>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Expekt_Expert odpowiada

Status
Zamknięty.
wer890 300

wer890

Użytkownik
z Tego co wiem to zwraca kase za pierwszy zaklad ale musisz postawic minimum 40 zloty po kursie 1,5 lub wyzszym i z tego co wiem ta prmoocja skonczyla sie w maju teraz nic o niej nie slyszalem
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
ok sory zwracam honor do kieszeni moj blads nie popatrzylem .. poprostu przeczytalem maj a nie czerwiec sory a wiec promocja bardzo podobna do promocji w unibecie
 
ostry_83 0

ostry_83

Użytkownik
w jakim czasie dojdą pieniądze na konto jak zrobie przelew z pko do bph i czy da się to przyśpieszyć bo bahu wystarczy tylko scan wpłaty i już są pieniądze
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
a czy Expekt przewiduje w najbliższym czasie podobne promocje dla aktualnie zarejestrowanych użytkowników ?
To zależy o jakie promocje panu chodzi. Co pewien czas są promocje np. zakłady z ubezpieczeniem.
Jeżeli chodzi o podwojenie depozytu to ta promocja dotyczy tylko nowych użytkowników lub osób, które jeszcze nie wpłacały na konto gracza żadnych pieniędzy.
 
T 0

t3ch

Użytkownik
Mam pytanie, firma expekt popełnia niezależny ode mnie błąd, aczkolwiek w meczu Serbia - Belgia jest wynik 1:0 (mecz trwa), natomiast w ofercie LIVE jest taki zakład &quot;Serbia U21 - Belgium U21, Which team scores goal number 1?&quot;, domyślam się że to jest błąd bo pewnie chodziło o bramke numer 2. No ale liczą się fakty formalne, czyli to co widze na ekranie i to w jaki sposób moje zdarzenie zostało zapisane.

Pytanie jest następujące: czy w takim momencie expekt wypłaci mi pieniądze, przez własny błąd? Czy będzie się upierać że to była pomyłka i nie oddadzą pieniędzy? Wiem że BAW robi ludzi w bambuko i nie oddaje pieniędzy, ciekaw jestem jak jest w expekcie.

Pozdrawiam
Piotrek
 
C 0

cr7

Użytkownik
Witam!
Ja mam nastepujacy problem. Jak wiekszosc młodych osob na poczatku (nie majac internetu) gralem w naziemnych (oczywiscie nie bylem pelnoletni :mrgreen: ) ale gdy zalozylem neta lecz ciagle nie bylem pelnoletni zaczolem grac w internecie. Zakładalem jak ten &quot;idiota&quot; konta w prawie kazdym buku nie zdajac sobie sprawy ze drugiego konta potem nie zaloze. Mam konto w http://www.expekt.com na prawdziwe swoje dane tylko ze nie zgadza sie rok urodzenia (podalem zly aby moc sie zarejestrowac). Czy jest mozliwosc zmiany danych w systemie?? Czywiscie moge wyslac scan dowodu itp tylko zebym mogl bez problemu grac i nie ryzykowac utraty kasy. Czekam na odp.
Pozdrawiam
 
nazghul 0

nazghul

Użytkownik
A ja mam takie pytanko...

Był by problem jak bym na konto wchodził od siebie z komputera gdzie mam stałe IP i z pracy gdzie mam neostrade i zmienne IP! Robi to jakis problem ze raz bede wchodzil z jednego kompa a raz z drugiego ?
ja korzystam z internetu w krakowie i lublinie czasami - też jak jestem u znajomych to obstawiam z ich komputerów - więc mimo logowania się z wielu ip nie mam problemów z kontem - ani w expekt ani w innym buku
 
nazghul 0

nazghul

Użytkownik
w regulaminie jest że na jedno ip może być jedno konto - ale tu chodzi o jedno konto i kilka ip z których się wchodzi co już jest ok ???? nikt nie każe wchodzić na konto tylko z jednego komputera....
 
C 0

cr7

Użytkownik
Witam!
Ja mam nastepujacy problem. Jak wiekszosc młodych osob na poczatku (nie majac internetu) gralem w naziemnych (oczywiscie nie bylem pelnoletni ) ale gdy zalozylem neta lecz ciagle nie bylem pelnoletni zaczolem grac w internecie. Zakładalem jak ten &quot;idiota&quot; konta w prawie kazdym buku nie zdajac sobie sprawy ze drugiego konta potem nie zaloze. Mam konto w http://www.Expekt.com na prawdziwe swoje dane tylko ze nie zgadza sie rok urodzenia (podalem zly aby moc sie zarejestrowac). Czy jest mozliwosc zmiany danych w systemie?? Czywiscie moge wyslac scan dowodu itp tylko zebym mogl bez problemu grac i nie ryzykowac utraty kasy. Czekam na odp.
Pozdrawiam
Ponawiam swoje &quot;zapytanie&quot; gdyz Pan Expert byl na forum a nie odpowiedział. Bardzo bym prosił o odp.
 
shaker 2

shaker

Użytkownik
takie pytanko mam nietypowe...

ostatnio widzialem zamienione kursy

typ 1 = 1.05
a typ 2 = 7.50

a powinno byc odwrotnie

czyli typ 1 = 7.50 a typ 2 = 1.05

czy jezeli obstawil bym ten pomylony kurs po takim kursie expekt moglby go anulowac?
czy wogole expekt wycofuje kursy podczas pomylek czy nie? jezeli tak to gdzie jest to napisane w regulaminie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom