>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Expekt - opinie

F 0

franki69

Użytkownik
to są jakies kpiny - wysłałem dwie strony prawa jazdy - dwie strony dowodu osobistego - kopie karty debetowej i dowodu wpłaty za mieszkanie i dalej nie chcą mi zwrócić bonusa - ciągle robią wszystko by tylko nie oddać kasy - czekam juz pare tygodni - MASAKRA - wyśle im chyba jeszcze akt zgonu mojej prababci - może wtedy mi zwrucą bonusa - nie polecam tej strony
 
lsc 18

lsc

Użytkownik
Ja do tej pory nie narzekam na expekt, ale na szczeście jest w internecie cała gama bukmacherów więc są alternatywy jak zaczne marudzić ????
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Sory że post pod postem ale poprzedniego nie mogę już edytowac. Chciałbym bardzo polecic tego bukmachera. Dziś zobaczyłem że jest do grania eliminacje Ligi Mistrzów CONCACAF. były trzy mecze i wszystkie poza meczem Monarcas Morelia (MEX) - Tempete FC (HAI) miały zakłady na ilośc bramek. i szkoda mi było bo myślę że wynik będzie overowy wiec piszę do live chatu czy jest jakaś szansa że będą kursy na under/over. mój rozmówca pisze mi żebym chwile poczekał bo musi pogadac z bukmacherem. po chwili wchodzę a tu zakład na u/o 2,5. niestety kurs na over słabiutki więc piszę czy mogli by jeszcze wbic zakład na 3,5 bramek. za chwile sprawdzam a tu zakład już widnieje ????
 
M 0

mikix16

Użytkownik
A mi się Expekt nie spodobał.
Za mało siatkówki to przede wszystkim
I jakoś mało czytelny mi się wydawał, może to kwestia przyzwyczajenia..
 
adi1006 14

adi1006

Użytkownik
Co tu potrzeba do zweryfikowania konta zeby moc wyplacac kase bez strachu ze zablokują konto ? Wystraczy skan dowodu ???
 
K 16

kinder-jajko

Użytkownik
Czy skorzystał ktoś z Was z promocji freebet do 10 euro na ostatni weekend lipca w przypadku przegranego zakładu?
Mieli zwrócić kasę w najpóźniej w przeciągu 48 h.Na razie upłynęły prawie 24 godziny a zwrotu nie widać.
Jestem ciekawy czy dotrzymają terminu?
Jak nie to dostaną ode mnie zjeby ,że są nie poważni.I nie chodzi tu o to czy to jest 10 euro,100 czy 2 złote.
Dostawałem od nich na e-mail już chyba ze 4 propozycje takiej promocji,ale skorzystałem z niej dopiero 1-szy raz.Mam nadzieję,że nie zniechęcę się do tej firmy.
Na razie czekam .Mają jeszcze ponad dobę,choć wydaje mi się ,że powinni już tę promocję rozliczyć.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
z tego co wiem to w razie porażki masz do nich napisac o zwrot. w przypadku powitalnego freebeta jest taki &#39;formularz&#39; do wypelnienia i do wysłania
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Mieli zwrócić kasę w najpóźniej w przeciągu 48 h.Na razie upłynęły prawie 24 godziny a zwrotu nie widać.
No i po co panikujesz, minie 48 h, to możesz przeżywać, a póki co nikt chyba nie dostał, bo nikt o tym nie pisał w temacie o tej promocji, a padło dziś takie pytanie... nie trzeba pisać o zwrot, tylko wystarczyło wpisać swoje id po zagraniu zakładu na stronie promocji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 16

kinder-jajko

Użytkownik
Wysyłałem do nich nr ID w formularzu do którego wchodziło się przez link podany w emailu.
Mam pewne podejrzenia,ponieważ kilka razy pisałem do nich zapytania,ot takie zwykłe,techniczne sprawy i przysyłali mi zdawkowe,krótkie odpowiedzi.Dał się wyczuć olewacką tonację w ich odpowiedziach,jakby robili to z przymusu anie z zasranego ich obowiązku.
Zobaczymy czy pracuje tam odpowiedzialna osoba,która pamiętała ustawić na czas system,by zwrócić kwotę podana w promocji.

Panikować nie panikuję. Po prostu po raz pierwszy mam do czynienia z taka formą nazwijmy to bonusa. Większość firm robi to od razu. Dlatego dzisiaj rekreacyjnie wrzuciłem kilkadziesiąt złotych do Bet 365,by zagrać na zdarzenia telewizyjne Hiszpanów,Bayern i Egipcjan z Panamą.No i chyba skończą mi się szybko emocje ,bo Hiszpania przegrywa.
 
hama 11

hama

Użytkownik
Kurcze założyłem konto u nich, i miał mi przyjśc email weryfikacyjny, nic nie przyszło, support milczy a jak próbuję się zalogować na konto to piszę że zablokowane, mimo, że jeszcze nigdy na nie nie zdążyłem wejść (bo nie było emaila weryfikacyjnego).
Ktoś się z tym spotkał już? Bo zakrawa to o kpinę!
 
Do góry Bottom