>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Expekt - opinie

nafciarz86 24

nafciarz86

Użytkownik
witam , zastanawiam się nad założeniem konta w expekt i chciałem was prosić o poradę. Czy występują tu limity , a dokładnie chodzi mi o to czy można tu grać single po 1000 zł bo takie zakłady mnie interesują ??? mam konto w bwin , bet365 i szukam jeszcze innej alternatywy żeby mieć większe pole manewru , a jeśli w expekt ewentualnie byłyby takie limity to jaki inny buk z przyzwoitą ofertą i bez limitów możecie polecić ??? z góry dzięki za odpowiedź
 
waska 131

waska

Użytkownik
W expekt nie spotkałem sie z limitami grajac za 200-500 , wiec nie wiem jak bedzie z tysiakiem , ale kolego bardziej polecam Ci konto na Pinnacle , kursy sa wieksze lub Unibet &quot;bardzo szeroka oferta&quot;, expekt to juz nie jest ten expekt co dawniej
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
witam , zastanawiam się nad założeniem konta w expekt i chciałem was prosić o poradę. Czy występują tu limity , a dokładnie chodzi mi o to czy można tu grać single po 1000 zł bo takie zakłady mnie interesują ??? mam konto w bwin , bet365 i szukam jeszcze innej alternatywy żeby mieć większe pole manewru , a jeśli w expekt ewentualnie byłyby takie limity to jaki inny buk z przyzwoitą ofertą i bez limitów możecie polecić ??? z góry dzięki za odpowiedź
Graj w pinnacle , reszte olej
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
O mamo, właśnie pisałem z Marcinem na czacie i jak United kocham, takiego dekla nie widziałem od lat. Styl rozmowy jak z prostym kolesiem na wiosce pod sklepem, koleś zagubiony jak ślepy w labiryncie - naprawdę - istna masakra.
A i tak najlepsze były teksty w stylu &quot;no ba, nie wiem&quot; i tak dalej.
 
X 41

xradzix

Użytkownik
Dokladnie mialem drobny problem z wyplata sporej wygranej tzn nie dochodzila do 24h na moneybookers wiec rano po 30 godzinach sie pytam na czacie o co chodzi. Marcin z czatu wyjasnia mi sytuacje ze ipoker bada moje gry w pokera spoko, mowie zeby sie z nimi skontaktowal i to przyspieszyl bo jako klient chce zeby wyplaty byly do 24h tak jak maja FAQ to Marcin do mnie ze to nie jest ich winna i tak. Spoko juz wiem ze z typkiem nic nie zalatwie, wiec pisze @ do angielskiego supportu - tam Mily Pan grzecznie przeprasza i mowi ze juz sie kontaktowal z ipoker i postara sie to przyspieszyc - po 90minutach dostaje email ze zalatwil i ze jestem zweryfikowany pozytywnie. I tutaj zaczyna sie kultura Pana Marcina z support. Wchodze na czat Polski bo mysle sobie taka pierdole to i on zalatwi, mowie mu ze jestem zweryfikowany pozytywnie, ale ze dalej nie mam kasy na moneybookers.. a od do mnie ironicznie czy Pan mysli ze to trwa kilka minut jutro? I rozne ironie ze niby nie mysle, powiedzialem mu grzecznie na czacie ze nic tu po mnie ze nawet na proste pytanie nie potrafi odpowiedziec tylko swoje zbedne komentarze mowie mu ze mieli 24h wiec teraz niech ton przyspeszy, a on nic. Wychodze zostawia ladna ocenke jego pracy i wbijam na anglojezyczny czat I Pan mowi ze juz pisze do dzialu finansowego i do 16 bede mial srodki.
JAK CHCECIE COS ZALAWTIC TO TYLKO ANGLOJEZYCZNY SUPPORT.
Zaraz pisze skarge na Marcina za bezczelne traktowanie klientow
 
sampras 2

sampras

Użytkownik
Nawet nie piszcie na polski support. Szkoda czasu. Piszcie tylko na angielski 200 % profesjonalizmu w każdej sprawie i skuteczność działania
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Ja akurat nie narzekam na tą firmę. Sprawdzona, szybko rozliczają spotkania, na kursy również nie można narzekać. Wiadomo, że każdy może mieć inne zdanie, jednak Expekt jest godny polecenia.
 
rons 2

rons

Użytkownik
A mnie się w expekcie podoba to , że minimalna stawka to 50gr. oraz , że wpłacać już można od 5 zł. przelewami24 , poza tym historia zakładów jest dość przejrzyście pokazana , minusem jest brak możliwości typowania na dokładną ogólną ilość bramek w ekstraklasie
ogólnie wg. mnie expekt jest najlepszy , a tuż za nim umieściłbym tobet i unibet .
 
F 52

fejser

Użytkownik
Polecam wszystkim zainteresowanym Expekt, to profesjonalna firma. Nie zdażył mi się jeszcze żaden problem. Pieniądze po wygranej są przelewane w błyskawicznym tempie. W każdej chwili możemy on-line zapytać o pomoc w dziale pomoc. Na początku podchodziłem sceptycznie do buków internetowych. Teraz już wiem, że szkoda czasu na wychodzenie z domu do stacjonarnych buków. Powodzenia i pozdrawiam
 
kaj_ 4

kaj_

Użytkownik
Każdy z buków jest spoko, jeśli nie wygrywasz u nich za dużo, zależy co grasz i jak grasz, jakie stawki stawiasz...
Jak troche zacząłem wygrywać Live to zaraz zaczęli limitować, a jak live robić progresje jak np 2gi czy trzeci stopień i już jest limit, albo półgodziny czekam na akceptacje, natomiast np.zaczął sie kolejny gem w tenisie i już dupa zbita.
Choć przyznam, że mam do nich sentyment, wróciłem ostatnio znów do Expekt bo są mi winni troche kasy ;) może im ją wydrę spowrotem a jak nie to znów dam im zarobić, choc tym razem jestem juz bogatszy o kilka doświadczeń &quot;jak NIE grać&quot;
;)
Aha - suport średni bo coś długo dziś mi nie odpisują już , czekam i czekam... coż, może sie tam zabawiają czy cuś ...
 
