>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Bukmacher Expekt - opinie

D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Przecież każdy bukmacher zaznacza wyraźnie,że nie odpowiadają za wyświetlane wyniki,więc o co ci chodzi?Wiadomym jest,że Expekt czasami nawala z wyświetlaniem poprawnych wyników,ale czy to taki problem opierać się na innym,bardziej wiarygodnym źródle,chociażby na live Bet365?
Po prostu skoro robią takie rzeczy ja wolę tam nie grać i tyle. I wiele osób, które zaczyna grac może się ostro przejechać, więc lepiej poinformować, bo niektóre podawane przez nich wyniki różnią się tak diametralnie, że dla mnie to sobie robią jaja.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Po prostu skoro robią takie rzeczy ja wolę tam nie grać i tyle. I wiele osób, które zaczyna grac może się ostro przejechać, więc lepiej poinformować, bo niektóre podawane przez nich wyniki różnią się tak diametralnie, że dla mnie to sobie robią jaja.
Pisałeś na PW w tej sprawie. Odpisałem Ci jak to wygląda.
Jeśli sam dałeś się nabrać na ich błąd i tak piszesz, że lepiej nie grać. To musisz przestać grać u wszystkich buków. W każdym buku zdarzają się takie przypadki.
Mało rozsądne (delikatnie piszę) jest granie czegoś na live ślepo wierząc w to co podaje bukmacher.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
No i dobrze o tym wiem, że to jest/było głupie, ale co się potwierdza na expeccie jest to coś bardzo często spotykane. Dziwne prawda ?? Kolejny wpis o tym mówiący, że ich live jest oszukańczy.
 
I 0

im_dex

Użytkownik
Expekt
Zdecydowanie odradzam tego buka. Przez jakiś czas było dobrze, niestety tylko do wczoraj. Postawiłem na under 0,5 goli w pierwszej połowie Sporting-Vitoria i po pierwszej połowie zakończonej bezbramkowo zacząłem sprawdzać konto czy środki zostały uzupełnione. Dopiero po 22 zorientowałem się, że zakład jest w historii i to rozliczony jako over 0,5 gola w pierwszej połowie. Niby to nie była duża kasa, ale nie lubię jak ktoś mnie za przeproszeniem w ch**a robi. Tak więc pewnie poproszę o zamknięcie konta i poszukam jakiegoś porządniejszego bukmachera.
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Support potrafi odpisać w 20 minut a gdy pojawia się problem, który trzeba rozwiązać nie doczekamy się odpowiedzi. Nie polecam , mało konkretni a niżeli konkurencja kroju Pinnacle czy Canbet.
edit: Trochę trwało za nim odpowiedzieli więc nie ma tragedii...
 
R 17

raul18

Użytkownik
Witam
Dostałem maila z bonusem od expekt:
&quot;Szanowny Graczu!
Najbliższe dni będą obfitowały w emocjonujące wydarzenia sportowe, które oczywiście znajdziesz w ofercie Expekt. Wróć do gry w naszym serwisie, postaw zakłady na nadchodzące turnieje tenisowe, Mistrzostwa Świata w hokeju na lodzie, bądź kluczowe spotkania w najlepszych ligach piłkarskich
i odbierz atrakcyjny bonus!
1) Dokonaj wpłaty na konto do 25.04 (00:59 CEST).
2) Otrzymasz bonus 50% aż do sumy 100zł
W regulaminie mam takie 4 pkt: &quot;- Oferta dotyczy 50% bonusu od Twojego pierwszego depozytu, aż do kwoty przesłanej Ci w mailu promocyjnym.
- Bonusy zostaną wypłacone jako bonusy w zakładach sportowych, ich kwota będzie wymagać jednorazowego (1) obrotu po kursie co najmniej 1.50, przed możliwością dokonania jakiejkolwiek wypłaty z konta gracza bądź transferem środków do innych produktów. - Wymagany promocją obrót jest liczony od chwili aktywowania bonusu na koncie gracza. Do obrotu brane są najpierw wpłacone środki, a następnie bonus.
- Nawet jeżeli zostanie utracona (przegrana) część sumy depozytu + bonusu - gracz nadal musi wykonać wymagany obrót aby móc dokonac jakiejkolwiek wypłaty ze swojego konta. &quot;

Wiec wystarczy ze wplace 200zł, poczekam az dopisza mi bonus 100zl i jak postawie za te 100zl po kursie 1.5 moge wyplacic calosc po skonczeniu promocji ?? Czy musze jeszcze obrocic rowniez wplacone 200zl po kursie 1.5 ??

