>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Bukmacher Expekt - opinie

haggard 0

haggard

Użytkownik
Siemka


Wie ktoś może jak Expekt potraktuje dzisiejszy mecz Jastrzębia ?? Tzn w ofercie spotkanie ma odbyć się dziś, jednak na oficjalnych stronach(pls, azs czestochowa), piszę, że mecz dopiero 2 kwietnia. Trzeba bedzie czekac czy zwrot po kursie 1.0 ?
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Ja niestety zmienilem zdanie o firmie Expekt po ostatniej akcji z przyznawaniem kasy za wypelnienie ankiety. Czesto gralem w Expekt i nigdy zlego slowa na ich temat nie powiedzialem, ale teraz niestety moja opinia jest inna. Pisalem juz o tej sprawie w innym temacie, ale niestety zostal on juz zamkniety. Przypomnie wiec o co chodzilo:
Ja po ostatniej ankiecie poczulem sie jak jakis zlodziej czy oszust. Po wypelnieniu ankiety w jezyku polskim pojawila sie nastepna ankieta w jakims innym jezyku. Myslalem, ze to jakis blad, bo normalnie przeciez zawsze po wypelnieniu jakiejs ankiety pojawia sie informacja, ze dziekuja za wypelnienie albo cos takiego. Tu nie bylo zadnej informacji, wiec wypelnilem ankiete raz jeszcze. Za pare dni patrze, a na koncie 10 EURO. Mysle, spoko ???? No ale po przedwczoraj dostalem od supportu takiego maila:
&quot;Został/a Pan/i uprawniony/uprawniona do wzięcia udziału w naszej ankiecie, niemniej otrzymaliśmy od Pana/Pani wielokrotne jej zgłoszenie. Takie działanie mające na celu pozyskania więcej niż jednego bonusu jest naruszeniem regulaminu i nosi znamiona oszustwa.
Prosimy o powstrzymanie się od takich praktyk, ponieważ kolejne powtórzenie takiego działania będzie skutkowało zablokowaniem konta gracza.
W następstwie wielokrotnego przesłania ankiety w kasynie został aktywowany więcej niż jeden bonus. Po dokonaniu korekty - anulowaniu nienależnych kwot bonusowych stan konta w kasynie uzyskał ujemny balans. Został on już jednak wyzerowany.
Raz jeszcze uprzejmie prosimy o powstrzymanie się przed takimi praktykami i dziękujemy za współpracę!&quot;

Dla mnie to co przeczytalem bylo szokiem, poczulem sie dokladnie jak zlodziej, ktory chcial ukrasc glupie 5 EURO. Jeszcze w zyciu zadna firma mnie tak nie potraktowala (no moze jeszcze kiedys Betgun po chamsku ze mna korespondowal). Przeciez to oni nie dopatrzyli i nie skonstruowali ankiety tak, aby jednoznacznie bylo wiadomo ze zostala zakonczona. Nie wiem, moze niektorzy wypelniali swiadomie ankiety po kilka razy aby wyludzic bonus i przez to sie wkurzyli, ale nie tlumaczy to wcale takiego zachowania z ich strony. Jak mozna wrzucic wszystkich od jednego worka? Stracilem szacunek do tej firmy, tym bardziej, ze od wielu dni nie racza w zaden sposob sie ze mna skontaktowac i odpowiedziec na moje maile. Ja pisze, a z ich trony cisza.
Watpie zebym kiedykolwiek jeszcze wplacil kase do Expekta.
Naprawde nie wymagam niczego ponad to, aby supprt przyznal sie do wlasnego bledu i przyznal racje, ze to z ich winy nastapila taka sytuacja.
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
Jakby nie patrzeć jeden z moich ulubionych bukmacherów do dziś!!! Po tym jak potraktowali klienta!
Otóż poprosiłem support o zmiane danych na koncie (wczesniej gral brat, ale zeby nie zakladac wielu kont postanowilem zmienić dane). Dostałem odpowiedź że są bardzo zadowoleni że znowu na tym koncie gracza będzie ktoś grał. Poproszono mnie o skan dowodu i wszystko będzie ok. Wyslalem tak jak prosili. Trwało to dwa tygodnie!!! Ciągle skan dla nich nie byl czytelny choć był wyraźny jak prawdziwy dowód! Dziś napisano mi iż będąc niepełnoletni założyłem kiedyś u nich konto (o czym poprzedni Pan z Expekta mnie poinformował i powiedział że dlatego że nie grałem tam konto zostanie i będe mógł na nim grać po wyslaniu skanu dokumentu) i dlatego że posiadam te konto blokują mi moje konta dożywotnio a proba zalozenia nowego skonczy sie zablokowaniem i konfiskatą depozytu.
Moim zdaniem jest tu coś nie tak skoro najpierw jeden czlowiek mowi mi ze nic wielkiego sie nie stalo, prosze wyslac skan dowodu a drugi pisze ze oszukałem firme Expekt robiąc ze mnie nie wiem kogo!
Nie sądziłem że taka firma może mieć tak nieodpowiedzialne osoby w dziale doradców
 