S 0

sir-piotr

Użytkownik
Masakra, odradzam wszystkim. Wpłaciłem 100 zł, zagrałem zdarzenia z kursem 2, ale zamiast bonusu 100% dostałem email z informacją, że bonus który powinienem dostać po chwili, dostane dopiero jak zweryfikują moje dane i mam wysłać skan dowodu i kopię rachunku mieszkalnego. Rachunku mieszkalnego nie mam, nieuprzejmy i mało konkretny pan na liveczacie napisał, że może być zrzut ekranu z konta bankowego(?). Ok, zrobiłem, wysłałem, dostałem odpowiedź, że zrzut jest nieprzyjęty i muszę wysłać rachunek mieszkalny lub zrzut ekranu z konta bankowego(?). Niemiła i mało konkretna pani na liveczacie napisała, że muszę wysłać rachunek mieszkalny którego nie mam. Napisałem na support meilowy, z którego dowiedziałem się, że muszę wysłać skan papierowej formy wyciągu z konta bankowego. Problem jest taki, że z konta korzystam tylko w internecie. Gdybym nie miał pewności, że za chwile po zagraniu kursu 2 nie otrzymam bonusu 100% to bym tego przecież nie grał, a tak zabrali mi stówę. Zapewne nie każdego tak sprawdzają ale przestrzegam nowych graczy bo może paść właśnie na was.
 
ivostock8 201

ivostock8

Użytkownik
Piotrek w jakim banku masz konto?możesz wygenerować elektronicznie taki dokument w formacie pdf na przykła d z ostatniej transakcji, dokument nie wymaga po dpisu ani stempla
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 0

sir-piotr

Użytkownik
Dzięki za odpowiedź. Konto mam w inteligo, email z informacją, że mogę wysłać wyciąg w formie elektronicznej już pisałem, dostałem taką odpowiedź &#39; Uprzejmie informuje, iz zgodnie z decyzja Dzialu Bonusow, bonus nie zostanie przyznany do momentu przeslania przez Pana wymaganego dokumentu, czyli rachunku / fizycznej, papierowej kopii wyciagu z Panskiego konta. Jest to decyzja ostateczna.&#39;
 
wasek1 135

wasek1

Użytkownik
Witam.
Miałem dzisiaj taką sytuację że obstawiłem w Expekcie dwa zdarzenia. Na jednym kuponie Czy David Villa strzeli bramkę w regulaminowym czasie gry?Nie. Na drugim Czy David Villa strzeli 2 gole lub więcej w regulaminowym czasie? Nie. Trafiłem , ale oba zakłady zostały anulowane. Dlaczego mogę wiedzieć? W wynikach u innych strzelców jest wszystko ok , a tutaj anulowany. Dodam że Villa zagrał w meczu. W info było że musi się pojawić na boisku więc nie widzę powodu do anulowania tych pozycji
 
S 150

spasny

Użytkownik
Masakra, odradzam wszystkim. Wpłaciłem 100 zł, zagrałem zdarzenia z kursem 2, ale zamiast bonusu 100% dostałem email z informacją, że bonus który powinienem dostać po chwili, dostane dopiero jak zweryfikują moje dane i mam wysłać skan dowodu i kopię rachunku mieszkalnego. Rachunku mieszkalnego nie mam, nieuprzejmy i mało konkretny pan na liveczacie napisał, że może być zrzut ekranu z konta bankowego(?). Ok, zrobiłem, wysłałem, dostałem odpowiedź, że zrzut jest nieprzyjęty i muszę wysłać rachunek mieszkalny lub zrzut ekranu z konta bankowego(?). Niemiła i mało konkretna pani na liveczacie napisała, że muszę wysłać rachunek mieszkalny którego nie mam. Napisałem na support meilowy, z którego dowiedziałem się, że muszę wysłać skan papierowej formy wyciągu z konta bankowego. Problem jest taki, że z konta korzystam tylko w internecie. Gdybym nie miał pewności, że za chwile po zagraniu kursu 2 nie otrzymam bonusu 100% to bym tego przecież nie grał, a tak zabrali mi stówę. Zapewne nie każdego tak sprawdzają ale przestrzegam nowych graczy bo może paść właśnie na was.
Mnie również zrobili w bambuko na bonusie 100%. Wszystko pięknie obróciłem i nagle nie ma bonusu... na czacie, który woła o pomstwę do nieba, dowiedziałem się, że na do mojego IP już przypisano inne konto (a nie ma takiej możliwości, bo korzystam tylko ja). Zdziercy i tyle! A ofertę również mają ubogą...
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Macie problemy z wypłatą z tej zacnej firmy?? Nie grałem tam jakiś czas,wróciłem,wygrałem trochę i czekam 6 dni na wypłatę na konto bankowe,support uspokaja,że wypłata poszła,ale z takim czasem oczekiwania nie spotkałem się chyba nigdy,jeśli chodzi o topowe firmy,normalnie kasa powinna i w 90% wypadków jest na drugi,max 3 dzień od zlecenia,teraz wraz z sobotą i niedzielą to 8 dni,straszna lipa,nie polecam;)
 
Do góry Bottom