>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Expekt - opinie

P 0

pigment

Użytkownik
witam po raz pierwszy
zacząłem grac na expekt , wplacilem 600 zl , po tygodniu udalo mi dojsc do 1 200 zl , 700 zl wyplacilem , przelew zlozony przedwczoraj zobaczymy kiedy dojdzie i czy bede jakies problemy. Zostalo 500 zl na rachunku , narazie idzie dobrze i z tych 500 zl zrobilo sie na dzien dziejszy 1200 zl , zobaczymy jak pojdzie dalej bo po otrzymaniu kasy na konto zamierzam pusic nastepny przelew na 700 zl . Narazie jestem zadwolony z expekt , oby przelew przyszedl szybko i moje zadowolenie nie minelo
 
D 570

duff999

Użytkownik
postawiles na 1 seta przegral tego seta czyli zaklad rozliczony normalnie. Mecz poddany = mecz przegrany. Krecz nie podlega zwrotom. Tylko i wyłącznie zakłady na dokładny wynik i sumę gemów będą zwracane.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kuki9 0

kuki9

Użytkownik
Ja moge powiedziec, na razie jestem zadowolony z Expekt-a,
niecaly miesiac temu wyplacalem 1200 zl i doszlo w 2 dni bez problemu
ostatnio nawet dostalem bonus 200 zl za udzial w konkursie betting cos tam, wzialem udzial 2 tygodnie po rozpoczeciu i skonczylem 2 tyg przed konce i udalo mi sie utrzymac w pierwszej 25 ???? , swego czasu bylem nawet 15 ????
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Sczerze powiedziawszy jest to jeden z moich ulubionych bukmacherów, w którym zawsze coś ugram, może przez to , że kolor strony jest miły dla oka ????
Ogólnie bukmacher ma sporo plusów, oferta live nie powala, ale zdecydowanie powiększyła się od ostatniego roku...
Miła obsługa Chat&#39;a.
Zero problemów z wypłatą (Przynajmniej mi się nie zdarzyło)

Ogólnie jeden z moich ulubionych buków internetowych.
 
K 0

katalina85

Użytkownik
Expekt...nie polecam
Bawię się w bukmacherkę od 3 lat, &quot;zwiedziłam&quot; BAH, Betclic i Sportingbet, ale nigdy nie spotkałam się z sytuacją podwójnego rozliczania zakładu, jak to miało miejsce w Expekt. Konkretnie chodzi o mecz Nacional-Naval, który rozgrywany był &quot;na raty&quot;. Expekt potraktował to przerwane bodajże w 54 min spotkanie początkowo po kursie 1,0, co nie ukrywam było mi na rękę i na moim koncie zawidniała kwota 190 zł. Niestety nie przewidziałam, że Expekt może rozliczyć ten mecz drugi raz...-91,5 zł do kieszeni buka. Regulamin jest nieścisły i mówi o takiej możliwości, jeżeli odwołane spotkanie odbędzie się w przeciągu 36 h. cyt &quot;Zdarzenie które jest przełożone na więcej niż 36 godzin, będzie wyłaczone z ważności i kurs na takie zdarzenie będzie wynosić jeden (1.0), chyba że będzie to przedstawione inaczej z przyczyn wynikających ze specyfiki zakładów bukmacherskich&quot;. Tylko co rozumieć jako przełożone? Jeżeli mecz został przełożony na dzień następny, następnie przerwany i dokończony po 36 h od terminu meczu to czy macie prawo rozliczać go podwójnie? Interpretacja prawa nie jest mocną stroną bukmacherów, no bo po co miałaby być? Liczy się zysk, a odpowiedzi na pytania użytkowników, a raczej klientów przerastają intelektualne możliwości pracowników supportu firmy Expekt. Kiedy zapytałam w supporcie jak to interpretować to dwukrotnie otrzymałam cytaty regulaminu. Nie polecam tego bukmachera, chyba, że lubicie ten dreszczyk niepewności...
 
duda 380

duda

Użytkownik
Mi rozliczyli podwójnie jeden kupon... Postawiłem triple i był tam też mecz Nacional - Naval który został przełożony, więc rozliczyli mi po kursie 1.0 (pozostałe 2 mecze weszły), teraz wchodzę patrzę że mecz został dograny w innym terminie no i proszę, po raz kolejny rozliczyli mi ten sam kupon jako wygrany. Ciekawe czy przy wypłacie nie będzie problemów...
 
