Kubice (czyli włacza się blokada)

A 2. to nie można łączyc z H2H innych mozliwości znaczy sie (short-time, specjalne itd) (BLOKADA)
3. Nie mozna łączyć na jednym kuponie klasyfikowanych (Blokada)

Proste jak but, i nie ma żadnego problemu!
 
masa 0

masa

Użytkownik
Kiedy będę wiedział że mój bonus jest już obrócony. czy jeżeli pisze w historii zakładów łączna stawka ponad 200 PLN tzn. , że bonus jest obrócony?
 
N 0

ncn

Użytkownik
Witam. Zmienilem karte kredytowa i nie moge jej zarejerstrowac w Expekcie. Co jest nie tak ? Strona rejestracji nowej karty nie otwiera sie tak samo jak strona zarzadzania stara karta... Chcialem wplacic pieniadze tuz przed meczem Polska vs USA no i lipa... Jakas szybka pomoc ? Support poinformowalem.
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Witam. Zmienilem karte kredytowa i nie moge jej zarejerstrowac w Expekcie. Co jest nie tak ? Strona rejestracji nowej karty nie otwiera sie tak samo jak strona zarzadzania stara karta... Chcialem wplacic pieniadze tuz przed meczem Polska vs USA no i lipa... Jakas szybka pomoc ? Support poinformowalem.
Witam

Prawidłowo pan postąpił. Należy o tym zawiadomić support expektu.


PostWysłany: 2007-07-01, 16:35 Temat postu:
Kiedy będę wiedział że mój bonus jest już obrócony. czy jeżeli pisze w historii zakładów łączna stawka ponad 200 PLN tzn. , że bonus jest obrócony?


W takich przypadkach najlepiej samemu sobie policzyć (metoda szybsza) lub napisać do supportu Expekt (metoda dłuższa)


darek_irlandia

W takich przypadkach należy pisać do supportu i czekać na odpowiedź. Ja w tym wypadku nie jestem w stanie pomóc

Pozdrawiam użytkowników
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom