>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Bukmacher Expekt - opinie

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ale my informujemy innych uzytkownikow na co maja zwracac uwage jak rejstruja sie w Expekcie w tym przypadku główna role na minus odgrywa polski support
Ja rozumiem, że informujecie. Jednakże prosiłbym o Wasze, osobiste opinie na temat bukmachera (tego, czy innego), a nie powtarzać opinie innych, które nie zawsze są adekwatne. Po co ktoś pisze opinie, skoro nie ma konta w danym bukmacherze, a tylko &quot;slepo&quot; powtarza co ktoś inny napisał?
Napisałeś, że ludzie z supportu to debile, nie warto z nimi dyskutować. Ok, ale napisz co masz dokładnie na myśli, możejakąś treść korespondencji pokażesz, która świadczy o braku kompetencji przez support? Zależy mi, aby pisać bardziej konkretniej i merytorycznie o negatywnych i pozytywnych rzeczach w firmach, a nie puste słowa i obelgi.
Czym więcej będziemy pisać o negatywnych rzeczach w firmach (tylko konkretnie z dowodami) tym większa szansa, że to się szybko zmieni. Bukmacherom też zależy na klientach i dobrej reputacji, czytają różne fora, więc należy jak najbardziej konstruktywnie dyskutować.
Mam nadzieje, że zrozumiecie o co mi chodzi...
Pozdro
 
C 11

cychi

Użytkownik
eh u was tez tak dlugo rozliczaja kupony ? nie mowie tu o jakis egzotycznych meczach, ale by czekac 45 minut albo wiecej na rozliczenie singla na LM albo 1 lige włoska to przesada!
 
cien-27585 209

cien-27585

Użytkownik
duży plus dla Expekt;)pierwszy raz wypłacałem stamtąd pieniądze, wypłatę zleciłem z niedzieli na poniedziałek ok 2:00 rano ok 10 wysłałem skany o 13 pieniądze były w banku na koncie, pierwszy raz spotkałem sie z tak szybkim załatwieniem sprawy jeśli chodzi o wypłatę na konto;)ale żeby nie było za słodko mjaa strasznie wolny live:-| przykład choćby z dziś mecz Aston Villi w 72 minucie pada gol zakłady zawieszone do ok 80minuty???? tak poza tym nie ma co narzekać;)
 
M 603

mariuszck

Użytkownik
eh u was tez tak dlugo rozliczaja kupony ? nie mowie tu o jakis egzotycznych meczach, ale by czekac 45 minut albo wiecej na rozliczenie singla na LM albo 1 lige włoska to przesada!
Rozliczanie zakładów i Live to ich najsłabsza strona. Wypłaty expresowe, oferta też nie najgorsza. Godziny meczów tenisa przesuwają aż się nie zacznie. Jak dla mnie bardzo dobry buk poza tym rozliczaniem zakładów. W tenisa nie raz już jest wpisany wynik np 2-0 a na dodanie $ się czeka z 1.5 godziny ⛔
 
mediolan8 7

mediolan8

Użytkownik
Najważniejsze moim zdaniem jest to czy blokują konto jak się dużo u nich wygra lub robią problemy z wypłatą większej sumy, proszę o opinie poparte doświadczeniami
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Najważniejsze moim zdaniem jest to czy blokują konto jak się dużo u nich wygra lub robią problemy z wypłatą większej sumy, proszę o opinie poparte doświadczeniami
Takich opinii nie było i raczej wątpię, aby w takiej firmie jak Expekt dochodziło do takich precedensów...
 