K 0

katalina85

Użytkownik
Expekt...pozytywne zaskoczenie
Nie spodziewałam się tego...a jednak Expekt rozliczył mi ostatecznie mecz Nacional-Naval jak anulowany, myślałam, że decyzja bukmachera jest ostateczna i zawsze taką będzie, a tu miłe zaskoczenie. Nie chodzi o pieniądze, 91,5 zł mojego życia nie zmienią, ale o sam fakt chęci ponownej interpretacji regulaminu i rozpatrzenia mojej prośby. W dzisiejszych czasach strategia pozyskiwania klientów przez firmy bukmacherskie opiera się głównie na proponowaniu bonusów i korzystnych kursów, a zapomina się o podejściu do klienta, który w ciągu wielu lat grania u zaufanego buka to właśnie u niego &quot;zostawi&quot; niemałą kwotę...Expekt, jak wiadomo, ma jedne z najlepszych kursów na rynku i ciekawą ofertę startową oraz, jak się dzisiaj okazało, coraz bardziej ludzkie podejście do użytkownika. Bardzo pozytywne zaskoczenie.
 
K 2

kubay87

Użytkownik
Ostatnio bardzo Mnie rozdrażnił , zablokowalem konta wpisujac zle hasla. Pozniej wysylalem 3x kopie zdjec robione aparatem normalnym , i caly czas sa nie czytelne .. wiec odpuscilem . Dziwne bo wplacalem do Nich x razy i wtedy bylo ok . Eh
 
O 16

odlin

Użytkownik
Jestem bardzo zadowolony z gry w Expekcie :)
Szybkie wypłaty, czesto już na drugi dzień mam na koncie to co wypłacam. Ostatnio miałem sytuacje kiedy doszły do mnie w jeden dzień 3 przelewy od nich zlecone dzień wcześniej. To jest właśnie fajne, że nie ma problemów z wyplatami, bo bukmacher jest mega bogaty i nawet wypłata takiego 1000 zł to dla nich marne 250euro ktore co chwile ktos przepiernicza. ;]
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Witam. Mam pytanie. Obstawilem na Chele ze Schwankiem ze wygra caly mecz. Po pierwszym wygranym secie w 2 skreczowal. Czy expekt rozliczy mi ten kupon jako przegrany czy potraktuje to zdarznie po kursie 1.0?
 
S 0

seccol

Użytkownik
Oszukują
EXPEKT OSZUKUJE NA LIVE nie będę się tłumaczył, rozpisywał co, jak i dlaczego, TAKA JEST PRAWDA.
Życzę szczęścia grającym na LIVE żeby nie było zdziwienia.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
EXPEKT OSZUKUJE NA LIVE nie będę się tłumaczył, rozpisywał co, jak i dlaczego, TAKA JEST PRAWDA.
Życzę szczęścia grającym na LIVE żeby nie było zdziwienia.
Co za idiotyczny post:-|Niunia przegrała i teraz na forum żali się że live zły?Nie ma to jak kogoś oczernić, nie popierając tego żadnymi argumentami????
Potwierdzam i również ostrzegam. Podają wyniki live jak im wygodnie. NIE POLECAM.
Przecież każdy bukmacher zaznacza wyraźnie,że nie odpowiadają za wyświetlane wyniki,więc o co ci chodzi?Wiadomym jest,że expekt czasami nawala z wyświetlaniem poprawnych wyników,ale czy to taki problem opierać się na innym,bardziej wiarygodnym źródle,chociażby na live bet365?
 
Do góry Bottom