Bo troche nie czaje jeden pkt mowi co innego drugi co innego ;/
 
konkol24 4

konkol24

Użytkownik
Witam ja mam takie pytanie do was iż jak np. mam konto na Expert a skonczyłą mi sie kasa na kacie a chce sobie przelac wziol bym konto mamy albo taty. Dane bd inne konta a konta na Expert (chodzi mi o dane osobowe). Czy moge tak zrobic? Nic sie nie stanie. Chodzi mi tez o ewentualna wyplate jeśli co wygram na to konto. Prosze o odpowiedz. POZDRAWIAM
 
darkman1948 340

darkman1948

Użytkownik
Po pierwsze bukmacher nazywa się Expekt.
Po drugie takie kombinacje z różnymi danymi na koncie u buka i koncie bankowym kończą się źle, więc nie ryzykuj.
 
100icki 14

100icki

Użytkownik
Expekt - cwaniacki bonus
Witam
Dziś miałem ciekawe zdarzenie z firmą expekt.
Zrobiłem depozyt w piątek, grałem &quot;bez fajerwerków&quot; cały czas &quot;swoje pieniądze&quot;.
I dziś ładnie weszły mecze z ligi szwedzkiej o godz. 15 i ligi angielskiej mecze o 16.
Postanowiłem wypłacić środki i jakie bylo moje zdumienie gdy wyświetlił mi się taki komunikat:
&quot;Kwota wypĹ‚aty przewyĹĽsza dost�™pne Ĺ›rodki na koncie gracza. JeĹĽeli na Twoim koncie gracza zostaĹ‚ aktywowany bonus - musi on zosta�‡ najpierw obrĂłcony w zakĹ‚adach sportowych zgodnie z wymogami otrzymanej oferty&quot;.
Napisałem do expekt i oto odpowiedź:
&quot;Uprzejmie informujemy, ze otrzymal Pan dzisiaj bonus w promocji reaktywacyjnej: http://www.expekt.com/paecontent.do?page...88&amp;lc=pol. Obejmowala ona bonus 50% od platy dokonanej w dniach obowiazywania oferty, tj. 19-24 kwietnia. Bonus aktywowany na Pana koncie to: 2011-04-25 17:10:43 r..... w..... (5........8) zaklady sportowe wplata bonus&quot;.
I moja odpowiedź którą wysłałem do tej cwaniackiej firmy
&quot;Witam Trochę dziwne zachowanie waszej firmy - bonus został przyznany nie jak wpłaciłem pieniądze tylko jak coś wygrałem i chciałem wypłacić&quot;.
reasumując
gdybym nie wygrał to nie wiadomo czy w ogóle widziałbym jakiś bonus - wygrałem, bonus dopisany do mojego konta bym nie mógł zrobić wypłaty wtedy kiedy chce i kiedy mi pasuje.
pozdrawiam
 
R 17

raul18

Użytkownik
Expekt - cwaniacki bonus
Witam
Dziś miałem ciekawe zdarzenie z firmą expekt.
Zrobiłem depozyt w piątek, grałem &quot;bez fajerwerków&quot; cały czas &quot;swoje pieniądze&quot;.
I dziś ładnie weszły mecze z ligi szwedzkiej o godz. 15 i ligi angielskiej mecze o 16.
Postanowiłem wypłacić środki i jakie bylo moje zdumienie gdy wyświetlił mi się taki komunikat:
&quot;Kwota wypĹ‚aty przewyĹĽsza dost�™pne Ĺ›rodki na koncie gracza. JeĹĽeli na Twoim koncie gracza zostaĹ‚ aktywowany bonus - musi on zosta�‡ najpierw obrĂłcony w zakĹ‚adach sportowych zgodnie z wymogami otrzymanej oferty&quot;.
Napisałem do expekt i oto odpowiedź:
&quot;Uprzejmie informujemy, ze otrzymal Pan dzisiaj bonus w promocji reaktywacyjnej: http://www.expekt.com/paecontent.do?page...88&amp;lc=pol. Obejmowala ona bonus 50% od platy dokonanej w dniach obowiazywania oferty, tj. 19-24 kwietnia. Bonus aktywowany na Pana koncie to: 2011-04-25 17:10:43 r..... w..... (5........8) zaklady sportowe wplata bonus&quot;.
I moja odpowiedź którą wysłałem do tej cwaniackiej firmy
&quot;Witam Trochę dziwne zachowanie waszej firmy - bonus został przyznany nie jak wpłaciłem pieniądze tylko jak coś wygrałem i chciałem wypłacić&quot;.
reasumując
gdybym nie wygrał to nie wiadomo czy w ogóle widziałbym jakiś bonus - wygrałem, bonus dopisany do mojego konta bym nie mógł zrobić wypłaty wtedy kiedy chce i kiedy mi pasuje.
pozdrawiam
ten bonus zapewne dodali Ci w dniu w ktorym mieli dodac;] wiec nikt Cie nie robi w bambuko..i do tego jak powiedzmy dostales bonus 50zl, to wystarczy ze postawisz za te 50zl na kurs 1.5 i wyzej i czy wygrasz czy przegrasz to mozesz juz wszystko wyplacic razem z tym co miales juz na koncie..lepszego bonusa nigdzie nie dostaniesz;]
 