alex76 21

alex76

Użytkownik
Sparta po prostu na dowodzie była data urodzenia. Sprawdzili kiedy założyłeś konto porównali z datą zobaczyli, że miałeś założone na brata i stwierdzili, że nie miałeś 18 lat.
Ze swojej strony mogę powiedzieć, że jest to jeden z najsolidniejszych bukmacherów w jakich posiadam konto. Naprawdę jest on super - niezłe kursy, bogata oferta - nie założyli mi limitu stawki etc. Takie coś z mojej strony się chwali i uważam, że warto tam grać. LIVE to dla mnie zabawa bo tutaj można jedynie skontrować jak coś nie wchodzi, ale korzystam z niego niezwykle rzadko.
 
bjalyy 110

bjalyy

Użytkownik
gram tylko na expekcie i jak do tej pory ok :&gt; wkurzylo mnie tylko troszke to , ze wszyscy dostali &quot;walka&quot; z ta druga ankieta i nie otrzymali upragnionych 5 euro ????
 
S 0

sonia1990

Użytkownik
Anglojęzyczny support expektu działa wyśmienicie. Nigdy nie czekałam na odpowiedź dłużej niż kilka godzin (zazwyczaj do 2h). Błyskawiczne wypłaty, żadnych problemów. Oferta dosyć ciekawa, choć kursy takie sobie (mogłyby być nieco wyższe). Ogólnie oceniam tego buka bardzo wysoko, obok betandwin według mnie najlepszy.
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Dzisiaj musze dopisac expektowi minusa:
Otoz w miesiacu jest 10 smsow za free i sobie korzystalem z tego, teraz wogole smsy coraz pozniej zaczely dochodzic, zamiast w nocy (gralem na nba) dochodzily rano, ale przed 12sta zawsze ale to co ostatnio zrobili to sa szczyty...
zaklad zlozylem Pt 04/04/08 23:30
Rozliczyli mi go So 05/04/08 05:09
A smsa dostalem dzisiaj 9 kwietnia o 18:32!
Ja rozumiem ze moze byc poslizg ale nie 4dniowy
 
michau 84

michau

Forum VIP
Ogólnie system powiadamiania smsami coś im nie działa najlepiej - mnie przykładowo w ogóle nie chciał puścić kuponu jak miałem zaznaczoną opcję &#39;sms&#39; - sprawdzałem w kilku przeglądarkach i nic.
 
B 0

balthus

Użytkownik
Expekt to oszuści
Expekt mnie oszukał, wczoraj wieczorem zawarłem zakład na mecz Falkenbergs-Bunkeflo 1 +Penguins-Flyers 1 za stawkę 15 pln.Zakład wygrany na kwote 42 pln. Żeby było smieszniej na koncie miałem 415 pln dlatego ten zakład zagrałem za 15 złociszy, rankiem lukam na konto a tu kwota 395!!! Byłem w szoku bo jestem pewny ile mi zostało(Nie byłem łyknięty ani nic innego) nie dość, że ukradli mi z konta 5 pln to jeszcze wygrany zakład na 42 pln mi nie doliczyli do konta a przenieśli go już do sekcji historia, normalny wał na żywca!!! Piszę do supportu a oni odpisują, że wszystko w porządku!! Nie chodzi o te parę groszy ale o fakt kradzieży i to na żywca!!! Expekt to złodzieje!!!
 
Do góry Bottom