K 0

komaki

Użytkownik
A ja chciałem dać tym oszustom z expekt wielki minus. Zalogowałem się pierwszy raz w życiu na tego buka i postawiem pierwszy kupon,który niestety nie wszedł. Dlatego wypełniłem formularz aby skorzystać z bonusa dla nowo wstępujących. Bonus miał polegać na tym,że jeżeli pierwszy zakład nie wejdzie to oni do kwoty 50 zł mają zwrócić tą kwotę. Ja waśnie pierwszy swój kupon postawilem za 50 zł. Niestety tak wychwalany przez wszystkich buk stwierdził,że mi sie nie należy bonus. Napisali mi tak &quot;Szanowna/y Pani/e, w zwiazku z faktem korzystania z tego samego adresu IP komputera co inny gracz naszego serwisu prosimy o wyjasnienia i przeslanie skanu dowodu osobistego, paszportu lub prawa jazdy (strony z danymi personalnymi i adresem zamieszkania) na adres [email protected] , prosimy o wpisanie w tytule wiadomosci &quot;SAME IP&quot; oraz numer ID gracza. Prosimy rowniez o przeslanie w tej samej korespondencji jakiegokolwiek rachunku za gaz czy telefon potwierdzajacego adres zamieszkania.&quot; Więc ja przysłałem im kopię prawo jazdy i kopię rachunku za prąd a oni dalej nie chcieli mi przyznać swojego cudownego bonusu dla nowo wstępujących i przysłali mi taką odpowiedź &quot;Szanowny Panie, byc moze posiada Pan dynamiczny adres IP nadawany cyklicznie
roznym uzytkownikom przez operatora Pana internetu, na co nie mamy juz
wplywu. Bardzo nan przykro niemniej dzial zabezpieczen naszego serwisu podtrzymal
decyzje o braku bonusa na koncie gracza.&quot;
Dlatego nie rozumię tych oszustów,pisałem do nich czy ta osoba ma też te same personalia, oczywiście już nic nie odpisali. Dziwi mnie tylko to,że jeżeli było coś nie tak to dlaczego mnie nie poinformowali od razu przy rejestrowaniu. Tylko dopiero jak postawiłem kupon. Jest to dla mnie żenujący buk i nie polecam nikomu oszustow z expekta. Powiem na koniec że wcześniej grałem na BETCLIKU i tam nie miałem żadnych problemów z podobnym bonusem. Mam nadzieję,że ten post będzie jakimś ostrzeżeniem dla nowo wstępujących na expekt i myślę,że lepiej zaraz po zarejestrowaniu wysłać do oszustow meila czy wszystko jest OK i czy można skorzystać z bonusu bo oszuści nie raczą nic informować tylko dopiero jak ktoś postawi kasę. Ja oczywiście nigdy już na expekcie nie zagram.⛔
 
maszot 16

maszot

Użytkownik

&quot;Szanowny Kliencie, informujemy, ze zaklady zostaly anulowane (zgodnie z regulaminem serwisu) ze wzgledu na blednie wystawiona linie kursowa w ofercie. Przepraszamy za zaistniala sytuacje, jednakze srodki z tytulu zwrotu stawki powrocily na Panskie konto gracza.&quot;

Pozdrawiam. Po prostu mnie oszukali.
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Jak Cie oszukali? postawiłeś w 89min ze nie bedzie 3 gola, po kursie 1,45 co jest ewidentnie źle wystawionym kursem. Zawsze jest taka sytuacja anulowana. Pozdrawiam.
 
sneakerhead 0

sneakerhead

Użytkownik
maszot na pewno w chwili stawiania wiedziałeś że ci anulują zakład ????
W betsafe kiedyś anulowali mi zakład postawiony przed meczem (1,4 na Wisłe w PP).
Z powodu, jak to oni twierdzili źle oszacowanego kursu. Już więcej u nich nie zagrałem.
Expekt poza baaardzo długim rozliczaniem kuponów, co jest strasznie irytujące jest na plus. Wypłaty bez problemu co jest najważniejsze.
 
H 0

hardek

Użytkownik
tez obecnie gram na expekt wielki plus jedne z wiekszych kursow ale zakladow specjalnych ciut uboga oferta
 
A 3

arkasath

Użytkownik
Czy jeśli konto na ekspekcie będzie na siostrę, a kasa będzie wpłacana i wypłacana na moje konto (mbank), to moge mieć jakieś nieprzyjemności?
 
hugo997 37

hugo997

Użytkownik
Mam male pytanie:

Wczoraj postawilem na Eisbaren w kosza i przegrali po dogrywce. Myslalem wiec ze przegralem ale przyszedl mail z danymi kuponu i pisalo ze typ jest odwolany i rozliczony po kursie 0. Wiem ze innym tez tak rozliczyli. Zadowolony postawilem czesc tej kasy kolejny zaklad. Po 2 godzinach przyszedl kolejny mail w ktorym to spotkanie bylo rozliczone jako porazka. Odjeli mi kase i mialem minusowe konto :/ Na szczescie ten obstawiony kupon okazal sie wygrany i mam kilka dyszek na plusie. Jezeli przyjdzie czas wyplaty przyczepia sie o to?
 
P 0

piernik86

Użytkownik
&quot;Wloskie media donosza iz jedna z firm bukmacherskich z siedziba na Malcie ma powazne klopoty. Z kilku miejsc potwierdzone jest, iz jest to firma Expekt. Problemy wziely sie jak kilku powaznych graczy zostalo oszukanych na zakladach bukmacherskich. Gdy wiadomosc rozeszla sie na czesc zachodniej Europy, zaczely splywac informacje od kolejnych oszukanych klientow. Od bylego pracownika (dane do naszej wiadomosci), ze takie rzeczy sa na porzadku dziennym. Glownie graja nie fair teraz w Europie Srodkowej i Wschodniej. Expekt reklamuje sie haslem: 10lat na rynku, a ciekawe ile oszukanych klientow w tym czasie. O dokladniejszych faktach bedziemy informowac.&quot;
 
Do góry Bottom