100icki 14

100icki

Użytkownik
ten bonus zapewne dodali Ci w dniu w ktorym mieli dodac;] wiec nikt Cie nie robi w bambuko..i do tego jak powiedzmy dostales bonus 50zl, to wystarczy ze postawisz za te 50zl na kurs 1.5 i wyzej i czy wygrasz czy przegrasz to mozesz juz wszystko wyplacic razem z tym co miales juz na koncie..lepszego bonusa nigdzie nie dostaniesz;]
Zgodzisz się z takim stwierdzeniem:
Jeśli prezent wiąże się z jakimiś warunkami to obdarowany powinien mieć możliwość podjęcia decyzji - czy chce ten prezent czy też nie.
Ja tutaj nie miałem takiej możliwości.
Druga sprawa - ja nie korzystam z takich bonusów i nie dlatego że nie lubię/potrzebuje darmowej kasy tylko dlatego że nie chce być postrzegany że rzucam się na tego bonusa jak Rumun na kurę.
Expekt niech bonusy daje Rumunom czy Ukraińcom - ja dziękuje
 
R 17

raul18

Użytkownik
No to Ci powiem ze ten bonus nie jest dla rumunow ktorzy sie rzucaja na kazdy bonus, tylko dla indywidualnych klientów którzy jakis czas nie grali w expekt, musiales otrzymac maila z expekt z ta promocja i jak bys czytal uwaznie to bys wiedzial ze dostaniesz taki fajny bonus. Dlatego jak dokonales depozyt miedzy 18-25.04, expekt obdarował Cie bonusem i nie zrobil tego wtedy kiedy wygrales/przegrales tylko wtedy kiedy mial byc dopisany. Zapewne mogles napisac do supportu i z mila checia by CI zabrali ten bonus, a reszte swoich srodkow bys mogl wybrac.
 
100icki 14

100icki

Użytkownik
Czy może mi ktoś doradzić który bukmacher jest lepszy Expekt, Bet365 czy Unibet?
expekt - b. dobre kursy na 1X2 przed meczem, uboga oferta live
bet365 - fantastyczna oferta live, jedyny znany mi buk który płaci 1.72 - 1.80 za over 1.5 w 15-20 min meczu
unibet - dobre kursy na &quot;obydwie strzelą gola&quot; i dobra oferta zakładów live
pozdr
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie majowych freebetów, które rozdaje teraz expekt. Dostałem 40 zł, ale w regulaminie nie wszystko jest dokładnie sprecyzowane.
1) To ma być &#39;singiel&#39; czy kupon ako? Czy nie ma to znaczenia?
2) Kupon ma być zawarty między 20 a 22 maja, czy mecze mają się odbyć w tym czasie?
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
No to Ci powiem ze ten bonus nie jest dla rumunow ktorzy sie rzucaja na kazdy bonus, tylko dla indywidualnych klientów którzy jakis czas nie grali w expekt, musiales otrzymac maila z expekt z ta promocja i jak bys czytal uwaznie to bys wiedzial ze dostaniesz taki fajny bonus. Dlatego jak dokonales depozyt miedzy 18-25.04, expekt obdarował Cie bonusem i nie zrobil tego wtedy kiedy wygrales/przegrales tylko wtedy kiedy mial byc dopisany. Zapewne mogles napisac do supportu i z mila checia by CI zabrali ten bonus, a reszte swoich srodkow bys mogl wybrac.
Oczywiście racja, bonus pózniej dopisują stąd niezrozumienie niektórych. czytać maile od bukmacherów ze zrozumieniem to podstawa.
 
Do góry Bottom